3:0
1:0
2:2
- : -
branky (asistence): 12:31 Petr Krhut (Josef Viktořík), 19:02 Josef Viktořík (Petr Krhut), 19:54 Josef Viktořík (Petr Krhut), 20:17 Josef Viktořík (Petr Krhut), 53:39 Patrik Hegar (Vladislav Kittel), 59:33 Lukáš Kratochvíl (Josef Viktořík)
branky (asistence): 45:18 Patrik Jedlička (Pavel Volek), 46:39 Tomáš Líznar (Pavel Volek)

1. FBK Rožnov p/R - FbC Aligators Klobouky 6:2
13. Petr Krhut, 20. Josef Viktořík, 20. Josef Viktořík, 21. Josef Viktořík, 54. Patrik Hegar, 60. Lukáš Kratochvíl - 46. Patrik Jedlička, 47. Tomáš Líznar; rozhodčí: Petr Števček - Radek Števček; vyloučení: 2:3; využití: 2:0; diváků: 51; zásahy brankářů: Petr Holčík 14 - Patrik Rychlý 20; po třetinách: 3:0, 1:0, 2:2;
60:02
Komentář trenéra Sršňů, P.Barabáše: Ukázali jsme, že umíme hrát chytře, účelně. Hráli jsme zodpovědně do obrany. Dvě třetiny jsme kontrolovali hru, ve třetí části soupeř přitlačil, pokud bychom proměnili nějaký brejk, nemuseli jsme se bát o výsledek. Díky klukům za výkon a "novou taktiku". Fanouškům za podporu, soupeři za férovou hru a Vikingům z Kopřivnice za klidné poslední kolo,
60:01
Komentář trenéra hostí, Pavla Volka: Děkujeme soupeři za utkání. První půlku byl soupeř jednoznačně lepší, a proto si zasloužil vyhrát.
60:00
Dnešní utkání skončilo ve prospěch domácího týmu: 1. FBK Rožnov pod Radhoštěm. Poměr střel ve třetí třetině je 9:6, celkově v utkání 26:16.
60:00
59:33
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R vstřelil Lukáš Kratochvíl, asistoval Josef Viktořík (6:2).
59:02
Vyloučen hráč Jakub Gremmel družstva FbC Aligators Klobouky na 2 minuty za zdržování hry.
59:00
Poslední minuta základní hrací doby.
58:29
Aligátoři v šesti.
57:22
Hráči chtěli rozehrát velice rychle po písknutí, ale sudím se něco nelíbilo a Aligátoři zkouší znovu.
56:58
Rožnov začíná vyhazovat míčky.
54:46
Hosté nechtějí zápas pustit a jsou lepší než domácí. Rožnov pouze blokuje střely a Klobouky jen střílí.
53:39
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R vstřelil Patrik Hegar, asistoval Vladislav Kittel (5:2).
53:25
Několik šancí domácích zastavují tvrdí obránci.
50:49
Protesty hostujících hráčů jsou marné. Stěžovali si, že Viktořík zahrál rukou, ale sudí opakovaně gestikulovali, že se neprovinil proti pravidlům čfbu.
49:23
Na hřišti se děje pořád to samé. Aligátoři složitě útočí a domácí hrají v obraně a blokují střely.
47:43
Další střela hostí! Tentokrát končí v bránícím Krhutovi.
46:39
Timeout 1. FBK Rožnov p/R
46:39
Branku družstva FbC Aligators Klobouky vstřelil Tomáš Líznar, asistoval Pavel Volek (4:2).
46:23
Gremmel netrefil prázdnou bránu.
45:30
Hosté se po první vstřelené brance probudili a svého soupeře přehrávají.
45:18
Branku družstva FbC Aligators Klobouky vstřelil Patrik Jedlička, asistoval Pavel Volek (4:1).
45:08
Přesilová hra zelených neúspěšná. Kratochvíl ve hře.
44:22
David Žniva teď obral Aligátory o několik důležitých vteřin.
43:46
Domácí zatím neměli moc práce s obranou ve 4.
43:08
Vyloučen hráč Lukáš Kratochvíl družstva 1. FBK Rožnov p/R na 2 minuty za zdržování hry.
42:15
Aligátoři se snaží hledat díry v rožnovském postavení, ale nemají moc času, protože žlutočerní nemilosrdně napadají.
40:46
Hosté se zdají aktivnější v této třetině.
40:01
Do třetice vyhrává buly tým z Klobouků.
40:00
40:00
Poměr střel na branku v druhé hrací části činí 8:5, průběžně 17:10.
40:00
39:00
Probíhá poslední minuta druhé třetiny.
37:58
Aligátoři drželi uzavřené rožnováky na domácí polovině, ale po ztrátě se dopředu vrhl Viktořík, kterého zastavil až Rychlý.
36:39
Hegar v obrovské šanci sám na gólmana, ale doběhl ho Jakubec a zachránil ohrožení Rychlého svatyně.
34:48
Sršni nechali Aligátorům hodně místa a Klobouky na tom zakládají útočnou akci.
34:11
Hosté úspěšně ubránili přesilovku domácích.
32:59
Aligátor Gregr dělá problémy rožnovským, kteří složitě rozehrávají z obrany.
32:11
Vyloučen hráč Michal Šíma družstva FbC Aligators Klobouky na 2 minuty za nedovolené vrážení.
32:11
Šíma srazil Viktoříka k zemi a jde se na 2 minuty uklidnit na pravici zapisovatelského stolu.
30:40
Gremmelův tvrdý příklep zastavil dobře postavený Zimmer.
29:27
Hosté si dělají šance, ale Holčík v perfektní formě nic nepouští za svá záda.
26:55
Ze začátku se zdálo, že domácí budou mít jednoznačnou převahu v druhé části hry, ale Klobouky jim ztěžují situaci a díky napadání Rožnov nemůže snadně rozehrávat.
24:48
Aligátoři dostávají Sršně pod tlak! Obě křídla napadají žlutočerné beky.
22:58
David Žniva připravil Hegarovi střelu do prázdné branky. Ten však netrefil míček a Klobouky rozehrávají z obrany.
21:41
Hosté se složitě brání na své polovině.
20:17
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R vstřelil Josef Viktořík, asistoval Petr Krhut (4:0).
20:17
Rožnov si zvyšuje svůj náskok o 4 góly. Viktořík kompletuje hattrick.
20:01
Výhodu získává hostující tým.
20:00
20:00
Tato třetina byla výhodnější pro domácí tým. Poměr střel na branku Rožnov 9:5 Klobouky.
20:00
19:54
19:02
18:49
Vyloučen hráč Ondřej Bábíček družstva FbC Aligators Klobouky na 2 minuty za hrubost.
18:49
Přesilovku si zahrají i domácí. Bábíček podrazil Viktoříka.
17:00
Domácí dělají stejnou věc už po několikáté, tj. rozehrávání v klidu z obrany. Zelení nic nevymýšlejí, ani se soupeře nesnaží o míček obrat.
15:15
Aligators nyní drží míček na své polovině, ale rožnovští narozdíl od hostujících hráčů vytvářejí tlak napadáním.
13:56
Rychlý teď skvělým zákrokem vychytal Viktoříka, nejlepšího střelce Rožnova.
13:22
Rožnovská opatrná hra v obraně Sršňům stále vychází. Klobouky nečinně přihlíží z poloviny.
12:31
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R vstřelil Petr Krhut, asistoval Josef Viktořík (1:0).
12:23
Viktoříkova teč končí u mantinelu za Rychlým.
11:45
David Žniva ztrácí míček na polovině hřiště a soupeř měl šanci 2 na 2, avšak opět Žniva tuto akci zastavil a domácí hrají z obrany.
11:00
Jedlička se pokusil vyběhnout do středu přes dva rožnovské obránce, kteří ho bezproblémově stopují.
09:37
Žlutočerný Kratochvíl se ocitl ve střelecké šanci! Bohudík pro Aligators netrefuje bránu.
08:42
Viktoříkův pokus končí v prvním bekovi hostí.
06:27
Hosté jsou zastavováni domácími obránci.
05:07
Sršni nezmirňují tempo hry a vrhají se dopředu. Této situace se snaží využít Klobouky, ale Holčík připraven.
03:46
Minuta rožnovského oslabení je za námi. Domácí efektivně brání a hosté je drží na své polovině.
02:46
Vyloučen hráč Denis Zimmer družstva 1. FBK Rožnov p/R na 2 minuty za sekání.
02:39
Uvidíme přesilovku hostí.
01:25
Žlutočerní si stále ťukají míček na vlastní polovině. Aligátoři klidně přihlíží.
00:21
Domácí vybojovali míček na vlastní polovině a obránci hledají příležitost.
00:01
Úvodní buly pro hostující tým.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Petr Števček a Radek Števček.
00:00
00:00
Line-up hostů FbC Aligators Klobouky: brankář: Patrik Rychlý; hráči v poli: Pavel Volek, Thomas Jakubec, Tomáš Líznar, Jakub Gremmel, Lukáš Gregr
00:00
Line-up domácích 1. FBK Rožnov p/R: brankář: Petr Holčík; hráči v poli: Filip Kristek, Pavel Barabáš, Josef Viktořík, Petr Krhut, Jan Doležel