1:3
1:0
1:1
- : -
branky (asistence): 11:00 Ondřej Zmrhal (Tomáš Pešek), 22:51 Jan Horský (Tomáš Kasper), 54:53 Martin Mühlfait (Tomáš Pešek)
branky (asistence): 07:06 Jakub Gremmel (Lukáš Gregr), 12:54 Denis Jakubec (Patrik Jedlička), 13:56 Patrik Jedlička (Denis Jakubec), 40:37 Patrik Jedlička (Denis Jakubec)

TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons - FbC Aligators Klobouky 3:4
12. Ondřej Zmrhal, 23. Jan Horský, 55. Martin Mühlfait - 8. Jakub Gremmel, 13. Denis Jakubec, 14. Patrik Jedlička, 41. Patrik Jedlička; rozhodčí: Jan Knap - Martin Kněžík; vyloučení: 4:2; využití: 0:0; diváků: 29; zásahy brankářů: Martin Frühbauer 37 - Patrik Rychlý 32; po třetinách: 1:3, 1:0, 1:1;
60:00
59:59
Komentář trenéra domácích Rezka: Bohužel nám nevyšlo nic z toho co jsme si řekli spousta hráčů si dělala co chtěla. Děkuji soupeři a divákům.
59:59
Brod vyrovnávající branku vstřelit nedokázal a Klobouky si domů odvážejí 3 body
59:59
Komentář trenéra hostí Slabého: Velmi vyrovnané utkání se spoustou neproměněných šancí na obou stranách. Myslím že vyhrál šťastnější tým, děkujeme domácím, divákům
54:53
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil Martin Mühlfait, asistoval Tomáš Pešek (3:4).
50:18
Domácí vysunují obranu a na hráče hostí vytváří dobrý tlak ze kterého získávají míčky na své hole
46:16
Vyloučen hráč Ondřej Bábíček družstva FbC Aligators Klobouky na 2 minuty za nesportovní chování.
45:40
Brod opět na míčku a vytváří si tlak
45:23
Zakončení Slámi které golman hostí vychytal
43:50
Hostující hráč teď možná ani sám nemůže uvěřit když měl před sebou prázdnou branku a nevstřelil gol
40:37
Branku družstva FbC Aligators Klobouky vstřelil Patrik Jedlička, asistoval Denis Jakubec (2:4).
38:14
Vyloučen hráč Dominik Suchý družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons na 2 minuty za sekání.
37:15
Na hřišti se začíná přitvrzovat a vidíme spoustu ostrých střetů
36:50
Přečíslení Brodu 3 na 2 ale finální nahrávka do prázdné branky bylo hodně nepřesná
34:11
Vyloučen hráč Tomáš Rezek družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons na 2 minuty za nesportovní chování.
34:11
Vyloučen hráč Jan Suchý družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons na 2 minuty za nesportovní chování.
34:00
Blok Kučery díky kterému hostí nevstřelili další gol
33:15
Brod uklidňuje hru a snaží se od své branky rozehrát
32:50
Brod ve své první přesilovce měl dobré šance ale gol se jim vstřelit nepodařilo a hostí hrají v plném počtu
31:31
Mühlfaitův pokus protlačit se přes obranu hostí ale míček mu byl sebrán
31:10
Dobrá šance hostí ve svém oslabení
30:30
Zbytečné řeči Líznara vůči rozhodčím a Brodští budou mít šanci vstřelit kontaktní gol
30:09
Vyloučen hráč Tomáš Líznar družstva FbC Aligators Klobouky na 2 minuty za nesportovní chování.
25:07
Přesilovka Klobouků zatím není nikterak nebezpečná a domácí často vyhazují míček přes celé hřiště a šetří cenné vteřiny
24:21
Po faulu Kučery mají hostí opět možnost odskočit do vedení o 2 branky
23:54
Vyloučen hráč Patrik Kučera družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons na 2 minuty za bránění ve hře.
23:03
Dobrý tlak domácích ze kterého následovala střela a poté dorážka do prázdné branky
22:51
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil Jan Horský, asistoval Tomáš Kasper (2:3).
22:07
Nepříjemná střela hostí od mantinelu ale golman domácích měl volný výhled s střelu zachytil
17:00
Další šance Brodu když střílel Mühlfait ze středu hřiště ovšem jeho pokus byl zblokován
16:05
Brod drží balonek za brankou hostí a vytvořily si dvě dobré šance ke skórování
14:50
domácí po třetí inkasované brance se nemohou dostat do tempa hry a Klobouky drží balonek
13:56
13:33
Důrazná hra domácích díky které přerušují hru a mohou vystřídat
12:58
Pěkná střela Jakubce od mantinelu na bližší tyčku a hosté si znova berou vedení zpět
12:54
Branku družstva FbC Aligators Klobouky vstřelil Denis Jakubec, asistoval Patrik Jedlička (1:2).
11:55
Domácí sportovně vrátili míček hostím a Klobouky můžou rozehrávat
11:00
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil Ondřej Zmrhal, asistoval Tomáš Pešek (1:1).
11:00
Rychlé zápěstí Zmrhala po kterém je stav vyrovnaný 1:1
10:00
Klobouky teď drží balonek a rychlými nahrávkami se snaží vykombinovat obranu Brodu