0:7
0:8
- : -
branky (asistence): 16:40 Tomáš Fryšavský (Roman Mach)
branky (asistence): 02:47 Ondřej Liška (Adam Konečný), 05:41 Aleš Pokorný (Radek Dřevěný), 09:58 Adam Bouška (Aleš Pokorný), 13:52 Lukáš Vrtěl (Michal Házy), 21:18 Adam Bouška (Radek Dřevěný), 22:11 Jan Videman (Jan Zbořil), 27:52 Adam Bouška (Radek Dřevěný), 29:50 Adam Bouška (Radek Dřevěný), 31:34 Ondřej Liška (Lukáš Vancl), 33:10 Jan Zbořil (Ondřej Bílek), 35:19 Jan Videman, 42:29 Michal Házy (Jan Videman), 44:15 Aleš Pokorný (Radek Dřevěný), 46:52 Lukáš Vrtěl (Jan Videman), 47:06 Lukáš Vancl (Michal Šmíd), 50:23 Ondřej Liška (Jan Zbořil), 55:04 Arnošt Nechvátal (Lukáš Vrtěl), 57:36 Radek Dřevěný (Arnošt Nechvátal), 58:33 Lukáš Vrtěl (Jan Videman)

ASK Bystřice n.P. - Sokol Brno I EMKOCase Gullivers 1:19
17. Tomáš Fryšavský - 3. Ondřej Liška, 6. Aleš Pokorný, 10. Adam Bouška, 14. Lukáš Vrtěl, 22. Adam Bouška, 23. Jan Videman, 28. Adam Bouška, 30. Adam Bouška, 32. Ondřej Liška, 34. Jan Zbořil, 36. Jan Videman, 43. Michal Házy, 45. Aleš Pokorný, 47. Lukáš Vrtěl, 48. Lukáš Vancl, 51. Ondřej Liška, 56. Arnošt Nechvátal, 58. Radek Dřevěný, 59. Lukáš Vrtěl; rozhodčí: Jan Saňka - Jan Trávníček; vyloučení: 2:1; využití: 0:2; diváků: 22; zásahy brankářů: Matěj Sláma 18, Radek Šejnoha 11 - Daniel Chrást 14; po třetinách: 1:4, 0:7, 0:8;
60:01
Komentář hostujícího trenéra Jiřího Bořeckého: Jednoznačné utkání od první do poslední minuty, které soupeř v podstatě odchodil. Zakombinovali jsme si, zastříleli, ale žádnou další výpovědní hodnotu si z naší hry směrem k playoff z dneška neodnášíme. Děkuji soupeři a rozhodčím za utkání.
60:01
Střely na bránu celkově: ASK Bystřice n.P 18 Sokol Brno I Emkocase Gullivers 48
60:01
Komentář trenéra domácích Ondřeje Dvořáka: Od první třetiny bylo utkání v jasné režii hostujícího celku.Z naší strany spousta nepřesností a darovaných golů. V podstatě od druhé třetiny se jen čekalo jaký příděl dostaneme. Děkujeme soupeři a rozhodčím za zápas.
60:00
59:59
Střely na bránu: domácí-3, hostující-17
58:33
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Lukáš Vrtěl, asistoval Jan Videman (1:19).
57:36
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Radek Dřevěný, asistoval Arnošt Nechvátal (1:18).
57:36
Nechvátal nachází volného Dřevěného, který s přehledem zakončuje.
56:59
Šejnoha podržel domácí skvělým zákrokem.
55:57
Mazánek odpaluje míček poskakující na brankovišti.
55:41
Domácí si nejsou schopni nahrát.
55:04
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Arnošt Nechvátal, asistoval Lukáš Vrtěl (1:17).
54:32
Vyloučen hráč Rudolf Mazánek družstva ASK Bystřice n.P. na 2 minuty za hra bez hokejky.
54:28
Rozhodčí mají zvedlou ruku a hostující hrají power play.
53:06
Díky Trentinovi, který zachytil nahrávku na volného hráče, nepadl další gol do bystřické brány.
52:50
Házy trefuje tyč.
51:35
Hostující mají zápas pod kontrolou.
50:23
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Ondřej Liška, asistoval Jan Zbořil (1:16).
50:23
Po rychlém protiútoku padá branka do domácí sítě.
49:24
Pěkná střela Trentina.
48:16
Hra je bohužel jednostranná.
47:06
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Lukáš Vancl, asistoval Michal Šmíd (1:15).
46:52
46:41
Hostující drží domácí pod tlakem.
45:10
Dufek vyzvobuzeje domácí tým z jejich obranného pásma.
44:53
Vyloučen hráč Jakub Slavíček družstva ASK Bystřice n.P. na 2 minuty za sekání.
44:15
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Aleš Pokorný, asistoval Radek Dřevěný (1:13).
44:15
Domácí nejsou schopni bránit stojícího hráče.
42:29
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Michal Házy, asistoval Jan Videman (1:12).
42:29
Videman nachází na druhé straně Hazyho, který střílí do odkryté brány.
40:00
40:00
39:59
Střely bránu: domácí-3, hostující-14
39:04
Mazánek nahrál před prázdnou bránu na Macha, ten však netrefuje míček letící vzduchem.
38:30
Vyloučen hráč Michal Šmíd družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za hra rukou.
37:23
K dnešnímu utkání přihlíží 22 diváků.
37:00
Pěkný zákrok Šejnohy.
35:19
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Jan Videman bez asistence (1:11).
35:19
Domácí nejsou schopni blokovat střely hostujících.
33:10
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Jan Zbořil, asistoval Ondřej Bílek (1:10).
33:10
Střídání brankáře. Nový brankář Radek Šejnoha družstva ASK Bystřice n.P.
33:10
Pořád stejná básnička.
31:34
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Ondřej Liška, asistoval Lukáš Vancl (1:9).
31:34
Zavadil se vymotal ze souboje, nahrává na Mazánka ale povedou střelu vyráží Chrást ramenem.
29:50
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Adam Bouška, asistoval Radek Dřevěný (1:8).
29:50
Pročka nahrál Dřevěnému na střed hřiště, který posouvá na Bouška a ten s přehledem zakončuje.
27:52
27:52
Přesná střela Bouška backhandem končí brankou.
26:36
Hostující stupňují svůj výkon.
25:39
Domácí se nemůžou dostat z obranného pásma.
24:52
Zavadil nahrává na nikoho.
23:27
Domácí jsou zmatení a nejsou schopni zaujmout základní postavení.
22:11
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Jan Videman, asistoval Jan Zbořil (1:6).
21:18
21:18
Hostující nechali Boušku vymotat se z rohu.
16:40
Branku družstva ASK Bystřice n.P. vstřelil Tomáš Fryšavský, asistoval Roman Mach (1:4).
16:40
A máme tu první branku domácího týmu! Fryšavský sám na levé straně a v zakončení se nemýlil.
16:09
Sláma začaroval v brance.
13:52
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Lukáš Vrtěl, asistoval Michal Házy (0:4).
13:52
Mazánek ztrácí míček a Gullivers zvyšuje na 0:4.
13:20
Vrtěl zkouší Slámovu pozornost z poloviny hřiště.
12:42
Mazánek ani na po třetí nedokázal dostat míček za Chrástovy záda.
09:58
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Adam Bouška, asistoval Aleš Pokorný (0:3).
09:58
Bouška trefuje pavučinku v Slámově bráně.
08:36
Paleček těsně nad zemí nahazuje na Zavadila, který nedokázal střelu ze vzduchu trefit.
07:47
Trentin v obrovské šanci, kterou nedokázal využít.
07:01
Ze standartní situace Procházka trefuje pouze hráč před sebou.
05:41
05:41
Dřevěný z rohu poslal nahrávku na Pokorného a tato akce končí brankou.
05:36
Sláma vyrazil Šmídovu střelu.
04:48
Gulliveři drží míček na svých čepelích a nikam se neženou.
02:47
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Ondřej Liška, asistoval Adam Konečný (0:1).
02:47
Přečíslení 2 na 1 končí brankou.
02:41
Dvořák si šikovnou kličkou udělal Šmída.
01:14
Mazánek R. zachytil přihrávku přes střed hřiště.
00:01
Úvodní buly pro Brno.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Saňka a Jan Trávníček.
00:00
00:00
Line-up hostů Sokol Brno I EMKOCase Gullivers: brankář: Daniel Chrást; hráči v poli: Michal Šmíd, Lukáš Vancl, Patrik Pollak, Adam Konečný, Ondřej Liška
00:00
Line-up domácích ASK Bystřice n.P.: brankář: Matěj Sláma; hráči v poli: Pavel Procházka, Michal Mazánek, Tomáš Trentin, Ondřej Dvořák, Tomáš Fryšavský
00:00
Vážení divácí, vítáme Vás u 21.kols Národní ligy skupiny východ. Dnes se utká domácí tým ASK Bystřice n.P vs. Sokol Brno I EmkoCase Gullivers.
00:00
Nyní probíhá nástup obou družstev.
00:00
Domácí tým ASK Bystřice n.P obsazuje poslední místo tabulky. Na předposlendí tým z Havl. Brodu ztrácí 8 bodů.
00:00
Sokol Brno I EmkoCase Gullivers se nachází na 5 místě. Na třetí tým S.K P.E.M,A Opava ztrácí pouhý bod. Uvidíme zda-li potvrdí papírové předpoklady.