0:2
2:3
0:3
- : -
branky (asistence): 28:25 Ondřej Pakosta (Jan Savický), 29:31 Jan Savický (Ondřej Pakosta)
branky (asistence): 10:43 Petr Pastor (Petr Linc), 11:43 Daniel Fokt (Petr Apko), 21:01 Lukáš Fiala, 24:11 Oldřich Jireček (Ondřej Kopp), 28:04 Petr Linc (Petr Pastor), 44:25 Petr Apko (Daniel Fokt), 50:56 Lukáš Fiala (Jakub Štěrba), 55:51 Ondřej Kopp (Vít Andrle)

FbK TJ Svitavy - Florbal Chomutov 2:8
29. Ondřej Pakosta, 30. Jan Savický - 11. Petr Pastor, 12. Daniel Fokt, 22. Lukáš Fiala, 25. Oldřich Jireček, 29. Petr Linc, 45. Petr Apko, 51. Lukáš Fiala, 56. Ondřej Kopp; rozhodčí: Filip Drápal - Jakub Pospíšil; vyloučení: 3:5; využití: 0:2; diváků: 200; zásahy brankářů: Petr Musil 27 - Marek Netopilík 27; po třetinách: 0:2, 2:3, 0:3;
60:00
Komentář trenéru hostů: Dneska důležité vítězství. Rozhodující pasáž byla podle mého názoru, ve druhé třetině, kdy domácí snížili na 5:2 se nám se podařilo tuto pasáž přestát bez další branky. Jsem spokojen s nasazením týmu, ale musíme zapracovat s množstvím vyloučení. Děkujeme divákům,obzvláště těm našim, kteří nás přijeli podpořit. Soupeři přeji hodně štěstí do dalších soubojů.
60:00
Zápas je u konce, v první třetině to vypadalo nadějně, bohužel chomutovský brankostroj se rozjel a Svitavy ho nedokázaly zastavit
60:00
Komentář trenéra domácích Ladislava Štancla: Útok 0 + obrana 0 + přesilovka 0 = BODY 0. S takovým přístupem a výkonem nemůžeme pomýšlet na boje o záchranu první ligy. Máme nad čím přemýšlet a bude to dlouhé přemýšlení. Díky divákům, kterí vydrželi až do konce.
60:00
59:55
Jedlička trefil v obrovské šanci nohu golmana
59:27
Vyloučen hráč Jiří Turek družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za hrubost.
59:00
Richter se snažil dostat před branku, obrali ho ale protihráči a jenom ironicky usmívá
58:30
Zach Tomáš trefuje blok, na druhé straně protiútok zlikvidoval svým zákrokem Musil
57:00
Richter sám před brankou, ale netrefil míček
56:30
Svitavy už očividně ztratily naději udělat něco s vývojem utkání
55:51
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Ondřej Kopp, asistoval Vít Andrle (2:8).
55:51
A to se jim daří. Andrle nahrál Koppovi před branku ten vypálil opravdu podivným způsobem, ale i přesto dokázal trefilt krásně horní růžek branky
53:00
Prudil dal gól ze standartky. Rozhodčí neuznávají z důvodu hvizdu ještě před střelou
52:12
Zach Tomáš tvrdou střelou zápěstím trefuje helmu Netopilíka
50:56
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Lukáš Fiala, asistoval Jakub Štěrba (2:7).
50:56
Tak tato branka v oslabení tomu všemu dává korunu. Musím uznat, že to byla opravdu hezká akce. Fiala jenom uklidil do prázdné
50:00
Pakosta měl poloprázdnou branku, netrefil!
49:30
No tak to už přece musí domácí využít, nebo se pletu?
49:26
Vyloučen hráč Jiří Turek družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za bránění ve hře.
49:03
Jenom jediná střela na branku během přesilové hry. Chomutov v pěti.
47:03
Vyloučen hráč Daniel Kučera družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za sekání.
46:20
Domácím se nedáří něco vymyslet. Jedlička mě umlčel střelou, kterou kryje golman hostů
45:00
Andrle se řítil sám na branku, ale míček je v zámezí
44:25
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Petr Apko, asistoval Daniel Fokt (2:6).
44:25
Šarša se podíval přes blok hráčů, zdálo se mi jakoby vypočítal celou trajektorii budoucí střely, a poté trefil krásně pod nohu
44:00
Pastor v dobré příležitosti, Musil zachránil domácí
42:48
Vyloučen hráč Jan Savický družstva FbK TJ Svitavy na 2 minuty za nedovolené vrážení.
42:48
Savický svým "hitem" sroloval protihráče a posedí si
42:30
V hale nyní panuje hřbitovní atmosféra, na kterou tady ve Svitavách nejsme zvyklí.
40:00
Zápas se zatím nevyvíjí dle představ domácích, ve třetí třetině je čeká ještě hromada práce
40:00
Střely po druhé třetině: 11:11
40:00
39:58
Vyloučen hráč Lukáš Musil družstva FbK TJ Svitavy na 2 minuty za bránění ve hře.
37:00
Svitavy jsou častěji na míčku, Chomutov ale trestá z chyb a využívá střeleckých možností
36:30
Chomutov hraje v plné počtu. To nebyla špatná přesilovka, ale chyběla tomu příchuť gólu
34:38
Vyloučen hráč Zbyněk Hlaváček družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za sekání.
33:56
To nebyl špatný pokus Říhy, a v zápětí pokus Chomutova z půlky
33:22
Pakosta dostal dobrou křižnou přihrávku, vystřelil z první ale nad branku.
29:31
Branku družstva FbK TJ Svitavy vstřelil Jan Savický, asistoval Ondřej Pakosta (2:5).
29:31
Jenom jsem tuto dvojici pochválil je tu dal´ší gól! Savický prostřelil Netopilíka
29:20
Savický - Pakosta, to je dvojice, která v předešlém utkání proti Litvínovu byla velice úspěšná
28:25
Branku družstva FbK TJ Svitavy vstřelil Ondřej Pakosta, asistoval Jan Savický (1:5).
28:25
Hned po timeoutu Pakosta překonává Netopílka a vykřesává naději
28:04
Timeout FbK TJ Svitavy
28:04
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Petr Linc, asistoval Petr Pastor (0:5).
28:04
Šivák chtěl obehrát Pastora ten se nenechal a naopak nabídl před branku svému parťákovi Lincovi. Mezi nohy gól 4:0
24:12
Vyloučen hráč Daniel Kučera družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za neuvedení v sestavě.
24:12
Po gólu tu je kuriozita, asistent golu měl jiný dres než v zápise. Tudíž to jsou dvě minuty pro Chomutov
24:11
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Oldřich Jireček, asistoval Ondřej Kopp (0:4).
24:11
Jireček trefil hůl Koppa, další poměrně šťastný gól
23:20
Bejček v dobré pozici, Musil vyráží
23:00
Další střela na Musila, domácí jsou zaskočeni.
22:00
Chomutov má zatím velice dobrou produktivitu, ale na tu jsem upozorňoval už před utkáním
21:01
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Lukáš Fiala bez asistence (0:3).
21:01
To snad ne, Jedličkovi přeskočil míček, toho se chopil Fiala a dává na 3:0
20:10
Chomutov hned na úvod skvěle přehrál obranu Svitav, ale Musil zakročil
20:00
20:00
Šancí na straně Svitav bylo ale poměrně dost, uvidíme jak se hráčům povede v druhé třetině
20:00
Střely po první třetině: Svitavy: 12 Chomutov: 8
20:00
Nejproduktivnější hráč Chomutova - Petr Pastor se už dokázal prosadit i v tomto zápase. V celkové tabulce produktivity je druhý, domácí hráči by si ho měli více hlídat.