2:1
1:1
3:2
- : -
branky (asistence): 03:27 Daniel Opatřil (Lukáš Vávra), 15:53 Lukáš Vávra, 32:49 Ondřej Kubátko (Daniel Opatřil), 41:55 Petr Podlezl (Daniel Šimíček), 44:32 Daniel Šimíček (Petr Vývoda), 45:09 Petr Podlezl
branky (asistence): 14:50 Lukáš Novosad (Petr Krhut), 31:24 Petr Krhut (Josef Viktořík), 53:08 Denis Zimmer (Jakub Kostelecký), 54:55 Denis Zimmer (Pavel Barabáš)

FBC Vikings Kopřivnice - 1. FBK Rožnov p/R 6:4
4. Daniel Opatřil, 16. Lukáš Vávra, 33. Ondřej Kubátko, 42. Petr Podlezl, 45. Daniel Šimíček, 46. Petr Podlezl - 15. Lukáš Novosad, 32. Petr Krhut, 54. Denis Zimmer, 55. Denis Zimmer; rozhodčí: Martin Both - Vladimír Černín; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; diváků: 83; zásahy brankářů: Jan Klinka 25 - Marek Obšivač 25; po třetinách: 2:1, 1:1, 3:2;
60:00
59:59
Střely ve třetí třetině: 8:15.
59:59
Komentář trenéra hostů, Pavla Barabáše: "Soupeř měl dobře zvolenou taktiku, nepříjemná osobka s nebezpečnými brejky. Bohužel jsme se střelecky do postavené obrany nedokázali prosadit, a když už se nám taky podařilo mít brejk, tak ho soupeř malým faulem dobře takticky zastavil. Děkuji soupeři za férovou hru a našim fanouškům za podporu na venkovním utkání."
59:59
Komentář trenéra domácích, Marka Jehlára: "Vyrovnaný a takticky svázaný zápas, který jsme zvítězili brankovou smrští na začátku třetí třetiny. Soupeř ukázal svou kvalitu zejména v závěru v power play, kdy jsme dvakrát inkasovali a málem se strachovali o zápas. Pro nás jsou to důležité body, které nás zase posouvají blíže play off. Díky soupeři i fantastickým divákům. "
59:39
Další Viktoříkova střela mimo.
59:00
Sladkovský se pokoušel vyhodit, místo toho ale míč poslal přímo na hůl soupeře.
58:39
U balónku jsou domácí.
58:24
Barabáš to zkoušel ze středu hřiště.
57:09
Poslední 3 minuty pro hosty na to, aby srovnali.
56:33
Viktořík jen těsně minul Klinkovu bránu.
54:55
Timeout FBC Vikings Kopřivnice
54:55
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R vstřelil Denis Zimmer, asistoval Pavel Barabáš (6:4).
54:55
Zimmer střelou z první skóruje podruhé v zápase.
54:30
Hosté opět v šesti v poli.
53:08
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R vstřelil Denis Zimmer, asistoval Jakub Kostelecký (6:3).
53:08
Zimmerova střela po zemi si našla svou cestu až do Klinkovy brány.
52:40
Rožnovští to zkouší v šesti.
52:07
Burýšek z dobré pozice netrefil branku.
50:39
Krestova střela byla zastavena hned prvním hráčem.
50:37
Kopřivnice má volný úder na hranici velkého brankoviště soupeře.
48:54
Sladkovský se dobře obtočil kolem soupeře, který ho následně fauloval a bude následovat volný úder.
48:43
Timeout 1. FBK Rožnov p/R
47:45
Kopřivnice drží míč na polovině soupeře.
46:58
Klinka se blýskl důležitým zákrokem.
46:25
Soukal zblokoval střelu Barabáše.
46:08
Vyloučen hráč Daniel Šimíček družstva FBC Vikings Kopřivnice na 2 minuty za sekání.
45:09
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Petr Podlezl bez asistence (6:2).
45:09
Podlezl vystihl rozehrávku hostů a prostřelil Obšívače.
44:32
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Daniel Šimíček, asistoval Petr Vývoda (5:2).
44:32
Po Šimíčkově střele z otočky domácí odskakují na rozdíl tří branek.
44:15
Hosty inkasovaná branka nakopla.
41:55
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Petr Podlezl, asistoval Daniel Šimíček (4:2).
41:55
Podlezlovu střelu bekhendem z první ještě Obšivač vyrazil, Kopřivnický útočník se však poté ještě dostal k dorážce, na kterou už byl druhý jmenovaný krátký.
40:49
Viktoříkov si vzal míč na vlastní polovině a svou individuální akci zakončil střelou do Klinkovy masky.
40:00
40:00
39:59
Střely ve druhé třetině: 13:7.
39:55
Zátopek kroužil na brankou hostů a jeho střela poté skončila mezi stehny gólmana.
38:59
Proti Soukalově střele nemusel brankář hostů zasahovat.
37:50
Kopřivničtí jsou velmi aktivní při napadání soupeřovy rozehrávky.
36:08
Hostě rozehrávají ze středu hřiště.
35:10
Fojtů vybojoval míč pro Monsporta, který střílel, a první jmenovaný se poté ještě natahohval k dorážce.
34:30
Klinka si nyní připsal 2 zákroky v krátkém sledu.
33:55
Viktořík byl v dobré střelecké pozici, míč mu ale sjel z čepele.
32:49
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Ondřej Kubátko, asistoval Daniel Opatřil (3:2).
32:49
Opatřil poslal žabičku na Kubátka a ten z předbrankového prostoru skóruje.
31:24
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R vstřelil Petr Krhut, asistoval Josef Viktořík (2:2).
31:24
Viktořík nahrával na druhou stranu hřiště na Krhuta a ten nedal Klinkovi šanci.
30:59
Zimmer střílí mimo.
29:35
Vávra byl sám před brankou Obšívače, nahození od Opatřila k němu však neprošlo.
28:40
Po delší době musel zasahovat i Klinka, když střílel od matinelu Hegar.
27:10
Krhut získal míč a hosté se osvobozují.
26:29
Kombinace domácích skončila Šimíčkovou střelou nad bránu soupeře.
25:25
Vyloučen hráč Josef Viktořík družstva 1. FBK Rožnov p/R na 2 minuty za hrubost.
25:00
Opatřil dobře vystihl přihrávku soupeře a z protiútoku mohl skórovat Kresta, na Obšívače ale svou kličkou nevyzrál
24:15
Rožnovští se snaží založit útok.
21:18
Kittel se zbavil soupeře a trefil Klinkovu masku.
19:53
Viktořík si stáhl míč na střed hřistě, jeho střela ale skončila za mantinelem.
18:40
Novosad se obtočil kolem brány domácích, ale poté nastřelil pouze obránce.
18:10
Fojtů zblokoval střelu soupeře.
17:15
Zátopek se pokoušel tečovat Podlezlovo nahození.
15:53
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Lukáš Vávra bez asistence (2:1).
15:53
Vávra v samostatném úniku vrací domácím vedení.
14:50
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R vstřelil Lukáš Novosad, asistoval Petr Krhut (1:1).
14:50
Novosad dostal přihrávku k mantinelu a z první mířil přesně.
14:28
Burýšek po krásné kombinaci trefil tyč.
13:26
Šimíček nabral dobrou rychlost a málem se dostal ke střele, soupeři mu ale míč vypíchli.
12:31
Sladkovského střela do masky.
11:30
Vávra se málem dostal k dorážce po Opatřilově nabídce.
10:45
Hegar se dostal do protiútoku, ale mířil nepřesně.
10:25
Kopřivnice kombinuje na polovině soupeře.
09:00
Krhut prověřil Klinku.
07:40
Další blok Rožnovských, tentokrát po střele Vávry.
06:40
Kresta obral soupeře o míč, jeho střelu poté ale zblokoval obránce.
06:00
Kopřivnice zakládá útok zpoza vlastní brány.
04:10
Klinka podržel svůj tým.
03:27
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Daniel Opatřil, asistoval Lukáš Vávra (1:0).
03:27
Vávra viděl volného Opatřila a ten v samostatném úniku otevírá skóre dnešního utkání.
03:02
Soukal se nyní jen těžce zvedal ze země po souboji před brankou domácích.
02:48
Vyloučen hráč Ondřej Kubátko družstva FBC Vikings Kopřivnice na 2 minuty za bránění ve hře.
02:25
Kubátko zaznamenal první střelu Kopřivnice.
02:17
Hosté drží míč na útočné polovině.
01:40
Rožnov rozehrává v útočném rohu.
00:40
Opatřil přišel u mantinelu o míč a Klinka si poté připsal první zákrok.
00:01
Úvodní buly vyhráli hosté .
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Both a Vladimír Černín.
00:00
00:00
Line-up hostů 1. FBK Rožnov p/R: brankář: Marek Obšivač; hráči v poli: Pavel Barabáš, Petr Burýšek, Petr Krhut, Josef Viktořík, Jakub Kostelecký
00:00
Line-up domácích FBC Vikings Kopřivnice: brankář: Jan Klinka; hráči v poli: Jakub Kresta, Lukáš Soukal, Daniel Opatřil, Ondřej Kubátko, Lukáš Vávra