3:0
4:1
8:2
- : -
branky (asistence): 03:47 Michal Vařeka (Jiří Trávníček), 07:19 Jiří Trávníček (Michal Vařeka), 19:25 Michal Vařeka, 27:26 Ondřej Mrázek (Michal Vařeka), 28:58 Jiří Trávníček, 37:18 Petr Matěj (Jiří Trávníček), 39:00 Michal Vařeka (Tomáš Hanák), 41:46 Petr Paloušek (Matyáš Zapletal), 45:02 Ondřej Mrázek (Jiří Trávníček), 46:17 Jindřich Kamler (Matyáš Zapletal), 47:39 Matěj Mondek (Jakub Hruban), 47:51 Jiří Trávníček (Jindřich Kamler), 51:27 Michal Vařeka (Tomáš Hanák), 57:36 Jiří Trávníček (Daniel Venouš), 58:23 Matyáš Zapletal (Daniel Venouš)
branky (asistence): 33:07 Radim Klimecký (Matěj Vláčil), 53:26 Václav Štrbák (Ivan Valigura), 59:48 Radim Klimecký (Lukáš Gamrot)

FbC Asper Šumperk - FbC KOVO KM Frýdek-Místek 15:3
4. Michal Vařeka, 8. Jiří Trávníček, 20. Michal Vařeka, 28. Ondřej Mrázek, 29. Jiří Trávníček, 38. Petr Matěj, 40. Michal Vařeka, 42. Petr Paloušek, 46. Ondřej Mrázek, 47. Jindřich Kamler, 48. Matěj Mondek, 48. Jiří Trávníček, 52. Michal Vařeka, 58. Jiří Trávníček, 59. Matyáš Zapletal - 34. Radim Klimecký, 54. Václav Štrbák, 60. Radim Klimecký; rozhodčí: Václav Killar - Jan Čadek; vyloučení: 2:6; využití: 4:0; diváků: 20; zásahy brankářů: Martin Vašíček 17 - Martin Staník 20; po třetinách: 3:0, 4:1, 8:2;
60:00
Petr Matěj, vedoucí Šumperka: "Při pohledu na soupisku soupeře nám bylo jasné, že Frýdek přijel ve značně oslabené sestavě. Ke cti soupeři slouží, že se celý zápas snažili hrát florbal, i přes neustále narůstající skóre. My jsme hráli to, co jsme chtěli, do hry se dostali úplně všichni a junioři opět nezklamali. Máme na kontě 3 body a zítra nás čeká další těžký zápas. Soupeři, divákům i rozhodčím děkuji."
60:00
Tomáš Vežranovský, trenér Frýdku-Místek: "I přes značnou marodku jsme to dnes nedarovali Šumperku zadarmo, nutno podotknout, že výhru si dnes domácí důraznou hrou a produktivitou určitě zasloužili. Přeji hodně štěstí do dalších bojů."
60:00
59:48
Branku družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek vstřelil Radim Klimecký, asistoval Lukáš Gamrot (15:3).
58:23
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil Matyáš Zapletal, asistoval Daniel Venouš (15:2).
57:36
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil Jiří Trávníček, asistoval Daniel Venouš (14:2).
54:02
Kateřína Roháčková právě zachránila život jednomu z hráčů Frýdku.
53:26
Branku družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek vstřelil Václav Štrbák, asistoval Ivan Valigura (13:2).
52:45
Vyloučen hráč Daniel Venouš družstva FbC Asper Šumperk na 2 minuty za nedovolené vrážení.
52:12
Vyloučen hráč Filip Sikora družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek na 2 minuty za sekání.
51:27
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil Michal Vařeka, asistoval Tomáš Hanák (13:1).
48:30
Vyloučen hráč Ivan Valigura družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek na 2 minuty za sekání.
47:51
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil Jiří Trávníček, asistoval Jindřich Kamler (12:1).
47:39
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil Matěj Mondek, asistoval Jakub Hruban (11:1).
46:17
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil Jindřich Kamler, asistoval Matyáš Zapletal (10:1).
45:02
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil Ondřej Mrázek, asistoval Jiří Trávníček (9:1).
44:59
Vyloučen hráč Václav Štrbák družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
41:46
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil Petr Paloušek, asistoval Matyáš Zapletal (8:1).
40:00
40:00
39:00
37:18
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil Petr Matěj, asistoval Jiří Trávníček (6:1).
33:07
Branku družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek vstřelil Radim Klimecký, asistoval Matěj Vláčil (5:1).
28:58
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil Jiří Trávníček z trestného střílení (5:0).
27:26
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil Ondřej Mrázek, asistoval Michal Vařeka (4:0).
26:18
Vyloučen hráč Daniel Žurek družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek na 2 minuty za sekání.
23:40
Vyloučen hráč Štěpán Maixner družstva FbC Asper Šumperk na 2 minuty za nedovolené vrážení.
20:00
20:00
Střely: 10:3
20:00
19:25
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil Michal Vařeka bez asistence (3:0).
15:30
Štěpán Maixner je skála.
07:19
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil Jiří Trávníček, asistoval Michal Vařeka (2:0).
06:19
Vyloučen hráč Matěj Vláčil družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek na 2 minuty za blokování hokejky.
03:47
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil Michal Vařeka, asistoval Jiří Trávníček (1:0).
02:07
Vyloučen hráč Daniel Žurek družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek na 2 minuty za nedovolené vrážení.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Václav Killar a Jan Čadek.
00:00
00:00
Line-up hostů FbC KOVO KM Frýdek-Místek: brankář: Martin Staník; hráči v poli: Daniel Žurek, Radek Měrka, Vojtěch Gřundel, Václav Štrbák, Ivan Valigura
00:00
Line-up domácích FbC Asper Šumperk: brankář: Martin Vašíček; hráči v poli: Jindřich Kamler, Štěpán Maixner, Petr Matěj, Jiří Trávníček, Ondřej Mrázek