2:4
2:1
0:1
FBC Letka
branky (asistence): 07:28 Jan Holý (Tomáš Olbert), 28:51 Pavel Krchňáček (Jiří Petlan), 34:52 Radim Jílek (Tomáš Olbert), 49:36 Pavel Krchňáček (Tomáš Olbert), 51:03 Tomáš Olbert (Marek Šimíček)
FBC Letka
branky (asistence): 24:16 Dalibor Ondruch (Jan Nekula), 28:48 Jan Mrázek (Dalibor Ondruch), 37:48 Jan Nekula (Petr Pavlík), 38:35 Jaromír Veselý (Radim Kahánek), 55:40 Radim Kahánek (Marcel Balek), 64:03 Dalibor Ondruch (Jan Mrázek)

FBK Spartak Hluk - FBC Letka 5:6p
8. Jan Holý, 29. Pavel Krchňáček, 35. Radim Jílek, 50. Pavel Krchňáček, 52. Tomáš Olbert - 25. Dalibor Ondruch, 29. Jan Mrázek, 38. Jan Nekula, 39. Jaromír Veselý, 56. Radim Kahánek, 65. Dalibor Ondruch; rozhodčí: Pavel Vojkůvka - Radek Vybíhal; vyloučení: 2:1; využití: 1:1; diváků: 70; zásahy brankářů: Richard Podškubka 23 - Roman Fučík 27; po třetinách: 1:0, 2:4, 2:1, 0:1;
64:03
64:03
Branku družstva FBC Letka vstřelil Dalibor Ondruch, asistoval Jan Mrázek (5:6).
64:03
Komentář trenéra hostů: Děkujeme soupeři za kvalitní zápas. V první třetině jsme byli horším týmem, nešly nám nohy, domácí byli rychlejší. Od druhé třetiny jsme to zlepšili a začali se prosazovat naší kvalitní rozehrávkou, což dělalo domácím problémy. Nakonec si myslím, že bereme dva body zaslouženě, podle mě jsme byli mírně lepší. Přeji hezký večer.
64:03
Komentář trenéra domácích: Dnes jsme smolně prohráli, v úvodu zápasu jsme byli aktivnější, jen nám tolik nešla koncovka. Výborně opět zachytal gólman hostů, nám ke konci chyběli trochu síly, vyrovnaný zápas rozhodly situace jedna na jednoho, kdy hosté dokázali skórovat. Příště budeme produktivnější a další zápasy vyhrajeme.
58:08
Vyloučen hráč Martin Tuhý družstva FBK Spartak Hluk na 2 minuty za sekání.
55:40
Branku družstva FBC Letka vstřelil Radim Kahánek, asistoval Marcel Balek (5:5).
51:03
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil Tomáš Olbert, asistoval Marek Šimíček (5:4).
51:03
Krásná střela Olberta pod víko dostává domácí do vedení
50:00
Domácí sehráli perfektní přesilovku a stav utkání 4:4
49:36
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil Pavel Krchňáček, asistoval Tomáš Olbert (4:4).
48:16
Trestné střílení družstva FBK Spartak Hluk neproměnil Tomáš Olbert.
48:16
Vyloučen hráč Jaromír Veselý družstva FBC Letka na 2 minuty za sekání.
48:16
Olbert neproměnil trestné střílení.
46:03
Olbert trefuje brankáře Fučíka
42:51
Je vidět, že oba týmy touží po výhře, hra se mírně přiostřila.
40:00
40:00
39:59
Střely ve druhé třetině 10:13
38:35
Branku družstva FBC Letka vstřelil Jaromír Veselý, asistoval Radim Kahánek (3:4).
37:48
Branku družstva FBC Letka vstřelil Jan Nekula, asistoval Petr Pavlík (3:3).
36:46
Vyloučen hráč Pavel Krchňáček družstva FBK Spartak Hluk na 2 minuty za bránění ve hře.
34:52
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil Radim Jílek, asistoval Tomáš Olbert (3:2).
32:45
Vyrovnané utkání, hraje se ve vysokém tempu
28:51
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil Pavel Krchňáček, asistoval Jiří Petlan (2:2).
28:48
Branku družstva FBC Letka vstřelil Jan Mrázek, asistoval Dalibor Ondruch (1:2).
24:30
A máme vyrovnáno.
24:16
Branku družstva FBC Letka vstřelil Dalibor Ondruch, asistoval Jan Nekula (1:1).
23:50
Hra se přelévá z jedné strany na druhou, šance na obou stranách.
20:00
20:00
19:59
Střely v první třetině 14:7
16:50
Šimíček proběhl celé hřiště a trefuje tyč.
12:31
Domácí Hluk je zatím v počtu střel na soupeřovu branku produktivnější.
10:20
Prázdnou branku netrefuje Krupa Martin.
07:28
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil Jan Holý, asistoval Tomáš Olbert (1:0).
07:28
Po krásné akci se z půlky trefuje Jan Holý.
01:03
Právě začalo utkání o první místo v Divizi D.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Pavel Vojkůvka a Radek Vybíhal.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Letka: brankář: Roman Fučík; hráči v poli: Karel Stejskal, Petr Bregin, Jan Hensler, Lukáš Toman, Petr Pavlík
00:00
Line-up domácích FBK Spartak Hluk: brankář: Richard Podškubka; hráči v poli: Jan Holý, Tomáš Olbert, Radim Jílek, Vojtěch Duda, Jiří Petlan