2:4
- : -
TJ Turnov
TJ Turnov
branky (asistence): 11:22 Tomáš Vitásek, 13:49 Štěpán Matěcha (Pavel Sekyra), 25:44 Štěpán Matěcha (Vojtěch Palatínus), 33:54 Pavel Sekyra (Štěpán Matěcha), 57:14 Vojtěch Palatínus (Štěpán Matěcha), 58:57 Vojtěch Palatínus (Pavel Sekyra)
branky (asistence): 10:01 Michael Kudláček (Václav Bíca), 32:53 Marek Slepička, 36:34 David Štěpka (Michael Kudláček), 43:33 Radek Hanák (Michael Kudláček), 47:21 Lukáš Svintek (Václav Staněk), 56:00 Radek Hanák (David Štěpka), 57:38 Václav Hejplík

TJ Turnov - FBC Štíři Č. Budějovice 6:7
12. Tomáš Vitásek, 14. Štěpán Matěcha, 26. Štěpán Matěcha, 34. Pavel Sekyra, 58. Vojtěch Palatínus, 59. Vojtěch Palatínus - 11. Michael Kudláček, 33. Marek Slepička, 37. David Štěpka, 44. Radek Hanák, 48. Lukáš Svintek, 57. Radek Hanák, 58. Václav Hejplík; rozhodčí: David Scholz - Josef Libecajt; vyloučení: 2:1; využití: 0:1; diváků: 63; zásahy brankářů: Luděk Horáček 14 - Josef Macek 25; po třetinách: 2:1, 2:2, 2:4;
60:00
59:59
Komentář trenéra domácích (Jaroslava Markse): Už je rozhodnuto: Dnešní porážka nás poslala do play-down. Důvodem bylo to, že jsme se moc nadřeli na to dát gól, ale přitom jsme nabízeli soupeři zbytečné góly. Nyní se musíme soustředit na to, abychom ten konec sezóny úspěšně zvládli.
59:59
Konec nadějím o play-off.
59:59
Komentář trenéra hostů (Lukáše Malého): Soupeř byl dvě třetiny lepší, ve třetí třetině jsme zabojovali a se štěstím zvítězili. Děkuji za zápas a hodně štěstí v dalších bojích.
59:59
Střely po třetí třetině: Turnov 11 - České Budějovice 8
58:57
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Vojtěch Palatínus, asistoval Pavel Sekyra (6:7).
57:59
Turnov to zkouší opět v šesti.
57:38
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Václav Hejplík bez asistence (5:7).
57:38
Hiadlovský chybou daroval dvoubrankové vedení Budějovicím.
57:14
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Vojtěch Palatínus, asistoval Štěpán Matěcha (5:6).
57:14
Turnov se dostává na dostřel jedinné branky!!!
56:57
Timeout TJ Turnov
56:00
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Radek Hanák, asistoval David Štěpka (4:6).
56:00
Turnov inaksuje v přesilovce a play-off je na hory daleko.
54:09
Vyloučen hráč Vojtěch Hrůza družstva TJ Turnov na 2 minuty za hra na zemi.
54:09
Budějovice už jen vyhazují a čekájí na poslední sirénu.
53:04
Horáček vychytal dva budějovické hráče!
52:25
Budějovice teď využívají fotbalovou taktiku "Park the bus" aby udrželi svoje vedení.
51:50
Macek drží svůj tým výborným zákrokem.
50:40
Dnešní utkání sleduje 63 skvělých diváků.
50:01
Turnov musí dnešní zápas bezpodmínečně vyhrát aby mohl ještě pomýšlet na play-off. 10 minut před koncem to ale nevypadá na dobrý konec.
47:21
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Lukáš Svintek, asistoval Václav Staněk (4:5).
47:21
Budějovice jdou do vedení.
45:44
Turnov se dostává do tempa a snaží se vybudovat své ztracené vedení.
43:33
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Radek Hanák, asistoval Michael Kudláček (4:4).
43:33
Budějovice vyrovnávají tečovanou střelou.
43:15
Budějovice jsou od začátku třetí třetiny lepším týmem a Turnov se bude ještě strachovat o výsledek.
41:57
Stále větší chyby Turnova mohou v příštích minutách hodně mrzet. Jednu z nich předvedl Hrůza. Horáček ale jeho chybu napravil.
40:00
40:00
39:59
Střely po druhé třetině: Turnov 8 - České Budějovice 3
39:59
Končí truhá třetina. Hosté srovnali krok, ikdyž skóre pro ně zatím vypadá nepříznivě. Třetí třetina určitě přinese hodně vyrovnanou bitvu.
37:29
Horáček teď znovu podržel svůj tým před inkasováním vyrovnávací branky.
36:34
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil David Štěpka, asistoval Michael Kudláček (4:3).
36:34
Rychle rozehraná standartní situace a už je to zase jen o gól.
36:18
Nevyužitá přesilová hra a hraje se opět v pěti.
35:05
Palatínus v dobré přiležitosti minul branku hostí.
34:10
Vyloučen hráč Václav Staněk družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za hrubost.
34:10
Hororový zákrok budějovického hráče oceněn dvouminutovým trestem.
33:54
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Pavel Sekyra, asistoval Štěpán Matěcha (4:2).
33:54
Sekyra se hrudí prosazuje a Turnov zase odskakuje na rozdíl dvou branek.
32:53
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Marek Slepička bez asistence (3:2).
32:53
Zbytečná ztráta Havlína a Budějovice se z ničeho nic dostali na dostřel jedné branky.
32:15
Sekyra v šanci 1 na 1 nedává čtvrtý gól Turnova.
30:45
Vitáskovo vyhození končí až na stropě turnovské haly.
30:10
Hra se celku vyrovnala a v posledních minutách nevidíme žádné velké příležitosti.
29:00
Standartka ve velké blízkosti od Horáčkovi branky nekončí gólem.
28:30
Domácí zatím kontrolují vývoj zápasu a nedovolují Budějovicím žádnou velkou šanci.
26:54
Matěcha dnes odvádí výbornou práci která zatím vyústila ve dvoubrankové vedení.
25:44
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Štěpán Matěcha, asistoval Vojtěch Palatínus (3:1).
25:44
Rychlá akce končí gólem a Turnov odskakuje do dvoubrankového vedení!
25:40
Havlín dostal krásně jesličky a práci za něj musel klidit až brankář Horáček.
24:16
Tlak Turnova přerušil útočný faul Vitáska.
22:20
Výborný zákrok předvedl Horáček a zabránil tak vyrovnání.
21:51
Ze začátku třetiny je vidět na hřišti hodně chyb.
20:30
Druhou třetinu začínají na balónku domácí, o který ovšem v zápětí přišli.
20:00
20:00
19:59
První třetina končí. V této třetině byli výrazně lepší domácí. Vytvořili si více brankových příležitostí a po zásluze vedou v tomto zápase 2:1. Uvidíme co nám přinese druhá třetina.
19:59
Střely po první třetině: Turnov 12 - České Budějovice 9
18:25
Hiadlovský se dostal k dobré brankové šanci ale nedokázal překonat hostujícího Macka.
17:15
Závar před hostující brankou nakonec neskončil gólem.
15:25
Štíři se v přesilovcenzatím nedostali k žádné velké šanci.
13:49
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Štěpán Matěcha, asistoval Pavel Sekyra (2:1).
13:49
Matěcha v oslabení posílá svůj tým do vedení.
13:22
Vyloučen hráč Dominik Hiadlovský družstva TJ Turnov na 2 minuty za sekání.
11:22
Branku družstva TJ Turnov vstřelil Tomáš Vitásek bez asistence (1:1).
11:22
Vcelku rychlé vyrovnání zařídil na druhé straně Vitásek střelou od mantinelu.
10:01
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Michael Kudláček, asistoval Václav Bíca (0:1).
10:01
Skrytá střela Štírů konci za zády domácího brankáře. Budějovice se dostávají do vedení v dnešním zápase.
09:50
Rugbyový zákrok domácího Havlína končí standartní situací pro Budějovice.
08:30
Rondošova střela z voleje nenašla svůj cíl v podobě hostující branky.
07:50
Sekyrova střela od mantinelu nenadělala Mackovi problém.
07:20
Horáček kral další střelu budejovických Štírů.
06:00
Mírné zaváhání domácí obrany a ke střele se dostal Kudláček. Ten se však netrefil mezi tři tyče.
04:30
Macek namazal Palatínusovi přímo před svou bránu ale ten z velké blízkosti trefil pouze velkého brankáře hostí.
02:59
Útočné duo Matěcha-Sekyra si vytvořilo další dobrou šanci na prolomení bezbrankového skóre.
02:00
Výborné přečíslení turnovských zakončil Matěcha střelou do brankáře Macka.
01:15
Už od začátku se Turnov si snaží vybudovat herní náskok.
00:01
První buly zápasu vyrávají Štíři.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou David Scholz a Josef Libecajt.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Štíři Č. Budějovice: brankář: Josef Macek; hráči v poli: Michael Kudláček, Michal Matějček, Zdeněk Valdauf, Marek Slepička, Lukáš Svintek
00:00
Line-up domácích TJ Turnov: brankář: Luděk Horáček; hráči v poli: Martin Hejduk, Dominik Hiadlovský, Pavel Sekyra, Vojtěch Palatínus, Štěpán Matěcha
00:00
Dobrý den, vítejte u dnešního online přenosu zápasu mezi domácím týmem TJ Turnov a hostujícím FBC Štíři České Budějovice. Turnov se 3 kola před koncem ocitl v nelehké situaci. Na play-off momentálně ztrácí 5 bodů a bude složité se probojovat do bojů o titul. Naopak Budějovice dnes přijeli ve velké pohodě. Aby ne, když jim po 19 odehraných kolech patří 3. příčka Národní ligy- západ.
00:00
Uvidíme, jestli se dnes bude radovat domácí Turnov nebo si body odvezou Štíři z Českých Budějovic. Přejeme Vám příjemnou zábavu.