2:1
1:1
3:2
- : -
branky (asistence): 17:48 Ondřej Blažek (Lukáš Vlach), 18:13 Martin Žák (Michal Kelbler), 38:25 Lukáš Macálka (Vojtěch Janata), 48:40 Adam Krejčí (Lukáš Macálka), 49:52 Lukáš Vlach (Lukáš Macálka), 59:33 Lukáš Macálka (Jaroslav Dlabač)
branky (asistence): 01:27 Lukáš Váša (Vít Petříček), 34:00 Lukáš Váša (Filip Dvořák), 42:08 Filip Dvořák (Petr Tlustoš), 50:52 Petr Tlustoš

Snipers Třebíč - Hippos Žďár n/S. 6:4
18. Ondřej Blažek, 19. Martin Žák, 39. Lukáš Macálka, 49. Adam Krejčí, 50. Lukáš Vlach, 60. Lukáš Macálka - 2. Lukáš Váša, 35. Lukáš Váša, 43. Filip Dvořák, 51. Petr Tlustoš; rozhodčí: Jan Beránek - Jaroslav Přibyl; vyloučení: 4:1; využití: 0:0; diváků: 78; zásahy brankářů: Jan Bazala 19 - Lukáš Kratochvíl 24; po třetinách: 2:1, 1:1, 3:2;
60:00
59:59
Komentář trenéra domácích: Jsem rád, že jsme utkání zvládli, protože se hrálo o hodně důležité body. Vítězství se nerodilo vůbec lehce a využili jsme většího fyzického fondu. Děkujeme soupeři za utkání a divákům za podporu.
59:59
Komentář trenéra hostů: Soupeř zaslouženě vyhrál, nás drželo ve hře pár šťastných branek, jinak nic. Někteří z nás by si měli srovnat v hlavě, jakou soutěž chtějí hrát. Děkujeme soupeři.
59:50
Střely 7:9.
59:33
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil Lukáš Macálka, asistoval Jaroslav Dlabač (6:4).
59:32
Dlabač přihrál před bránu macálkovi a ten nekompromisně zakončil.
59:28
Tlustoš Teď zahchránil naděje týmu když zabránil brance.
58:06
Timeout Hippos Žďár n/S.
58:02
Hosté zkouší hrát bez brankáře.
57:25
Žák zkoušel přihrát na Krejčího, ten však přihrávku nestihl a nemohl zakončit.
56:39
Janata teď napálil tyč.
55:59
Jeden z hraáču Hippos se ocitl sám před bránou, tu však přestřelil.
55:03
Bazala vytáhl pěkný zákrok a udržel vedení Snipers.
52:58
Hippos si vytvořili pěkné šance, ale Bazala vždy vychtal.
52:35
Hippos kombinují, ale nemohou se prosadit.
51:18
Vyloučen hráč Štefan Furdan družstva Snipers Třebíč na 2 minuty za blokování hokejky.
50:52
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Petr Tlustoš z trestného střílení (5:4).
50:51
Tlustoš si pěkně vymíchal Bazalu a zakončil do prázdné brány.
49:52
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil Lukáš Vlach, asistoval Lukáš Macálka (5:3).
49:51
Po přihrávce od Macálky naběhl Vlach před bránu, a když měl brankář zakrytý výhled, měl lehkou práci.
48:40
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil Adam Krejčí, asistoval Lukáš Macálka (4:3).
48:39
Po rozehře Sniperu poslal rychlou přihrávku Macálka na osamoceného Krejčího, který pěknou střelou navýšil skóre.
48:24
Snipers po pěkné šanci trefili pouze tyč.
48:01
Hippos se vydali do proti útok ten však vystihl Štveráček.
46:56
Skýrokovi sjel míček z čepel a netrefil odkrytou branku.
46:33
Janta pěknou střelou prověřil brankáře hostů.
45:39
Rychlý proti útok zkazila obrana hostů.
44:49
Vlach ohrozil hosty, ale branku nepřidal.
43:58
Vyloučen hráč Adam Krejčí družstva Snipers Třebíč na 2 minuty za bránění ve hře.
43:30
Hippos i nadále kombinují avšak brankou se jim nedaří přidat.
42:08
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Filip Dvořák, asistoval Petr Tlustoš (3:3).
42:07
Tlustoš nahodil míček před bránu domácích, kde lehkou tečí i s kouskem štěstí dopravil míček do brány Dvořák.
38:34
Po pěkné akci zakončil Macálka pod ruku brankáře hostů.
38:25
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil Lukáš Macálka, asistoval Vojtěch Janata (3:2).
38:15
Oba týmy se teď nemohou prosadit.
35:13
Hippos si pěkně vyměnili míček, ale Bazala pohotově zasáhl.
34:32
Snipers mohli dorovnat, ale i na dvakrát netrefili prázdnou branku.
34:00
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Lukáš Váša, asistoval Filip Dvořák (2:2).
33:59
Váša si vyměnil míček s Dvořákem a prvně jmenovaný zakončil do prázdné branky.
33:54
Snipers si vytvářejí pěkné šance, ty však nedokáží proměnit.
31:57
Furdan vyběhl z trestné lavice a mohl navýšit skóre, ale to by musel trefit prázdnou bránu.
30:37
29:50
29:04
Snipers teď měli dvě velké šance, ale nedokázali je proměnit.
28:19
Zblokovaná střela hostů letěla těsně vedle branky.
27:29
Domácí kombinují v útoku, ale nemohou se prosadit.
26:10
Brankář Hippos málem neuhlídal míček, který se pomalu kutálel jeho brankovištěm, ale včas zareagoval.
25:44
A další střelu chytil brankář hostů.
25:06
Po krásné souhře trefil hráč Snipers pouze vnější síť.
24:03
Vyloučen hráč Ondřej Dvořák družstva Hippos Žďár n/S. na 2 minuty za bránění ve hře.
22:59
I když hrají Hippos přesilovku, drží se hráči Snipers v útoku.
22:33
Vyloučen hráč Milan Picmaus družstva Snipers Třebíč na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.