0:2
4:1
1:1
- : -
branky (asistence): 25:08 Vojtěch Repček (Karel Balnar), 29:51 Marcel Jakubec, 35:29 Karel Boželník (Štěpán Kostolány), 36:39 Jan Mazur (Vojtěch Repček), 41:07 Lukáš Rychlý (Václav Šimčík)
branky (asistence): 12:33 Lukáš Macálka (Jan Vlček), 15:59 Lukáš Štveráček (Martin Žák), 32:00 Tomáš Sýkora (Štefan Furdan), 48:27 Martin Žák (Lukáš Mátl)

S.K. P.E.M.A. OPAVA - Snipers Třebíč 5:4
26. Vojtěch Repček, 30. Marcel Jakubec, 36. Karel Boželník, 37. Jan Mazur, 42. Lukáš Rychlý - 13. Lukáš Macálka, 16. Lukáš Štveráček, 33. Tomáš Sýkora, 49. Martin Žák; rozhodčí: Martin Hudeček - Pavel Rochovanský; vyloučení: 3:6; využití: 2:1; diváků: 62; zásahy brankářů: Matěj Martínek 14 - Petr Brestovský 34; po třetinách: 0:2, 4:1, 1:1;
60:00
59:59
Komentář trenéra hostí pana Michala Pazderníka: Hráčům musím poděkovat za předvedený výkon. Ve slepené sestavě předvedli bojovný a obětavý výkon, leč na body to nestačilo. Domácím ke gólům pomohly naše hrubé individuální chyby. A pomyslný šestý hráč. Děkujeme soupeři za utkání.
59:59
Komentář trenéra domácích pana Roberta Segeti: Více takových utkání, kdy se zrovna moc střelecky nedaří, protože pak se musí o to více bojovat a makat. Dneska jsme to zvládni, někdy jsme měli štestí, ale celkově jsme byli lepší a zaslouženě jsme získali důležité tři body.
58:39
Martínek luskl prstem jako Dobby z Harryho a je to zákrok rukou.
57:27
Vyloučen hráč David Hahn družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA na 2 minuty za špatné střídání.
57:27
Špatné střídání Opavy. Chlapci asi chtěli hrát bez brankáře s brankářem..
56:29
Akce po ose Kostolány - Sova - Jakubec a výborný Brestovský. Drží pomyslnou hlavu Třebíče nad vodou.
55:36
Gebo přešlapovačka alá Ronaldo. Pěkný moment.
54:38
Mazur sám před brankou. Úplně mimo.
53:59
Gebauer vystihl sehrávku Třebíče a dostal se do zakončení. Branku trefil, ale ještě v ní byl brankář.
53:03
Repček se krásně uvolnil a našel Gattnara. Ten trefil připraveného Brestovského.
50:06
Já na bráchu, brácha na mě gólem nekončí. Ještě kdyby byli bratři. To by bylo dokonalé.
49:41
Hosté trefují šibenici. Ovšem té házenkářské branky
48:27
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil Martin Žák, asistoval Lukáš Mátl (5:4).
48:27
Třebíč zasazuje úder opavským v oslabení.
47:25
Asi těžká váha. Rozšlápnutý balónek a buly v rohu útočného pásma Opavy
46:42
Vyloučen hráč Marek Papoušek družstva Snipers Třebíč na 2 minuty za blokování hokejky.
46:38
Aaa faulík na Kostoláného.
46:27
Gebauer si tu jezdí jakoby to bylo jeho hriště.
45:43
Martínka zachránila dobře postavená kasa. Tentokrát tyč v podání hostů.
44:21
Boželník vybojoval a zavezl do rohu. Taháme čas.
43:27
A i Jana jako uklízečka má svou premiéru úspěšně za sebou.
42:52
Vyloučen hráč Daniel Gebauer družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA na 2 minuty za vražení zády.
42:49
Gebauer - Rychlý - střela - zákrok - Gebauer dorážka - zákrok
42:04
Vyloučen hráč Štefan Furdan družstva Snipers Třebíč na 2 minuty za sekání.
42:04
A další faul. Další přesilovka. Další gól??
41:07
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil Lukáš Rychlý, asistoval Václav Šimčík (5:3).
41:07
První střela a hned je to gól. Začátek z říše snů.
40:51
Střela Klečky z ostrého úhlu gólem nekončí
40:01
Opava má k dispozici ještě minutu a čtvrt přesilovky.
40:00
40:00
39:59
Střely 11:5
39:20
Vyloučen hráč Ondřej Blažek družstva Snipers Třebíč na 2 minuty za sekání.
39:04
Mátl nasadil jesličky Dalisovi, nahrál, ale Martínek čaruje.
38:48
Jakubec vybojoval, ale s faulem. Rozehrávku mají Snipers.
36:39
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil Jan Mazur, asistoval Vojtěch Repček (4:3).
36:39
Repček našel osamoceného Mazura před kasičkou a je to 4:3
35:29
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil Karel Boželník, asistoval Štěpán Kostolány (3:3).
35:29
Míček si našel cestu do brány. Kostolány - Boželník
34:11
Tak pome Žilina na ty góly. Idieeem!
33:42
Vyloučen hráč Jan Vlček družstva Snipers Třebíč na 2 minuty za blokování hokejky.
32:38
Na hrišti se ukázal i Daniel Kružel a odbyl si svou premiéru jako zdravotník. Ukázkové ošetření.
32:00
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil Tomáš Sýkora, asistoval Štefan Furdan (2:3).
32:00
Ale neee. Třebíč si své vedení bere zpět po sehrávce na velké brankoviště..
31:29
Olda Sova nejprve sám zabránil gólu a posléze si projel celé hriště. Brestovský byl proti otočení skóre..
30:21
Vyloučen hráč Karel Boželník družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA na 2 minuty za bránění ve hře.
29:51
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil Marcel Jakubec bez asistence (2:2).
28:33
Průnik Jakubce a střela, která přeletěla branku..
27:55
Vojtovi Repčekovi chyběly jen centimetry, aby vyrovnal.
26:47
Atmosféra v hale je hned lepší po snížení na 1:2 :)
25:08
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil Vojtěch Repček, asistoval Karel Balnar (1:2).
25:08
Je to taaam!!! Repča ze vzduchu!!!
25:01
Fanoušci netrpělivě vyhlížejí gól a snížení zápasu..
23:31
Přesilovka u konce a neměli jsme žádnou šanci...
22:30
Kombinačně by to šlo, ale střelba.. Ta střelba
21:31
Vyloučen hráč Lukáš Macálka družstva Snipers Třebíč na 2 minuty za sekání.
19:51
Martínek vytáhl své rameno proti střela z levé strany hriště po krásné sehrávce hostí.
19:38
Repček obíhá branku ale nic z toho..
18:56
Boželník našel krásně volného Mazura, ten ale nahrávku nečekal...
17:50
Gattnar teď povodil Blažka za vlastní brankou
16:58
Mazur.. Co myslíte? Správně.. Tyč....
15:59
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil Lukáš Štveráček, asistoval Martin Žák (0:2).
15:59
A znova.. druhá šance za zápas a 0:2...
15:37
Kostolány nádherně vyběhl, ale trefil jen tyč.. další tyčka.. škoda, že na ně se nehraje
15:21
Vojta Repček nádherně našel Mazura. Ale tomu balónek uskočil a tak trefil jen gólmana..
14:28
Faul Balnara a standartka ze zajímavé pozice
14:08
David Hahn se rve jako vlk o každý míček. Jeho následná nahrávka, ale adresáta minula..
12:33
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil Lukáš Macálka, asistoval Jan Vlček (0:1).
12:33
Jako blesk z čistého nebe udeřil Třebíč....
12:18
Repček střela z úhlu následná dorážka ale Brestovský vše kryje.
11:58
První lajna zase v akci a Třebíči jde hlava kolem. Koupili si lístek na ruské kolo jak to tak vypadá.
11:26
Klečka nastřeluje tyč... To je škody..
10:33
Nához zpoza brány a skvělý Petlach zblokoval a odehnal další nebezpečí.
10:01
Standartka z basketbalové trojky. Kostolány - Gattnar a helma Brestovského
09:42
K vidění je plno ostrých zákroků. Dneska to bude tvrdé.
09:15
První Martínkův důležitý zákrok.
09:01
Tak první přesilovka za námi. Bez vyložené šance...