3:1
- : -
TJ Turnov
TJ Turnov
branky (asistence): 01:16 Vojtěch Palatínus (Pavel Sekyra), 05:45 Štěpán Matěcha (Pavel Sekyra), 10:01 Dominik Hiadlovský (Daniel Měkota), 28:07 Vojtěch Palatínus (Martin Hejduk), 49:32 Vojtěch Rondoš (Dominik Hiadlovský), 55:27 Vojtěch Palatínus (Martin Hejduk), 59:07 Štěpán Matěcha (Pavel Sekyra)
branky (asistence): 03:33 Kryštof Minařík (Václav Kramel), 06:49 Ondřej Špalek, 08:30 Michal Kubík (Michal Němeček), 20:08 Jakub Doutnáč (Václav Kramel), 29:42 Jakub Doutnáč (Jakub Jareš), 29:50 Jakub Doutnáč (Vojtěch Strnad), 37:50 Ondřej Špalek (Vojtěch Strnad), 49:22 Marek Budil (Václav Kramel)

TJ Turnov - ASK Orka Čelákovice 7:8
2. Vojtěch Palatínus, 6. Štěpán Matěcha, 11. Dominik Hiadlovský, 29. Vojtěch Palatínus, 50. Vojtěch Rondoš, 56. Vojtěch Palatínus, 60. Štěpán Matěcha - 4. Kryštof Minařík, 7. Ondřej Špalek, 9. Michal Kubík, 21. Jakub Doutnáč, 30. Jakub Doutnáč, 30. Jakub Doutnáč, 38. Ondřej Špalek, 50. Marek Budil; rozhodčí: Tomáš Kostinek - Martin Reichelt; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; diváků: 61; zásahy brankářů: Jaroslav Švec 17 - Lukáš Pezl 25; po třetinách: 3:3, 1:4, 3:1;
60:00
59:59
Komentář trenéra hostů: Velmi bojovné a rychlé utkání, ve kterém jsme ve druhé třetině udělali několik chyb, které soupeř potrestal. V závěru zápasu jsme bojovali ale nestihli jsme vyrovnat. Děkuji soupeři za utkání.
59:59
Střely po třetí třetině: Turnov 16- Čelákovice 7.
59:59
Komentář trenéra hostů: Bojovné utkání z obou stran se šťastnějším koncem pro nás.Děkujeme soupeři a přejeme jim všechno nejlepší do dalších bojů.
59:07
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Štěpán Matěcha, asistoval Pavel Sekyra (7:8).
59:07
Protiútok Turnova proveden na jedničku a už je to jen o gól!!!
59:00
Orka drží balónek na polovině Turnova a čas stále neúprosně běží.
56:57
Turnov v šesti!!!
56:37
Timeout TJ Turnov
55:27
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Vojtěch Palatínus, asistoval Martin Hejduk (6:8).
55:27
A je tady zápletka!!! Palatínus z voleje dává gól a už je to jenom o dva.
53:59
Dobrá střela Sekyry končí mimo tři tyče hostujícího brankáře.
52:24
Vyloučen hráč Václav Kramel družstva ASK Orka Čelákovice na 2 minuty za sekání.
52:24
Vyloučení také na druhé straně za sekání.
51:12
Vyloučen hráč Dominik Hiadlovský družstva TJ Turnov na 2 minuty za nesportovní chování.
51:12
Turnov zasypává Orku střelami, které zatím nemají úspěch.
50:03
Dra rychlé góly na hřišti zrychlili hru.
49:32
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Vojtěch Rondoš, asistoval Dominik Hiadlovský (5:8).
49:22
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil Marek Budil, asistoval Václav Kramel (4:8).
49:00
Smůla pro domácí. Sekyra před odkrytou bránou netrefil balónek
46:00
Orka je od začátku třetiny na své půlce a čelí soustavnému tlaku domácích.
42:49
Na hřišti začíná být patrná nervozita.
40:00
40:00
Není cesty zpět. Pokud chce Turnov pomýšlet na play-off tak musí tento zápas vyhrát.
40:00
39:59
Střely po druhé třetině: Turnov 8- Čelákovice 6
37:50
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil Ondřej Špalek, asistoval Vojtěch Strnad (4:7).
37:50
Dnes Turnov nená potřebnou dávku štěstí.
34:15
Tyč po střele Hiadlovského!
32:30
Turnov se snaží vstřelit kontaktní gól ale né a né to tam spadnout.
30:14
Doutnáč hattrickem komplikuje play-off Turnovu.
29:50
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil Jakub Doutnáč, asistoval Vojtěch Strnad (4:6).
29:42
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil Jakub Doutnáč, asistoval Jakub Jareš (4:5).
29:10
Nezdara netrefuje prázdnou bránu!!!
28:07
28:07
Palatínus skvělou individuální akcí srovnává vývoj utkání.
27:10
Turnov se v přesilovce zatím nedokáže vymanit z čelákovického kolotoče.
25:27
Vyloučen hráč Jan Havlín družstva TJ Turnov na 2 minuty za hrubost.
23:40
Matěcha v dobré šanci netrefil branku hostí.
22:30
Trenér Čelákovic zřejmě své svěřence v kabině nepochválil a proto se Orka stává lepším týmem na začátku druhé třetiny.
20:08
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil Jakub Doutnáč, asistoval Václav Kramel (3:4).
19:07
Dobrý zákrok hostujícího golmana drží Orku.
17:10
Palatínus v dobré šanci před brankou netrefil dobře balónek.
15:20
Turnov se dostává do zakončení, které ovšem nevedlo ke zvětšení brankového rozdílu
13:43
Hra se postupně vyrovnává a žádný tým si v posledních minutách nevytvořil žádné gólové šance.
11:00
Švec zatím nepředvádí v turnovské kleci sebejisté zákroky.
10:01
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Dominik Hiadlovský, asistoval Daniel Měkota (3:3).
10:01
Hiadlovský propálil všechny před sebou stojící obránce a je opět vyrovnáno.
08:30
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil Michal Kubík, asistoval Michal Němeček (2:3).
08:20
Orka otáčí vývoj zápasu na svou stranu výborným protiútokem.
06:49
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil Ondřej Špalek z trestného střílení (2:2).
06:49
Bez problému proměněno.
06:49
Trestné střílení po Hejdukově obraném zákroku v brankovišti! Orka má opět šanci vyrovnat.
05:45
05:45
To se ale mění výbornou standartní situací z rohu při které se prosazuje kapitán Štěpán Matěcha.
05:30
Čelákovice mají zatím z utkání více šancí.
03:33
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil Kryštof Minařík, asistoval Václav Kramel (1:1).
03:33
Začátek zápasu je nahoru dolů a dobrým protiútokem Orka vyrovnává.
02:05
První zákrok si na druhé straně připisuje Švec.
01:16
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Vojtěch Palatínus, asistoval Pavel Sekyra (1:0).
01:16
Turnov se už od začátku utkání dostává do vedení. Palatínus se se svojí dorážkou nemýlil.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Kostinek a Martin Reichelt.
00:00
00:00
Line-up hostů ASK Orka Čelákovice: brankář: Lukáš Pezl; hráči v poli: Jakub Jareš, Jakub Doutnáč, Václav Kramel, Ondřej Špalek, Vojtěch Strnad
00:00
Line-up domácích TJ Turnov: brankář: Jaroslav Švec; hráči v poli: Martin Hejduk, Vojtěch Palatínus, Štěpán Matěcha, Tomáš Vitásek, Pavel Sekyra
00:00
Vítáme Vás u dnešního online přenosu utkání mezi domácím TJ Turnov a hostující ASK Orkou Čelákovice. Přejeme příjemnou zábavu.