1:1
0:3
- : -
FBS Olomouc
branky (asistence): 05:52 Tereza Hanzlíková (Iveta Hyršlová), 07:18 Tereza Hanzlíková (Iveta Hyršlová), 11:31 Eliška Machková (Tereza Hanzlíková), 16:37 Martina Čapková (Adéla Polívková), 22:36 Tereza Hanzlíková (Vendula Beránková)
FBS Olomouc
branky (asistence): 24:15 Kateřina Peterková (Marta Horáčková), 41:36 Petra Mandátová (Kateřina Peterková), 41:55 Lucie Cholinská (Tereza Reimerová), 51:34 Tereza Reimerová (Lucie Cholinská)

Ivanti TIGERS FK Jižní Město - FBS Olomouc 5:4
6. Tereza Hanzlíková, 8. Tereza Hanzlíková, 12. Eliška Machková, 17. Martina Čapková, 23. Tereza Hanzlíková - 25. Kateřina Peterková, 42. Petra Mandátová, 42. Lucie Cholinská, 52. Tereza Reimerová; rozhodčí: Tomáš Kostinek - Martin Reichelt; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; diváků: 60; zásahy brankářů: Karolína Červová 25 - Martina Franková 15; po třetinách: 4:0, 1:1, 0:3;
60:01
Vyjádření trenérky domácích (M.Šteglová): V první třetině jsme sice nehrály to co chceme, ale výsledkově nám vyšla. Zbytek zápasu už byl co se týče naší hry naprosté neplnění pokynů. Jsme rádi za tři body, ale dnes to je jediné pozitivum. Díky soupeři za utkání a doufáme, že bude Terka v pořádku.
60:01
Vyjádření trenéra hostí (M.Přibyl): Pokud by někdo tvrdil, že pojedeme hrát s Tigers zápas o gól v takovéto sestavě, nevěřili by jsme. Hráčky hrály krásný florbal a můžeme být hrdí na výsledek. Gratulujeme vítězům a přejeme brzké uzdravení zraněné hráčky.
60:00
Střely ve třetí třetině: Tigers - 5, Olomouc - 10
60:00
59:59
Domácí tým udržel vítězství.
59:26
Karolína Červová teď zachránila svůj tým.
58:48
Domácí se snaží dohrát zápas co nejvíc na balónku.
57:40
Timeout FBS Olomouc
57:40
Pro Terku Hanzlíkovou právě přijela záchranná služba..Nezbývá než doufat, že se nebude jednat o nic příliš vážného..
57:22
Domácí jsou v plném počtu.
56:42
Domácí zatím své oslabení zvládají.
55:22
Vyloučen hráč Barbora Zabavská družstva Ivanti TIGERS FK Jižní Město na 2 minuty za sekání.
55:22
A hosté mají obrovskou šanci. Bára Zabavská je vykázána na trestnou lavici za sekání.
52:20
Mandátová se ocitla v samostatném brejku, ale Červová se tentokrát vyznamenala.
51:34
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil Tereza Reimerová, asistoval Lucie Cholinská (5:4).
51:34
A z brejku udeřilo na druhé straně. Cholinská utekla, předložila balónek před bránu a Reimerová ho dokázala dostat do sítě.
50:36
Domácí teď zatlačily Olomouc, ale zatím to nenese kýžené góly.
48:59
Franková drží Olomouc, teď čelila hned několika tečovaným střelám.
45:32
Terka Hanzlíková se obtáčela kolem soupeřky, která jí podrazila. Domácí hráčka zůstává po střetu otřesená na zemi a hřiště opustila za pomoci zdravotníka. Doufejme, že bude v pořádku.
45:08
Franková opět maskou, tentokrát proti Polívkové.
44:32
Franková maskou vyráží pokus Machkové.
41:55
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil Lucie Cholinská, asistoval Tereza Reimerová (5:3).
41:55
A za dalších 19 vteřin se prosazuje Lucka Cholinská. Rázem tu máme zaděláno na drama.
41:36
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil Petra Mandátová, asistoval Kateřina Peterková (5:2).
41:36
Petra Mandátová krásně trefuje od pravého mantinelu.
40:01
Třetí třetina začala.
40:00
Střela do tyčky hráč Ester Janušková družstva Ivanti TIGERS FK Jižní Město .
40:00
40:00
Střely ve druhé třetině: Tigers - 6, Olomouc - 11
40:00
39:59
Druhá dvacetiminutovka nepřinesla úplně strhující podívanou. Domácí tým stále drží čtyřbrankový náskok.
39:56
Denny Billá ze vzduchu trefila prostor branky, ale Franková vyráží.
37:43
Mandátová se dostala do dobré šance, ale trefuje pouze domácí gólmanku.
35:25
Další solidní zákrok Červové.
33:40
Domácí tým začíná protáčet sestavu.
29:30
Eliška Machková se důrazně probila po mantinelu, ale následně minula bránu.
27:01
Terka Hanzlíková prováhala ideální příležitost a nechala se odzbrojit.
26:22
Lucie Cholinská střílí z první, ale Červová dokázala vyrazit do rohu.
24:15
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil Kateřina Peterková, asistoval Marta Horáčková (5:1).
24:15
A prosazují se i hostující hráčky. Pěknou střelou na zadní tyč se prezentovala Kateřina Peterková.
22:36
Branku družstva Ivanti TIGERS FK Jižní Město vstřelil Tereza Hanzlíková, asistoval Vendula Beránková (5:0).
22:36
Terka Hanzlíková řádí dál a uzavírá hattrick!
22:10
Adéla Polívková orazítkovala tyč.
22:00
Domácí v klidu přežily oslabení a nyní začíná druhá třetina i pro ně.
20:01
Druhá třetina začne přesilovkou hostí. Domácí tým se příliš zdržel v šatně.
20:00
Vyloučen hráč Iveta Hyršlová družstva Ivanti TIGERS FK Jižní Město na 2 minuty za zdržování hry.
20:00
Střela do tyčky hráč Adéla Polívková družstva Ivanti TIGERS FK Jižní Město .
20:00
20:00
Střely v první třetině: Tigers - 9, Olomouc - 3
20:00
19:59
První třetina je za námi. Domácí hráčky si vybudovaly celkem pohodlný náskok.
19:31
Pěkný zákrok Červové.
16:37
Branku družstva Ivanti TIGERS FK Jižní Město vstřelil Martina Čapková, asistoval Adéla Polívková (4:0).
16:37
Martina Čapková se prosazuje skákavou střelou od půlící čáry.
13:51
Vyloučen hráč Marta Horáčková družstva FBS Olomouc na 2 minuty za bránění ve hře.
13:51
Lucka Pilíková svou agilitou vybojovala první přesilovku utkání.
12:48
Viki Bobotová vypálila tvrdý projektil, ale pouze do nohou obránkyně.
11:31
Branku družstva Ivanti TIGERS FK Jižní Město vstřelil Eliška Machková, asistoval Tereza Hanzlíková (3:0).
11:31
A další bod Hanzlíkové, tentokrát vyzvala ke skórování Elišku Machkovou.
10:58
Vendula Beránková teď zablokovala gólovou střelu hostí.
10:19
Olomouc od mantinelu chtěla ohrozit domácí branku, ale střela proskákala pouze kolem tyče.
07:18
Branku družstva Ivanti TIGERS FK Jižní Město vstřelil Tereza Hanzlíková, asistoval Iveta Hyršlová (2:0).
07:18
Terka Hanzlíková je při chuti a přidává druhou branku.
05:52
05:52
Skóre utkání otevírá Terka Hanzlíková po důrazu v předbrankovém prostoru.
05:14
Vendula Beránková přestřeluje bránu po krásně zvládnutém brejku.
03:55
Nástřel Olomouce pozlobil Červovou, ale nakonec balónek našla.
03:05
Ester Janušková v pěkné pozici nepřekonala gólmanku hostí.
00:01
Utkání právě začalo!
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Kostinek a Martin Reichelt.
00:00
00:00
Line-up hostů FBS Olomouc: brankář: Martina Franková; hráči v poli: Alena Sklenářová, Barbora Pařízková, Petra Mandátová, Marta Horáčková, Kateřina Peterková
00:00
Line-up domácích Ivanti TIGERS FK Jižní Město: brankář: Karolína Červová; hráči v poli: Denisa Billá, Vendula Beránková, Iveta Hyršlová, Viktória Bobotová, Tereza Hanzlíková