4:2
5:0
2:1
- : -
branky (asistence): 04:14 Tomáš Černý (Petr Hofman), 14:42 Tomáš Černý (Vojtěch Výborný), 16:26 Tomáš Černý (Petr Hofman), 19:02 Petr Hofman (Pavel Kotrč), 21:59 Tomáš Černý (Jakub Kopecký), 23:11 Petr Hofman (Pavel Kotrč), 27:36 Jakub Kopecký (Petr Hofman), 29:22 Jakub Kopecký (Petr Hofman), 30:22 Jiří Hofman (Dominik Haž), 47:21 Petr Hofman (Tomáš Černý), 59:58 Jakub Kopecký (Petr Hofman)
branky (asistence): 03:39 Vít Strouhal (Michal Matějček), 12:40 Mikuláš Fořt (Radek Hanák), 53:43 David Štěpka (Radek Hanák)

TJ Sokol Jaroměř - FBC Štíři Č. Budějovice 11:3
5. Tomáš Černý, 15. Tomáš Černý, 17. Tomáš Černý, 20. Petr Hofman, 22. Tomáš Černý, 24. Petr Hofman, 28. Jakub Kopecký, 30. Jakub Kopecký, 31. Jiří Hofman, 48. Petr Hofman, 60. Jakub Kopecký - 4. Vít Strouhal, 13. Mikuláš Fořt, 54. David Štěpka; rozhodčí: Milan Baloun - Roman Šuvada; vyloučení: 2 + Jan Hrobský 5 + ČK1:6 + Marek Slepička 5 + ČK1; využití: 5:0; diváků: 122; zásahy brankářů: Jiří Veinfurter 18 - Radek Kulhan 25; po třetinách: 4:2, 5:0, 2:1;
60:00
59:59
Vyjádření trenéra domácích Martina Klapky: Dnes, až na začátek, jednoznačně zvládnutý zápas. Děkuji soupeři a hlavně skvělým divákům. Soupeři přeji šťastnou cestu
59:59
Střely na branku: domácí 15, hosté 13
59:59
Vyjádření trenéra hostí Lukáše Malého: Těšíme se na play-off na Mukařov, jsme rádi, že odtud odjíždíme všichni živí a zdraví. Na play-off budeme připraveni.
59:58
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Jakub Kopecký, asistoval Petr Hofman (11:3).
59:54
Vyloučen hráč Václav Bíca družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za sekání.
59:54
Vyloučen hráč Jan Hrobský družstva TJ Sokol Jaroměř na 5 minut za nesportovní chování.
59:54
Vyloučen hráč Jan Hrobský družstva TJ Sokol Jaroměř do konce utkání.
59:09
Vyloučen hráč Radek Hanák družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za špatné střídání.
56:32
Vyloučen hráč Jan Procházka družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za bránění ve hře.
53:43
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil David Štěpka, asistoval Radek Hanák (10:3).
52:34
Jakub Kubina krásně vystřelil, ale střela byla zastavena obráncem
51:05
Hosté se rozstříleli a Veinfurter má více práce
50:34
Dříve zraněný Michal Nožička je úplně v pořádku, klidně by mohl nastoupit zpět do utkání
49:21
Petr Hofman byl zfaulován a domácí rozehrávají
48:05
Hru přerušily spadlé mantinely
47:21
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Petr Hofman, asistoval Tomáš Černý (10:2).
42:12
Vyloučen hráč Jakub Kubina družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za vysoká hokejka.
39:59
Vyloučen hráč Jakub Kopecký družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za bránění ve hře.
30:22
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Jiří Hofman, asistoval Dominik Haž (9:2).
30:04
Jaroměřští junioři útočí a úspěšně.
29:22
29:22
Štíry útočí i v oslabení, to samé Jaroměř
29:15
Jaroměř jenom útočí, nic jiného asi nedělá.
28:44
Vyloučen hráč Jan Procházka družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za blokování hokejky.
28:38
Jaroměřská obrana si z Budějovic dělá vtípky a míček jim jen tak nedají.
23:11
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Petr Hofman, asistoval Pavel Kotrč (6:2).
23:11
Pavel Kotrč si našel mezeru k Petru Hofmanovi a ten proměnil.
22:05
Jaroměř se snaží kombinovat a úspěšně.
21:59
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Tomáš Černý, asistoval Jakub Kopecký (5:2).
21:38
Druhá část je zatím velmi běhavá a domácí mají pěkné příležitosti zvýšit náskok.
20:12
Zfaulovaný Michal Nožička nejspíš nebude schopný pokračovat ve hře.
20:00
20:00
19:59
Střely na branku: domácí 13, hosté 7
19:45
Jaroměři přesilovky vycházejí s přehledem a určitě si je užívají.
19:02
18:22
A další pokus Tomáše Černého. Hra je momentálně na straně hostí.
17:25
Jakubovi Kopeckému se nevydařila střela na téměř prázdnou branku
16:26
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Tomáš Černý, asistoval Petr Hofman (3:2).
16:26
A třetí branka utkání Tomáše Černého s asistencí Petra Hofmana.
15:16
Vyloučen hráč Marek Slepička družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 5 minut za hrubost.
15:16
Vyloučen hráč Marek Slepička družstva FBC Štíři Č. Budějovice do konce utkání.
15:16
Teď tu byl drsný útok na Michala Nožičku
14:42
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil Tomáš Černý, asistoval Vojtěch Výborný (2:2).
14:42
Domácí konečně využili přesilovky.
14:23
Vyloučen hráč Radek Hanák družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
14:11
A další vyloučení na straně hostí.
13:13
Jaroměř se snaží využít přesilovky, míček je bohužel neposlouchá.
12:40
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Mikuláš Fořt, asistoval Radek Hanák (1:2).
12:40
Oslabení hostím nedělá problém.
12:18
Vyloučen hráč Václav Bíca družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
12:18
A máme tu první vyloučení.
11:53
Opět Jaroměřská obrana rozehrává. Petr Hofman s Jakubem Kopeckým útočí.
10:34
Domácí útočí, ale ta branka jim asi uhýbá.
09:54
Michal Nožička opět střílí a opět vedle
09:21
Obránci Jaroměře mají dost práce, ale očividně jim to nevadí
08:38
U branky domácích je mela. Hosté se snaží proměnit, ale obránci Jaroměře jim to nedovolují.
07:21
Hosté už zase nic nezkoušejí a snaží se hrát svoji hru.
06:05
Obránci hostí se snaží uklidnit hru a v klidu nahrávají po mantinelu dopředu.
05:20
Domácí se snaží zvýšit skóre a Michal Nožička pěkně vystřelil.
04:14
04:14
Tomáš Černý dostal krásnou přihrávku od Petra Hofmana a dorovnal skóre.
03:39
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Vít Strouhal, asistoval Michal Matějček (0:1).
03:39
Štíři rozehrávají a zkušeně útočí.
02:19
První lajna Jaroměře se útočit rozhodně nebojí! Petr Hofman vystřelil, ale brankář ránu chytil.
01:34
Hosté zkouší svůj první útok, ale domácí byli připraveni a k ničemu je nepustili.
00:07
Úvodní buly vyhráli domácí a hra má celkem klidné tempo.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Milan Baloun a Roman Šuvada.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Štíři Č. Budějovice: brankář: Radek Kulhan; hráči v poli: Mikuláš Fořt, Radek Hanák, Lukáš Malý, Jan Procházka, David Štěpka
00:00
Line-up domácích TJ Sokol Jaroměř: brankář: Jiří Veinfurter; hráči v poli: Jan Hrobský, Vojtěch Výborný, Jakub Kopecký, Petr Hofman, Tomáš Černý
00:00
Dobrý den, vítejte u 22. kola Národní ligy - skupiny západ. Dnes se proti sobě utkají domácí hráči TJ Sokola Jaroměř proti hráčům z FBC Štíři České Budějovice.