2:1
2:2
2:1
- : -
branky (asistence): 06:09 Richard Kafka (Vojtěch Haman), 10:27 Vojtěch Haman (František Košík), 37:56 Vojtěch Haman, 39:51 Vojtěch Haman (Ondřej Dvořák), 58:07 Lukáš Váša (Petr Tlustoš), 59:31 Petr Tlustoš
branky (asistence): 12:46 Radek Dřevěný (Adam Konečný), 22:55 Adam Konečný (Radek Dřevěný), 25:49 Adam Konečný (Aleš Pokorný), 50:54 Petr Malásek (Michal Bernát)

Hippos Žďár n/S. - Sokol Brno I EMKOCase Gullivers 6:4
7. Richard Kafka, 11. Vojtěch Haman, 38. Vojtěch Haman, 40. Vojtěch Haman, 59. Lukáš Váša, 60. Petr Tlustoš - 13. Radek Dřevěný, 23. Adam Konečný, 26. Adam Konečný, 51. Petr Malásek; rozhodčí: Zbyněk Pěnička - Michal Šafář; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 52; zásahy brankářů: Lukáš Kratochvíl 11 - Daniel Chrást 15; po třetinách: 2:1, 2:2, 2:1;
60:00
59:59
Komentář Bořeckého (2.): Ve 3. třetině už to bylo o tom, kdo dá rozhodující gól, což se nakonec povedlo soupeři. Žďár nám dnes ukázal, jak o všem rozhoduje produktivita. Na závěr bych poděkoval soupeři a rozhodčím za již tradičně férové vzájemné utkání.
59:59
Nejlepšími hráči utkání: domácí - Ondřej Dvořák, hosté - Adam Konečný.
59:59
Komentář trenéra domácích Dvořáka: Jestli chceme do play-off, tak musíme především doma sbírat body. Dnes utkání bylo opatrné. Škoda, že jsme během 3. třetiny neproměnili vyložené šance. Teď nás čeká další dřina, jdeme zapíjet Lukáška Tlustoše. Děkujeme soupeři a divákům.
59:59
Komentář trenéra hostů Bořeckého: Dnes jsme předvedli tragický vstup do utkání, kdy jsme velmi brzy prohrávali 0:2. Přesto jsme se do zápasu vrátili, bohužel za stavu 3:2 jsme neproměnili několik šancí, což se nakonec ukázalo jako rozhodující.
59:59
Počet střel ve 3. třetině: domácí - 4, hosté - 6.
59:31
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Petr Tlustoš bez asistence (6:4).
58:44
Hráči hostů v 6.
58:07
Timeout Sokol Brno I EMKOCase Gullivers
58:07
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Lukáš Váša, asistoval Petr Tlustoš (5:4).
58:07
Před brankou hostů se odehrála napínavá bitva o míček, nejrychlejší v získání byl Váša, který přesně zavěsil do brány. Uf.
57:24
Hra je velmi bohatá na obraty v držení míčku.
56:33
Ani Dvořák O. nezaměřil svoji střelu na přesnost, ale na rychlost.
56:03
Střela Dřevěného byla velmi nepřesná.
55:10
Tustoš vybíhá od půlky, jeho střela letí nad bránu.
55:02
Petříčkova střela letí kolem hlavy Hamana, těsně míjí bránu.
53:02
Hráči hostů se za každou cenu snaží vstřelit gól, obrana domácích je momentálně nepřekonatelná.
50:54
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Petr Malásek, asistoval Michal Bernát (4:4).
50:40
Váša sviští po hřišti, trefuje konstrukci brány.
50:01
Podkopnutí od soupeře Petříček neustál, na střídačku ale odchází bez zranění.
49:29
Konečný s míčkem obkroužil hráče Hipposu a sám se vydal na bránu.
48:24
Dvořák T. předvádí výborné kličky mezi hráči soupeřů.
45:01
Dvořák O. obehrává všechny protihráče a střílí na bránu, Chrást je ale v pozoru.
44:38
Výborný zásah Lukáše Kratochvíla.
43:09
Vyloučen hráč Vojtěch Haman družstva Hippos Žďár n/S. na 2 minuty za sekání.
42:02
Všechny střely domácích v přesilovce zatím končí mimo bránu.
40:43
Vyloučen hráč Radek Dřevěný družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za sekání.
40:00
40:00
39:59
Střely na bránu ve 2. třetině: domácí - 8, hosté - 6.
39:52
Procházkový střelec Košík se dostává k míčku a asistuje tak gólu Hamana.
39:51
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Vojtěch Haman, asistoval Ondřej Dvořák (4:3).
39:11
Petříček nahazuje před bránu, zde připravený Zeisel.
37:56
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Vojtěch Haman bez asistence (3:3).
36:41
Halm se dnes pyšní dravostí po míčku, probíhá půlku hřiště s míčkem a bezpečně probíhá obranu hostů, míček ale v bráně nekončí.
33:06
Hosté věnují více času dlouhému rozehrávání míčku než pokusům vstřelit bránu.
32:11
Dvořák O. je na míčku u mantinelu neústupný, svůj míček si pečlivě ubránil.
31:23
Střela Žůrka po dloooouhém rozehrávání míčku hostů letí hooodně vysoko nad bránu Hipposu.
30:03
Hosté jsou ve střelách momentálně nepřesní, všechny 3 střely letí mimo bránu.
28:55
Pohotovost Košíka stála stabilitu, po tečování míčku po rozehrávce hostů a následném výběhu na bránu končí na zemi.
25:49
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Adam Konečný, asistoval Aleš Pokorný (2:3).
25:36
Pochvala pro Zeisela, je takřka vždy a všude.
24:43
Tlustoš několikrát nahazuje před bránu, zakončení spoluhráčů se ale nedočkává.
22:56
Rychlý výběh Konečného a následná přesná střela zajišťuje srovnání skóre na 2:2.
22:55
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Adam Konečný, asistoval Radek Dřevěný (2:2).
21:18
Košík využívá délky své hole a rychlým chmatem ukořisťuje míček pro domácí.
20:00
20:00
19:59
Střely na bránu v 1. třetině: domácí - 8, hosté - 3.
19:38
Hosté mají pokusy domácích pevně pod kontrolou.
18:25
Hipposu se nedaří dostat se ze svého obranného pásma do útoku.
17:52
Hamanův velký nápřah ke střele backhandem zajistil alespoň teč brány hostů.
15:25
Rozehrávku Hamana přerušuje Pokorný, střílí mimo bránu domácích.
12:47
Po zaspání obrany domácích hosté využívají šance a snižují skóre na 2:1.
12:46
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Radek Dřevěný, asistoval Adam Konečný (2:1).
12:36
Po chybě Hamana se dostává k míčku Konečný, Kratochvíl však pohodově chytá střelu hostů.
10:28
Po rychlé, pohotové a přesné nahrávce Košíka zakončuje Haman do odkryté brány.
10:27
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Vojtěch Haman, asistoval František Košík (2:0).
09:19
Hosté nahazují míček před bránu hostů, do brány se jim zatím míček nedaří dostat.
08:21
Dvořák O. se klouže po palubovce, padá k zemi.
06:09
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Richard Kafka, asistoval Vojtěch Haman (1:0).
04:36
Rozehrávku hostů přerušuje Haman, Hippos se tak dostává k míčku.
03:59
Hippos uklidňuje hru na svou polovinu.
02:01
Výborná střela Košíka letěla kousek nad bránu.
00:45
Hosté předvádějí sehranost v útoku, avšak Kratochvíl byl v každém riziku gólu připraven k zásahu.
00:01
Úvodní bully vyhrává tým hostů.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Zbyněk Pěnička a Michal Šafář.
00:00
00:00
Line-up hostů Sokol Brno I EMKOCase Gullivers: brankář: Daniel Chrást; hráči v poli: Michal Žůrek, Adam Konečný, Ondřej Havlíček, Radek Dřevěný, Aleš Pokorný
00:00
Line-up domácích Hippos Žďár n/S.: brankář: Lukáš Kratochvíl; hráči v poli: Filip Dvořák, Daniel Halm, Lukáš Zeisel, Petr Tlustoš, Richard Kafka
00:00
Dobrý večer, vážení diváci, vítáme všechny příznivce florbalu, u utkání Národní ligy mužů skupiny východ.