0:2
1:2
1:1
- : -
branky (asistence): 27:51 David Chvosta (Jakub Mikeš), 41:07 Tomáš Mareš (David Chvosta)
branky (asistence): 17:47 Petr Hofman (Dominik Emlar), 17:58 Tomáš Hejzlar (Dominik Haž), 31:05 Dominik Haž (Tomáš Veinfurter), 38:42 Petr Hofman (Dominik Emlar), 47:41 Petr Hofman (Dominik Emlar)

FbC Strakonice P.A. - TJ Sokol Jaroměř 2:5
28. David Chvosta, 42. Tomáš Mareš - 18. Petr Hofman, 18. Tomáš Hejzlar, 32. Dominik Haž, 39. Petr Hofman, 48. Petr Hofman; rozhodčí: Václav John - Lukáš Starý; vyloučení: 3:5; využití: 1:0; diváků: 68; zásahy brankářů: Jan Vaníček 21 - Jiří Veinfurter 35; po třetinách: 0:2, 1:2, 1:1;
60:00
Domácí trenér Mikeš:"Oproti zápasu s Kadaní, jsme dnes předvedli bojový výkon, chybělo nám přesné zakončení a chyběli nám někteří klíčový hráči. V tomto nasazení musíme pokračovat. Díky divákům a soupeři"
60:00
Trenér hosti Klopka:"Dnes jsme utrpěli vítězství, výsledek neodpovídá předvedené hře. Děkuji soupeři a divákům"
60:00
59:41
Vyloučen hráč Petr Jiřička družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za sekání.
59:00
Poslední minuta zápasu domácí v 6
58:05
Skvělý Veinfurter chytá krásnou střelu Mareše "do prázdné branky"
56:58
Vyloučen hráč Jan Škola družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za nedovolené vrážení.
53:44
Na jedná straně skvělý Veinfurter, na druhé straně ještě lepší Vaníček. Dvě slepené tutové šance na obou stranách brankáři řeší jak se říká "s přehledem"
51:43
Střelu Housky V. na vzdálenější tyč lapil Veinfurter.
49:14
Chybu v rozehrávce Jaroměře využil Pluskal, přihrával na Mikeše, ten trefil blokujícího hráče
49:02
Back-handová střela Staňka končí tyči
48:21
Pěkná střela Tomáše Housky končí na noze Veifurtera
47:41
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Petr Hofman, asistoval Dominik Emlar (2:5).
43:45
Vojta Houska prokličkoval celé hřiště, sám před Veinfurterem nedokončil back-handovou kličku!
43:40
Domácí v pěti, vydařená přesilovka Jaroměře, hráči vyslali na Vaníčka hned několik střel, ten si s nimi poraděl,
41:33
Vyloučen hráč Tomáš Mareš družstva FbC Strakonice P.A. na 2 minuty za nedovolené vrážení.
41:07
Branku družstva FbC Strakonice P.A. vstřelil Tomáš Mareš, asistoval David Chvosta (2:4).
40:58
Crosovka od Chvosty na Tomáše Mareše a te se svojí novou hokejkou vsítil gol!
40:00
40:00
Střely po II. třetině 10:8
40:00
39:52
39:52
Faul z kategorie "prasárna" předvedl Škola... ze zadu srazil Bučoka v tutové šanci...zaslouženě si odpyká trest...
39:13
Vyloučen hráč Jan Hrobský družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za nedovolené vrážení.
39:13
Vojta Houska ztratil na polovině a Jaroměř brejk na 3 na 1 využívá
38:42
34:52
Dnešní zápas sleduje 68 diváků! Děkujeme
33:07
Brejk i na druhé straně, míček ale těsně před střelou Chvosty nadskočil a ten nemohl pálit přesně
31:05
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Dominik Haž, asistoval Tomáš Veinfurter (1:3).
31:05
Strakoničtí teď zatlačili na soupeře, ze zablokované střely se hráči Jaroměře dostali do brejku, který využil Ház
27:51
Branku družstva FbC Strakonice P.A. vstřelil David Chvosta, asistoval Jakub Mikeš (1:2).
27:51
Otočka - střela a je to gol pro domácí Strakonice!
26:21
Dobrý presing ted v oslabení vytáhl Staněk, vu úniku se před golmana natlačit nedokázal
25:17
Vyloučen hráč Jakub Mikeš družstva FbC Strakonice P.A. na 2 minuty za blokování hokejky.
22:39
Krásná domácí kombinace domácích končí po střele Bučoka na tyči.
20:01
I druhé úvodní buly končí na hokejkách Strakonic.
20:00
20:00
Střeli pro I. třetině 10:7
20:00
17:59
Ihned z buly hráči Jaroměře přidávají druhý gol, míček skákal po zásahu Vaníčka na brankovišti až doskákal do branky,
17:58
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Tomáš Hejzlar, asistoval Dominik Haž (0:2).
17:48
Velký tlak Jaroměře končí první golem, míček se z další mely před brankou odrazil k Hofmanovi a ten se nemýlil