1:1
2:0
0:2
1:0
branky (asistence): 06:12 Ondřej Havlíček, 25:01 Václav Černoch (Petr Malásek), 26:49 Michal Žůrek (Adam Konečný), 61:05 Václav Černoch
branky (asistence): 15:25 Jakub Gremmel (Tomáš Líznar), 45:15 Lukáš Gregr (Jakub Gremmel), 55:57 Lukáš Gregr (Jakub Gremmel)

Sokol Brno I EMKOCase Gullivers - FbC Aligators Klobouky 4:3p
7. Ondřej Havlíček, 26. Václav Černoch, 27. Michal Žůrek, 62. Václav Černoch - 16. Jakub Gremmel, 46. Lukáš Gregr, 56. Lukáš Gregr; rozhodčí: Lukáš Ležák - Martin Ležák; vyloučení: 2:2; využití: 0:1; diváků: 68; zásahy brankářů: Martin Zapletálek 23 - Patrik Rychlý 28; po třetinách: 1:1, 2:0, 0:2, 1:0;
61:05
61:06
komentář k utkání domácího trenéra, pana Jiřího Bořeckého: Dnes z naší strany lehce utrápený výkon, když jsme se při hře 5 na 5 nebyli schopni výrazněji prosadit, což společně s neproměněnými přesilovkami a brankou soupeře v oslabení vedlo ke ztrátě bodu. Děkujeme soupeři, rozhodčím a divákům za utkání.
61:06
komentář k utkání hostujícího trenéra, pana Martina Slabbého: Dneska hodně taktické utkání, pro oko diváka asi nezáživné. Zachytali výborně oba brankáři, výsledek asi spravedlivý. Děkuji soupeři, rozhodčím, divákům.
61:05
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Václav Černoch z trestného střílení (4:3).
61:05
střely v prodloužení: Gulls-1, Alligators-0
61:05
Konečný v samostatném úniku faulován....následuje trestné střílení, které pojede Černoch....pome Venoušku pome
59:10
další skvělý zákrok Zapletálka, to už je velký vykřičník pro domácí teď.......následně Černoch netrefuje prázdnou bránu
57:50
domácí si zahrávají s dnešním výsledkem, Zapletálek v situaci 1 na 0 drží domácí ve hře o nějaké body
55:57
Branku družstva FbC Aligators Klobouky vstřelil Lukáš Gregr, asistoval Jakub Gremmel (3:3).
55:57
průšvih v přesilovce na straně domácích, Zapletálek z přečíslení 2 na 1 inkasuje
54:08
Vyloučen hráč Denis Jakubec družstva FbC Aligators Klobouky na 2 minuty za nedovolené vrážení.
53:54
Házy s Novákem teď výrazně zrychlili kombinace za bránou soupeře, z prvního většího tlaku ve třetí třetině těží domácí přesilovku
53:03
Šmíd hokejovým příklepem do dlaní Rychlého
52:07
v této třetině jasně aktivnější Alligatoři, Gullivers nejsou schopni vydržet delší dobu na míčku
50:47
Pollak teď nedosáhl na vzdušnou příhru od Černocha, následně tygřím skokem famózně Zapletálek vyráží maskou, Dřevěný slovně uzemnil jednoho zeleného, následně rozhodčí slovně uzemňují Dřevěného.....no děje se toho dost.....ještě sekli Zapletálka přes prsty, chuligáni!!!!
49:51
druhá lajna teď ve složení Žůrek-Havlíček-Házy-Dřevěný-Novák.....to jsou mi škatulata totok
48:58
Videman se odpoutal od mantinelu , ale jeho střela byla zblokována......začínají se vařit emoce, kapitán Dřevěný už gestikuluje k rozhodčím, kteří pouští beztrestně nesportovní chování hostí mimo míček
48:17
Malásek se tulil k Hosovi až moc a tak v signalizované výhodě nakonec musel odklusat zpět do obranného postavení na půlící čáře
46:59
Černoch se vrací do hry, konkrétně do první lajny místo Pokorného
46:02
Novákovi chybělo trochu florbalového mozku, přechod do útoku vyřešil odevzdáním míčku
45:15
45:15
zakřikl jsem, Gregr propálil vše co mu stálo v cestě
44:31
zatím Aligators bezzubí v přesilovce, snad to nezakřiknu
43:31
Vyloučen hráč Patrik Pollak družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za bránění ve hře.
43:31
dnes podruhé jsem neviděl za co rozhodčí vylučují a to jsem se opět díval přímo na tu situaci, nicméně na sporná vyloučení 1:1 dnes
42:37
Zapletálek skvěle ramenem....ve třetí obraně se objevuje Nechvátal místo Zbořila
41:39
Havlíček nastřelil brankáře, od něj se míček odrazil do Dřevěného, od něj se míček odrazil směr brána, jenže tam nedoskákal, Rychlý zavčasu vyráží
38:50
domácí obránci dnes zatím výborně čtou hru a rozebírají útočníky hostí, většinu jejich akcí tak přeruší dřív než vůbec začnou
38:17
Házy ze střední vzdáleností míjí odkrytouc klec
37:52
fantastický zákrok Zapletálka, levou rukou vytáhl velmi těžkou střelu hostí
37:07
Veverka tak trochu uhl těsně před soubojem a hráč hostí se rozbil o mantinel, následně Pokorný nastřeluje tyč
33:02
Vyloučen hráč Jan Zbořil družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za blokování hokejky.
32:47
trioVeverka-Videman-Novák presovala tak nešťasně až pustila sooupeře do přečíslení....vše řeší Zbvořil faulem
31:30
Havlíčkova dalekonosná střela od půlky těsně minula levý roh Rychlého brány, dneska je nějak při chuti kluk z Bástru
31:09
když už si hosté vytvoří šanci, tak trefují buď bloky a nebo střely letí mimo Zapletálkovu svatyni......zatím
30:49
batolata ve třetí lajně zatím předvádí nemastný neslaný výkon, uvidíme co přinesou následující minuty
29:33
Černocha v druhé lajně nahradil Házy, místo něj zaujmul své původní místo opět Veverka.....pokusíme se zjistit, proč Venca sedí, zatím nehrál až tak strašně :-D
28:40
po závaru před Zapletálkem prošel Konečný kolem třech hráčů a zamířil svou střelu po zemi na bližší, Rychlý rykou vyrazil
26:49
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Michal Žůrek, asistoval Adam Konečný (3:1).
26:49
Žůrek nahodil na brankoviště hostí, kde stál úplně osamocený Dřevěný, brankář očekávající teč dřeváka míček nezachytil a tak Žůrek vstříli od půlky gól
25:01
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Václav Černoch, asistoval Petr Malásek (2:1).
25:01
Černoch vykroužil z rohu a umístil svou střelu nad rameno brankáře....stav 2:1 pro Gulls