2:1
2:2
0:1
0:1
branky (asistence): 01:50 Adam Krejčí (Lukáš Macálka), 07:55 Tomáš Sýkora (Lukáš Macálka), 22:27 Matěj Kuželka, 29:37 Marcel Pospíšil (Matěj Kuželka)
branky (asistence): 04:00 Lukáš Vrtěl (Ondřej Havlíček), 27:30 Lukáš Vrtěl (David Novák), 32:28 Michal Žůrek (Adam Konečný), 42:10 Adam Bouška (Lukáš Vancl), 62:37 Michal Házy (David Novák)

Snipers Třebíč - Sokol Brno I EMKOCase Gullivers 4:5p
2. Adam Krejčí, 8. Tomáš Sýkora, 23. Matěj Kuželka, 30. Marcel Pospíšil - 5. Lukáš Vrtěl, 28. Lukáš Vrtěl, 33. Michal Žůrek, 43. Adam Bouška, 63. Michal Házy; rozhodčí: Jiří Kropáček - Tomáš Novák; vyloučení: 2:2; využití: 1:1; diváků: 98; zásahy brankářů: Petr Brestovský 19 - Martin Zapletálek 14; po třetinách: 2:1, 2:2, 0:1, 0:1;
62:37
62:37
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Michal Házy, asistoval David Novák (4:5).
62:37
Komentář trenéra domácích Michala Pazderníka: Remíza odpovídá průběhu hry během 60minut. Úvod jsme měli lepší, bohužel v posledním dějství jsme se nedostali do potřebného tempa. V prodloužení hra vabank vyšla soupeři. Děkujeme za zápas.
62:36
Komentář trenéra hostí Jiřího Bořeckého: Vyrovnané utkání plné osobních soubojů. Nechytli jsme začátek zápasu, kdy první třetina mohla skončit z našeho pohledu mnohem hůře. V druhé části nás srážely hloupé chyby, které soupeř dvakrát potrestal. Postupně jsme ale začali být na hřišti lepším týmem.
62:35
Škoda, že jsme v závěrečném dějství nerozhodli, šancí bylo dost. Prodloužení jsme zvládli na výbornou a díky tomu si odvážíme cenné vítězství. Musím dnes pochválit naše juniory, kteří odehráli skvělý zápas. Děkuji soupeři a rozhodčím a zdravím do Brna.
62:12
Brsetovský vytáhl naádherný zákrok.
61:24
Dvě nebezpečné šance hostů letěli tesně vedlé brány.
57:26
Hosté kombinují ale nedokáží se prosadit.
56:32
Žákova střela letěla těsně vedle branky.
54:42
Zblokovaná střela domácích.
54:05
Brestovský vytáhl dva pěkné zákroky a nedovolil soupeřům vystřelil branku
53:21
Po pěkné šanci mohli Snipers vyhrávat ale to by museli trefit branku.
51:53
Hosté měly velké šance ale žádnou nedokázali promněnit.
50:39
Krejčí pálil tesně vedle branky hostů.
49:45
Oba týmíi zkoušejí kombinovat ale nedokáží se prosadit.
47:49
Nebezpečnou střelu hostů zblokoval Papoušek.
46:45
Žák trefil pouze masku brankáře hostů.
45:58
Střelu hostů chytil až brankář Brestovský.
44:18
Samostatný únik Macálky vystihl až brankář hostů.
43:44
Žák přihrál před bránu Blažkovy ale ten netrfil prázdnou bánu.
42:10
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Adam Bouška, asistoval Lukáš Vancl (4:4).
42:09
Vancl nahodil míček před bránu a tam ho Bouška doklepl za záda Brestovského.
41:35
Žák zkoušel vystřelit z nulového úhlu ale branku netrefil.
41:00
Domácí z vytořené šance netrfili branku.
40:01
Poslední vhazováni dnešního zápasu vyhrávají Gullivers.
38:32
Hosté ohrozili po dlouhé době době Brestovského, ale ten byl pozorný.
37:01
Macálka střelou z otočky netrefil branku.
36:35
Domácí kombinují, ale nedokáží se prosadit.
35:33
Po střele Janaty se pokoušel dorazit míč Krejčí, ale ten se netrefil.
34:41
Vyloučen hráč Michal Šmíd družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za nedovolené vrážení.
34:17
Brestovský vytáhl pěkný zákrok a nedovolil hostům vyrovnat.
32:28
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Michal Žůrek, asistoval Adam Konečný (4:3).
32:26
Žůrek i s kapkou štestí trefil míček do branky mezi nohama brankáře domácích Brestovského.
31:04
Vyloučen hráč Vojtěch Janata družstva Snipers Třebíč na 2 minuty za bránění ve hře.
29:37
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil Marcel Pospíšil, asistoval Matěj Kuželka (4:2).
29:36
Po rychlé proti útoku Pospíšil rychle vystřelil a za pomocí teče hráče hostů navyšuje domácím vedení.
29:21
Hosté se pokouší o rezehru, ta se jim však nedaří.
27:30
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Lukáš Vrtěl, asistoval David Novák (3:2).
27:29
Střela od půlky propadla až za záda Brestovského a Gullivers snižují skóre.
25:07
I v oslabení dokáží hráči Snipers útočit a ohrozili bránu hostů.
23:14
Po pěkné přihrávce Žák netrefil bránu.
22:47
Brestovský vytušil rozehru hostů a pěkným zákrokem nepovolil hostům skórovat.
22:45
Vyloučen hráč Lukáš Macálka družstva Snipers Třebíč na 2 minuty za blokování hokejky.
22:45
Hosté po přihrávce na osamoceného hráče netrefili odkrytou branku.
22:27
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil Matěj Kuželka bez asistence (3:1).
22:26
Po skrumáži sebral míček Kuželka a pěknou ranou zvyšuje náskok domácích o dvě branky.
21:39
Nikomu se nedaří rozehrát a následně zakončit.
20:21
Domací si vytvořili pěknou akci, ale přestřelili bránu.
17:30
Janata vytvořil pěknou šanci pro Dlabače, ale ten netrefil bránu.
16:40
Oba týmy si vytváří tlak, ale nedokáží se prosadit.
15:12
Sýkorova střela letěla těsně vedle brány hostů.
14:25
Skrytá střela hostů letěla pouze vedle brány.
13:15
Macálkovu střelu chytl brankář hostů.
13:01
Hosté se pokouší rozehrát, ale nedokáží přihrát na další své spoluhráče.
12:03
Po zblokované střele hostů se k míči dostal hráč hostů, který ale netrefil branku.
10:45
Pěknou kombinaci hostů zastavil až brankář domácích Brestovský.
10:19
Brankář hostů špatně rozehrál a přihrál hráčí domácíh, který ale přestřelil branku.
10:05
I další proti útok zblokovala obrana domácíh.
09:22
Protiútok hostů zblokoval Macálka.
08:51
Macálka z pravého rohu přihrál na osamoceného Sýkoru, který střelou z první využil přesilovku domácích.
07:55
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil Tomáš Sýkora, asistoval Lukáš Macálka (2:1).
07:31
Domácí kombinují, ale přes obranu hostů nedokáží střílet.
06:52
Vyloučen hráč Michal Šmíd družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za sekání.
06:18
Hra se přenáší z poloviny na polovinu, ale nikdo se nedokáže prosadit.
04:00
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Lukáš Vrtěl, asistoval Ondřej Havlíček (1:1).
03:59
Gullivers si povedenou kombinací rozebrali obranu Snipers a přihrávkou na osamoceného hráče vyrovnávají.
02:50
A Snipers si tvoří další šance, ale ty neproměnují.
01:50
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil Adam Krejčí, asistoval Lukáš Macálka (1:0).
01:49
Macálka přihrál na polovinu Krejčímu, který skrytou střelou překvapil brankáře hostů a vstřelil první branku utkání.
01:16
Po rozehře hostů z poloviny hřistě is vytvořili pěknou šanci, ale hráč hostů netrefil prázdnou branku.
00:19
Domácí si vytvořili pěknou šanci, ale brankář hostů předvedl pěkný zákrok.
00:01
Úvodní vhazování pro domácí.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jiří Kropáček a Tomáš Novák.
00:00
00:00
Line-up hostů Sokol Brno I EMKOCase Gullivers: brankář: Martin Zapletálek; hráči v poli: Michal Šmíd, Radek Dřevěný, Patrik Pollak, Aleš Pokorný, Adam Konečný
00:00
Line-up domácích Snipers Třebíč: brankář: Petr Brestovský; hráči v poli: Štefan Furdan, Marek Papoušek, Tomáš Sýkora, Matěj Kuželka, Marcel Pospíšil