1:5
1:0
2:4
- : -
branky (asistence): 07:24 Lukáš Kratochvíl (Petr Krhut), 21:09 Petr Krhut (Pavel Barabáš), 57:13 Pavel Barabáš (David Žniva), 57:55 Lukáš Novosad (Filip Kristek)
branky (asistence): 02:51 Jan Světlík, 05:23 Vojtěch Bureš (Ondřej Hušek), 09:54 Jiří Vlček (Ondřej Bachtík), 17:53 Vojtěch Bureš (Ondřej Bachtík), 19:55 Ondřej Bachtík (Vojtěch Bureš), 49:33 Jan Hrubý (Václav Grulich), 49:59 Ondřej Bachtík, 52:39 Jan Světlík (Filip Geisler), 54:20 Vojtěch Bureš

1. FBK Rožnov p/R - Florbal Primátor Náchod 4:9
8. Lukáš Kratochvíl, 22. Petr Krhut, 58. Pavel Barabáš, 58. Lukáš Novosad - 3. Jan Světlík, 6. Vojtěch Bureš, 10. Jiří Vlček, 18. Vojtěch Bureš, 20. Ondřej Bachtík, 50. Jan Hrubý, 50. Ondřej Bachtík, 53. Jan Světlík, 55. Vojtěch Bureš; rozhodčí: Roman Sladký - Radek Vybíhal; vyloučení: 3:3; využití: 2:2; diváků: 130; zásahy brankářů: Marek Obšivač 18 - Vlastimil Skalický 30; po třetinách: 1:5, 1:0, 2:4;
60:02
Komentář hrajícího trenéra domácích, Pavla Barabáše: Soupeř byl výborný v brejcích a přesilovkách, což rozhodlo. Myslím si, že výsledek je pro nás krutý, naše hra nebyla tak špatná, ale pustili jsme soupeře do brejkových situací v úvodu a pak už bylo těžké proti tak kvalitnímu soupeři v utkání něco udělat. Děkuji soupeři za férovou hru a divákům za podporu.
60:01
Komentář trenéra hostí, Tomáše Třešňáka: V první a ve třetí třetině jsme podali výkon, který si představujeme. Ovšem druhá třetina pro nás musí být velkým vykřičníkem před blížícím se play-off. V play-off, pokud chceme být úspěšní, si takové zaváhání nemůžeme dovolit. Díky soupeři za těžké a férové utkání.
60:00
Dnešní utkání je u konce. Domácí Rožnov pod Radhoštěm podlehl Náchodu 4:9. Poměr střel na branku ve třetí hrací části 10:12 pro Náchod. Celkově tedy 34:26.
60:00
59:00
Probíhá poslední minuta hrací části.
58:13
Rožnovští probuzeni a snaží se vytvořit gólové šance.
57:55
Timeout 1. FBK Rožnov p/R
57:55
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R vstřelil Lukáš Novosad, asistoval Filip Kristek (4:9).
57:13
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R vstřelil Pavel Barabáš, asistoval David Žniva (3:9).
56:45
Bureš mohl zvýšit, ale Obšivačovo výborné postavení chrání rožnovskou svatyni!
56:00
Vyloučen hráč Jan Čečetka družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za hrubost.
56:00
Rožnov si ještě zahraje přesilovou hru!
55:17
Domácí chtějí přidat další góly, ale hosté bojují do poslední sekundy zápasu.
54:20
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Vojtěch Bureš bez asistence (2:9).
54:20
Bureš zvyšuje stav ve prospěch Náchodu o 7 branek a kompletuje tím HATTRICK!
53:18
Sršní zkouší opět v šesti.
52:39
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Jan Světlík, asistoval Filip Geisler (2:8).
52:39
Kratochvíl střílel do prázdné brány! Skalický však perfektním zákrokem podržel tým a následněNáchod střílí branku do prázdné brány!
52:03
Žlutočerní v šesti!
51:51
Domácí se nevzdávají a stále se snaží prosadit.
49:59
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Ondřej Bachtík bez asistence (2:7).
49:59
Bachtík utekl rožnovským obráncům a zvyšuje tím stav utkání na 2:7 ve prospěch svého týmu.
49:33
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Jan Hrubý, asistoval Václav Grulich (2:6).
49:14
Přesilovka nevyužita!
48:28
Domácí drží postavení a oslabení jim zatím nedělá větší problémy.
47:41
Náchod až teď ztrácí míček, Sršni se snaží něco vymyslet ve čtyřech.
47:14
Vyloučen hráč Lukáš Kratochvíl družstva 1. FBK Rožnov p/R na 2 minuty za nedovolené vrážení.
47:14
Kratochvíl ztěžuje situaci svému týmu!
46:26
Hosté uzavřeli rožnovské, ale Obšivač je vysvobodil svým výborným zákrokem.
46:09
Náchod až teď udělal Rožnovu problémy, které zachránil Obšivač.
45:01
Hosté ještě nebyli delší dobu na míčku. Domácí vynikají svým pohybem po hřišti a nedávají Náchodu šance.
43:27
Domácí se nemůžou střelecky prosadit! Obrana a gólman z Náchodu stojí vždy ve správný čas na správném místě.
42:08
Náchod se snaží ubírat důležité sekundy utkání, ale žlutočerní útočníci agresivně napadají.
41:17
Rožnovský junior Žniva v šanci snížit stav utkání! Skalický je ovšem všude.
40:09
Rožnov ihned napadá a hosté mají problémy.
40:01
Právě začala poslední část základní hrací doby! Buly ve prospěch hostí.
40:00
40:00
Poměr střel na branku činí 14:4 ve prospěch domácích.
40:00
39:58
Drama v posledních sekundách třetiny! Náchodský útočník utekl domácím obráncům, ale Obšivačovo postavení bylo neprostřelitelné!
39:00
Poslední minuta druhé třetiny.
38:47
Náchodští se snaží míčky vyhazovat dopředu a na domácí polovině získat standartku. Obránci však chytají každý míček, na který dosáhnou.
37:53
Barabáš vyvedl míček na útočnou polovinu, nahrál Krhutovi, který to dal na druhou stranu Viktoříkovi. Tato akce končí odrazem od mantinelu a Rožnov přesilovou hru nevyužívá.
37:11
Viktořík crossovou nahrávku na Kratochvíla! Tomu míček ujel a Sršni si vytváří další šance.
36:29
První střela této přesilovky končí nad brankou Skalického! Náchod následně vyhazuje míček z rohu na obrannou polovinu domácích.
35:58
Vyloučen hráč Tomáš Matoulek družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za sekání.
35:41
Rožnovská obrana má problémy před Obšivačem!
34:58
Na dnešní utkání se přišlo podívat 130 diváků! Děkujeme.
34:20
Viktoříkova rána mimo branku! Hosté klidí míček zpoza brány.
33:02
Sršni vystřídali a zaujímají své pozice. Náchod opět uzavřen.
32:32
Domácí drží hosty už minutu pod tlakem!
30:51
Žlutočerní vytváří obrovský tlak na obránce hostí!
29:33
Bureš shodil Doležela na zem. Rožnov rozehrává z poloviny hřiště.
28:15
Domácí line-up drží náchodské na jejich obranné polovině. Zatím však bez střely.
26:59
Hosté napadají ve dvou, ale žlutočerní obránci si bez větších problémů kryjí míček.
26:18
Doleželova crossová přihrávka na Kratochvíla! Rožnovský hrot však trefil pouze bránícího hráče.
25:17
Burýškovu nahrávku před Skalického nenašel žádný Sršeň.
24:31
Domácí si nahrávají před Obšivačem a náchodští v klidu pozorují a čekají na útočný tah soupeře.
23:39
Bachtík v šanci sám na gólmana! Obšivač výborným zákrokem STOPuje hostujícího střelce a opět svůj tým úspěšně podržel.
22:17
Dvě minuty druhé třetiny jsou za námi a hra se přelévá ze strany na stranu. Šance zastavují obránci.
21:09
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R vstřelil Petr Krhut, asistoval Pavel Barabáš (2:5).
21:09
Domácí snižují náchodské vedení!
20:49
První střela ve prospěch rožnovských.
20:01
Pro změnu buly nyní vyhrává tým z Náchodu.
20:00
20:00
V první hrací části se již nic nestane. Poměr střel na branku je 10:10.
20:00
19:55
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Ondřej Bachtík, asistoval Vojtěch Bureš (1:5).
19:55
Další brejk hostí využívá Bachtík!
19:48
Domácí několik šancí na Skalického, který však nepustí žádnou střelu za svá záda.
19:00
Poslední minuta první hrací části.
17:53
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Vojtěch Bureš, asistoval Ondřej Bachtík (1:4).
17:53
Po chybě rožnovského Barabáše, který ztratil míček a vytvořil tím šanci 2 na 1 ve prospěch Náchoda, střílí Vojtěch Bureš svoji již druhou branku v dnešním utkání.
17:05
Vyloučen hráč Lukáš Kratochvíl družstva 1. FBK Rožnov p/R na 2 minuty za sekání.
16:55
Střelec jediného domácí gólu půjde na trestnou lavičku! Náchod si svou početní výhodu prodloužil o 10 sekund čistého času.
16:19
Viktořík hezky kombinoval s Krhutem. Do střely šel nejlepší rožnovský střelec, tedy Viktořík, míček letí nad branku a následně za mantinel.
14:49
Bachtík v brejku sám na Obšivače! Ten však Rožnov podržel skvělým zákrokem.
13:20
Náchod chce hrát na míčku, ale domácí si na jistotu přihrávají a míček nechávají pro sebe,
12:30
Sršni hrají agresivně dopředu. Snahy o snížení zastavují obránci a dobře postavený brankář Skalický.
11:35
Žlutočerný Pavel Barabáš zklidňuje hru za zády Obšivače a do hřiště naskakují čerstvé síly.
11:05
DOmácí napadají ve 2 až za brankou hostí.
09:54
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Jiří Vlček, asistoval Ondřej Bachtík (1:3).
09:54
Druhá přesilová hra utkání opět využita! Náchod si bere zpět svůj náskok o 2 branky.
09:35
Vyloučen hráč Pavel Barabáš družstva 1. FBK Rožnov p/R na 2 minuty za hrubost.
09:28
Rožnovský Kittel trefil míček ve vzduchu a Skalický měl hodně práce, aby se míček nedostal za jeho záda.
09:11
Rožnov se po vstřelené brance postavil na nohy a hra probíhá obdobně jako na začátku utkání.
07:24
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R vstřelil Lukáš Kratochvíl, asistoval Petr Krhut (1:2).
07:24
DOmácí využívají přesilové hry! Konkrétně Lukáš Kratochvíl, který vstřelil branku z pravé strany Skalického. Čečetka se vrací ke svému týmu.
06:44
Rožnovští rozehráli a drží hostující hráče uzavřené.
06:43
06:15
Rozhodčí zvedá ruku do vzduchu a Rožnov odvolává brankáře! Náchodští si po přerušení hry zahrají oslabení.
05:23
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Vojtěch Bureš, asistoval Ondřej Hušek (0:2).
05:23
Po perfektní rozehrávce zvyšuje Náchod svůj náskok!
05:20
Oba týmy střídají. Hosté rozehrávají pár metrů před Obšivačem.
04:46
Náchodský obránce pod tlakem získává standartku na vlastní polovině.
04:08
První šance Sršňů! Končí v dobře postaveném Skalickém.
03:33
Po první inkasované brance se domácí nemůžou dostat k míčku.
02:51
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Jan Světlík bez asistence (0:1).
02:51
Po necelých 3 minutách zde máme úvodní branku! Po chybě jednoho z rožnovských obránců se dostává Světlík do brejku a využívá šance sám na gólmana!
02:04
Náchodští mají problémy v obraně.
01:32
Hostující útočníci vybojovali standartku z rohu. Následně získává míček opět tým žlutočerných.
01:02
Sršni rozehrávají z obranné poloviny. Náchod má menší problémy s držením svých hráčů.