1:3
0:0
5:1
- : -
branky (asistence): 14:19 Jakub Kopecký (Petr Hofman), 41:40 Petr Hofman (Jakub Kopecký), 46:52 Jakub Kopecký (Petr Hofman), 48:36 Petr Hofman (Jakub Kopecký), 54:36 Jan Škola (Michal Nožička), 58:10 Dominik Emlar
branky (asistence): 12:33 Jakub Doutnáč, 17:12 Michal Němeček (Vojtěch Strnad), 18:02 Kryštof Minařík (Jakub Doutnáč), 47:46 Kryštof Minařík (Vojtěch Strnad)

TJ Sokol Jaroměř - ASK Orka Čelákovice 6:4
15. Jakub Kopecký, 42. Petr Hofman, 47. Jakub Kopecký, 49. Petr Hofman, 55. Jan Škola, 59. Dominik Emlar - 13. Jakub Doutnáč, 18. Michal Němeček, 19. Kryštof Minařík, 48. Kryštof Minařík; rozhodčí: David Kytler - Tomáš Sommer; vyloučení: 3 + Jan Hrobský 5:2; využití: 0:1; diváků: 99; zásahy brankářů: Lukáš Flégl 28 - Petr Freiman 19, Lukáš Pezl 4; po třetinách: 1:3, 0:0, 5:1;
60:00
59:59
Vyjádření trenéra Domácích Martina Klapky : V první polovině utkáni jsme ztráceli v osobních soubojích a pusťili jsme tak soupeře do golového trháku. V druhé polovině zápasu jsme přidali , zvýšili tlak a dovedli zápas přes překážky k víťezství.
59:59
Střeli za první třeťinu : 6:13 druhá třeťina: 9:11 třeťí třeťina 13:8
59:59
Vyjádření trenéra hosťí: Čekal jsem že od Jaroměře větší nakládačku.Musím pochválit své svěřence za týmový a bojovný výkon.Děkuji soupeři za zápas a jdeme dál.
59:00
Orka to zkouší bez golmana.
58:10
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Dominik Emlar bez asistence (6:4).
55:45
Hra se začíná víc a víc přiostrovat zákroky.
54:36
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Jan Škola, asistoval Michal Nožička (5:4).
54:36
Jaroměř se poprvé v tomto zápase ujímá vedení.
48:36
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Petr Hofman, asistoval Jakub Kopecký (4:4).
48:36
Petr Hofman vyrovnává na 4:4!!
47:46
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil Kryštof Minařík, asistoval Vojtěch Strnad (3:4).
47:46
Hosté využívají přesilovku.
47:03
Vyloučen hráč Jan Škola družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za zdržování hry.
46:52
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Jakub Kopecký, asistoval Petr Hofman (3:3).
46:52
Jakub Kopecký sám před bránou si nádherně vymíchal brankáře a zavěsil pod horní tyč !!
44:25
Hosté vypíchly míček a beželi sami na brankáře ale zase opět Lukáš podržel tým svůj tým.
43:25
Opět Lukáš Flégl předváďí neskutečný zákrok.
42:55
Domácí se zvedli a chtějí vyrovnat.
41:40
41:40
Domácí snižují !!!
40:55
Michal Nožička běžel sám na bránu , ale přestřelil.
40:00
40:00
39:19
Hostí šli do samostatného útoku ale neproměnili šanci.
38:00
Furt cinkají tyčky ale žádný gol pro Jaroměř.
36:42
Hráč hostí přeběhl celé hřiště byl sám před golmanem , ale ke střele se nedostal.
35:50
Jakub Kopecký trefuje horní tyč.
34:30
Lukáš Flégl předváďí neuvěřitelné zákroky a drží svůj tým.
34:00
Napěťí diváků roste.
30:10
Vyloučen hráč Jakub Doutnáč družstva ASK Orka Čelákovice na 2 minuty za nesportovní chování.
30:10
Vyloučen hráč Jan Škola družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za hrubost.
29:40
Domácí šli do přečísleňí , ale neskončilo to golem.
25:10
Domácí hráči začínají byt více aktivní a hladový po golu.
24:09
Hráči domácích jsou v plném počtu.
21:55
Zatím při přesilovce hráči hostí nic moc nepřevedli.
20:10
Hra se začíná přitvrďovat.
20:00
20:00
19:09
Vyloučen hráč Jan Hrobský družstva TJ Sokol Jaroměř na 5 minut za sekání.
19:00
Hra se začíná přiostřovat
18:02
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil Kryštof Minařík, asistoval Jakub Doutnáč (1:3).
18:02
Hráč hostí si prokličkoval tři hráče a nahrál na gol.
17:12
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil Michal Němeček, asistoval Vojtěch Strnad (1:2).
15:00
Po 15 minutách je vyrovnáno 1:1
14:19
12:43
Vyloučen hráč Václav Kramel družstva ASK Orka Čelákovice na 2 minuty za hrubost.
12:43
Vyloučen hráč Michal Nožička družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za hrubost.
12:34
Byli vyloučeni 2 hráči za hrubost , omlouvám se vám za zpožděné oznámení.
12:33
Branku družstva ASK Orka Čelákovice vstřelil Jakub Doutnáč bez asistence (0:1).
10:53
Opět po přečíslení, znovu hostí neproměnili šanci.
09:21
Hráč Hostí s číslem 8 netrefil prázdnou branku při úniku dva na jednoho.
07:50
Je to zatím bez žádné branky , ani samostatného úniku.
00:59
Dobrý den, vítám vás u 20 kola západní ligy.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou David Kytler a Tomáš Sommer.
00:00
00:00
Line-up hostů ASK Orka Čelákovice: brankář: Petr Freiman; hráči v poli: Vojtěch Strnad, Jakub Jareš, Jakub Doutnáč, Václav Kramel, Ondřej Špalek
00:00
Line-up domácích TJ Sokol Jaroměř: brankář: Lukáš Flégl; hráči v poli: Jan Hrobský, Dominik Emlar, Petr Hofman, Vojtěch Výborný, Jakub Kopecký