2:1
0:2
1:1
- : -
branky (asistence): 05:44 Jakub Marek, 18:54 David Mati (David Hauser), 57:45 David Hauser (Jan Vojtíšek)
branky (asistence): 04:38 Vojtěch Mžyk (Tomáš Vlach), 27:54 Tomáš Vlach, 37:24 Vojtěch Mžyk (Matěj Černý), 59:51 Pavel Bezděčík (Hynek Plášek)

FBŠ Hummel Hattrick Brno - Florbal PEGRES Havířov 3:4
6. Jakub Marek, 19. David Mati, 58. David Hauser - 5. Vojtěch Mžyk, 28. Tomáš Vlach, 38. Vojtěch Mžyk, 60. Pavel Bezděčík; rozhodčí: Jiří Dolanský - Vojtěch Sýkora; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 69; zásahy brankářů: Filip Kejík 14 - Pavel Kotula 29; po třetinách: 2:1, 0:2, 1:1;
60:00
Komentář trenéra domácích, pana Marka Fialy: Děkujeme soupeři za zápas a divákům za návštěvu.
60:00
Střely po 3. třetině 11:6, celkem 32:17.
60:00
Komentář trenéra hostí, pana Filipa Kubíčka: První třetinu jsme hráli moc špatně a můžeme být rádi, že jsme prohrávali pouze 2:1, od druhé třetiny jsme začali hrát lepší hru. Děkujeme soupeři za dobrou hru a diváků za návštěvu.
60:00
59:51
Branku družstva Florbal PEGRES Havířov vstřelil Pavel Bezděčík, asistoval Hynek Plášek (3:4).
59:51
Havířov dává gól do prázdné branky a bere si vedení.
58:51
Vojtíšek zastavil samostatný únik na prázdnou branku skvělým obraným zákrokem.
58:06
Hattrick jde i přes vyrovnaný stav znovu do šesti!
57:45
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil David Hauser, asistoval Jan Vojtíšek (3:3).
57:45
Power-play se vyplatila, Hattrick srovnává skóre!
52:50
Havířov vyřešil standardku střelou po zemi doprostřed branky.
51:19
Další šance Matiho a další zákrok Kotuly.
50:15
Po kombinaci Hattricku se do dobré šance dostal Hronek, ten ale minul.
49:34
Mati byl sám před bránou, ale trefil jen Kotulu.
48:01
Na Hattricku začíná být znát únava.
46:57
Peřka vymotal obranu domácích, nakonec z toho ale nic nebylo.
46:06
Nepřesnost v rozehrávce Havířova vrací Hattricku míček.
44:07
Hattrick potřebuje dát gól, ale svojí obranu zatím nevysouvá.
43:16
Hra teď není moc pohledná, stolkaři pomalu usínají.
41:12
Hattrick sice podle statistik přestřílel Havířov, ale držení míčku má větší Havířov.
40:00
40:00
Střely za druhou třetinu: 12:6 pro domácí.
40:00
39:00
Začíná poslední minuta 2. třetiny.
37:24
Branku družstva Florbal PEGRES Havířov vstřelil Vojtěch Mžyk, asistoval Matěj Černý (2:3).
37:24
Mžikova tečovaná střela končí v brance Kejíka.
36:25
Markovy střely dělají Havířovu problémy, zatím z toho byl gól jen jednou.
35:43
Dnešní utkání sleduje krásných 69 diváků.
35:02
Havířov zakládá postupný útok.
33:10
Grábl minul branku v jasné šanci.
31:38
Zápas se nehraje úplně v nejvyšším tempu, možná i vzhledem k počtu hráčů na obou stränách, kdy Hattrick hraje v jedenácti a Havířov ve třinácti.
29:43
Hattrick se po dlouhé době dostává do klidné rozehrávky.
27:54
Branku družstva Florbal PEGRES Havířov vstřelil Tomáš Vlach z trestného střílení (2:2).
25:31
Hattrick ještě bojuje o 9. místo v tabulce, zato Havířov může být v klidu, protože jejich náskok v čele tabulky je dostatečný na to, aby zůstali na vrcholu.
23:42
Většinu času je na míčku Havířov, ale Hattricku se zatím daří bránit.
22:03
Dvojitý zákrok Kejíka zachránil Brno.
20:01
Kůra fauloval na buly a rozehrávat bude Havířov.
20:00
20:00
Střely po první třetině: 9:5 z pohledu Hattricku.
20:00
19:56
Marek v poslední minutě vystřelil ze přes tři čtvrtiny hřiště, měl ale smůlu a jeho střela se odrazila od břevna.
19:28
Hattrick je v poslední minutě pod tlakem.
18:54
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil David Mati, asistoval David Hauser (2:1).
18:54
Hauser nahrál z rohu úplně volnému Matimu, který se nemýlil.
18:11
Vlach si teď málem srazil balónek do své vlastní branky.
14:41
Kůra prošel přes 2 hráče, ale na Kotulu už nevyzrál.
12:59
Machálek teď obětavým blokem zastavil brejk soupeře.
11:11
Hronek vyřešil situaci 2 na 1 pouze střelou do bloku soupeře.
09:01
Brom ze standardní situace natáhl, ale branku těsně minul.
07:21
Hra vypadá ze strany Hattricku poněkud nervózně, spoustu menších chyb je stojí ztrátu balónku.
05:44
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Jakub Marek bez asistence (1:1).
05:44
Marek vyvezl balónek z vlastní poloviny a střelou ze středu hřiště prostřelil Kotulu.
04:38
Branku družstva Florbal PEGRES Havířov vstřelil Vojtěch Mžyk, asistoval Tomáš Vlach (0:1).
04:38
Mžyk nachytal Kejíka nenápadnou střelou z levého mantinelu.
03:24
Plášek naservíroval míček Bezděčíkovi před poloprázdnou svatyni, ten ale jen promáchnul.
02:08
Andrle udělal chybu na středu, Havířov ale následnou situaci 2 na 1 nedokázal proměnit v gól.
01:34
Vojtíškovu střelu tečoval Mati mimo.
00:22
Hosté měli hned na začátku gólovou šanci, kterou ale proměnit nedokázali.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jiří Dolanský a Vojtěch Sýkora.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal PEGRES Havířov: brankář: Pavel Kotula; hráči v poli: Vojtěch Mžyk, Kamil Peřka, Erik Šochman, Tomáš Vlach, Matěj Černý
00:00
Line-up domácích FBŠ Hummel Hattrick Brno: brankář: Filip Kejík; hráči v poli: Jakub Andrle, Tomáš Brom, Jonáš Kůra, Matěj Hronek, Jakub Marek