3:1
3:2
6:0
- : -
branky (asistence): 00:49 Daniel Gebauer (Štěpán Kostolány), 11:28 Lukáš Pešat (Štěpán Kostolány), 15:39 Štěpán Kostolány (Lukáš Pešat), 34:36 Karel Boželník (Štěpán Kostolány), 37:46 David Hahn (Štěpán Sležka), 39:13 Vít Gattnar (Daniel Gebauer), 45:13 Karel Boželník (Vojtěch Repček), 48:46 Lukáš Pešat (Štěpán Kostolány), 50:57 David Hahn (Štěpán Sležka), 51:35 Lukáš Rychlý (Vojtěch Repček), 55:17 Dalibor Repček (Štěpán Kostolány), 58:47 Štěpán Kostolány (Daniel Gebauer)
branky (asistence): 03:32 Lukáš Váša, 32:36 Daniel Halm (František Košík), 37:28 František Košík (Daniel Halm)

S.K. P.E.M.A. OPAVA - Hippos Žďár n/S. 12:3
1. Daniel Gebauer, 12. Lukáš Pešat, 16. Štěpán Kostolány, 35. Karel Boželník, 38. David Hahn, 40. Vít Gattnar, 46. Karel Boželník, 49. Lukáš Pešat, 51. David Hahn, 52. Lukáš Rychlý, 56. Dalibor Repček, 59. Štěpán Kostolány - 4. Lukáš Váša, 33. Daniel Halm, 38. František Košík; rozhodčí: Michal Prouza - Petr Rogowski; vyloučení: 0:4; využití: 3:0; diváků: 69; zásahy brankářů: Matěj Martínek 10 - Petr Krátký 25, Tomáš Růžička 5; po třetinách: 3:1, 3:2, 6:0;
60:00
Střely domácí: 42 Střely hosté: 13
60:00
59:59
Komentář trenéra hostí Filipa Dvořáka: Utkání zlomila branka na 5:3. To, co se dělo potom nebylo hodné této soutěže. Je blbé, že nejmíň chyb udělají nováčci. Pro nás pozitivem pouze super atmosféra v hale, za kterou děkujeme.
59:59
Komentář trenéra domácích Roberta Segeti: Trochu jsme se trápili v druhé třetině, ale pak jsme změnili obranu a zápas jsme si pohlídali. Dnešní utkání bylo jen o něco slabší než to minulé, ale i přesto jsme spokojeni jak s hrou, tak s výsledkem.
58:47
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil Štěpán Kostolány, asistoval Daniel Gebauer (12:3).
58:47
Kostolány - Gebauer a 12:3
58:40
Hosté jsou sevření ve svém obranném pásmu. Kombinace opavských.
55:17
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil Dalibor Repček, asistoval Štěpán Kostolány (11:3).
55:17
Dalis dává vinklík. To je voníčko! Deset je totiž málo!
55:15
Přesilovka zatím bez šance..
53:44
Trestné střílení družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA neproměnil David Hahn.
53:44
Vyloučen hráč Petr Kos družstva Hippos Žďár n/S. na 2 minuty za hrubost.
53:44
David Hahn nechce zřejmě platit za hattrick a tak radši nájezd nedal.
53:44
David Hahn opět v akci. Tentokrát na něj byl udělán faul na trestné střílení. Tak pojď Dejve.
51:35
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil Lukáš Rychlý, asistoval Vojtěch Repček (10:3).
51:35
Střídání brankáře. Nový brankář Tomáš Růžička družstva Hippos Žďár n/S.
51:35
To bude drahé. Další fikando. 10:3! Lukáš Rychlý
50:57
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil David Hahn, asistoval Štěpán Sležka (9:3).
50:57
David Hahn hraje velký zápas. Další gól a to se vší parádou!!!
50:10
Z tribun se ozývá Opavááá!!! Signál pro další "populární" desítku!
48:46
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil Lukáš Pešat, asistoval Štěpán Kostolány (8:3).
48:46
Pojď sem kam jdeš.. Kostolány-Pešat. 8:3!
48:15
Balnar nahrávka, Solný střela, Boželník teč jen o pár cáchů vedle..
45:13
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil Karel Boželník, asistoval Vojtěch Repček (7:3).
45:13
Repček vykouzlil vymazlenou nahrávku na Boželníka. To je krása jak to lepí! 7:3
43:54
Martínek si připisuje další zákrok.
42:46
Výběh Pešata a jeho nahrávka na Kostoláneho. Branku netrefuje...
42:05
Dnešní utkání sleduje 69 diváků. Děkujeme.
40:44
Vyloučen hráč Jiří Příhoda družstva Hippos Žďár n/S. na 2 minuty za hrubost.
40:44
Zákrok skoro na kriminál.. Opava má další přesilovku.
40:00
40:00
39:59
Zdravíme našeho věrného fanouška DĚDU do Brna.
39:13
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil Vít Gattnar, asistoval Daniel Gebauer (6:3).
39:13
A další přesná střela pod víko. Tentokrát Gattnar.
37:46
37:46
PREMIÉROVÝ GÓL!!! DAVID HAHN
37:28
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil František Košík, asistoval Daniel Halm (4:3).
37:17
Akce po směru Kostolány-Pešat-Gebauer gólem nekončí. To je škody..
34:36
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil Karel Boželník, asistoval Štěpán Kostolány (4:2).
34:13
Vyloučen hráč Vít Petříček družstva Hippos Žďár n/S. na 2 minuty za bránění ve hře.
34:13
Gebauer se nádherně uvolnil kličkou a byl faulován. Máme přesilovku!
32:36
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Daniel Halm, asistoval František Košík (3:2).
32:36
Brejk a precizní zakončení Halma. 3:2...
31:14
Spolupráce Pešat-Kostolány gól nepřinesla. V ochozech to jen zahučelo.
30:28
Hosté se dokázali vymanit ze sevření a je z toho brejk. Opět jistý Martínek.
30:12
Smyčka kolem krku hostí se pomalu, ale jistě utahuje. Téměř minutový zámek.
29:16
Přiostřuje se. K vidění jsou ostré souboje.
28:39
Dlouhý nához Zeisela způsobil závar před brankou domácích. Martínek čaruje.
27:20
Martínek s klidem vychytal nebezpečnou střelu na blížší tyč.
25:47
Balnar bohužel udělal z Krátkého golmana nároďáku.
25:46
Volný úder ze zajímavé pozice. Co z toho?
25:27
Klečka se rve jako buldog a nese to ovoce. Jsme na půlce Ždáru.
24:30
Gebauer prověřil jedovatou střelou Krátkého.
24:21
První výlet hostí na půlku domácích končí rychleji, než stihl začít.
23:54
Balnar našel nahrávkou Vojtu Repčeka, tomu ale střela nesedla.
22:33
Sova si vyjel z obrany a dostal se až ke střele. Ta ovšem branku minula.
20:00
20:00
19:30
Solný vystihl rozherávku, ale gól nevstřelil.
17:30
Pešat vymyslel geniální kros na Kostoláného, ale v cestě stál Krátký.
16:58
Po nahrávce Repčeka trefuje Solný tyč.
15:40
Buly vyhrává Ždár a okamžitě se snaží o odpověď.
15:39
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil Štěpán Kostolány, asistoval Lukáš Pešat (3:1).
15:39
Po ukázkovém zdvojení v rohu střílí Kostolány gól a je to o dvě branky.
14:55
Domácí mohutným skandováním ženou domácí kupředu.
14:01
Výtečný zákrok Martínka postřele Halma
11:28
11:28
Pešat z poza brány překvapil všechny včetně golmana a je to 2:1!!!
11:15
Zvoní tyč po střele Kostoláného
10:36
Domácí kombinují, ale chybí tomu střela
09:44
Vyloučen hráč Lukáš Zeisel družstva Hippos Žďár n/S. na 2 minuty za blokování hokejky.
09:20
Opava hraje ve výhodě odloženého vyloučení
06:49
Gebauer promáchnul před prázdnou brankou.
05:17
Hra se poněkud uklidnila a hraje se do zabezpečených obran.
03:32
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Lukáš Váša bez asistence (1:1).
03:32
Po špatné nahrávce Dalibora Repčeka hosté vyrovnávají. 1:1
02:59
První formace Opavy si teď vytviřila tlak, ale k přímému ohrožení branky to nevede.
00:49
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil Daniel Gebauer, asistoval Štěpán Kostolány (1:0).
00:49
A je to 1:0 po krásné akci.
00:18
První střelu zápasu od Vojty Repčeka kryje golman.
00:01
Utkání bylo zahájeno
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Michal Prouza a Petr Rogowski.
00:00
00:00
Line-up hostů Hippos Žďár n/S.: brankář: Petr Krátký; hráči v poli: Filip Dvořák, Vít Karásek, Lukáš Váša, Jiří Příhoda, Lukáš Zeisel
00:00
Line-up domácích S.K. P.E.M.A. OPAVA: brankář: Matěj Martínek; hráči v poli: Karel Balnar, Štěpán Sležka, Karel Boželník, Vojtěch Repček, Lukáš Rychlý
00:00
Vážení sportovní diváci, vítáme vás na utkání SK P.E.M.A. Opava a Žďár nad Sázavou.