1:4
5:1
3:2
- : -
branky (asistence): 06:04 Jan Žwak (Jakub Holeš), 21:09 Jakub Holeš (Ondřej Melník), 25:40 Vojtěch Kopia, 28:42 Jakub Holeš (Pavel Übelauer), 37:14 Vojtěch Kopia (Jakub Holeš), 39:50 Lukáš Kuruc (Lukáš Kraina), 43:10 Pavel Übelauer (Ondřej Melník), 43:37 Vojtěch Kopia (Jakub Holeš), 49:04 Vojtěch Kopia (Jakub Holeš)
branky (asistence): 03:58 Adam Lichnovský (Jakub Kresta), 08:18 Ondřej Kubátko, 17:23 Lukáš Soukal, 17:46 Jan Fojtů (Jakub Monsport), 36:08 Jan Fojtů (Jakub Kresta), 50:42 Lukáš Vávra, 51:42 Tomáš Sladkovský (Adam Lichnovský)

FbK Horní Suchá - FBC Vikings Kopřivnice 9:7
7. Jan Žwak, 22. Jakub Holeš, 26. Vojtěch Kopia, 29. Jakub Holeš, 38. Vojtěch Kopia, 40. Lukáš Kuruc, 44. Pavel Übelauer, 44. Vojtěch Kopia, 50. Vojtěch Kopia - 4. Adam Lichnovský, 9. Ondřej Kubátko, 18. Lukáš Soukal, 18. Jan Fojtů, 37. Jan Fojtů, 51. Lukáš Vávra, 52. Tomáš Sladkovský; rozhodčí: Petr Števček - Radek Števček; vyloučení: 3:2; využití: 0:0; diváků: 50; zásahy brankářů: Vojtěch Stefan 43 - Jan Klinka 17; po třetinách: 1:4, 5:1, 3:2;
65:00
Komentář trenéra hostí Marka Jehlára: Nás uspokojil výsledek po poslední třetině, protože ve druhé třetině jsme soupeře nesmyslně pustili do trháku. V laufu hrajícího soupeře se nám nepodařilo přehrát. V závěru jsme sice vyvinuli tlak a pokusili jsme se zápas ještě zdramatizovat, ale nepřálo nám štěstí, protože několik šancí nebo střel nám tam spadnout mohlo. Gratuluji soupeři k vítězství a děkuji fanouškům.
65:00
Komentář trenéra domácích Petra Kruciny: Opět jsme zaspali v první třetině, naštěstí jsme se dokázali vzpamatovat a v druhé třetině zvýšit tempo, které se podařilo vyjádřit i gólově. Určitě se projevila i početní převaha, když jsme měli více sil. To by jsme nebyli my, aby jsme to ke konci nezdramatizovali a soupeř mohl ještě skórovat. Body velmi cenné, zapsal se dobře i nově hostující hráč Kuba Holeš. Děkuji soupeři, rozhodčím, divákům.
60:00
Střely ve třetí třetině Suchá- 8, Kopřivnice- 19. Střely celkem Suchá- 26, Kopřivnice- 50.
60:00
59:55
V poslední minutě Kopřivnice Suchou jednoznačně rozstřílela, ale domácí i tak uhájili svoji cennou výhru.
59:17
Vávra byl v tutové šanci, kdy měl míček na hokejce skoro na brankové čáře, ale ani tak ho nedokázal posunout za Stefanova záda.
58:36
Stefan se blýskl zákrokem, kdy svým skokem vytěsnil skrytou střelu pryč od jeho branky.
57:20
Pár minut před koncem zápasu se přelévá hra ze strany na stranu. Kopřivnice se stále snaží vyvíjet tlak, aby otočil zápas na svoji stranu.
56:40
Holešovu nahrávku propásl na středu volný Žwak.
55:30
Hosté mají další šanci přesilové hry, ale místo toho se ke střele dostal Černý, který branku Klinkovu branku minul.
54:03
Vyloučen hráč Lukáš Kuruc družstva FbK Horní Suchá na 2 minuty za sekání.
53:10
Kraina se chopil volného míčku ve velkém brankovišti hostů, ale skulinku mezi těly nenašel, aby dal gól.
52:15
Kresta vyslal dělobuch od poloviny hřiště, Stefan byl připraven.
51:42
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Tomáš Sladkovský, asistoval Adam Lichnovský (9:7).
50:42
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Lukáš Vávra z trestného střílení (9:6).
49:05
Další akce dvojice Holeš- Kopia, kterou jim tentokrát připravil Mocek, který našel před brankou volného Holeše, který prodloužil backhandem na Kopiu a ten se nemýlil a trefil odkrytou branku.
49:04
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil Vojtěch Kopia, asistoval Jakub Holeš (9:5).
48:48
Ubelauer dost riskantně nahrával na Melníka před branku domácích, ale hostující útočník si pomohl nedovoleně a tak se nic strašného nestalo.
48:10
Kraina měl teď dost času na střelu, bylo vidět, že si jí i připravil, ale mířidla nesešteloval správně a tak branku minul.
47:30
Kubátko doslova "naložil" Mockovi u mantinelu a ještě se propracoval ke střele, kterou Stefan zneškodnil.
46:40
Žwak opět prozkoušel Klinku, ten s trochou štěstí míček vyrazil.
46:15
Krajíček ke smůle domácích neskóroval do prakticky prázdné Klinkovy branky.
45:45
Stefan s Kurucem společnými silami a těly dostali míček do bezpečné vzdálenosti od domácí branky.
44:45
Opatřilova střela proskákala až k připravenému Stefanovi.
44:00
Večeřa našel volného Krainu na středu, ale jeho střela byla zblokována.
43:37
Timeout FBC Vikings Kopřivnice
43:37
43:37
Kopia a Holeš si spolu evidentně hodně rozumí. Jejich další akce vyústila 8. gólem pro domácí.
43:11
Na dnešní zápas si našlo cestu 50 diváků. DĚKUJEME!!!
43:10
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil Pavel Übelauer, asistoval Ondřej Melník (7:5).
41:45
Piskorz poslal míček po mantinelu na Holeše, ale bylo to pro něj moc daleko.
41:07
Žwak to zkoušel z otočku, ale trefil pouze Klinkovu hruď.
40:00
40:00
V druhém přestávkovém programu Vám dáme odpověď na to, jak se dostal talentovaný Holeš do Horní Suché.Je to díky tomu, že kanonýr domácích Matěj Černý odchází na hostování do Pegresu, kde se jim bude snažit pomoct dosáhnout extraligy. Tímto mu přejeme hodně úspěchů a kanadských bodů v černo-žlutých barvách.
40:00
Střely ve 2. třetině- Suchá 9, Kopřivnice 8.
40:00
39:50
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil Lukáš Kuruc, asistoval Lukáš Kraina (6:5).
39:50
Kuruc od mantinelu prostřelil Klinku a zvyšuje na 6:5.
39:18
Kubátkův projektil od poloviny minul branku cca o půl metru.
38:30
Černý tu zkusil z otočky, Míček trefil nohy bránícího hráče a skončil za mantinelem.
37:14
37:00
Mocek mohutným výkopem poslal dopředu na Kopiu, kde si o nahrávku říkal ještě Žwak svým "Vojto, Vojto, Vojto", ale jeho slova nebyla vyslyšena.
36:08
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Jan Fojtů, asistoval Jakub Kresta (4:5).
36:08
Přízemní střela z poloviny hřiště, se po několika odrazech dostala až za záda Stefana.
35:10
Cielecki chce dát asi hodně gól, když to zkouší i na Stefana. Ten nebyl v gólmanské poloze, ale nechával odpočinout svým kolenům a v tu chvíli Cielecki poslal míček na jeho branku, který Stefan vytěsnil špičkou boty.
33:57
Žwak našel na středu volného Holeše, který mohl dovršit svůj dnešní hattrick, ale gólman Klinka na poslední chvíli vytěsnil míček nad branku. Byla to moc povedená akce, která by si ten gól zasloužila.
33:25
Nyní jsme mohli slyšet, jak se rozezněla branková konstrukce Stefanovy branky.
33:05
Melník to zkusil z otočky, ale jeho střela letěla mimo branku.
32:15
Přinášíme shrnutí událostí za posledních několik minut. Nejrpve šel Kopia nájezd, při kterém ho fauloval gólman Klinka. Tak že měl Kopia šanci dalšího nájezdu, při kterém se ke smůle domácích vrátil a tak měli domácí šanci přesilové hry 5 na 3, kterou nevyužili. Nyní se již hraje 5:5.
29:19
Trestné střílení družstva FbK Horní Suchá neproměnil Vojtěch Kopia.
29:19
Vyloučen hráč Jan Klinka družstva FBC Vikings Kopřivnice na 2 minuty za hrubost.
29:19
Vyloučen hráč Jakub Kresta družstva FBC Vikings Kopřivnice na 2 minuty za blokování hokejky.
29:19
Kopia jede opět nájezd. Udělá opět svoji fintičku?
29:19
Kopia jel potřetí, opět provedl svoji fintičku, ale gól nebyl uznán.
28:42
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil Jakub Holeš, asistoval Pavel Übelauer (4:4).
28:42
Holešovi se zřejmě v barvách Suché daří. Přidává další gól a mění skóre na remízu 4:4. Tímto zdravíme Natálku, která musí být určitě velmi pyšná.
27:11
Melník se výborně vrátil a tak Stefanova branka nebyla ohrožena.
25:57
Piskorzovu přihrávku zachytili hosté a poté si řítili ve třech pouze na něj a Stefana. Tato dvojice si s tím bez problémů poradil a skóre se tak nemění.
25:40
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil Vojtěch Kopia z trestného střílení (3:4).
25:40
Po zákroku na Černého,který byl v dobré gólové šanci byl odpískán nájezd. Ten proměnil Kopia svojí klasickou fintičkou.
24:30
Třetí lajna se teď snažila v klidu rozehrát odzadu, to se jim podařilo, ale míček byl ke smůle domácích ztracen v útoku.
24:00
Kraina naskočil a hned posílal Piskorze do samostatného úniku, ve kterém by se utkal pouze s Klinkou. Bohužel nahrávku nečekal.
23:11
Černý v samostatném úniku. Klinka měl možná více štěstí než rozumu, když vystrčil ruku a míček vytěsnil.
21:51
Vyloučen hráč Lukáš Kraina družstva FbK Horní Suchá na 2 minuty za hrubost.
21:09
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil Jakub Holeš, asistoval Ondřej Melník (2:4).
20:50
Ubelauer pustil do samostatného úniku, po kterém Holeš dává svůj první gól za Suchou. To nebude mít levné.
20:00
20:00
V prvním přestávkovém programu si představíme novou posilu domácích Jakuba Holeš. 20- letý útočník z Florbal Pegres Havířov je v Suché na střídavé hostování. Tento mladý útočník nasbíral v této sezóně za Pegres 8 kanadských bodů, tak uvidíme, kolik přidá v barvách Horní Suché. Jistě se ptáte proč? Odpověď se dozvíte o další přestávce.
20:00
Střely v první třetině- Horní Suchá- 9, Kopřivnice- 13.
20:00
19:24
Ubealauer si vyzkoušel jak pohodlné jsou místní mantinely. Dle jeho výrazu to není žádná hitparáda, ale zvedl si a hraje v pořádku dál.
18:40
Míček ze vzduchu si schoval Stefan do svých rukou.
17:46
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Jan Fojtů, asistoval Jakub Monsport (1:4).
17:23
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Lukáš Soukal bez asistence (1:3).
17:19
Hosté přesilovou hru nevyužili, ale vrací úder v následujících vteřinách.
15:25
Hráči Suché si teď musejí trochu připadat jako na kolotoči, díky oslabení, které právě prožívají. Teď prošlo několik křižných nahrávek, které zachytili boční síťka Stefanovi branky.
14:46
Vyloučen hráč Václav Večeřa družstva FbK Horní Suchá na 2 minuty za blokování hokejky.
13:54
Chmiel poslal volného Krainu do výběhu, ten našel ještě volného Večeřu, který střílel, ale pouze do Klinky.
13:05
Žwak opět prověřil Klinkovu pozornost střelou z úhlu.
11:20
Sládkovský vytetoval Cieleckemu míček na nohu, ale on si může připsat plusový bod za zblokovanou střelu, tak že ho to určitě nebolí.
10:37
Žwak hledal na druhé straně hřiště volného Kopiu nebo Holeše, ale míček neprošel skrz všechny nohy, které mu stály v cestě.
09:50
Šimiček zachytil Ubelauerovu rozehrávku na Černého a opět prověřil Stefana.
08:26
Stefan se natáhl přes celé brankoviště, aby zachytil odražený míček od mantinelu a poslal se spoluhráče do útoku.
08:18
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Ondřej Kubátko bez asistence (1:2).
08:10
Opatřil opět prověřil Stefanovy nohy.
06:04
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil Jan Žwak, asistoval Jakub Holeš (1:1).
06:04
Krásná akce Žwaka a Holeše. Já na bráchu, brácha na mě a gól. Velká radost na domácí lavičce. O hostujícím Holešovi se zmíníme v přestávkovém programu.
05:18
Lichnovský zkoušel prudkou přihrávkou po zemi najít svého spoluhráče ve velkém brankovišti domácích, ale marně.
04:31
Šimíček oběhl Stefanovu branku, zpoza které se mu podařilo protlačit přihrávku až před branku.Tam už byla zpacifikována domácími hráči.
03:58
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Adam Lichnovský, asistoval Jakub Kresta (0:1).
03:21
Ubelauer vystihl rozehru hostí na své polovině a neohroženě se vydal ke Klinkově brance, na kterou vyslal střelu, ale Klinka konečkami prstů vytěsnil.
01:40
Domácí se snaží zůstat nezahanbeni a tak Kraina vyslal střelu z otočky. Klinka vyrazil.
01:00
Kresta vyslal první ránu na Stefana. Ta letěla po zemi a ty ji Stefan neměl problém vyrazit.
00:01
Úvodní buly vyhráli hosté.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Petr Števček a Radek Števček.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Vikings Kopřivnice: brankář: Jan Klinka; hráči v poli: Jakub Kresta, Lukáš Soukal, Daniel Opatřil, Ondřej Kubátko, Lukáš Vávra
00:00
Line-up domácích FbK Horní Suchá: brankář: Vojtěch Stefan; hráči v poli: Martin Czyž, Ondřej Melník, Filip Krajíček, Pavel Übelauer, Matěj Černý
00:00
Dobrý podvečer fanoušci florbalu. Vítáme Vás u prvního domácího zápasu v roce 2018. Dnes se naši borci z Horní Suché představí na hale na Císařství a vyzvou soupeře z Kopřivnice.