0:2
3:2
3:2
1:0
branky (asistence): 24:18 Tomáš Milerský (Jakub Lajczyk), 26:28 Radek Jantoš, 34:33 Jaroslav Nečas (Robin Hudec), 41:34 Tomáš Milerský (Jakub Lajczyk), 49:29 Robin Hudec (Jaroslav Nečas), 59:52 Radek Jantoš (Lukáš Louda), 65:00 Lukáš Louda, rozhodující nájezd Lukáš Louda
branky (asistence): 00:51 Vojtěch Gřundel (Radek Měrka), 17:30 Jan Lojkásek (Tomáš Tobola), 23:26 Richard Mákký (Vojtěch Gřundel), 34:00 Jan Lojkásek, 53:22 Vojtěch Gřundel, 59:10 Radek Měrka (Daniel Žurek)

1. FBK Eagles Orlová - FbC KOVO KM Frýdek-Místek 7:6p
25. Tomáš Milerský, 27. Radek Jantoš, 35. Jaroslav Nečas, 42. Tomáš Milerský, 50. Robin Hudec, 60. Radek Jantoš, 66. Lukáš Louda, N Lukáš Louda - 1. Vojtěch Gřundel, 18. Jan Lojkásek, 24. Richard Mákký, 35. Jan Lojkásek, 54. Vojtěch Gřundel, 60. Radek Měrka; rozhodčí: Martin Kotala - Michal Prouza; vyloučení: 0:3; využití: 0:0; diváků: 30; zásahy brankářů: Daniel Fukala 6 - Michal Zápalka 6; po třetinách: 0:2, 3:2, 3:2, 1:0;

Ukončeny trestná střílení.

Nájezd na branku provedl z družstva 1. FBK Eagles Orlová hráč Lukáš Louda a vstřelil rozhodující gól (7:6).

Nájezd na branku provedl z družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek hráč Vít Kahánek , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva 1. FBK Eagles Orlová hráč Tomáš Milerský a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek hráč Radek Měrka , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva 1. FBK Eagles Orlová hráč Radek Jantoš , ale gól nevstřelil.
65:00
Zahájení trestná střílení.
65:00
65:00
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil Lukáš Louda z trestného střílení (6:6).
64:30
Turnaje florbalu jsou dnes v Orlové od 7hodin rána, ale zrovna teď poprvé spadly mantinely.
64:00
Lajczyk úplně sám na golmana a překombinoval.
63:33
Robin Hudec 3x střílí, ale nic z toho. I Frýdek jede naplno. Nikdo nechce trestná střílení. Je moc hodin a chceme domů.
60:00
60:00
59:52
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil Radek Jantoš, asistoval Lukáš Louda (5:6).
59:52
Tak pozor!!! Změna 8 sekund Jantoš vyrovnává.
59:50
Timeout 1. FBK Eagles Orlová
59:50
Neskutečné - 10 sekund před koncem je asi rozhodnuto. Orlová ještě Time Out.
59:10
Branku družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek vstřelil Radek Měrka, asistoval Daniel Žurek (4:6).
59:00
Orlová obstřeluje marně branku Frýdku, ale přesilovka opět nevyužita.
57:40
Vyloučen hráč Filip Sikora družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek na 2 minuty za nedovolené vrážení.
53:22
Branku družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek vstřelil Vojtěch Gřundel bez asistence (4:5).
53:22
Po hrubce Jantoše opět vyrovnáno.
53:00
7 minut do konce a hra se začíná přiostřovat.
52:00
Kuba Lajczyk se hezky uvolnil přes dva protihráče, ale minul.
49:29
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil Robin Hudec, asistoval Jaroslav Nečas (4:4).
49:29
Jaryn zkušeně vybojoval, zkušeně přihrál a Hudec spoza brány zkušeně zavěsil - obrat z 0:3 dokonán.
45:00
Hraje se opět od nuly a hra se přesouvá ze strany na stranu.
41:34
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil Tomáš Milerský, asistoval Jakub Lajczyk (3:4).
41:34
T. Milerského rána do vinklu nešla chytnout.
40:00
40:00
39:00
Orlová má spoustu šancí. Hudec do prázdné minul. Lajczykovu střelu golman vyráží přilbou.
35:23
Asi jen podruhé v životě jsem viděl, že rozhodčí po reklamaci zrušili odpískaný 2min. trest Orlové. Klobouček.
34:33
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil Jaroslav Nečas, asistoval Robin Hudec (2:4).
34:33
Jaryn Nečas sám před golmanem Frýdku a napodruhé se míček se štěstím do branky dostal.
34:00
Branku družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek vstřelil Jan Lojkásek bez asistence (1:4).
34:00
Neskutečné - v přesilovce měla Orlová milion šancí, ale ihned po její skončení inkasuje po chybné přihrávce.
31:50
Vyloučen hráč Ivan Valigura družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek na 2 minuty za sekání.
28:30
Louda opět tahem nad. Příklepem mu to jde líp.
28:00
Orlovou druhý gól nastartoval a šance střídá šanci.
26:28
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil Radek Jantoš z trestného střílení (1:3).
26:28
Jantoš nájezd - a s přehledem.
24:18
24:18
Orlová konečně skóruje. Po akci 3 na 2 zakončil ze vzduchu Milerský Tomáš.
23:26
Branku družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek vstřelil Richard Mákký, asistoval Vojtěch Gřundel (-1:3).
23:26
Fukalovi vyklouz míček a po dorážce je to už o 3 góly.
20:00
20:00
18:20
Po ušmudlaném gólu Frýdku má více ze hry Frýdek.
17:30
Branku družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek vstřelil Jan Lojkásek, asistoval Tomáš Tobola (-1:2).
14:58
Milerský Tomáš střílí sám před golmane, ale přímo do něj.
13:00
Hraje se převážně na půlce Frýdku, ale s minimem střel a šancí Orlové.
04:14
Katastrofální přesilovka Orlové. F-M měl dokonce 2 šance na zvýšení skóre.
02:14
Vyloučen hráč Richard Mákký družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek na 2 minuty za sekání.
00:51
Branku družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek vstřelil Vojtěch Gřundel, asistoval Radek Měrka (-1:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Kotala a Michal Prouza.
00:00
00:00
Line-up hostů FbC KOVO KM Frýdek-Místek: brankář: Michal Zápalka; hráči v poli: Radek Měrka, Vojtěch Gřundel, Václav Štrbák, Ivan Valigura, Daniel Žurek
00:00
Line-up domácích 1. FBK Eagles Orlová: brankář: Daniel Fukala; hráči v poli: Radek Jantoš, Lukáš Louda, Josef Zbořil, Tomáš Milerský, Lukáš Milerský