1:3
1:1
4:4
- : -
branky (asistence): 05:45 Tomáš Kříž (Michal Starostka), 21:37 Radek Jantoš (Adam Kučera), 41:28 Robin Hudec (Radek Jantoš), 47:39 Jakub Lajczyk (Lukáš Milerský), 50:18 Jakub Lajczyk (Lukáš Milerský), 58:12 Jakub Lajczyk (Radek Jantoš)
branky (asistence): 09:33 Lukáš Kaďorek (Daniel Grener), 10:25 Jakub Hnila (Martin Jurečka), 15:04 Matěj Ševčík (Lukáš Kaďorek), 34:35 Martin Jurečka (Adam Budnik), 40:53 Martin Jurečka (Lukáš Kaďorek), 49:50 Tomáš Hořecký (Jakub Hnila), 53:01 Jakub Hnila (Lukáš Kaďorek), 57:47 Lukáš Kaďorek (Matěj Ševčík)

1. FBK Eagles Orlová - FBC MSEM Přerov 6:8
6. Tomáš Kříž, 22. Radek Jantoš, 42. Robin Hudec, 48. Jakub Lajczyk, 51. Jakub Lajczyk, 59. Jakub Lajczyk - 10. Lukáš Kaďorek, 11. Jakub Hnila, 16. Matěj Ševčík, 35. Martin Jurečka, 41. Martin Jurečka, 50. Tomáš Hořecký, 54. Jakub Hnila, 58. Lukáš Kaďorek; rozhodčí: Vojtěch Byrtus - Petr Kopřiva; vyloučení: 5:2; využití: 0:1; diváků: 30; zásahy brankářů: Daniel Fukala 36 - Pavel Ceh 29; po třetinách: 1:3, 1:1, 4:4;
60:00
Vyjádření hráče domácích Radka Jantoše: Od stavu 1:0 docela bídný výkon a soustavné dotahování jsme nezvládli.
60:00
Vyjádření trenéra hostí: Po včerejšku konečně povedené utkání. Doufám, že se od výkonu odpíchneme a dohrajeme v klidu sezónu.
60:00
59:55
Bohužel na bránu nebyla vypuštěna ani střela a tak vyhrává Přerov.
59:36
Timeout FBC MSEM Přerov
59:36
Vyloučen hráč Radim Dvořák družstva FBC MSEM Přerov na 2 minuty za hrubost.
59:36
Orlová musí něco vymyslet, má na to 24 sekund a o dva hráče v poli navíc.
59:10
Orlová tlačí, ale Přerov drží.
58:12
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil Jakub Lajczyk, asistoval Radek Jantoš (6:8).
58:12
Tak že by další naděje? Lajczyk snižuje na dvě branky.
57:47
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil Lukáš Kaďorek, asistoval Matěj Ševčík (5:8).
57:47
O dnešním zápase se zdá být rozhodnuto, další brejk na Fukalu který skončil gólem.
55:17
Louda z otočky trefil jen obránce před sebou.
54:40
Ceh neměl problémy s dalekonosnou střelou Kříže.
53:40
Hosté teď snaží ukrajovat čas a tak si napadají forčeginkem.
53:01
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil Jakub Hnila, asistoval Lukáš Kaďorek (5:7).
53:01
Obránci Eagles si teď dávali přednost až toho využil Hnila a zvýšil na dvoubrankové vedení pro svůj tým.
52:21
Malina z dobré pozice přestřelil.
51:46
Emoce teď planou, na hřišti sledujeme plno soubojů.
50:56
Vyloučen hráč Josef Zbořil družstva 1. FBK Eagles Orlová na 2 minuty za bránění ve hře.
50:56
Přerov po faulu Zbořila dostane k dispozici přesilovou hru.
50:18
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil Jakub Lajczyk, asistoval Lukáš Milerský (5:6).
50:18
Lajczyk se nejrychleji zorientoval před Cehem, a snižuje.
49:50
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil Tomáš Hořecký, asistoval Jakub Hnila (4:6).
49:50
Přerov z rychlého protiútoku zvyšuje skóre.
49:11
Jantoš poslal dělovku na bránu, jeho projektil ale místo nenašel v síti.
48:42
Grener zkoušel jít individuálně, ale byl zastaven obránci Eagles.
48:17
Jantoš hledal nahozením Lajczyka, ale obránce jeho úmysl přečetl.
47:39
47:39
Z předbrankového prostoru se prosazuje Lajczyk.
47:30
Hořecký dostal dobrou přihrávku, zívala na něj prázdná brána, ale nezamířil mezi tři tyče.
46:26
Louda dvakrát po sobě zkoušel střílet ze středu, ale bez úspěchu.
41:28
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil Robin Hudec, asistoval Radek Jantoš (3:5).
40:53
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil Martin Jurečka, asistoval Lukáš Kaďorek (2:5).
40:00
40:00
39:16
Vyloučen hráč Tomáš Kříž družstva 1. FBK Eagles Orlová na 2 minuty za hrubost.
35:09
Vyloučen hráč Petr Malina družstva FBC MSEM Přerov na 2 minuty za bránění ve hře.
34:35
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil Martin Jurečka, asistoval Adam Budnik (2:4).
31:56
Vyloučen hráč Ondřej Foltán družstva 1. FBK Eagles Orlová na 2 minuty za sekání.
21:37
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil Radek Jantoš, asistoval Adam Kučera (2:3).
20:00
20:00
17:33
Trestné střílení družstva FBC MSEM Přerov neproměnil Petr Malina.
17:33
Vyloučen hráč Jakub Závoda družstva 1. FBK Eagles Orlová na 2 minuty za sekání.
15:04
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil Matěj Ševčík, asistoval Lukáš Kaďorek (1:3).
15:04
Oslabení sice Orlová přežila, ale vzápětí dostává laciný gól.
11:10
Vyloučen hráč Adam Kučera družstva 1. FBK Eagles Orlová na 2 minuty za nedovolené vrážení.
10:30
Po dvou rychlých akcích Přerova se skóre obrátilo v jeho prospěch.
10:25
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil Jakub Hnila, asistoval Martin Jurečka (1:2).
09:33
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil Lukáš Kaďorek, asistoval Daniel Grener (1:1).
05:45
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil Tomáš Kříž, asistoval Michal Starostka (1:0).
05:45
Orlová má více ze hry a konečně to i zúročila gólem Kříže.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Vojtěch Byrtus a Petr Kopřiva.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC MSEM Přerov: brankář: Pavel Ceh; hráči v poli: Petr Malina, Daniel Grener, Lukáš Kaďorek, Matěj Ševčík, Adam Budnik
00:00
Line-up domácích 1. FBK Eagles Orlová: brankář: Daniel Fukala; hráči v poli: Lukáš Milerský, Tomáš Kříž, Michal Starostka, Josef Zbořil, Robin Hudec