2:1
2:0
2:3
- : -
branky (asistence): 03:24 Jan Knězů (Václav Fučík), 15:13 Viktor Vlach (Tomáš Kocián), 38:06 Jaromír Lisa (Václav Fučík), 39:29 Jaromír Lisa (Václav Fučík), 44:34 Lukáš Zrzavý (Viktor Vlach), 52:52 Jaromír Lisa (Petr Poduška)
branky (asistence): 18:16 Ondřej Pakosta (Jiří Jedlička), 54:00 David Říha, 57:37 David Říha (Jiří Jedlička), 58:12 Martin Štarman

Spartak Pelhřimov - FbK TJ Svitavy 6:4
4. Jan Knězů, 16. Viktor Vlach, 39. Jaromír Lisa, 40. Jaromír Lisa, 45. Lukáš Zrzavý, 53. Jaromír Lisa - 19. Ondřej Pakosta, 55. David Říha, 58. David Říha, 59. Martin Štarman; rozhodčí: Jiří Dolanský - Vojtěch Sýkora; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 161; zásahy brankářů: Zbyněk Venkrbec 33 - Petr Musil 21; po třetinách: 2:1, 2:0, 2:3;
60:04
Z Pelhřimova je to vše. Domácí série porážek končí a kluci si dnes udělali, doufejme, kvalitní náskok proti svému pronásledovateli. Přeji hezký zbytek večera.
60:03
Vyjádření k utkání domácího trenéra Petra Zajíčka: "Důležité tři body zůstaly v Pelhřimově, Utkání rozhodlo, že jsme na začátku druhé třetiny přečkali tlak Svitav a na konci třetiny rychlými brankami jsme utkání rozhodli. Děkuji hráčům za bojovnost a divákům za podporu."
60:02
Vyjádření k utkání hostujícího trenéra Ladislava Štancla část 1: "Všichni jsme věděli, oč v tomto zápase jde. I přesto jsme byli první třetinu ještě na cestě. Od druhé třetiny jsme zvýšili aktivitu a bylo vidět, že s tím má soupeř velké problémy. "
60:02
Vyjádření k utkání hostujícího trenéra Ladislava Štancla část 2: "Nevyjádřili jsme to však gólově a naopak jsme v závěru třetiny soupeři doslova darovali na stříbrném podnose rozhodující náskok. Pelhřimov si pak vedení zkušeně pohlídal. Jsem rád, že to hráči nezabalili a v naši situaci bojovali až do konce."
60:01
Střely ve 3. třetině - 8:14. Celkově 27:37.
60:00
59:30
Pelhřimov vyhazuje.
58:30
Hosté opět v 6ti.
58:12
Branku družstva FbK TJ Svitavy vstřelil Martin Štarman bez asistence (6:4).
57:37
Branku družstva FbK TJ Svitavy vstřelil David Říha, asistoval Jiří Jedlička (6:3).
57:37
Bohužel pro Pelhřimov hosté si pomohli vysokou holí a následně dávají gól.
55:50
Pelhřimov se usadil na polovině soupeře.
54:58
Venkrbec opět skvěle proti hráčům ze Svitav.
54:00
Branku družstva FbK TJ Svitavy vstřelil David Říha bez asistence (6:2).
54:00
Říha dává naději hostům střelou do šibenice.
52:52
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil Jaromír Lisa, asistoval Petr Poduška (6:1).
52:52
Lisa kompletuje hattrick, ale musí poděkovat skvělé nahrávce z hole Podušky, která šla přes celé hřiště.
52:24
Timeout Spartak Pelhřimov
51:30
Petr ukázal útočníkům svojí techniku, ale na obránce pak už nevyzrál.
50:00
Svitavy tlačí domácí, ale recept na Venkrbce nemohou najít.
48:58
Teď chtěl Venkrbec svůj skvělý výkon okořenit asistencí, Zrzavý ale v těžké pozici nepřekonal Petra Musila.
48:31
Další střela z nadějné pozice, která míří vedle Venkrbcovy brány.
47:07
Charouzek jde zpět do hry a v tu chvíli trefil Pakosta tyč.
46:45
Svitavští střílí ze všech pozic na pelhřimovskou bránu, zatím bez úspěchu.
46:08
Druhou též, třetí nad.
45:38
První střelu lapí Venkrbec.
45:07
Vyloučen hráč Luděk Charouzek družstva Spartak Pelhřimov na 2 minuty za bránění ve hře.
44:34
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil Lukáš Zrzavý, asistoval Viktor Vlach (5:1).
44:34
Krásná souhra Zrzavého s Vlachem, kdy první jmenovaný uklízí míček do prázdné brány.
44:07
Kolena si vyšlápl nečistě na Hendrycha, neví, co je to za člověka :)
43:42
Fučík se tlačil do výběhu, ale střela mu nesedla.
42:30
Kocián vypálil z půlky, ale Petr Musil chytá.
41:48
Říha se už dostal ke střele, ale Charouzek zablokoval.
41:00
Říha už myslel na střelu, ale nakonec byl osekán ze všech stran.
40:01
Svitavy vyhrávají úvodní vhazování.
40:00
40:00
Na střely vyrovnané 11:11. Svitavy byly druhou třetinu lepší a zasloužili si vyrovnat, místo vyrovnání přišla studená sprcha dvou gólů Lisy.
40:00
39:45
Svitavy poslední 2-3 minuty vůbec nezvládají. Avšak Fučík v další obrovské šanci selhal.
39:29
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil Jaromír Lisa, asistoval Václav Fučík (4:1).
39:29
Lisa znovu dostal nabito od Fučíka - 4:1.
39:00
Hendrych se probojoval až ke střele, ale Petr Musil drží naději svého týmu.
38:06
38:06
Fučík ukázal svou rychlost a našel Lisu, který se nemýlí.
37:00
Spartak se probouzí a dostává se z tlaku.
36:01
Petr měl obrovskou šanci na srovnání a mířil dost dobře - nad nohu k tyči. Venkrbec dnes doslova čaruje.
34:43
Po další době si na míček sáhl i Petr Musil, avšak to byl jen takový "pozdrav".
33:53
Venkrbec teď drží domácí skvělými zákroky.
32:52
Teď jsou Svitavy lepším týmem a tlačí domácí.
31:17
Kolena hledal před bránou Říhu, ale toho dostoupil na poslední chvíli Charouzek.
30:20
Štarman se dostal k dorážce, ale Venkrbec ji dokázal zastavit.
29:22
Hendrych trochu přidal na tvrdosti a Svitavy požadují trest, avšak rozhodčí si myslí, že to přestupek vedoucí ke 2' trestu nebyl.
27:32
Kuntova střela vypadla Venkrbcovi z ruk.
25:30
Štarmanův pokus prolétl kolem levé tyče Venkrbcovy brány.
25:01
Šmarda zaklekl a zablokoval pokus Lisy.
24:25
Plné ruce práce měl Petr Musil s projektilem z hole Zrzavého.
23:00
Ve druhé třetině je více na míčku Pelhřimov. Teď ukázal svou techniku Vlach a málem vstřelil 3. gól svého týmu.
21:11
Poduška sbírá svitavský "kros".
20:48
První ofenzivní výlet si udělal Pelhřimov, avšak byl zastaven na půlce faulem.
20:01
Začala druhá třetina.
20:00
20:00
Svitavy překvapivě přestřílely domácí v poměru 12:8, nýbrž na hřišti každý chvilku tahal pilku. Utkání začalo velmi opatrně, ale posledních pár minut už si diváci přišli na své.
20:00
19:57
Svitavy měly ještě zajímavou standardku, Kolena byl zblokován.
19:00
Svitavy šly ve 2 proti 1. Zvolili přihrávku, ale skákavou a nepřesnou.
18:16
Branku družstva FbK TJ Svitavy vstřelil Ondřej Pakosta, asistoval Jiří Jedlička (2:1).
18:16
Jedličkova střela mířila vedle brány, avšak Pakosta se natáhl a míček postrčil do branky,
16:57
Kocián zbytečně ztratil míček na půlce, svitavský útočník ale na Venkrbce nevyzrál.
16:02
Kolena našel před bránou Musila L., který nedokázal prostřelit Venkrbce.
15:13
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil Viktor Vlach, asistoval Tomáš Kocián (2:0).
15:13
Kocián na půlce vystřelil a míček se odrazil k Vlachovi, který uklízí míček za záda Musila.
14:16
Musil předvedl krásný zákrok proti střele Lisy.
13:58
Dravost Hendrycha přinesla po dlouhé době standartní situaci jeho týmu na polovině soupeře.
13:00
Štarman byl nalezen svým spoluhráčem na ose, ale ani on netrefuje bránu.
11:30
Venkrbec i Musil moc práce opravdu dnes zatím nemají.
10:28
Kuntovi střela sjela, poté zkusil štěstí Říha, ale pouze do bloku.
09:31
Svitavské přečíslení zastavil Poduška.
09:00
Utkání je velice opatrné z obou stran, Moc střelby nevidíme.
08:10
Svitavy v plném počtu.
07:10
První minutu si nic nebezpečného Spartak nevytvořil.
06:10
Trestné střílení družstva Spartak Pelhřimov neproměnil Václav Fučík.
06:10
Vyloučen hráč Dominik Šmarda družstva FbK TJ Svitavy na 2 minuty za sekání.
05:30
Kolena v šanci, Venkrbec chytá. Na druhé straně se dostal do úniku Lisa a byl faulován, uvidíme nájezd.
04:30
Pelhřimov nepouští zatím Svitavy do pozic, ze kterých by mohly ohrozit bránu.
03:24
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil Jan Knězů, asistoval Václav Fučík (1:0).
03:24
Fučík utekl a předložil Knězů, který otvírá skóre zápasu.
03:03
Druhá pelhřimovská vybojovala rozehru v rohu a přenechala její rozehrání té první, ve které Fučík nedokázal vystřelit.
02:00
Brothánek si elegantně poradil s útočníkem a rozehrává pouze do rohu.
01:26
První větší šance utkání. Jedlička střílel z osy vedle bližší tyčky.
00:30
Do pelhřimovského kotle se vrací Kubíček a bude překřikovat se svým parťákem bubeníky ze Svitav.
00:01
Utkání právě začalo.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jiří Dolanský a Vojtěch Sýkora.
00:00
00:00
Line-up hostů FbK TJ Svitavy: brankář: Petr Musil; hráči v poli: Ondřej Kunt, Vít Sauer, Josef Prudil, Lukáš Zach, David Říha
00:00
Line-up domácích Spartak Pelhřimov: brankář: Zbyněk Venkrbec; hráči v poli: Václav Fučík, Jaromír Lisa, Jan Brothánek, Petr Poduška, Jan Knězů
00:00
Dobrý den vážení diváci, vítám Vás u dnešního textového online-přenosu. Pro oba týmy to může být klíčové utkání v boji o záchranu. Dnešní zápas můžete sledovat živě. Utkání začíná v 19:00.