2:2
1:2
5:3
- : -
branky (asistence): 14:50 Tomáš Líznar (Jakub Gremmel), 16:55 Josef Můčka, 33:22 Denis Jakubec (František Chmela), 45:54 Jakub Gremmel (Lukáš Gregr), 47:25 Jakub Gremmel (Lukáš Gregr), 50:50 Denis Jakubec (Michal Šíma), 51:22 Denis Jakubec (Dominik Král), 52:29 Pavel Volek (Tomáš Líznar)
branky (asistence): 10:38 Ondřej Hušek (Filip Geisler), 12:58 Marek Kovář (Tomáš Zíbr), 26:51 Jiří Juhász (Jan Světlík), 38:33 Vojtěch Bureš (Ondřej Bachtík), 46:57 Ondřej Bachtík (Vojtěch Bureš), 49:01 Vojtěch Bureš (Ondřej Hušek), 51:14 Jan Světlík (Tomáš Matoulek)

FbC Aligators Klobouky - Florbal Primátor Náchod 8:7
15. Tomáš Líznar, 17. Josef Můčka, 34. Denis Jakubec, 46. Jakub Gremmel, 48. Jakub Gremmel, 51. Denis Jakubec, 52. Denis Jakubec, 53. Pavel Volek - 11. Ondřej Hušek, 13. Marek Kovář, 27. Jiří Juhász, 39. Vojtěch Bureš, 47. Ondřej Bachtík, 50. Vojtěch Bureš, 52. Jan Světlík; rozhodčí: Pavel Hála - Vladimír Hála; vyloučení: 2:1; využití: 1:2; zásahy brankářů: Patrik Rychlý 36 - Vlastimil Skalický 20; po třetinách: 2:2, 1:2, 5:3;
60:00
Komentář trenéra domácích pana Martina Slabého: "Myslím, že jsme vyhráli zaslouženě. Obdrželi jsme goly po individuálních chybách a nešťastných tečí. Jsme rádi, že se nám podařilo naplno bodovat, jsou to pro nás důležité body. Děkuje soupeřům, rozhodčím a divákům, škoda jen, že tu žádní nebyli."
60:00
Počet střel na branku celkem: FbC Aligators Klobouky 28; Florbal Primátor Náchod 43
60:00
Komentář trenéra hostů pana Tomáše Třešňáka: "Dnes jsme soupeři hodili spoustu záchranných kruhů. Soupeř toho dostatečně využil a získal 3 body. Musíme probudit medvěda ze zimního spánku a vrátit se k výkonům z podzimu. Díky soupeři za utkání."
60:00
Počet střel na branku ve 3. třetině: FbC Aligators Klobouky 10; Florbal Primátor Náchod 15
60:00
59:10
Nebezpečná situace před brankou domácích, míček však končí za mantinelem.
57:40
Hosté zkouší hru bez brankáře.
57:39
Timeout Florbal Primátor Náchod
56:16
Nebezpečná střela hostujícího útočníka letěla pouze za branku.
55:08
Zatím vidíme hodně golů, díky špatné obraně obou celků.
52:29
Branku družstva FbC Aligators Klobouky vstřelil Pavel Volek, asistoval Tomáš Líznar (8:7).
52:29
Domácí poprvé v zápase ve vedení.
52:29
Na přesilovku přichází Pavel Volek a po pár vteřinách skoruje.
51:57
Vyloučen hráč Tomáš Matoulek družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za hra rukou.
51:22
Branku družstva FbC Aligators Klobouky vstřelil Denis Jakubec, asistoval Dominik Král (7:7).
51:14
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Jan Světlík, asistoval Tomáš Matoulek (6:7).
51:14
Po ztrátě zkušeného útočníka Gremmela, navyšují hosté.
50:50
Branku družstva FbC Aligators Klobouky vstřelil Denis Jakubec, asistoval Michal Šíma (6:6).
50:50
Z méně nebezpečné akce domácí nakonec vytěžili gol.
50:10
Domácí se snaží hrát více na míčku, to se jim zatím daří.
49:01
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Vojtěch Bureš, asistoval Ondřej Hušek (5:6).
49:01
Po skryté střele Bureše zvyšují hosté na rozdíl jedné branky.
47:25
Branku družstva FbC Aligators Klobouky vstřelil Jakub Gremmel, asistoval Lukáš Gregr (5:5).
46:57
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Ondřej Bachtík, asistoval Vojtěch Bureš (4:5).
46:57
Domácí po minutě odpovídají a navyšují svým golem.
45:54
45:54
Gremmel po nabídce od Gregra vymetá protilehlou šibenici hostující branky.
43:50
Kapitán domácích teď uklidnil situaci, aby mohli vystřídat.
42:50
Nebezpečné střely během pár sekund na obou stranách.
40:55
Šíma teď prokazuje své kvality, trefuje spoj tyček nad ramenem hostujícího golmana.
40:00
40:00
40:00
39:55
Domácí ke konci třetiny zkouší vyrovnat, však marně.
38:33
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Vojtěch Bureš, asistoval Ondřej Bachtík (3:4).
38:33
Hráč hostů využívá přesilové hry, když vymetá bránu ze středu hřiště.
37:39
Vyloučen hráč Tomáš Hos družstva FbC Aligators Klobouky na 2 minuty za sekání.
37:00
Nebezpečná střela hostů z volného úderu, v brance však neskončila
35:55
Gregr sám před golmane, vracející se obránce stihl zakročit.
35:11
Domácí teď sevřeli soupeře, golu se však nedočkali.
34:00
Po vstřelené brance domácí určují tempo hry.
33:22
Branku družstva FbC Aligators Klobouky vstřelil Denis Jakubec, asistoval František Chmela (3:3).
33:22
Individuální akce Jakubce skončila v brance.
33:05
Brankář domácích je momentálně na vojenské střelnici.
32:45
Na druhé straně zase neuvěřitelný zákrok Rychlého
32:00
Po nebezpečné střele Jakubce, golman zasáhl roztažením "betonů"
30:30
Hosté teď zatlačili domácí na vlastní polovinu.
26:51
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Jiří Juhász, asistoval Jan Světlík (2:3).
26:51
Po breakové situaci končí míček v bráně domácích.
25:11
Hra se pomalu přelévá z jedné strany na druhou.
21:13
Hosté vstoupili do třetiny s vyšší aktivitou.
20:00
20:00
Počet střel na branku v 1. třetině: FbC Aligators Klobouky 11; Florbal Primátor Náchod 12
20:00
17:00
Hosté zvýšili svoji produktivitu a napadají soupeře.
16:55
Branku družstva FbC Aligators Klobouky vstřelil Josef Můčka bez asistence (2:2).
16:55
Můčka teď potrestal chybu hostujícího obránce, který měl problém se zpracováním míčku.
14:50
Branku družstva FbC Aligators Klobouky vstřelil Tomáš Líznar, asistoval Jakub Gremmel (1:2).
14:50
Špatné postavení golmana, střela do středu branky pod horní tyčku.
12:58
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Marek Kovář, asistoval Tomáš Zíbr (0:2).
12:58
Po špatném pokrytí hráčů při volném úderu zvyšují hosté na rozdíl dvou branek.
12:50
Hos z půlky střílí golfem nebezpečnou střelu, golman však nekompromisně vyráží.
10:38
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Ondřej Hušek, asistoval Filip Geisler (0:1).
10:38
Bohužel pro domácí hosté využívají přesilové hry.
10:14
Vyloučen hráč Jakub Gremmel družstva FbC Aligators Klobouky na 2 minuty za držení.
10:00
Rozruch před hostující brankou, bohužel pro domácí bez golu.
07:02
Kvalitu hry můžete posoudit na živém streamu.
06:40
Krosová na Gregra, ten však netrefil letící míček ze vzduchu.
05:20
Dvě rychlé střely před bránou Rychlého, ten však chytá.
03:30
Hosté teď drží míč v útočném pásmu.
02:20
Zatím vidíme pohledné utkání.
00:50
Bachtík po průniku do pásma domácích střílí, golman však chytá.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Pavel Hála a Vladimír Hála.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Primátor Náchod: brankář: Vlastimil Skalický; hráči v poli: Ondřej Nosek, Vojtěch Bureš, Ondřej Bachtík, David Kaválek, Ondřej Hušek
00:00
Line-up domácích FbC Aligators Klobouky: brankář: Patrik Rychlý; hráči v poli: Thomas Jakubec, Lukáš Gregr, Jakub Gremmel, Tomáš Hos, Tomáš Líznar