4:2
4:2
1:3
- : -
branky (asistence): 00:54 Vladislav Kittel (Petr Krhut), 09:26 Petr Krhut (Josef Viktořík), 13:06 Jan Doležel (Patrik Hegar), 14:47 Tomáš Knebl (Josef Viktořík), 22:01 Josef Viktořík (Pavel Barabáš), 26:32 Petr Krhut (Josef Viktořík), 33:22 Lukáš Kratochvíl (Patrik Hegar), 34:03 Lukáš Kratochvíl (Jan Doležel), 59:44 Vojtěch Haman (vlastní branka)
branky (asistence): 05:38 Vojtěch Haman, 15:48 Petr Tlustoš (Filip Dvořák), 30:09 Filip Dvořák (Petr Tlustoš), 35:52 Vojtěch Haman (Ondřej Dvořák), 50:55 Petr Kos (František Košík), 51:55 Petr Kos (Petr Tlustoš), 59:41 Vojtěch Haman (Petr Tlustoš)

1. FBK Rožnov p/R - Hippos Žďár n/S. 9:7
1. Vladislav Kittel, 10. Petr Krhut, 14. Jan Doležel, 15. Tomáš Knebl, 23. Josef Viktořík, 27. Petr Krhut, 34. Lukáš Kratochvíl, 35. Lukáš Kratochvíl, 60. Vojtěch Haman - 6. Vojtěch Haman, 16. Petr Tlustoš, 31. Filip Dvořák, 36. Vojtěch Haman, 51. Petr Kos, 52. Petr Kos, 60. Vojtěch Haman; rozhodčí: Martin Hudeček - Pavel Rochovanský; vyloučení: 3:3; využití: 1:2; diváků: 48; zásahy brankářů: Petr Holčík 17 - Petr Krátký 28; po třetinách: 4:2, 4:2, 1:3;
60:02
Komentář Pavla Barabáše, hrajícího trenéra Sršňů: "Dneska zápas vůbec nikomu nevyšel. Dvě třetiny jsme byli lepší a zaslouženě jsme si udělali náskok, který nám stačil k vítězství, když se soupeř dostával na koně. Děkuji soupeři za férovou hru a přeji šťastnou cestu domů."
60:01
Komentář Filipa Dvořáka, hrajícího trenéra Hrochů: "Rožnov byl lepší první dvě třetiny, ve třetí třetině jsme byli lepší my a bod jsme si zasloužili. Doufám, že předvedená hra bude příslibem do dalších bojů. Děkuji soupeři a nám šťastnou cestu domů."
60:00
Střely ve třetí části 9:13, celkem 37:24.
60:00
59:59
Pokud bych to měl shrnout, tak Sršni třetí část spíše odchodili než odjezdili. Proti silnějšímu soupeři by se jim to mohlo vymstít takové "zvolnění". Dnes to je za tři body, ale se zvednutým prstem varování.
59:57
Trestné střílení družstva 1. FBK Rožnov p/R neproměnil Lukáš Kratochvíl.
59:57
Vyloučen hráč Ondřej Dvořák družstva Hippos Žďár n/S. na 2 minuty za sekání.
59:57
Kratochvíl neproměnuje nájezd a nastřeluje pouze tyč.
59:44
Vlastní branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Vojtěch Haman (9:7).
59:44
Kuriózní branku stříli Viktořík, který z buly ihned vystřelil do prázdné branky. Brankář právě odbíhal na lavičku, aby se mohl hrát powerplay.
59:41
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Vojtěch Haman, asistoval Petr Tlustoš (8:7).
59:13
Vyloučen hráč Patrik Hegar družstva 1. FBK Rožnov p/R na 2 minuty za hrubost.
55:40
Domácí jsou nyní pod tlakem hostujícího týmu, který Rožnov zasypává střelami.
53:28
Hosté trefují spojnici branky, stav se stále nemění,
52:40
Vyloučen hráč Vladislav Kittel družstva 1. FBK Rožnov p/R na 2 minuty za sekání.
51:56
Domácí trenér reaguje oddechovým časem, řekl právě včas. Hosté jsou teď mírně na koni a pokud jsem polemizoval o stáhnutí čtyř branek, tak teď už zbývají jen dvě a je na to více než osm minut. Toto utkání stále není rozhodně rozhodnuté.
51:55
Timeout 1. FBK Rožnov p/R
51:55
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Petr Kos, asistoval Petr Tlustoš (8:6).
50:55
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Petr Kos, asistoval František Košík (8:5).
49:25
Hegar byl až příliš důrazný v napadání a fauluje.
47:02
Domácí i přes velký tlak přesilovou hru nevyužívají.
44:46
Vyloučen hráč Daniel Halm družstva Hippos Žďár n/S. na 2 minuty za blokování hokejky.
42:11
Zimmer stříllí z otočky, ale trefuje zadnici Hegara.
40:16
Krhut má konflikt s hlavním sudím, hra byla přerušena.
40:00
40:00
Střely ve druhé části 16:7, po dvou třetinách drtivých 28:11.
40:00
39:48
Hosté se dostávají do hry, když tlačí Rožnovské do obraného bloku.
38:02
Tato třetina patřila domácím, ale gólový rozdíl mohl být výraznější. Dle průběhu zápasu to nevypadá, ale čtyři branky lze zvrátit.
35:52
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Vojtěch Haman, asistoval Ondřej Dvořák (8:4).
35:01
Ve vyložené šanci se objevil Žniva, ale udělal školáckou chybu a rozhodl se ještě přihrávat, akce končí u brankáře.
34:04
Silnou minutu teď má za sebou Kratochvíl, který již podruhé skóruje. K zakončení ho vyzval Doležel, a tato dvojice kamarádů mimo hřiště si upevnila přátelství i na hřišti.
34:03
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R vstřelil Lukáš Kratochvíl, asistoval Jan Doležel (8:3).
33:22
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R vstřelil Lukáš Kratochvíl, asistoval Patrik Hegar (7:3).
33:22
Kratochvíl se blýskl pěknou individuální akcí a střílí branku se střední vzdálenosti.
31:50
Krásná střela Žnivy, která končí na horní tyči. Příště přejeme více štěstí.
30:09
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Filip Dvořák, asistoval Petr Tlustoš (6:3).
29:30
Vyloučen hráč Petr Burýšek družstva 1. FBK Rožnov p/R na 2 minuty za sekání.
27:44
Burýšek zkoušel prostřelit hostující obranu, to se mu ovšem nepovedlo a míček končí za mantinelem.
26:32
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R vstřelil Petr Krhut, asistoval Josef Viktořík (6:2).
25:32
Pěkná akce hostů končí na tyči.
22:01
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R vstřelil Josef Viktořík, asistoval Pavel Barabáš (5:2).
21:38
Pěkná střela Viktoříka, kterou brankář ale úspěšně kryje.
20:26
Vyloučen hráč Petr Kos družstva Hippos Žďár n/S. na 2 minuty za špatné střídání.
20:26
V jednu chvíli bylo na hřišti až příliš mnoho hráčů, proto přichází trest.
20:00
20:00
Počet střele je 12:4 pro domácí.
20:00
19:00
Právě probíhá poslední minuta poslední třetiny.
16:13
Před prázdnou bránou se objevil Knebl, ale minul.
15:48
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Petr Tlustoš, asistoval Filip Dvořák (4:2).
15:46
Po rychlé přihrávce do středu hřiště se prosazují hosté.
14:47
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R vstřelil Tomáš Knebl, asistoval Josef Viktořík (4:1).
14:47
Viktořík poslal přihrávku Kneblovi, který to měl již jednoduché a zakončuje do prázdné brány.
13:06
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R vstřelil Jan Doležel, asistoval Patrik Hegar (3:1).
13:06
Slepou přihrávku od Hegara využil Doležal a střílí krásnou branku.
09:26
09:26
Po rychlé kombinaci se ke střele dostal Krhut a prostřelil brankáře pod nohou.
07:48
Burýšek mohl střílet do prázdné branky, ale zpracování ho stálo gól.
06:55
Hosté se dostali do šance, ovšem nastřelili pouze hokejku jednoho z domácích hráčů.
05:38
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Vojtěch Haman bez asistence (1:1).
05:38
Domácí vyrovnávají díky rychlé protiakci. Skóre je nyní 1:1.
04:23
Ve velké šanci se objevili hostí. Po ztrátě Žnivy nastřelili tyčku, ale golman byl připraven.
02:43
Domácí zatím kontrolují hru a nepouští Žďár do hry.
00:54
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R vstřelil Vladislav Kittel, asistoval Petr Krhut (1:0).
00:54
První branku střílí domácí. Trefuje se Vladislav Kittel a asistoval Krhut Petr.
00:23
Viktořík dostal pěknou příhrávku k mantinelu, golman hostí pozorný.
00:01
Úvodní buly vyhráli domácí.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Hudeček a Pavel Rochovanský.
00:00
00:00
Line-up hostů Hippos Žďár n/S.: brankář: Petr Krátký; hráči v poli: Vít Karásek, Filip Dvořák, Petr Tlustoš, František Košík, Daniel Halm
00:00
Line-up domácích 1. FBK Rožnov p/R: brankář: Petr Holčík; hráči v poli: Pavel Barabáš, Petr Burýšek, Josef Viktořík, Vladislav Kittel, Petr Krhut