3:4
- : -
TJ Turnov
TJ Turnov
branky (asistence): 08:14 Štěpán Matěcha (Pavel Sekyra), 11:36 Štěpán Matěcha (Tomáš Vitásek), 23:34 Štěpán Matěcha (Pavel Sekyra), 33:20 Tomáš Vitásek (Štěpán Matěcha), 35:00 Dominik Hiadlovský (Vojtěch Palatínus), 36:01 Pavel Sekyra (Štěpán Matěcha), 37:02 Tomáš Vitásek (Štěpán Matěcha), 42:27 Pavel Sekyra, 51:38 Štěpán Matěcha (Pavel Sekyra), 58:29 Pavel Sekyra (Jaroslav Švec)
branky (asistence): 04:01 Matěj Lubenský (Jaroslav Janoušek), 19:12 Jaroslav Janoušek (Lukáš Pokorný), 43:21 David Kolář (Pavel Daněk), 49:06 Lukáš Pokorný (Zbyněk Tomiška), 50:55 Lukáš Pokorný (Zbyněk Tomiška), 58:44 Lukáš Tomeš (Pavel Daněk)

TJ Turnov - Panthers Praha 10:6
9. Štěpán Matěcha, 12. Štěpán Matěcha, 24. Štěpán Matěcha, 34. Tomáš Vitásek, 36. Dominik Hiadlovský, 37. Pavel Sekyra, 38. Tomáš Vitásek, 43. Pavel Sekyra, 52. Štěpán Matěcha, 59. Pavel Sekyra - 5. Matěj Lubenský, 20. Jaroslav Janoušek, 44. David Kolář, 50. Lukáš Pokorný, 51. Lukáš Pokorný, 59. Lukáš Tomeš; rozhodčí: Jan Knap - Martin Kněžík; vyloučení: 8:9; využití: 4:3; diváků: 68; zásahy brankářů: Jaroslav Švec 25 - Rastislav Mazák 24, Martin Hruška 12; po třetinách: 2:2, 5:0, 3:4;
60:00
Komentář kapitána domácích (Štěpán Matěcha) : " Z naší strany další povedené utkání. Zápas rozhodly přesilové hry, jinak to byla vyrovnaná partie."
60:00
Komentář vedoucího hostů (Štěpán Weber): "No tak když řeknu, že jsme nezvládli druhou třetinu, tak to bude vypadat jako prázdná fráze, ale vejde se do toho všechno. Pozitivní bylo, že jsme to dokázali hodit za hlavu a zápas dohrát normálně a se ctí, ale máme o čem přemýšlet. Soupeř byl hladovější po vítězství, hrál na rozdíl od nás jednoduše a efektivně a místo v tabulce mu náleží neoprávněně. Díky všem za zápas."
60:00
59:59
Střely po třetí třetině: Turnov 11 - Panthers 14
59:59
Je konec. Turnov udržel výsledek a tři body zůstávají doma.
58:44
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Lukáš Tomeš, asistoval Pavel Daněk (10:6).
58:44
Panthers se přeci jenom prosazují v přesilové hře.
58:29
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Pavel Sekyra, asistoval Jaroslav Švec (10:5).
58:29
Turnov dává desátý gól.! Sekyra se pokusil trefit branku přes celé hřiště a povedlo se mu to.
58:05
Trestné střílení družstva Panthers Praha neproměnil Dominik Hudec.
58:05
Vyloučen hráč Tomáš Vitásek družstva TJ Turnov na 2 minuty za sekání.
58:05
U konce zápasu je tady šance pro Panthers. Vitásek oslabuje svůj tým ve velice důležitém momentě zápasu. Dokonce hosté jedou trestné střílení.
55:02
Vyloučen hráč David Polcar družstva Panthers Praha na 2 minuty za hrubost.
55:02
Vyloučen hráč Daniel Bursa družstva TJ Turnov na 2 minuty za hrubost.
55:02
Vyloučení na obou stranách za hrubost.
54:45
Domácí šest minut před koncem zápasu se už vysvobozují z tlaku vyhozením až k brankáři hostí.
52:45
Pantheři zatlačili na domácí a vyslalo na Švece pár dobrých střel.
51:38
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Štěpán Matěcha, asistoval Pavel Sekyra (9:5).
51:38
Matěcha před odkrytou brankou neměl problém zakončit do odkryté branky.
50:55
Timeout TJ Turnov
50:55
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Lukáš Pokorný, asistoval Zbyněk Tomiška (8:5).
50:55
Panthers pátým gólem zadělávají na zajímavou koncovku.
49:06
49:06
Čtvrtý gól hostů dává ještě naději za zdramatizování zápasu.
48:34
Nápor hostujícího týmu Turnov přečkal a je v plném počtu.
47:10
Dobrá střela Lubenského končí v zámezí.
46:33
Vyloučen hráč Pavel Sekyra družstva TJ Turnov na 2 minuty za bránění ve hře.
46:20
Odložené vyloučení a hosté hrají v šesti.
45:14
Dnešní utkání sleduje 68 diváků!
43:25
Problémy s časomírou na chvíli pozastavili chod zápasu.
43:21
Branku družstva Panthers Praha vstřelil David Kolář, asistoval Pavel Daněk (8:3).
43:21
O dvě vteřiny později se prosazuje kapitán hostí.
43:19
Zajímavá standartní situace pro hosty.
42:27
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Pavel Sekyra bez asistence (8:2).
42:27
Sekyra dává už osmý gól domácího týmu a tento gól by mohl už dodat domácím pohodu.
41:10
Panthers se v přesilovce dostali k zajímavému přečíslení, které nakonec nebylo úspěšné.
40:00
40:00
39:59
Skončila vyhrocená druhá třetina. V ní jsme viděli snad vše, co se dá. Mnoho šancí, gólů, vyloučení i potyček a šarvátek.Turnov tuto třetinu vyhrál 5:0 a Pantheři vypadali na konci třetiny hodně odevzdaně.
39:59
Střely po druhé třetině: Turnov 19 - Panthers 7
39:39
Vyloučení za nedovolenou vzdálenost pro hostující.
39:38
Vyloučen hráč David Polcar družstva Panthers Praha na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
38:23
Tomeš sám před domácím brankářem promáchl balónek.
37:02
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Tomáš Vitásek, asistoval Štěpán Matěcha (7:2).
37:02
Bleskově rychle využitá přesilovka a Panthers tuto třetinu vůbec nezvládají.
37:00
Vyloučen hráč Sebastian Jakob družstva Panthers Praha na 2 minuty za sekání.
37:00
Palatínus vybojoval další přesilovou hru pro domácích. Jako kdyby tady těch trestů tady nebylo málo.
36:01
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Pavel Sekyra, asistoval Štěpán Matěcha (6:2).
36:01
Sekyra střílí šestý gól domácích.
35:48
Rozhodčí domlouvá Krůškovi po předchozím faulu a mírné potyčce s Rondošem.
35:00
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Dominik Hiadlovský, asistoval Vojtěch Palatínus (5:2).
35:00
Hiadlovský se prosazuje po výborné křižné přihrávce Sekyry.
34:30
Další dobrá střela Vitáska, tentokrát musel brankář hostů střelu vytěsnit helmou.
34:05
Břevno po střele Vitáska!
33:23
Po další přestávce na vyřešení trestů pokračuje turnovská přesilovka 5:3.
33:20
33:20
Využitá netradiční přesilovka a Turnov vede už o 2 branky.
31:59
Turnov hraje přesilovou hru 4:3.
31:24
Vyloučen hráč Jiří Ptáčník družstva Panthers Praha na 2 minuty za nedovolené vrážení.
31:24
Vyloučen hráč Dominik Hiadlovský družstva TJ Turnov na 2 minuty za hrubost.
31:24
Vyloučen hráč Jiří Ptáčník družstva Panthers Praha na 2 minuty za hrubost.
31:24
Vyloučen hráč David Kolář družstva Panthers Praha na 2 minuty za nesportovní chování.
31:24
Jak můžete vidět takto to rozhodčí udělali s tresty.
31:24
Potyčka u hostujícího brankáře. Tady to začíná vřít.
31:24
Osobní trest pro kapitána Pantherů!!!!!! Tady je teda zábava.
31:01
Vyloučen hráč Patrik Míka družstva Panthers Praha na 2 minuty za nedovolené vrážení.
31:01
Havlín vybojoval dvouminutový trest a Turnov má po oslabení šanci v přesilovce
30:52
Tým domácích hraje v plném počtu.
29:59
Turnov drží balónek na soupeřově polovině.
28:55
První dvě minuty Turnov zvládl bez větších problémů.
26:52
Vyloučen hráč Dominik Hiadlovský družstva TJ Turnov na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
26:52
Vyloučen hráč Dominik Hiadlovský družstva TJ Turnov na 2 minuty za nesportovní chování.
26:52
Hiadlovský oslabuje svůj tým na 4 minuty.
26:08
Nepovedená standartní situace Pantherů po které se do přečíslení hrnuli domácí, kteří však situaci nezvládli.
23:55
Turnov se opět dostává do vedení v dnešním utkání.
23:34
23:34
Rychle využitá hra a Matěcha završuje hattrick!!!
23:11
Vyloučen hráč David Polcar družstva Panthers Praha na 2 minuty za držení.
23:11
Palatínus vybojoval přesilovou hru .
21:40
Opatrný začátek druhé třetiny. Zatím žádná práce pro oba brankáře.
20:00
20:00
19:59
Střely po první třetině: Turnov 12 - Panthers 10.
19:12
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Jaroslav Janoušek, asistoval Lukáš Pokorný (2:2).
19:12
Střela na bližší tyč překvapila brankáře domácích a Panthers využívají i druhou přesilovku dnešního utkání.
18:40
Dobré obtočení Pokorného kolem branky vytěsnil brankáře Švec.
17:33
Vyloučen hráč Vojtěch Palatínus družstva TJ Turnov na 2 minuty za sekání.
17:33
Sekání Palatínuse oceněno dvouminutovým trestem.
15:00
Tlak domácího týmu vyústil ve velkou šanci Sekyry, kterému se střela z velké blízkosti nepovedla.
13:02
Domácí mají v posledních minutách převahu.
11:36
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Štěpán Matěcha, asistoval Tomáš Vitásek (2:1).
11:36
Výborná přihrávka Vitáska z rohu skončila na holi Matěcha a ten zavěsil do horního rohu branky. Domácí otáčejí skóre ve svůj prospěch.
10:43
Hra se přesouvá ze strany na stranu a šance střídá ještě větší gólovou příležitost.
08:14
08:14
Matěchova schovaná střela končí za zády hostujícího brankáře.
06:52
Hostující tým v plném počtu.
05:33
Turnov se zatím nedostal do žádné velké šance. Panthers výborně drží na půlce domácích.
04:52
Vyloučen hráč Dominik Hudec družstva Panthers Praha na 2 minuty za bránění ve hře.
04:52
První vyloučení také na druhé straně. Hudec nedovoleně atakoval domácího hráče.
04:01
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Matěj Lubenský, asistoval Jaroslav Janoušek (0:1).
04:01
Rychle využitá přesilová hra a Panthers vedou 1:0.
03:36
Vyloučen hráč Vojtěch Rondoš družstva TJ Turnov na 2 minuty za bránění ve hře.
03:36
První vyloučení utkání zařídil domácí Rondoš.
01:35
Kombinace hostí končí střelou mimo tři tyče brankáře domácích.
00:25
Vojtěch Palatínus se v první šanci zápasu objevil sám před brankařem Pantherů. Golman si připsal první zákrok zápasu.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Knap a Martin Kněžík.
00:00
00:00
Line-up hostů Panthers Praha: brankář: Rastislav Mazák; hráči v poli: Matěj Lubenský, David Kolář, Jaroslav Janoušek, David Polcar, Patrik Míka
00:00
Line-up domácích TJ Turnov: brankář: Jaroslav Švec; hráči v poli: Martin Hejduk, Vojtěch Palatínus, Štěpán Matěcha, Tomáš Vitásek, Pavel Sekyra
00:00
Vítejte u dnešního utkání. V dnešním zápase se střetne domácí tým TJ Turnov s pražským týmem Panthers Praha. Turnov začal do nového roku prohrou na půdě TJ Sokol Mukařov 4:8 a postup do Play-off se opět vzdálil. Panthers narozdíl od Turnova dokázal vyhrát první zápas v novém roce, když ve velice vyrovnané bitvě dokázali porazit T.B.C. Králův Dvůr 4:3.