4:2
3:2
1:4
0:1
branky (asistence): 02:35 Ondřej Kučera (Jiří Krečmer), 07:27 Ondřej Kučera (Tomáš Vlach), 10:55 Tomáš Kozlík (Tomáš Vlach), 18:01 Hynek Plášek (Tomáš Kozlík), 26:37 Vojtěch Mžyk (Erik Šochman), 31:18 Matěj Černý (Vojtěch Mžyk), 32:42 Marián Kloza (Adam Klimeš), 43:26 Adam Klimeš (Marián Kloza)
branky (asistence): 12:38 Michal Klápa (Jakub Černý), 17:06 Miroslav Šnajdr (Miroslav Horký), 35:27 Petr Novotný (Michal Klápa), 37:20 Petr Novotný (Ondřej Vavro), 45:49 Michal Klápa (Petr Novotný), 47:10 Michal Klápa (Jakub Černý), 48:04 Jakub Černý, 50:27 Jaroslav Jaroš (Štefan Nagy), 60:51 Miroslav Šnajdr (Jaroslav Jaroš)

Florbal PEGRES Havířov - FB Hurrican Karlovy Vary 8:9p
3. Ondřej Kučera, 8. Ondřej Kučera, 11. Tomáš Kozlík, 19. Hynek Plášek, 27. Vojtěch Mžyk, 32. Matěj Černý, 33. Marián Kloza, 44. Adam Klimeš - 13. Michal Klápa, 18. Miroslav Šnajdr, 36. Petr Novotný, 38. Petr Novotný, 46. Michal Klápa, 48. Michal Klápa, 49. Jakub Černý, 51. Jaroslav Jaroš, 61. Miroslav Šnajdr; rozhodčí: Pavel Kačer - Ondřej Vašíček; vyloučení: 3:3; využití: 1:2; diváků: 115; zásahy brankářů: Pavel Kotula 16 - Daniel Váradi 27; po třetinách: 4:2, 3:2, 1:4, 0:1;
65:00
Komentář trenéra hostí Pánka: Jsem nesmírně vděčný za 5 bodů přivezených z Moravy. Včerejší noční teambuilding nám evidentně prospěl. V dnešním zápase soupeř trestal naše chyby a díky tomu bylo skóre jaké bylo. Děkuji svým hráčům za zápas, soupeři prvenství v základní části a divákům za atmosféru.
65:00
Komentář trenéra domácích Kubíčka: Dvě třetiny jsme hráli celkem slušný florbal i přesto, že soupeř měl docela dost brankových příležitostí. Nevím, jestli jsme se do třetí třetiny uspokojili s hrou a s výsledkem, ale takhle se v play-off nedá hrát. Jedno pozitivum bych ve třetí třetině našel a to, že jsme udrželi stav na 8:8. Děkujeme soupeři za pěknou hru a divákům za návštěvu.
65:00
Střely v prodloužení: Domácí - 1, Hosté - 1.
60:51
60:51
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Miroslav Šnajdr, asistoval Jaroslav Jaroš (8:9).
60:51
Šnajdr využívá zmatku před domácí brankou a doklepává míček do brány.
60:01
Zahajovácí buly prodloužení vyhrává domácí tým, který ihned odvolává brankáře.
60:00
60:00
Střely za třetí třetinu: Domácí - 8, Hosté - 10.
60:00
59:45
Domácí tým je teď v častejším držení balónu.
57:38
Oba týmy se opět snaží vytvořit gólovou situaci, a tak se hra přenáší z jedné strany na druhou.
55:40
Jaroš nyní sám dokázal zatlačit domácí až ke svému vlastnímu brankáři a získává tak čas pro svůj tým.
54:45
Vyloučen hráč Ondřej Vavro družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za hra rukou.
53:13
Kotula nyní předvedl důležitý zákrok.
52:12
Hosté nyní tlačí na domácí, kteři se drží v obranné půlce a mají co dělat pro to, aby nebyli obráni o míček.
50:27
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Jaroslav Jaroš, asistoval Štefan Nagy (8:8).
50:27
Nagy střílí od bíle, Kotula úspěšně vyráží, ale Jaroš byl připravený k dorážce, která mu vychází.
50:11
Hráči obou týmu začínají hrát agresivněji a projevuje se to na častějším pozastavování hry.
48:04
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Jakub Černý bez asistence (8:7).
48:04
Černý běží s balónkem a střílí na vzdálenější tyč, kdy Kotula nemá moc šance na chycení míčku.
47:10
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Michal Klápa, asistoval Jakub Černý (8:6).
47:10
Klápa vybojoval balónek společně s Černým má šanci, které využívá.
46:48
Vyloučen hráč Matěj Černý družstva Florbal PEGRES Havířov na 2 minuty za sekání.
45:49
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Michal Klápa, asistoval Petr Novotný (8:5).
45:49
Klápa dostal cross od Novotného, přihrávku zpracoval a poté ihned vystřelil.
43:26
Branku družstva Florbal PEGRES Havířov vstřelil Adam Klimeš, asistoval Marián Kloza (8:4).
43:26
Klimeš dostává přihrávku do běhu, střílí a proměňuje.
41:40
Nevydařená akce hostů končí po střele Novotného za mantinelem.
40:01
Úvodní buly vyhrál domácí tým.
40:00
40:00
Střely za druhou třetinu: Domácí - 13 , Hosté - 6.
40:00
39:53
Vyloučen hráč Ondřej Kučera družstva Florbal PEGRES Havířov na 2 minuty za sekání.
38:09
Vyloučen hráč Jan Skopový družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za blokování hokejky.
37:20
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Petr Novotný, asistoval Ondřej Vavro (7:4).
37:20
Vavro zpoza brány posílá míček před bránu, kdy je sice balónek sklepnut, ale Novotný dokázal balónek vybojovat a proměňuje.
35:27
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Petr Novotný, asistoval Michal Klápa (7:3).
35:27
Klápa vybojoval balónek před branku domácích, kde poté probíhá souboj a Novotnému se daří vsítit balónek do brány.
32:42
Branku družstva Florbal PEGRES Havířov vstřelil Marián Kloza, asistoval Adam Klimeš (7:2).
32:42
Klimeš zpracoval odražený míček na půlce hřiště a křižnou přihrávkou z poloviny nahrál Klozovi, který zakončoval do prázdné.
31:18
Branku družstva Florbal PEGRES Havířov vstřelil Matěj Černý, asistoval Vojtěch Mžyk (6:2).
31:18
Mžyk po souboji vybojoval míček, spatřil volného Černého, přihrává mu a ten zasazuje k bližší tyči, kdy Váradi nemá jedinou šanci stihnout přesun k tyči.
29:11
Po další nastavené rozehrávce přihrává Šochman Pláškovi, který ze středu střílí, ale Váradi balónek zastavuje nohou.
27:10
Plášek měl nyní šanci dorazit balónek skákající před hostující brankou, avšak byla odpískaná hra vysokou.
26:37
Branku družstva Florbal PEGRES Havířov vstřelil Vojtěch Mžyk, asistoval Erik Šochman (5:2).
26:37
Šochman "přiťuknul" Mžykovi balónek po odpískané rozehrávce, který se rozbíhá a střílí.
26:25
Kloza bojoval za hostující bránou, balónek doskákal před Váradiho, avšak Kloza dorážkou míjí.
24:25
Kotula nyní předvedl sérii zákroků, díky kterým si jeho tým drží stále stejné skóre.
23:56
Hra se nyní přenáší z jedné strany na druhou.
22:10
Karlovy Vary nyní tlačí domácí a obrana má co dělat, aby zabránila gólu.
20:01
Úvodní buly druhé třetiny vyhrává tým Torpedo Havířov.
20:00
20:00
Střely po první třetině: Domácí - 13, Hosté - 7
20:00
18:01
Branku družstva Florbal PEGRES Havířov vstřelil Hynek Plášek, asistoval Tomáš Kozlík (4:2).
18:01
Plášek od červené nachází místo u Váradiho, zaměřuje a dává gól.
17:06
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Miroslav Šnajdr, asistoval Miroslav Horký (3:2).
17:06
Horký posílá perfektní přihrávku na Šnajdra k pravému rohu, kde Šnajdr okamžitě střílí.
15:44
Peřka střílí v útočném pásmu od bílé, avšak Váradi balónek vyráží konečky prstů.
14:30
Oba týmy se již po několikáte snaží vymyslet akci, ale všechny zatím končí neúspěchem.
13:44
Kotula již svým několikátým zákrokem zachraňuje tým od dalšího obdrženého gólu.
12:38
12:38
Klápa dostává přesný cross od Černého a jediné co mu zbývalo bylo trefit bránu.
11:02
Vyloučen hráč Ondřej Kučera družstva Florbal PEGRES Havířov na 2 minuty za bránění ve hře.
10:55
Branku družstva Florbal PEGRES Havířov vstřelil Tomáš Kozlík, asistoval Tomáš Vlach (3:0).
10:38
Peřka s Černým se nyní snažili vymyslet akci 2 na 1, avšak crossová přihrávka nekončí na čepeli Peřky.
09:26
Domácí nyní tlačí soupeře, který se delší dobu drží v obranném pásmu.
07:27
Branku družstva Florbal PEGRES Havířov vstřelil Ondřej Kučera, asistoval Tomáš Vlach (2:0).
07:27
Vlach posílá přihrávku na Kučeru čekajícího na levém křídle, který poté ihned střílí na vzdálenější tyč a dává opět gól.
05:53
Vyloučen hráč Matěj Svatek družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za bránění ve hře.
05:23
Kloza nyní vybojoval faul a domácí tým má výhodu a hraje v 6.
04:30
Hosté se zdají být více aktivnější než domácí tým.
02:35
Branku družstva Florbal PEGRES Havířov vstřelil Ondřej Kučera, asistoval Jiří Krečmer (1:0).
02:35
Krečmer posílá krátkou přihrávku Kučerovi, který se z půlky rozebíhá, od bíle střílí a dává gól.
01:36
Bezdečík držel balónek za hranicí velkého brankoviště, kde jej napadl hostující útočník, kterému se avšak nepodařilo získat balónek.
00:01
Úvodní buly vyhrává hostující tým.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Pavel Kačer a Ondřej Vašíček.
00:00
00:00
Line-up hostů FB Hurrican Karlovy Vary: brankář: Daniel Váradi; hráči v poli: Jakub Černý, Miroslav Šnajdr, Štefan Nagy, Miroslav Horký, Jaroslav Jaroš
00:00
Line-up domácích Florbal PEGRES Havířov: brankář: Pavel Kotula; hráči v poli: Tomáš Vlach, Matěj Černý, Vojtěch Mžyk, Kamil Peřka, Ondřej Kučera