1:1
- : -
Zlín Lions
Zlín Lions
branky (asistence): 08:38 Miroslav Tkadlec (Michal Roth), 22:44 Jaroslav Vaněk, 32:28 Filip Horník (Lukáš Ondroušek), 45:04 Jaroslav Vaněk (Petr Graclík)
branky (asistence): 12:32 Tomáš Olbert (Pavel Rochovanský), 19:31 Tomáš Olbert (Vojtěch Duda), 30:39 Pavel Krchňáček (Martin Krchňáček), 31:04 Tomáš Janča (Pavel Krchňáček), 34:58 Robin Kollár (Tomáš Olbert), 59:29 Pavel Krchňáček (Tomáš Olbert)

Zlín Lions - FBK Spartak Hluk 4:6
9. Miroslav Tkadlec, 23. Jaroslav Vaněk, 33. Filip Horník, 46. Jaroslav Vaněk - 13. Tomáš Olbert, 20. Tomáš Olbert, 31. Pavel Krchňáček, 32. Tomáš Janča, 35. Robin Kollár, 60. Pavel Krchňáček; rozhodčí: Adam Hollósy - Jiří Vidlař; vyloučení: 1:4; využití: 1:0; diváků: 48; zásahy brankářů: Jan Krkoška 39 - Richard Podškubka 17; po třetinách: 1:2, 2:3, 1:1;
60:02
Komentář trenéra domácích Macury: Souhlasím, že dnes vyrovnané utkání. Hosté uhráli hodně situací zkušeností, my bychom potřebovali zlepšit efektivitu. Na tréninku nám to střílí, ale v zápase je těžké trefit branku. Hluku přejeme štěstí v kvalifikaci o Národní ligu, stejně jako Letka na to výkonnostně mají. Příští domácí dvojutkání s Šumperkem a Uničovem chceme vyhrát.
60:01
Komentář vedoucího hostí Vlachopulose: Dnes se aktivita střídala po třetinách. V první začal aktivně soupeř, pak jsme se zlepšili a třetinu hráli aktivněji. Ve druhé jsme soupeře přehrávali, ale nedokázali jsme dostatečně odskočit.Ve třetí nás domácí začali přehrávat. Hlavně jsme ale odešli v obraně a bylo to nakonec hodně velké drama. Jsme každopádně rádi za 3 body, i když dnes asi nebyly moc zasloužené. Přejeme soupeři štěstí do zbytku sezóny.
60:00
Střely ve 3. třetině 9-13, celkově v utkání 21:44.
60:00
59:29
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil Pavel Krchňáček, asistoval Tomáš Olbert (4:6).
56:49
Vyloučen hráč Miroslav Tkadlec družstva Zlín Lions na 2 minuty za bránění ve hře.
56:30
Hraje se nahoru dolů, jako na houpačce.
52:50
Opět tragická přesilovka Zlína. Domácí nedokázali ani vystřelit na branku, a tak je skore stale s jednobrankovým rozdílem.
50:58
Vyloučen hráč Pavel Krchňáček družstva FBK Spartak Hluk na 2 minuty za vysoká hokejka.
49:00
Lvům se nedalo soustředit přesilovku na útočné polovině a ta tak končí bez uspěchu.
45:48
Vyloučen hráč Jiří Petlan družstva FBK Spartak Hluk na 2 minuty za nedovolené vrážení.
45:04
Branku družstva Zlín Lions vstřelil Jaroslav Vaněk, asistoval Petr Graclík (4:5).
45:00
Vyloučen hráč Robin Kollár družstva FBK Spartak Hluk na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
43:30
Hra je opět ve vysokém tempu, jako to bylo ve druhé třetině.
40:00
40:00
Střely ve 2. třetině 8-13
40:00
36:49
Vyloučen hráč Dominik Kovář družstva FBK Spartak Hluk na 2 minuty za blokování hokejky.
34:58
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil Robin Kollár, asistoval Tomáš Olbert (3:5).
34:00
Luke Ondrušek nahrál na střelu z první kapitánovi domácích, který propálil vše co mu bylo v cestě.
32:28
Branku družstva Zlín Lions vstřelil Filip Horník, asistoval Lukáš Ondroušek (3:4).
32:00
Dva rychlé goly znamenají pro Hluk dvoubrankové vedení
31:04
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil Tomáš Janča, asistoval Pavel Krchňáček (2:4).
30:39
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil Pavel Krchňáček, asistoval Martin Krchňáček (2:3).
30:30
Tempo nám stoupá a můžeme tak vidět atraktivnější třetinu, než byla ta první.
23:01
Vaňek sebral míček ,,mezi kruhy,, a pohodlně zakončil.
22:44
Branku družstva Zlín Lions vstřelil Jaroslav Vaněk bez asistence (2:2).
20:01
První buly druhé třetiny vyhrávají hosté.
20:00
20:00
Střely v první třetině 4-18
20:00
19:31
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil Tomáš Olbert, asistoval Vojtěch Duda (1:2).
18:00
Hrají se poslední 2 minuty první třetiny.
14:14
Stav utkání 1-1.
12:32
Branku družstva FBK Spartak Hluk vstřelil Tomáš Olbert, asistoval Pavel Rochovanský (1:1).
08:38
Branku družstva Zlín Lions vstřelil Miroslav Tkadlec, asistoval Michal Roth (1:0).
07:30
Soupeři si předávají míček ze strany, na stranu .
02:40
Zatím všechny šance lvů jsou zblokovány.
00:30
Hraje se v klidnějším tempu a zatím není moc co sledovat.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Adam Hollósy a Jiří Vidlař.
00:00
00:00
Line-up hostů FBK Spartak Hluk: brankář: Richard Podškubka; hráči v poli: Jan Holý, Tomáš Olbert, Robin Kollár, Jiří Petlan, Vojtěch Duda
00:00
Line-up domácích Zlín Lions: brankář: Jan Krkoška; hráči v poli: Ondřej Čevela, Michal Baroň, Petr Graclík, Daniel Buňka, Michal Roth