1:1
4:4
3:4
- : -
branky (asistence): 17:58 Tomáš Szabo (Teemu Tuhkanen), 25:47 Jan Burkoň (Teemu Tuhkanen), 32:55 Jiří Špak (Jan Obermann), 33:43 Jiří Špak (Jan Burkoň), 37:45 Teemu Tuhkanen (Jan Burkoň), 40:10 Jan Burkoň (Jiří Špak), 48:39 Jan Burkoň (Tomáš Szabo), 57:52 Jiří Špak (Tomáš Szabo)
branky (asistence): 03:52 David Horáček (Tomáš Ballaty), 21:36 David Horáček (David Tampier), 23:19 David Horáček (David Tampier), 31:29 Jan Příhoda (Tomáš Ballaty), 36:17 David Horáček (Jan Šoltys), 46:29 David Horáček (David Tampier), 54:03 David Tampier (Jan Příhoda), 55:24 Jan Bitman (Jakub Ježek), 56:24 František Příhoda (David Horáček)

FBC Panthers Liberec - FBC Liberec B 8:9
18. Tomáš Szabo, 26. Jan Burkoň, 33. Jiří Špak, 34. Jiří Špak, 38. Teemu Tuhkanen, 41. Jan Burkoň, 49. Jan Burkoň, 58. Jiří Špak - 4. David Horáček, 22. David Horáček, 24. David Horáček, 32. Jan Příhoda, 37. David Horáček, 47. David Horáček, 55. David Tampier, 56. Jan Bitman, 57. František Příhoda; rozhodčí: Zdeněk Kamínek - David Scholz; vyloučení: 3:2; využití: 2:2; diváků: 32; zásahy brankářů: Pavel Kováč 25 - Miroslav Svoboda 20; po třetinách: 1:1, 4:4, 3:4;
60:00
59:59
Komentář trenéra hostí: Dneska hezké florbalové utkání. Těší mě, že jsme stále divizoví králové severu. Škoda neproměnných šancí, ale to už je takový liberecký evergreen. Díky soupeři za utkání.
59:59
Komentář trenéra domácích: Moc pěkný zápas, gratulujeme Liberci
57:52
Timeout FBC Panthers Liberec
57:52
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil Jiří Špak, asistoval Tomáš Szabo (8:9).
56:24
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil František Příhoda, asistoval David Horáček (7:9).
56:24
I hosté využívají svou druhou přesilovku a ujímají se vedení 7:9
55:42
Vyloučen hráč Jiří Špak družstva FBC Panthers Liberec na 2 minuty za nedovolené vrážení.
55:24
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil Jan Bitman, asistoval Jakub Ježek (7:8).
54:03
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil David Tampier, asistoval Jan Příhoda (7:7).
48:39
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil Jan Burkoň, asistoval Tomáš Szabo (7:6).
46:29
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil David Horáček, asistoval David Tampier (6:6).
40:10
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil Jan Burkoň, asistoval Jiří Špak (6:5).
39:42
Vyloučen hráč Jan Bitman družstva FBC Liberec B na 2 minuty za nedovolené vrážení.
37:45
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil Teemu Tuhkanen, asistoval Jan Burkoň (5:5).
36:17
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil David Horáček, asistoval Jan Šoltys (4:5).
35:46
Vyloučen hráč Jan Burkoň družstva FBC Panthers Liberec na 2 minuty za hrubost.
33:43
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil Jiří Špak, asistoval Jan Burkoň (4:4).
32:55
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil Jiří Špak, asistoval Jan Obermann (3:4).
31:29
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil Jan Příhoda, asistoval Tomáš Ballaty (2:4).
29:30
Hra je ve druhé třetině poměrně vyrovnaná a oba týmy si vytvářejí spoustu příležitostí k zakončení
25:47
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil Jan Burkoň, asistoval Teemu Tuhkanen (2:3).
17:58
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil Tomáš Szabo, asistoval Teemu Tuhkanen (1:1).
17:58
Domácí po šesti sekundách využívají svojí první přesilovku v zápase
17:52
Vyloučen hráč Jan Příhoda družstva FBC Liberec B na 2 minuty za sekání.
12:33
Domácí jsou v plném počtu
11:51
Domácí se i při oslabení dostali do pěkné gólové situace
10:33
Vyloučen hráč Lukáš Jágr družstva FBC Panthers Liberec na 2 minuty za nedovolené vrážení.
05:40
Domácí brankář teď několika zákroky podržel svůj tým
03:52
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil David Horáček, asistoval Tomáš Ballaty (0:1).
02:30
Do první domácí šance se dostal osamocený Jágr, ale Svoboda střelu chytil
00:50
Na míčku hraje od začátku hlavně hostující tým
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Zdeněk Kamínek a David Scholz.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Liberec B: brankář: Miroslav Svoboda; hráči v poli: Ladislav Láska, Jan Bitman, František Příhoda, Jakub Ježek, Jan Šoltys
00:00
Line-up domácích FBC Panthers Liberec: brankář: Pavel Kováč; hráči v poli: Teemu Tuhkanen, Tomáš Szabo, Jan Obermann, Jan Burkoň, Jiří Špak