2:1
1:0
0:2
0:1
branky (asistence): 01:25 Tomáš Kasper (Martin Mühlfait), 10:38 Jan Horský (Martin Mühlfait), 31:01 Martin Mühlfait (Tomáš Kasper)
branky (asistence): 02:55 Lukáš Vávra (Ondřej Kubátko), 49:09 Jan Fojtů (Daniel Opatřil), 53:55 Lukáš Vávra (Daniel Šimíček), 61:55 Jakub Kresta (Lukáš Vávra)

TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons - FBC Vikings Kopřivnice 3:4p
2. Tomáš Kasper, 11. Jan Horský, 32. Martin Mühlfait - 3. Lukáš Vávra, 50. Jan Fojtů, 54. Lukáš Vávra, 62. Jakub Kresta; rozhodčí: Filip Drápal - Jakub Pospíšil; vyloučení: 2:1; využití: 1:0; diváků: 20; zásahy brankářů: Martin Frühbauer 29 - Jan Klinka 30; po třetinách: 2:1, 1:0, 0:2, 0:1;
61:55
62:55
Komentář Trenéra hostí Jehlara: Dvě třetiny to bylo z naší strany hodně utrápené. Soupeř nám toho moc nedovolil, bylo málo střelby a pokud jsme si nějaké šance vypracovali tak jsme je neproměnili. Ve třetí třetině jsme přidali, podařilo se nám se štěstím vyrovnat a v prodloužení rozhodnout. Díky soupeř, divákům a přeji soupeří hodně štěstí do dalších zápasů
62:55
Komentář trenéra domácích Rezka: Zbytečnými chybami jsem si nechali ztratit utkání, měli jsme plno šancí které jsem měli proměnit a škoda 2 ztracených bodů který nám budou v tabulce hodně chybět. Děkuji soupeří za zápas a přeji mu hodně štěstí v dalších zápasech
61:55
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Jakub Kresta, asistoval Lukáš Vávra (3:4).
61:55
Chyba při přihrávce stála brod druhý bod
61:20
Kopřivnice na míčku ale golman Frühbauer zakročil a míček se vrátí na hole Brodu
60:50
Střela Kaspera se kterou měl golman hostí dost práce aby jí zlikvidoval
60:15
Začalo prodloužení ve kterém se hraje 3 na 3 a určitě bude k vidění spousta šancí
60:00
60:00
59:31
V poslední minutě bylo možné vidět šance na obou stranách ale golmano své celky podrželi
59:00
Horského pokus, který golman hostí vychytal nohou
58:30
Sláma před prázdnou brankou, ovšem míček se vzduchu do branky zatlouct nedokázal
57:41
Nebezpečná střela Kopřivnice která minula branku
57:10
Hraje se opět ve vysokém tempu, oba celky chtějí jistě rozhodnout už základní hrací době
56:00
Pokus o přečíslení končí zákrokem obrany hostí
54:59
Brod po obdržené brance se snaží opět získat vedení a vytváří na obranu hostí tlak
53:56
Z nenápadné šance hostí je nakonec gol kterým Kopřivnice srovnává skóre
53:55
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Lukáš Vávra, asistoval Daniel Šimíček (3:3).
49:33
Vyloučen hráč Lukáš Roztočil družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons na 2 minuty za hrubost.
49:15
Fojtova přízemní střela skončila po odrazu tyčky za zády brankaře Frühbauera
49:09
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Jan Fojtů, asistoval Daniel Opatřil (3:2).
48:40
Zákrok Frühbauera, který neměl moc práce zasáhnout proti střele od mantinelu
47:39
Hráč Hostí byl sám před brankou Brodu ale Sláma včas zasáhl a pokusu o střelu zabránil
42:30
Pešek se snažil proběhnout kolem nantinelu za branku hostí, byl ale přerušen obranou Kopřivnice
41:50
Standardní situace Kopřivnice, Zmrhal ovšem střelu hostí zblokoval
41:00
Začala třetí třetina a Kopřivnice se snaží co nejrychleji vstřelit kontaktní gol
37:39
Další standardní situace před branou Brodu ale brankář Frühbauer svůj tým podržel skvělým zákrokem
36:36
Kopřivnice v přesilovce moc šancí neměla a na míčku ted Brod
34:57
Domácí dobře drží míček na svých holích a šetří tím cenné vteřiny v oslabení
33:51
Brod bude kvůli faulu před svojí brankou hrát oslabení na druhou stranu Kopřivnice budou mít šanci dostat se na dostřel domácím
33:41
Vyloučen hráč Ondřej Zmrhal družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
33:00
Kasper měl dobrou šanci vedení brodu zvýšit na 4 branky ale vystřelil kousek vedle šibenice
31:50
Na hřiště se přiostřuje a vidíme spoustu tvrdých střetů kolem mantinelů
31:06
Horský krásně našel Mühlfaita před brankou hostí a ten ze vzduchu zatloukl míček do sítě
31:01
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil Martin Mühlfait, asistoval Tomáš Kasper (3:1).
30:11
A na druhé straně Frühbauer vytáhl nebezpečnou střelu svým ramenem nad svojí branku
23:15
Zelenka před brankou čekal na přihrávku od Peška ale hráč hostí na poslední chvíli přihrávce zabránil
21:50
Kopřivnice v šanci ale následná střela byla zblokovaná
21:00
V první minutě třetiny jsem žádnou velkou šanci neviděli a hra končí většinou v rozích hřiště
20:00
20:00
19:20
Zelenka ve skvělé šanci když na něho zívala prázdná branka ale brankář Klinka nohou jeho střelu neuvěřitelně vychytal
17:53
Kopřivnice měla dobru šanci z nabídnuté standardní situace před brankou Brodu ale střelu zeď domácích zablokovala
16:35
Kopřivnice se snaží více držet míček na svých holích ale obrana Brodu funguje dobře a má dobré šance z protiútoků
15:44
Horský v dobré šanci ale na poslední chvíli mu byl míček sebrán
14:40
Kopřivnice se snaží za brankou domácích si vytvořit šanci
13:36
Střela hostí od poloviny hřiště nepříjemně odražená od hráčů před brankou proskákala kolem branky Frühbauera
13:00
Dobrá šance Slámi ale brankář hostí jeho pokus skvěle vychytal
12:09
Na míčku domácí ale rychle o něho přicházejí a šanci vyrovnat skore má opět Kopřivnice
11:23
Kopřivnice ted rozehrává od své branky ale následný pokus o útok obrana Brodu přerušila
10:46
Horský od mantinelu vystřelil pozemní ránu ale ta nakonec prolítla mezi nohy brankáře hostí
10:38
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil Jan Horský, asistoval Martin Mühlfait (2:1).
09:39
Střela Peška kousek minula růžek Klinkovi branky
09:07
Brod má dobrou šanci jít opět do vedení díky nabídnuté přesilové hře
08:53
Vyloučen hráč Vojtěch Zátopek družstva FBC Vikings Kopřivnice na 2 minuty za držení.
07:43
2 Kopřivničtí hráči teď šli sami proti gomanovi Brodu ale Frühbauer střelu do prázdné branky neskutečně vychytal ve stylu Haška v Naganu
07:10
Zelenka se snaží za brankou hostí vymyslet pro spoluhráče přihrávku ale pozorná obrana mu to nedovalí
06:31
Pešek se snažil prokličkovat mezi obranou dvojicí Hostí ale míček mu z hole odskočil
06:16
Hra je pozastavena kvůli ošetření golmana Frühbauera který se zranil při zákroku