2:1
3:1
3:3
- : -
branky (asistence): 01:39 Daniel Gebauer (Štěpán Sležka), 08:39 Štěpán Kostolány (Marek Klečka), 22:00 Martin Musialek, 26:28 Vojtěch Repček (Karel Boželník), 31:13 Václav Šimčík (Vít Gattnar), 44:27 Štěpán Kostolány (Václav Šimčík), 58:15 Václav Šimčík, 59:50 Vojtěch Repček
branky (asistence): 11:11 Tomáš Líznar (Michal Šíma), 34:14 Lukáš Gregr (Thomas Jakubec), 51:50 Jakub Gremmel (Tomáš Líznar), 57:07 Denis Jakubec (František Chmela), 59:14 Dominik Král

S.K. P.E.M.A. OPAVA - FbC Aligators Klobouky 8:5
2. Daniel Gebauer, 9. Štěpán Kostolány, 23. Martin Musialek, 27. Vojtěch Repček, 32. Václav Šimčík, 45. Štěpán Kostolány, 59. Václav Šimčík, 60. Vojtěch Repček - 12. Tomáš Líznar, 35. Lukáš Gregr, 52. Jakub Gremmel, 58. Denis Jakubec, 60. Dominik Král; rozhodčí: Pavel Hála - Lukáš Mikula; vyloučení: 2:5; využití: 1:0; diváků: 85; zásahy brankářů: Matěj Martínek 17 - Jiří Piše 18; po třetinách: 2:1, 3:1, 3:3;
60:00
59:59
Komentář trenéra domácích pana Roberta Segeti: Utkání mělo náboj až do úplného konce. Místy jsme hráli velice dobře, občas to nebylo ideální, ale svou sílu jsme ukázali a zaslouženě jsme získali tři body. Atmosféra byla úžasná. Ať žije opavský kotel! Tak a tímto okamžikem se vše maže a začíná nová soutěž.
59:59
Střely po třetí třetině 9 - 8
59:59
Komentář trenéra hostí pana Pavla Volka: Děkujeme soupeřům za utkání.
59:50
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil Vojtěch Repček bez asistence (8:5).
59:50
Vojta Řepček se uvolnil a vykoupal si hostujícího gólmana.
59:14
Branku družstva FbC Aligators Klobouky vstřelil Dominik Král bez asistence (7:5).
58:15
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil Václav Šimčík bez asistence (7:4).
57:07
Branku družstva FbC Aligators Klobouky vstřelil Denis Jakubec, asistoval František Chmela (6:4).
57:07
Takovou chybu museli hostující potrestat. Obránci se nedohodli a vznikl prostor před bránou, kde nikdo nebyl. Denis Jakubec okamžitě vypálil.
56:00
Na hřišti se objevil nováček domácího týmu David Zwinger. Zatím se nedostal do žádné akce a po pár sekundách odchází střídat.
55:06
Kostolány si počkal se střelou, bohužel trefuje jen prvního hráče. Míček končí v rohu.
53:20
Mazur stříli z ostrého úhlu, netrefuje.
51:50
Branku družstva FbC Aligators Klobouky vstřelil Jakub Gremmel, asistoval Tomáš Líznar (6:3).
51:50
Ovšem s tímhle nemohl domácí golman nic dělat. Volný hostující hráč dostal přihrávku k mantinelu. Okamžitě střílí a trefuje prázdnou bránu.
51:00
Opava má v této třetině značnou střeleckou převahu.
50:00
Musíme také pochválit domácí fanoušky, kteří popohání svůj tým svým fanděním.
48:00
Vojta Repček vyjíždí oblouk, bohužel je zastaven a následuje protiútok, který končí stejně rychle, jako začal.
46:20
Opava má problémy na své půlce. Situaci zachránil Dalibor Repček, který vyhazuje míček.
44:30
Šimčík přihrává z poza brány na Kostolányho. Ten prostřelil golmana těsně nad nohou.
44:27
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil Štěpán Kostolány, asistoval Václav Šimčík (6:2).
43:00
Klobouky se dostávají do střelecké pozice na velkém brankovišti, jenže Martínek má pokryto.
41:50
Opava se dostává na soupeřovu polovinu, Gattnar stříli z půlky, Vojta Repček netrefuje a míček končí v rohu.
41:00
Aligátoři střílejí z poliviny hřiště, bránu míjí o pár metrů vedle.
40:30
Domácí jsou pod tlakem, jenže hostí zase faulijí.
40:00
40:00
39:59
Střely po druhé třetině 10 - 8.
39:50
Aligátoři už jenom vyčkávají na sirénu. Vyhazují míček na domácího gólmana.
38:00
Domácí dobře brání oslabení. Repček získává velkou šanci na šestý gól, jenže golman je na správném místě a střelu s přehledem chytl.
36:59
Vyloučen hráč Marek Klečka družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA na 2 minuty za sekání.
36:50
Opava zase fauluje. Rozhodčí jsou dneska velice přísní.
34:14
Branku družstva FbC Aligators Klobouky vstřelil Lukáš Gregr, asistoval Thomas Jakubec (5:2).
34:14
Opava fauluje a Klobouky se dostávají do výhodné pozice, ze které rozhoupaly síťku domácího golmana.
33:30
Kloubouky si vyťukávají Opavu na její polovině. Akce však končí za mantinelem.
32:01
Gebauer špatně došlápl a padl k zemi. Na scénu přichází náš oblíbený zdravotník Daniel Kružel.
31:13
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil Václav Šimčík, asistoval Vít Gattnar (5:1).
29:55
Hra se posouvá od jedné brány k druhé, zatím bez větších šancí.
29:00
Vyloučen hráč Jakub Gremmel družstva FbC Aligators Klobouky na 2 minuty za sekání.
28:31
Vyloučen hráč Martin Musialek družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA na 2 minuty za bránění ve hře.
26:28
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil Vojtěch Repček, asistoval Karel Boželník (4:1).
26:28
Repček po krásné Boželníkové střele doráží do prázdné brány.
24:52
Vyloučen hráč Michal Šíma družstva FbC Aligators Klobouky na 2 minuty za sekání.
24:33
24:15
Domácí hrajou perfektní přesilovku, jenže chybí střelba.
24:08
Hosté zase faulují. Opava v šesti.
22:00
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil Martin Musialek bez asistence (3:1).
22:00
Musiálek doráží do prázné brány a posouvá svůj tým do vedení 3:1.
20:01
Nesmíme zapomenout pozdravit naše dva trenéry Janu a Káju, kteří si užívají dovolenou.
20:00
20:00
Střely po první třetině 8 - 5
20:00
19:30
Aligátoři si nyní drží Opavu na jejich polovině. Sem tam prověří golmanovu pozornost. Ten ale všechno chytil.
18:00
Musíme uznat, že i přes krátkou soupisku Aligátoři nenechávají Opavu dýchat a usilovně se ženou po míčku. Ve větčině případů ale faulují.
16:00
Jenže hosté špatně střídají, tím pádem Opava postupuje rychle dopředu. Míček míjí bránu o pár centimetrů.
15:20
Nyní si Aligátoři vozí míček po domácí polovině. Jenže strácejí a následně faulem mají výhodu zase domácí.
15:00
Dalior Repček vidí malou skulinku v bráně, popojíždí si z poloviny a bohužel trefuje golmana.
13:34
Vyloučen hráč Lukáš Gregr družstva FbC Aligators Klobouky na 2 minuty za sekání.
13:34
Klobouky v dnešním zápase hodně faulují. To nám ukázali dalším trestem.
11:11
Branku družstva FbC Aligators Klobouky vstřelil Tomáš Líznar, asistoval Michal Šíma (2:1).
11:11
Domácí obrana chybuje při rozehrávce a Klobouky jdou dva na jednoho. Akce končí gólem.
08:39
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil Štěpán Kostolány, asistoval Marek Klečka (2:0).
08:39
A přece z toho něco je. Klečka vyváží míček až před soupeřovu bránu a nachází volného Štěpána, ten střílí skoro do prázné brány.
08:20
Domácí vozí Aligátory jako na kolotoči, z toho už musí přece něco padnout.
06:34
Bohužel i přes velkou snahu domácích nepadla žásný gol.
05:00
Domácí si procvičí přesilovku, ve které jsou velice aktivní.
04:21
Vyloučen hráč Tomáš Hos družstva FbC Aligators Klobouky na 2 minuty za sekání.
01:39
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil Daniel Gebauer, asistoval Štěpán Sležka (1:0).
01:39
Obrana rozehrála velice rychle nečekanou přihrávkou na Sležku ten viděl nabíhajícího Geba, který bekendovým blafákem prohodil hostujícího golmana.
01:19
Hostí se dostávají do útoku, jenže faulují, tím pádem ztrácejí míček.
00:01
Družstvo domácích vyhrává úvodní bully.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Pavel Hála a Lukáš Mikula.
00:00
00:00
Line-up hostů FbC Aligators Klobouky: brankář: Jiří Piše; hráči v poli: Jakub Gremmel, Tomáš Hos, Tomáš Líznar, Denis Jakubec, Lukáš Gregr
00:00
Line-up domácích S.K. P.E.M.A. OPAVA: brankář: Matěj Martínek; hráči v poli: Jan Mazur, Tomáš Solný, Karel Boželník, Vojtěch Repček, Lukáš Rychlý