2:3
2:1
2:3
- : -
branky (asistence): 01:24 Richard Kafka, 07:38 Daniel Halm, 24:19 Lukáš Zeisel (Petr Tlustoš), 26:59 Daniel Halm (Petr Tlustoš), 40:12 Ondřej Dvořák (František Košík), 55:18 Richard Kafka (Petr Tlustoš)
branky (asistence): 04:20 Petr Kubala (Matěj Surkoš), 12:58 Matěj Surkoš (Zdeněk Habr), 19:07 Ondřej Krejčí (Tomáš Suchomel), 22:03 Matěj Surkoš (Roman Houbal), 47:56 Zdeněk Habr (Roman Houbal), 49:03 Matěj Surkoš (Daniel Budík), 59:45 Jan Charvát (Daniel Budík)

Hippos Žďár n/S. - FK Orel Telnice 6:7
2. Richard Kafka, 8. Daniel Halm, 25. Lukáš Zeisel, 27. Daniel Halm, 41. Ondřej Dvořák, 56. Richard Kafka - 5. Petr Kubala, 13. Matěj Surkoš, 20. Ondřej Krejčí, 23. Matěj Surkoš, 48. Zdeněk Habr, 50. Matěj Surkoš, 60. Jan Charvát; rozhodčí: David Kytler - Tomáš Sommer; vyloučení: 1:1; využití: 0:1; diváků: 43; zásahy brankářů: Lukáš Kratochvíl 29 - Kryštof Bartek 20; po třetinách: 2:3, 2:1, 2:3;
60:00
59:59
Komentář kapitána hostů: Vyrovnané utkání, kdy se skóre přelévalo ze strany na stranu.Rozhodla akce v posledních vteřinách. Děkujeme soupeři za utkání a přejeme jim mnoho štěstí do bojů o play-off.
59:59
Nejlepší hráči utkání: Kratochvííl, Surkoš.
59:59
Komentář trenéra domácích: Dnes jsme selhali v proměňování šancí. Poslední minuta ukázala v jaké křeči hrajeneme my a s jakou lehkostí soupeř. Zápas rozhodla klasická situace nedáš dostaneš.
59:59
Počet střel v zápase: domácí - 26, hosté - 36.
59:59
Střely ve 3. třetině: domácí - 9, hosté - 10.
59:50
Charvát střílí do téměř odkryté brány, střílí gól.
59:45
Branku družstva FK Orel Telnice vstřelil Jan Charvát, asistoval Daniel Budík (6:7).
59:00
Probíhá poslední minuta 3. třetiny.
58:13
Timeout Hippos Žďár n/S.
58:13
Nahození Dvořáka F. před bránu, Staněk ale nestihl dorazit.
57:37
Hala roztleskána, Hippos na míčku. Kafka se chystal k další střele, hra je ale v nejlepším přerušena.
56:28
Slepá střela hráče hostů, míček mimo hřiště.
55:19
Kafkova přesná střela do horního rohu brány, skóre srovnáno.
55:18
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Richard Kafka, asistoval Petr Tlustoš (6:6).
54:47
Rychlý zásah Příhody v obraně.
54:19
Košíkova střela do gólmana, hned poté střela Dvořáka F. mimo.
52:08
Hipposu se nedařilo dostat se v útoku za polovinu hřiště, až Kafka zkouší střílet, střela byla ale velmi vysoko nad bránu.
50:22
Teď rychlá přestřelka, míček putoval od brány k bráně.
49:03
Branku družstva FK Orel Telnice vstřelil Matěj Surkoš, asistoval Daniel Budík (5:6).
48:13
Vyloučen hráč Michal Staněk družstva Hippos Žďár n/S. na 2 minuty za blokování hokejky.
47:56
Branku družstva FK Orel Telnice vstřelil Zdeněk Habr, asistoval Roman Houbal (5:5).
47:54
Faul domácího Hamana, u míčku je tým hostů, ovšem jen na chvíli. Váša se dostává ke střele na bránu.
46:20
Košík sám před bránou, míček mu ale sjel z hokejky.
45:46
Nepřesnost v nahrávkách hostů usnadňuje domácím blokovat a dostat se tak často k míčku.
45:12
Váša ve velké šanci sám před bránou.
43:32
Domácí přináší do 3. třetiny více aktivity, i obrana je zatím velmi pozorná a brána tak nedobytná.
40:13
Výborný vstup do 3. třetiny, Ondřej Dvořák dostává Hippos do vedení.
40:12
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Ondřej Dvořák, asistoval František Košík (5:4).
40:00
40:00
39:59
Počet střel ve 2. třetině: domácí - 11, hosté - 13.
39:58
Rychlý útok Dvořák O. a Tlustoš, míček ale mimo bránu.
39:19
Dobrá přesnost v nahrávkách u domácích, Košík opět tečuje dorážkou do gólmana.
35:48
Hostům se na míčku momentálně nedaří, jak střely, tak i nahrávky aktivně přerušují hráči domácích.
34:10
Kratochvíl výborně vychytává skákající střelu.
33:55
Přesilovka domácích bez výrazných šancí.
31:55
Vyloučen hráč Roman Houbal družstva FK Orel Telnice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
31:50
Dvořák F. předvádí výborné kličky, sám veze míček přes půlku hřiště, nahrává před bránu na připraveného Košíka.
31:28
Dvořák O. sám před bránou, jeho střela zprvní letí mimo.
30:20
Košíkovu střelu vyráží Bartek.
27:59
Dvořák F. se těžce sbírá ze země.
26:59
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Daniel Halm, asistoval Petr Tlustoš (4:4).
26:32
Příhoda láme již několikátou hůl v této sezóně.
24:20
Tlustošovu střelu na bránu zvládl dorazit aktivní Zeisel.
24:19
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Lukáš Zeisel, asistoval Petr Tlustoš (3:4).
22:04
Momentální nedůslednost v obraně domácích dává prostor pro zvýšení skóre ve prospěch hostů.
22:03
Branku družstva FK Orel Telnice vstřelil Matěj Surkoš, asistoval Roman Houbal (2:4).
21:12
Sehranost dvojice Kafka-Zeisel.
20:00
20:00
19:59
Střely v 1. třetině: domácí - 6, hosté - 13.
19:58
Hosté jsou v útku velice aktivní a každou dobrou příležitost pro střelu na bránu využívají, připisují si další gól a dostávají se do vedení.
19:07
Branku družstva FK Orel Telnice vstřelil Ondřej Krejčí, asistoval Tomáš Suchomel (2:3).
17:02
Při rozehrávce hostů Kafka získává míček a nahrává, šance pro Dvořáka O., který střílí téměř z nulového úhlu a jeho střela letí mimo bránu.
12:59
Vyšší aktivita ke střelám zajišťuje srovnání skóre na 2:2.
12:58
Branku družstva FK Orel Telnice vstřelil Matěj Surkoš, asistoval Zdeněk Habr (2:2).
12:33
Odvážné nahrávky ze strany hostů bezproblémově prochází polovinou domácích, konečnou střelu chytá Kratochvíl.
10:40
Dobře rozehraná standardní situace na polovině hostů, u branky hostí připravený Zeisel, ale neměl šanci dorážet.
07:39
Hra je velmi rychlá, hosté se snaží provádět rychlé kombinace. Jednu z nich pohotově přeruší Halm a přesnou střelu zvyšuje skóre na 2:1!
07:38
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Daniel Halm bez asistence (2:1).
06:23
Hosté momentálně nešetří střelami, Kratochvíl je ale v pozoru.
04:20
Branku družstva FK Orel Telnice vstřelil Petr Kubala, asistoval Matěj Surkoš (1:1).
03:53
Rozehrávku hostů překazil Halama, získává míček pro Hippos.
02:57
Skvělá střela Dvořáka F., bohužel těsně míjí bránu.
01:25
Na míčku zatím silnější tým domácí, výborná sehranost a rychlost zajistila první gól do brány hostů.
01:24
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Richard Kafka bez asistence (1:0).
00:01
Úvodní bully patří týmu hostů.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou David Kytler a Tomáš Sommer.
00:00
00:00
Line-up hostů FK Orel Telnice: brankář: Kryštof Bartek; hráči v poli: Ondřej Krejčí, Daniel Budík, Jan Charvát, Rudolf Večeřa, Tomáš Suchomel
00:00
Line-up domácích Hippos Žďár n/S.: brankář: Lukáš Kratochvíl; hráči v poli: Ondřej Dvořák, Filip Dvořák, Vojtěch Haman, Richard Kafka, Lukáš Zeisel
00:00
Dobré odpoledne, vážení diváci a fanoušci florbalu, vítáme Vás u online zápisu 20. Národní ligy, u zápasu Hippos Žďár nad Sázavou vs. FK Orel Telnice.