2:2
0:0
6:0
- : -
branky (asistence): 04:54 Lukáš Jemelka (Jiří Šincl), 07:23 Jiří Šincl (Tomáš Šalda), 46:29 Lukáš Jemelka (Kristián Dufek), 50:42 Kristián Dufek (Stanislav Zámečník), 51:15 Jiří Šincl (Tomáš Šalda), 52:35 Tomáš Šalda (Lukáš Jemelka), 58:11 Kristián Dufek (Zdeněk Marčon), 59:16 Jiří Šincl (Tomáš Šalda)
branky (asistence): 07:07 Lukáš Gamrot, 09:28 Daniel Žurek (Václav Štrbák)

FBC MARTECH ZŠ Uničov - FbC KOVO KM Frýdek-Místek 8:2
5. Lukáš Jemelka, 8. Jiří Šincl, 47. Lukáš Jemelka, 51. Kristián Dufek, 52. Jiří Šincl, 53. Tomáš Šalda, 59. Kristián Dufek, 60. Jiří Šincl - 8. Lukáš Gamrot, 10. Daniel Žurek; rozhodčí: Zdeněk Cholek - Karolína Spurná; vyloučení: 2:3; využití: 2:0; diváků: 26; zásahy brankářů: Adam Doušek 25 - Martin Staník 18; po třetinách: 2:2, 0:0, 6:0;
60:00
Komentář asistenta trenéra domácích: Pro nás velmi důležité a nakonec i zasloužené tři body. Dvě třetiny to bylo vyrovnané utkání, ve třetí třetině jsme měli více sil a to rozhodlo. Děkujeme soupeři za férové utkání a přejeme jim šťastnou cestu domů.
60:00
Komentář trenéra hostů:Bohužel jsme toto důležité utkání nezvládli a díky výpadku ve třetí části jsme Uničovu doslova darovali 3 body. Děkuji soupeři za utkání a přeji štěstíčko do dalších ligových bojů.
60:00
59:16
Branku družstva FBC MARTECH ZŠ Uničov vstřelil Jiří Šincl, asistoval Tomáš Šalda (8:2).
59:07
Jeden z posledních střeleckých pokusů hostů letí vysoko nad branku Douška.
58:47
Domácí tým kráčí k zisku tří bodů.
58:11
Branku družstva FBC MARTECH ZŠ Uničov vstřelil Kristián Dufek, asistoval Zdeněk Marčon (7:2).
58:01
Poslední dvě minuty utkání.
57:36
Šesták se vrací do hry a domácí jsou opět v plném počtu.
57:03
Míček na domácí polovině, ale domácí hradba napodobuje Žižkovu kolovou vozbu a nepouští míček až k Douškovi.
55:35
Vyloučen hráč Jiří Šesták družstva FBC MARTECH ZŠ Uničov na 2 minuty za hra rukou.
55:35
Šesták si zahrál házenou, a rozhodčí to ocenili dvouminutovým trestem.
55:03
Reflexní zákrok Douška levou nohou.
54:45
Hosté stále v náporu u domácí klece.
52:36
Hosté hrají v šesti, gólman Staník je střídačce.
52:35
Timeout FbC KOVO KM Frýdek-Místek
52:35
Branku družstva FBC MARTECH ZŠ Uničov vstřelil Tomáš Šalda, asistoval Lukáš Jemelka (6:2).
52:35
Domácí využívají přesilovou hru.
51:54
Vyloučen hráč Tomáš Vežranovský družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek na 2 minuty za hrubost.
51:54
Menší hrubost hostujícího hráče oceněna dvěma minutami.
51:15
51:15
Hříšník Šincl utekl všem a po kličce dává pátou branku Uničova.
50:42
Branku družstva FBC MARTECH ZŠ Uničov vstřelil Kristián Dufek, asistoval Stanislav Zámečník (4:2).
50:16
Šincl přeskakuje mantinel a zapojuje se do hry.
50:00
Douškův daleký výhoz na Vaverku, ale bohužel míček uchvátil obránce.
48:49
Douškova levá noha v akci, míček je zastaven.
48:15
Vyloučen hráč Jiří Šincl družstva FBC MARTECH ZŠ Uničov na 2 minuty za sekání.
47:16
Marčon v obranném pokleku, míček se od něho odráží za mantinel.
46:29
Branku družstva FBC MARTECH ZŠ Uničov vstřelil Lukáš Jemelka, asistoval Kristián Dufek (3:2).
46:29
Jemelka dorazil vyražený míček Staníkem do sítě soupeře.
45:21
Soupeř krouží za domácí brankou a čeká na vhodnou příležitost dostat míček před branku.
44:30
Marčon našel číhající Jemelku, ale jeho zátah letěl příliš vysoko nad branku Staníka.
43:45
Domácí v této fázi více běhají a jsou i více na míčku.
42:22
Marčon za brankou soupeře, ale v pozici kohoutka žádající slepičku o vodu, neboť byl sražen obráncem soupeře.
41:55
Šincl se pokusil překvapivou střelu, ale spíše překvapivě koukal, jak mu míček sjel z čepele.
40:40
Skvělý zátah Marčona, ale míček pouze lehce zašvidral na tyčce.
40:23
U míčku opět soupeř a domácí vyčkávají co s míčkem udělají.
40:01
Tož tu máme poslední dějství.
40:00
40:00
Baroko v podání domácích pokračuje, Frýdek -Místek je o něco hbitější a více na míčku.
40:00
39:52
Druhá třetina končí, Florbal opět plakal, včerejší Harry Potter měl větší náboj než tento duel.
37:54
Po delší se domácí objevili před gólmanem Staníkem, ale míček vystřelený Dufkem přeletěl horní konstrukci branky soupeře.
36:54
Hosté stále u míčku a zle dotírají na Douškovu klec.
35:48
Hosté v plném počtu.
35:01
Zatím přesilová hra pouze s jedním střeleckým pokusem
33:47
Vyloučen hráč Tomáš Vežranovský družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek na 2 minuty za sekání.
33:47
Trochu oživení v sále, domácí si zahrají přesilovou hru.
32:43
Marčonův pokus likviduje Staník robinzonádou.
31:23
Frýdek-Místek u míčku, ale vystřelený míček tečovaný Marčonem letí až za mantinel.
30:43
Šaldův pokus skončil těsně pod basketbalovým košem.
29:38
Dalekonosná střela soupeře rozvlnila pouze boční síť Douškovi branky.
29:23
Šesták v akci, naštěstí pouze jen volný úder.
27:34
Včasné vystrčení nohy Douška a míček odskakuje k zadnímu hrazení.
26:05
Doušek nadvakrát krotí malého plastového neposedu po střeleckém pokusu soupeře.
25:22
Opět velmi nepřesná přihrávka na běžícího Šaldu.
24:43
Nepřesnosti na naší straně se navyšují.
23:56
Douškův marný výhoz na běžícího Vaverku.
22:19
Douškův velmi nejistý zákrok nohou, ale míček si naštěstí přivlastnil Macho.
21:12
Dufkův náběh, následný střelecký pokus vyráží gólman Staník hrudí mimo svou klec.
20:43
Zámečníkova přihrávka do území nikoho.
20:01
Florbalové baroko vstupuje do své druhé fáze.
20:00
20:00
V první třetině jsme sledovali velmi průměrný florbal,
20:00
19:45
Šincl v druhém rohu, ale míček je opět za mantinelem po teči obránce soupeře.
18:44
Marčon si v rohu hřiště vykoledoval faul, i když dnes není Štěpána
17:30
Volný úder Frýdek letí naštěstí příliš vysoko a daleko.
16:35
Marčon sám, ale jeho střelecký pokus byl sražen na zadní mantinel.
14:46
Jemelkův sprint polevé straně, střela na branku, gólman je zasažen do hrudi a následně balónek krotí ve svých dlaních.
14:25
Douškovi nohy sklaply míček po střele soupeře.
12:39
Polovysoký lob na Dufka byl velmi čitelný jako brožovaná kniha, obránce s jeho likvidací neměl žádný problém a chutě si ho přečetl.
11:47
Opět Vaverka po Šaldovi, ale sklepnutí míčku mělo příliš vysokou trajektorii.
10:09
Soupeř za domácí brankou, kde v této chvíli Zámečník masíruje soupeře u mantinelu.
09:28
Branku družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek vstřelil Daniel Žurek, asistoval Václav Štrbák (2:2).
08:57
Agilní Vaverka vyprášil betony Staníka.
08:15
Macho po spolupráci s Jemelkou přestřeluje branku soupeře.
07:23
07:23
Rychlý kontr domácích po inkasované brance.
07:07
Branku družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek vstřelil Lukáš Gamrot bez asistence (1:1).
07:07
Machovi hŕátky s míčkem před brankou se nevyplatili a Frýdek-Místek srovnává.
06:26
Soupeř se nastěhoval na domácí polovinu a nemíní ji opustit.
05:34
Kolínko Zámečníka odklání míček do bezpečí od domácí klece.
04:54
Branku družstva FBC MARTECH ZŠ Uničov vstřelil Lukáš Jemelka, asistoval Jiří Šincl (1:0).
04:36
Doušek v pozici ležícího střelce likviduje brejk soupeře.
03:54
Marčon na Dufka, míček mu bohužel sjel z čepele do kouta hřiště.
02:54
Trestné střílení družstva FBC MARTECH ZŠ Uničov neproměnil Jiří Šincl.
02:54
Vyloučen hráč Matěj Vláčil družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek na 2 minuty za sekání.
02:54
Šincl trestné střílení neproměnil,nyní nás čeká přesilová hra domácího týmu.
02:25
Šincla zadovka bohužel nenašla přesně Vaverku, kterému míček odklepnul obránce soupeře.
00:48
Dlouhý výhoz Douška na Vaverku, míček skončil na betonech gólmana Frýdku.
00:23
První vteřiny zápasu a na míčku je soupeř.
00:01
První hvizd rozhodčích a utkání bylo zahájeno.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Zdeněk Cholek a Karolína Spurná.
00:00
00:00
Line-up hostů FbC KOVO KM Frýdek-Místek: brankář: Martin Staník; hráči v poli: Radek Měrka, Tomáš Vežranovský, Vojtěch Gřundel, Václav Štrbák, Daniel Žurek
00:00
Line-up domácích FBC MARTECH ZŠ Uničov: brankář: Adam Doušek; hráči v poli: Stanislav Zámečník, Martin Macho, Zdeněk Marčon, Lukáš Jemelka, Kristián Dufek