1:0
0:2
3:1
- : -
branky (asistence): 15:57 Petr Pastor (Ondřej Šarša), 44:15 Petr Linc (Daniel Fokt), 46:04 Petr Pastor (Ondřej Šarša), 55:25 Daniel Fokt (Petr Pastor)
branky (asistence): 26:02 Matěj Černý (Kamil Peřka), 30:37 Jakub Kuttler (Tomáš Kozlík), 48:31 Matěj Černý (Tomáš Vlach)

Florbal Chomutov - Florbal PEGRES Havířov 4:3
16. Petr Pastor, 45. Petr Linc, 47. Petr Pastor, 56. Daniel Fokt - 27. Matěj Černý, 31. Jakub Kuttler, 49. Matěj Černý; rozhodčí: Milan Baloun - Roman Šuvada; vyloučení: 2 + Daniel Fokt 5:2 + Ondřej Kučera 5; využití: 3:1; diváků: 174; zásahy brankářů: Marek Netopilík 26 - Pavel Kotula 31; po třetinách: 1:0, 0:2, 3:1;
60:00
59:59
Vyloučen hráč Daniel Fokt družstva Florbal Chomutov na 5 minut za hrubost.
59:59
Komentář trenéra hostujícího celku (Filip Kubíček): "Šlo vidět, že Chomutov je dobře takticky připravený. My sami jsme se trápili v rozehrávce a především v zakončení. Šance byly na obou stranách, ale myslím, že to dnes bylo utkání brankářů. V závěru rozhodla jedna individuální chyba. Děkujeme soupeři za dobrou hru a divákům za pěknou atmosféru."
59:59
Počet střel ve III. třetině: Chomutov -12, Havířov - 15.
59:59
Komentář trenéra domácího celku (Martin Bocian): "Myslím, že dnes to byl velmi atraktivní zápas. Soupeř byl více na balónku, myslím, že byl o něco lepší, ale s vypětím všech sil a díky enormnímu nasazení všech hráčů jsme ve třetí třetině otočili vývoj v náš prospěch. Skvělé tři body, děkujeme divákům za ohromnou podporu a soupeři přejeme hodně štěstí nejen do zítřejšího zápasu."
59:59
Za velkého potlesku fanoušků poráží Chomutov po výborném výkonu lídra ligy z Havířova!
56:57
Ti kluci dřou! Fokta, Pastora a Lince je nyní plné hřiště, tomu se říká nasazení!
55:26
Chomutov si opět bere vedení! Pastora s Lincem doplnil neméně aktivní Daniel Fokt! Po kombinaci a také po zásluze si připisuje gól!
55:25
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Daniel Fokt, asistoval Petr Pastor (4:3).
54:46
Petr Linc se už už viděl sám před Kotulou, na poslední chvíli úspěšně zasáhl Kučera a míček zachytil!
54:06
Za potlesku fanoušků se ze hřiště sbírá Tomáš Vlach. Již pokračuje ve hře.
53:56
Kellerman, Fokt, Linc! Další gól protentokrát střelec s osmadvacítkou na zádech nepřidal.
53:40
Kučera z dálky pálí, Netopilík opět chytá!
52:44
Daniel Fokt zastaven u mantinelu za cenu faulu, jeho rychlá rozehrávka adresáta nenašla.
51:54
Smetana opět střílí, na druhé straně opět pozorný Netopilík.
51:41
Nejprve Smetana tvrdě vypálil, poté Bejček jen těsně minul bránu.
50:57
Netopilík se chopil míčku a ihned dlouhým výhozem hledal Pastora, míček byl zachycen Kozlíkem.
50:12
Na druhé straně se řítil vpřed Bejček, Kotula za pomocí obrany celou šanci ustál!
49:49
Netopilík opět v akci! Černý na něj tentokrát nevyzrál!
49:16
Krečmer proběhl obranou a nebezpečně vypálil, Netopilík předvedl další skvělý zákrok.
48:35
Havířovu vypršel trest a Matěj Černý srovnává!
48:31
Branku družstva Florbal PEGRES Havířov vstřelil Matěj Černý, asistoval Tomáš Vlach (3:3).
47:53
Chomutov i nadále drží míček a kombinuje! Dnes velmi aktivní Petr Pastor a Petr Linc přidělávají obraně Havířova vrásky!
46:15
Chomutov ukázkovou kombinací otáčí průběh utkání! Smetana za brankou posunul Šaršovi, Šarša našel Pastora a Pastor se střelou z první nemýlil!
46:04
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Petr Pastor, asistoval Ondřej Šarša (3:2).
45:49
Netopilík maskou kryje střelu Černého!
44:45
Šarša opět vybídl k zakončení Petra Lince, který jen těsně minul!
44:15
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Petr Linc, asistoval Daniel Fokt (2:2).
43:06
Nejprve nám útočná formace Pastor - Linc - Fokt předvedla výbornou akci a již to vypadalo, že míček padá do branky! Linc byl ale tvrdě sražen Kučerou do branky, následující trestné střílení Pastor neproměnil.
43:05
Trestné střílení družstva Florbal Chomutov neproměnil Petr Pastor.
43:05
Vyloučen hráč Ondřej Kučera družstva Florbal PEGRES Havířov na 5 minut za hrubost.
42:26
Smetana blokuje Burešův pokus a hned rozehrává vpřed.
41:53
Linc našel křížem Kellermana, kterému střela "nesedla".
40:47
Vzápětí na druhé straně pozorný Netopilík.
40:33
Domácí vstoupili do utkání velmi aktivně a hned "zamkli" Havířov, Foktův pokus Kotula vychytal.
40:00
40:00
39:59
Počet střel ve II. třetině: Chomutov - 11, Havířov - 5.
39:27
Turek našel dalekonosnou přihrávkou Pastora, který se snažil probít hostující obranou.
39:00
Hraje se poslední minuta druhé třetiny.
37:26
Nejprve Šarša zblokoval Krečmerův pokus, na druhé straně poté zblokována střela Pastora.
36:48
Linc našel Kellermana, jeho pokus kryje obrana hostí.
35:26
Ondřej Kopp se po kombinaci dostává ke střele, Kotula sráží do bezpečí.
33:57
Domácí hráči kombinují, ke střele se dostává Šarša, ale Kotula kryje.
33:14
Kozlík si hledal cestičku, na Kellermana nevyzrál.
32:49
Jäschke vybojoval míček, který se dostal k Andrlemu, Kotula chytá.
31:44
Havířov se poprvé v dnešním utkání ujímá vedení a kombinuje na útočné polovině.
30:37
Branku družstva Florbal PEGRES Havířov vstřelil Jakub Kuttler, asistoval Tomáš Kozlík (1:2).
30:01
Petr Linc svedl běžecký souboj s Tomášem Vlachem a skvěle ušetřil čas v oslabení.
28:50
Vyloučen hráč Daniel Jäschke družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za nedovolené vrážení.
28:39
Matěj Černý vypálil, jeho střela končí na břevně!
28:29
Havířov drží míček na vlastní půlce.
27:23
Havířov v plném počtu.
26:35
Havířov v oslabení srovnává! Kamil Pěrka posunul podél mantinelu na Matěje Černého, který se nemýlil a přesnou střelou "vymetl pavučinu" v Netopilíkově bráně.
26:02
Branku družstva Florbal PEGRES Havířov vstřelil Matěj Černý, asistoval Kamil Peřka (1:1).
25:23
Vyloučen hráč Erik Šochman družstva Florbal PEGRES Havířov na 2 minuty za sekání.
25:17
Hlaváček zezadu zastaven faulem, rozhodčí signalizují vyloučení. Akce domácích pokračuje.
24:04
Dva výborné zákroky předvedl Kotula. Nejprve vytěsnil míček nad, vzápětí se bleskurychle přemístil a nedovolil tak domácím navýšit skóre.
22:51
Havířov kombinuje na útočné polovině, marně však hledá skulinku v domácí obraně.
22:07
Další velká příležitost domácího celku, ovace si tentokrát vysloužil Pavel Kotula.
21:23
Povedenou kombinaci předvedli domácí, zakončení Fialy ke gólové radosti nevedlo.
20:40
Kellerman přiklepl Foktovi, jehož pokus zachytil Kotula bez větších potíží.
20:00
20:00
19:59
Počet střel po I. třetině: Chomutov - 12, Havířov 9.
19:58
Ke konci první části hry byl vybídnut ke skórování do odkryté branky Tomáš Vlach, zasáhnout míček přesně se mu však nepovedlo.
19:00
Hraje se poslední minuta první třetiny.
18:31
Kučera vybídl Vlacha, jeho střela trefila jednoho z domácích obránců.
17:33
Velká šance domácích! Daniel Fokt kličkoval obranou a vybídl k zakončení Pastora, jeho příklep zazvonil o tyč!
16:49
Havířov kontroluje hru.
16:00
Chomutovu na využití přesilové hry stačily pouhé dvě vteřiny! Šarša rozehrál standardní situaci přiťuknutím Petrovi Pastorovi, který se trefil přesnou střelou k tyči a nedal Kotulovi nejmenší šanci!
15:57
15:55
Vyloučen hráč Kamil Peřka družstva Florbal PEGRES Havířov na 2 minuty za blokování hokejky.
15:41
Peřka uklouzl a vzal s sebou Lukáše Fialu, hra pokračuje držením míčku na holích Chomutova.
14:56
Petr Linc zakončuje backhandem, Kotula připraven.
14:40
Ke střele se dostal dnes velmi aktivní obránce Havířova Ondřej Kučera, jeho pokus byl zblokován.
14:14
Havířov kombinuje na útočné polovině.
13:31
Domácí přesilovou hru soupeře zvládli a jsou v plném počtu.
13:19
Smetana blokuje a vyhazuje míček.
12:22
První přesilovou hru dnešního utkání si vyzkouší Havířov, za nedovolené vrážení je potrestán Jiří Turek. Vzápětí nadvakrát likviduje pokusy vedoucího celku soutěže skvělý Marek Netopilík!
11:31
Vyloučen hráč Jiří Turek družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za nedovolené vrážení.
11:15
Jakub Štěrba držel míček za brankou a hledal Lukáše Fialu, ten se k zakončení nedostal.
10:29
Kombinaci Havířova zakončil střelou Vlach, jeho pokus nezamířil mezi tři tyče.
09:59
Turkův pokus blokuje kapitán hostí Pavel Bezděčík.
09:15
Dnešní zápas má velmi vysoké tempo, hraje se z jedné strany na druhou.
08:54
Míček putoval po ose Pastor - Fokt - Šarša, pokus domácích byl zblokován.
07:56
Ovace publika si opět zasloužil skvělým zákrokem Marek Netopilík!
07:17
Bezděčík tečoval Vlachovu střelu těsně před Netopilíkem, jeho pokus mířil nad.
06:55
Velké šance na obou stranách! Nejprve domácí kapitán Šarša vyzkoušel pozornost brankáře Kotuly, na druhé straně se vzápětí zaskvěl výborným zákrokem také Netopilík!
05:05
Vlach vypálil, Netopilík byl na svém místě a bez problémů si poradil.
04:22
Marián Kloza dostal "cross" a řítil se na Netopilíka, ani jemu se však nepodařilo zamířit přesně.
03:41
Pastor hledal Fokta, obrana Havířova byla pozorná.
03:09
Daniel Fokt vybídl ke střele Petra Lince, tomu se nepodařilo trefit branku.
01:39
Velký tlak si nyní vytvořil Chomutov! Fokt s Lincem se dostali k zakončení a poprvé pořádně vyzkoušeli hostujícího brankáře Pavla Kotulu.
00:31
Bejček se prodral vpřed a jeho počínání bylo přerušeno faulem. Domácí kontrolují míček.
00:20
Hosté z Havířova se dostali do zakončení, střela Kučery byla zblokována.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Milan Baloun a Roman Šuvada.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal PEGRES Havířov: brankář: Pavel Kotula; hráči v poli: Ondřej Kučera, Kamil Peřka, Tomáš Vlach, Matěj Černý, Jan Šimík
00:00
Line-up domácích Florbal Chomutov: brankář: Marek Netopilík; hráči v poli: Ondřej Šarša, Daniel Fokt, Petr Linc, Petr Pastor, Erich Kellermann