2:0
- : -
FBS Olomouc
FBS Olomouc
branky (asistence): 00:22 Lucie Cholinská (Petra Mandátová), 03:14 Monika Fleischmannová (Petra Mandátová), 09:45 Barbora Suchánková (Tereza Tomanová), 33:46 Monika Fleischmannová (Lucie Cholinská), 50:55 Jitka Oháňková (Tereza Reimerová), 52:21 Lucie Cholinská (Alice Pavlíková)
branky (asistence): 02:23 Lenka Faltusová (Hana Sedmíková), 32:47 Karolína Vachušková (Anna Válková)

FBS Olomouc - Únětická 12° Tatran Střešovice 6:2
1. Lucie Cholinská, 4. Monika Fleischmannová, 10. Barbora Suchánková, 34. Monika Fleischmannová, 51. Jitka Oháňková, 53. Lucie Cholinská - 3. Lenka Faltusová, 33. Karolína Vachušková; rozhodčí: Patrik Mik - Petr Szilvási; vyloučení: 3:3; využití: 1:1; diváků: 88; zásahy brankářů: Martina Franková 29 - Eliška Drbalová 31; po třetinách: 3:1, 1:1, 2:0;
60:00
Komentář trenéra FBS Olomouc: Předně chválím svůj tým za obětavý výkon s nasazením po celou dobu utkání. Tatran nás v první části přehrál, dokázali jsme ale včas reagovat a ve druhé a třetí části jsme byli lepším týmem my. Soupeři děkuji za utkání a přeji mnoho zdaru v play down - my se těšíme na sérii proti SKV, ve které chceme dokázat, že tento tým má vysokou kvalitu a sezonu ukončit v nejkratší možné době. Soupeři přeji klidnou cestu domů.
60:00
Komentář trenéra Únětická 12° Tatran Střešovice: Nepochopitelný výkon z naší strany. Nás teď čeká příprava na nejdůležitější část sezóny, kde musíme zmobilizovat všechny síly a uchopit morál za správný konec. Hlavu vzhůru a hurá do boje! Děkuji soupeři za utkání a fanouškům za podporu.
60:00
Střely na branku (3. třetina): FBS Olomouc - 12, Únětická 12° Tatran Střešovice - 6.
55:30
Suchánková přihrála pouze na paty Peterkové.
54:50
Oháňkové utekl míček.
54:02
Faltusová minula branku od mantinelu.
52:21
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil Lucie Cholinská, asistoval Alice Pavlíková (6:2).
52:21
Cholinská si vyjela od mantinelu a střelou do bližší šibenice překonala Drbalovou.
51:58
Timeout FBS Olomouc
51:58
Vyloučen hráč Hana Sedmíková družstva Únětická 12° Tatran Střešovice na 2 minuty za bránění ve hře.
50:55
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil Jitka Oháňková, asistoval Tereza Reimerová (5:2).
50:55
Oháňková se dobře zorientovala v před brankovém prostoru a pohotově zakončila.
50:16
Fleischmannová se snaží napadat rozehrávku, ale hráčky Tatranu si s ní poradily.
49:31
Reimerové se nepovedlo tečovat vzdušnou nabídku od spoluhráčky.
49:03
Mandátová minula branku.
48:10
Pejzlová odolala náporu napadající hráčky.
47:37
Tomanová ztratila míček na mantinelu.
47:05
Pejzlová zastavila útočnou akci soupeře.
45:55
Drbalová vyrazila střelu maskou!
45:40
Franková kryje další střelu.
44:47
Zehrerová se nenechala obhodit a sebrala míček Fleischmannové.
43:41
Fleischmannová zakončila akci 2 na 1 střelou do Drbalové.
43:18
Franková skvělým přesunem zabránila jasnému gólu.
42:34
Fleischmannová dobře napadala a získala míček pro svůj tým.
40:58
Vachušková čistě odzbrojila Suchánkovou.
40:12
Cholinská z výběhu minula branku.
40:00
Střela do tyčky hráč Tereza Reimerová družstva FBS Olomouc .
40:00
40:00
40:00
39:50
Suchánková pálila od mantinelu pouze do připravené Drbalové.
39:07
Mandátová minula branku ze středu.
38:52
Vyloučen hráč Lucie Chaloupková družstva Únětická 12° Tatran Střešovice na 2 minuty za sekání.
38:20
Franková dokázala zkrotit poskakující míček v malém brankovišti.
37:05
Pejzlové utekl míček v rozehrávce, ale svou chybu dokázala napravit a míček znovu získat.
36:27
Viplerová střílela od mantinelu pouze do rohu hřiště.
35:45
Fleischmannová ztratila míček na útočné polovině.
35:00
Cholinská zachytila míček na středu a raději míček podržela a uklidnila hru.
33:46
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil Monika Fleischmannová, asistoval Lucie Cholinská (4:2).
33:46
Fleischmannová pohotově dorazila odražený míček do branky.
33:10
Mikulová v samostatném úniku minula branku.
32:47
Branku družstva Únětická 12° Tatran Střešovice vstřelil Karolína Vachušková, asistoval Anna Válková (3:2).
32:47
Vachušková z půlky prostřelila Frankovou střelou k tyči.
32:40
Vyloučen hráč Karolína Šablaturová družstva FBS Olomouc na 2 minuty za nedovolené vrážení.
32:05
Pařízková zastavila střelu svým tělem.
31:00
Fleischmannová běžela sama po mantinelu a zkusila vystřelit, ale netrefila branku.
29:25
Samostatný únik Mandátové skončil střelou do Drbalové.
28:35
Obrovskou šanci vytvořila Cholinská svým pohybem podél mantinelu, ale její nahrávku před prázdnou branku promáchla Mandátová.
27:54
Vyloučen hráč Karolína Šablaturová družstva FBS Olomouc na 2 minuty za sekání.
27:54
Faltusová trefuje břevno!
26:52
Reimerová nezpracovala dlouhý balon a míček skončil u Drbalové.
26:27
Drbalová si připisuje další zákrok.
25:30
Vachušková minula branku.
25:09
Drbalová zachytila nahrávku, která mířila do brankoviště.
24:32
Zmatek v rozehrávce Olomouce vyřešila Mandátová.
24:12
Pařízková minula branku z dobré pozice.
23:24
Domácí se nemohou dostat ke střele. Až teď Pavlíková střílela z půlky, ale Drbalová neměla problém chytit míček.
22:17
Domácí mají možnost zvýšit náskok v přesilvce.
22:16
Vyloučen hráč Karolína Marko družstva Únětická 12° Tatran Střešovice na 2 minuty za špatné střídání.
21:58
21:28
Drbalová lapila střelu Fleischmannové.
20:24
Franková vytškrábla míček nad branku.
20:01
Začala druhá třetina. U míčku jako první hosté.
20:00
Střela do tyčky hráč Lenka Faltusová družstva Únětická 12° Tatran Střešovice .
20:00
Střela do tyčky hráč Alice Pavlíková družstva FBS Olomouc .
18:21
Akci 3 na 2 zakončila Matěvosova do prázdné branky, jenomže Franková svým skokem vyrazila míček mimo tři tyče.
17:36
Cholinská ztratila míček u mantinelu a Franková musela zasahovat proti další střele.
16:50
Franková vyrazila míček maskou.
16:34
Drbalová vyrazila střelu z půlky a následně si poradila i s dorážkou od Reimerové.
15:20
Sedmíková se vytočila od mantinelu, střela měla dobré parametry, ale Franková opět dobře zasáhla.
15:05
Peterková se dobře vrátila zastavila útočnou akci soupeře.
14:29
Hosté měly mnoho šancí v přesilovce, ale nedokázaly vstřelit gól.
13:45
Franková opět vytáhla pěkný zákrok proti střele.
13:20
Franková dobrým zákrokem zneškodnila šanci soupeře.
13:02
Přečíslení 4 na 2 zastavila Cholinská.
12:24
Hráčky ze Střešovic mají možnost snížit náskok soupeře v početní výhodě.
12:23
Vyloučen hráč Petra Mandátová družstva FBS Olomouc na 2 minuty za sekání.
11:50
Domácí se postupnou rozehrávkou dostávají stále blíž a blíž k brance Drbalové.
10:20
Rozenbergová vyhrála souboj v rohu hřiště, ale následně špatně přihrála a zadělala na problémy v obraně.
09:45
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil Barbora Suchánková, asistoval Tereza Tomanová (3:1).
09:45
Suchánková ze středu vymetla šibenici a Drbalová byla bez šance.
09:20
Cholinská si výborně vyjela na střed, ale její střela byla zblokovaná a míček skončil za mantinelem.
08:43
Tomanová nedosáhla na nahrávku a míček proletěl přes šíři hřiště, kde jej sebrala hráčka Tatranu.
08:10
MIkulová ztratila míček na polovině hřiště.
07:21
Suchánková v dobré pozici s míčkem, ale na poslední chvíli hráčka Tatranu vložila hůl do střely a míček vyletěl vysoko nad branku.
06:30
Mikulová trefuje tyč!
05:45
Drbalová dobře zasáhla proti střele Mandátové.
04:48
Suchánková se drala dopředu, ale míček zasáhla nad úrovní kolen a rozhodčí odpískal volný úder pro hosty.
04:23
Pavlíková na středu promáchla.
03:14
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil Monika Fleischmannová, asistoval Petra Mandátová (2:1).
03:14
Špatná rozehrávka na opačné straně a Fleischmannová přesně zakončila za záda Drbalové.
02:23
Branku družstva Únětická 12° Tatran Střešovice vstřelil Lenka Faltusová, asistoval Hana Sedmíková (1:1).
02:23
Vyrovnáno! Výsledkem špatné rozehrávky a chyby v obraně je vyrovnávací gól, který vstřelila Faltusová.
02:10
Nahrávka před branku Frankové neprošla.
01:25
Pařízková rozehrává s Pejzlovou, ale míček skončil po nepřesné nahrávce za mantinelem.
00:22
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil Lucie Cholinská, asistoval Petra Mandátová (1:0).
00:22
Velmi rychlý gól! Cholinská posílá svůj tým do vedení pěknou střelou z první mezi nohy.
00:01
Dnešní utkání právě začalo. Úvodní buly vyhrály domácí hráčky.
00:00
Střela do tyčky hráč Liana Matěvosova družstva Únětická 12° Tatran Střešovice .
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Patrik Mik a Petr Szilvási.
00:00
00:00
Line-up hostů Únětická 12° Tatran Střešovice: brankář: Eliška Drbalová; hráči v poli: Anna Válková, Karolína Vachušková, Liana Matěvosova, Žaneta Reková, Denisa Chaloupková
00:00
Line-up domácích FBS Olomouc: brankář: Martina Franková; hráči v poli: Petra Mandátová, Lucie Cholinská, Barbora Pařízková, Martina Pejzlová, Monika Fleischmannová