2:3
1:2
3:0
- : -
branky (asistence): 07:58 Daniel Opatřil (Daniel Šimíček), 18:14 Daniel Šimíček (Daniel Opatřil), 35:50 Daniel Šimíček (Zdeněk Matúš), 56:53 Daniel Šimíček (Jakub Kresta), 58:29 Adam Lichnovský (Daniel Šimíček), 59:53 Daniel Šimíček
branky (asistence): 09:09 Ondřej Dvořák (Petr Tlustoš), 09:56 Petr Tlustoš, 17:44 Petr Tlustoš (Jiří Příhoda), 26:45 Lukáš Váša (František Košík), 37:46 Petr Tlustoš

FBC Vikings Kopřivnice - Hippos Žďár n/S. 6:5
8. Daniel Opatřil, 19. Daniel Šimíček, 36. Daniel Šimíček, 57. Daniel Šimíček, 59. Adam Lichnovský, 60. Daniel Šimíček - 10. Ondřej Dvořák, 10. Petr Tlustoš, 18. Petr Tlustoš, 27. Lukáš Váša, 38. Petr Tlustoš; rozhodčí: Roman Sladký - Radek Vybíhal; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 68; zásahy brankářů: Jan Klinka 20 - Lukáš Kratochvíl 32; po třetinách: 2:3, 1:2, 3:0;
60:00
59:59
Nejlepší hráč utkání hostů: Petr Tlustoš 20 nejlepší hráč utkání domácích: Daniel Šimíček 20
59:59
komentář trenéra domácích Marka Jehlara: Velice težké utkání. Soupeř hrál o všechno. Byl neuvěřitelně houževnatý a nám se podařilo zápas otočit drtivým finišem. Děkuji soupeři za férové utkání, skvělým fanouškům a Ždáru přeji hodně zdaru do dalších bojů.
59:59
komentář trenéra hostů Filipa Dvořáka: Za třetí část se soupeř zaslouží vyhrát. My měli z posledních dvou utkání získat šest bodů a máme nula. Teď se můžeme připravovat na play-down. Děkuji soupeři.
59:59
střely hostů: 5 střely domácích: 14
59:53
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Daniel Šimíček bez asistence (6:5).
59:50
Timeout Hippos Žďár n/S.
59:01
Po dorovnání začíná být hra hodně agresivní.
58:29
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Adam Lichnovský, asistoval Daniel Šimíček (5:5).
56:53
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Daniel Šimíček, asistoval Jakub Kresta (4:5).
56:53
Hosté neubránili a Šimíčkova střela končí za zády brankáře.
55:50
Domácí se rozhodli hrát v šesti a tak Klinka opustil svou bránu. Domácí aktivně vyvíjejí tlak a šance na soupeřovu bránu.
54:00
Vávra si udělal místo před bránou a vysokou střelou bohužel neproměnil.
53:43
V držení míčku tuto třetinu vedou domácí. Je velký tlak před brankou hostů.
51:56
Atmosféra houstne. Na obou stranách je vidět nervozita z dlouhého čekaní na střelenou branku. Agresivita stále roste a drobné konflikty jsou u mantinelu stále častější. Domácí se nevzdávají a bojují s velkou vervou.
49:59
Je polovina třetí třetiny a hráči domácích jsou aktivnější v dokončování akcí na protější bránu, bohužel zatím neúspěšně. Brankář Žďáru ukazuje svoje kvality.
47:00
Jde vidět na obou stranách týmů větší agresivita. Tvrdá hra se objevuje nejčastěji u mantinelu a drobné fauly končí většinou hráčem na zemi.
45:40
Domácí přesilovou hru nevyužili, avšak útočnost domácích je čím dál tím větší.
44:42
Přesilovka se daři držet v útočném pásmu, ale po chybě Lichnovského se Žďár dostal do protiútoku jeden na jednoho, ale naštěstí Žďár šanci nevyužil.
43:04
Vyloučen hráč Lukáš Váša družstva Hippos Žďár n/S. na 2 minuty za sekání.
42:03
Kubátko teď uhasil horkou situaci před brankou Klinky, kdy se hráč Ždáru pokusil obtočit míček kolem vzdálenější tyče.
40:47
Šimíček prudkou střelou z poloviny hřiště vystřelil na gólmana Ždáru, který vychytal.
40:02
Buly v třetí třetině vyhráli domácí a vyvíjí tlak v útočném pásmu.
40:00
40:00
39:59
střely hostů: 8 střely domácích: 11
38:03
Domácí neupadají a stále vyvíjejí tlak před brankou hostů.
37:46
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Petr Tlustoš z trestného střílení (3:5).
37:46
Po faulu Šimíčka ve vlastním obraném pásmu rozhodčí pískl trestné střílení, které se podařilo Tlustošovi proměnit a tím znovu navýšil vedení o dvě branky.
35:50
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Daniel Šimíček, asistoval Zdeněk Matúš (3:4).
35:15
Šimíček sám před brankou, ale neproměnil. Hned na to se mu podařilo dostat od Matúše přihrávku a tentokrát již neminul.
34:15
Domácí se snaží vyvíjet čím dál větší tlak před soupeřovou bránou.
32:05
Lichnovský se právě dvakrát dostal s míčkem před branku hostů, ale obě střely se mu nepodařilo dostat tam, kam by chtěl.
26:45
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Lukáš Váša, asistoval František Košík (2:4).
26:45
Košík našel v rohu Vášu, který z velkého úhlu, takřka na úrovní brankové čáry, střelil do bližšího rohu branky a zajistil vedení Žďáru nad Sázavou 2:4.
24:02
Hra je opět jak v první třetině velmi vyrovnaná a neproměněné šance vznikají na obou stranách. Panuje napjatá atmosféra a čeká se na první proměněnou šanci v druhé třetině.
20:02
Buly vyhráli hosté a daří se jim vyvíjet tlak před domácí branou, ale obrana Soukal a Opatřil jim tuto šanci překazili. Domácím se podařilo dostat míček z obrané třetiny a dostali se do útoku, bohužel střela Kubátka nenašla volné místo v bráně.
20:00
20:00
19:59
střely hostů: 12 střely domácích: 12
18:14
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Daniel Šimíček, asistoval Daniel Opatřil (2:3).
18:14
Během dvou minut se podařilo střelil branku na straně hostů i domácích, Tlustoše před branou našel Váša a Tlustoš střelu z poza zad rychle proměnil. Nechyběla rychlá odpověď domácích, kde se trefil Šimíček, kterého našla před branou Opatřilova přihrávka.
17:44
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Petr Tlustoš, asistoval Jiří Příhoda (1:3).
17:32
Přesilová hra hostů se dařilo domácím ubránit, avšak když nastoupil z trestné lavice Lichnovský obránce Žďáru se podařilo střelil gól.
15:42
Vyloučen hráč Adam Lichnovský družstva FBC Vikings Kopřivnice na 2 minuty za držení.
15:42
Hosté hrají právě ve výhodě a daří se jim držet míček na naší straně.
15:03
Hra se odehrává na obou stranách hrací plochy a šance dát gól vznikají čím dal častěji.
09:56
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Petr Tlustoš bez asistence (1:2).
09:56
Hostům se podařilo proměnit dvě obrovské šance a tím si zajistili náskok o jednu bránu. První gól střelil Dvořák, který nekompromisně vystřelil a do volného prostoru brány.
09:09
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Ondřej Dvořák, asistoval Petr Tlustoš (1:1).
07:58
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil Daniel Opatřil, asistoval Daniel Šimíček (1:0).
07:58
Domacím se podařilo využít šance, kdy Šimíček našel přesnou přihrávkou Opatřila, který nezaváhal a trefil bránu.
04:25
V držení míčku prozatím vede Žďár nad Sázavou, ale na straně domácích nepokulhává obrana a i v útoku se daří vyvinou pár šancí.
02:02
Na straně hostů se podařilo vyvinou tlak před domácí branou, ale Jan Klinka situaci zvládl na jedničku a ani přes dvě dorážky gól nepadl.
00:01
Úvodní buly vyhráli domácí.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Roman Sladký a Radek Vybíhal.
00:00
00:00
Line-up hostů Hippos Žďár n/S.: brankář: Lukáš Kratochvíl; hráči v poli: Filip Dvořák, Jiří Příhoda, Vojtěch Haman, František Košík, Lukáš Váša
00:00
Line-up domácích FBC Vikings Kopřivnice: brankář: Jan Klinka; hráči v poli: Lukáš Soukal, Daniel Opatřil, Ondřej Kubátko, Lukáš Vávra, Jakub Kresta