0:3
2:3
2:2
- : -
branky (asistence): 20:37 Jan Buhr (Jakub Kofroň), 23:00 Jakub Kofroň (Martin Pešava), 55:01 Daniel Bořetický (Jan Buhr), 59:10 Lukáš Pavuk (Daniel Bořetický)
branky (asistence): 06:12 Kryštof Kůs (Radovan Kubek), 07:13 Petr Stejskal (Radovan Kubek), 14:15 Oldřich Pecha (Jiří Sedláček), 20:15 Radovan Kubek (Oldřich Pecha), 37:59 Petr Stejskal (Kryštof Kůs), 39:22 Tomáš Kubek (Jiří Sedláček), 45:59 Tomáš Ferdan (Oldřich Pecha), 52:28 Petr Stejskal (Kryštof Kůs)

FBK Piráti Sokol Chrudim - TJ Centropen Dačice 4:8
21. Jan Buhr, 24. Jakub Kofroň, 56. Daniel Bořetický, 60. Lukáš Pavuk - 7. Kryštof Kůs, 8. Petr Stejskal, 15. Oldřich Pecha, 21. Radovan Kubek, 38. Petr Stejskal, 40. Tomáš Kubek, 46. Tomáš Ferdan, 53. Petr Stejskal; rozhodčí: Vladimír Lešák - Kateřina Hátlová; vyloučení: 5:4; využití: 0:3; diváků: 41; zásahy brankářů: Milan Najman 23 - Lukáš Vacuška 30; po třetinách: 0:3, 2:3, 2:2;
60:00
59:59
Vyjádření trenéra hostů: Na začátku 2. a na konci 3. třetiny jsme vypadli z koncentrace. Děkujeme soupeři.
59:59
Vyjádření trenéra domácích: Vyhrocené utkání jsme psychicky nezvládli a nesoustředili jsme se na výkon. Děkujeme soupeři.
59:10
Branku družstva FBK Piráti Sokol Chrudim vstřelil Lukáš Pavuk, asistoval Daniel Bořetický (4:8).
57:53
Najman vychytal střelu z krosové nahrávky.
55:01
Branku družstva FBK Piráti Sokol Chrudim vstřelil Daniel Bořetický, asistoval Jan Buhr (3:8).
53:58
Další samostatný únik hostů který kryje Najman.
52:28
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil Petr Stejskal, asistoval Kryštof Kůs (2:8).
49:53
Jakub Kofroň teď nastřelil břevno.
46:14
Vyloučen hráč David Brtnický družstva FBK Piráti Sokol Chrudim na 2 minuty za blokování hokejky.
45:59
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil Tomáš Ferdan, asistoval Oldřich Pecha (2:7).
44:51
Vyloučen hráč Jakub Kofroň družstva FBK Piráti Sokol Chrudim na 2 minuty za blokování hokejky.
44:51
Vyloučen hráč Pavel Holan družstva FBK Piráti Sokol Chrudim na 2 minuty za nedovolené vrážení.
41:30
Výborný zákrok vytáhl brankář hostů proti Kučerovy.
40:00
40:00
39:22
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil Tomáš Kubek, asistoval Jiří Sedláček (2:6).
38:00
Jak se říká: nedáš - dostaneš. 2:5
37:59
37:51
Kučera v nadějné pozici netrefil branku.
31:40
Vyloučen hráč Filip Šlápota družstva TJ Centropen Dačice na 2 minuty za sekání.
29:50
Dobrá střela Kofroně, Vacuška chytá.
28:20
Krásně zblokovaná střela Brtňickým.
23:39
Vyloučen hráč Radovan Kubek družstva TJ Centropen Dačice na 2 minuty za nesportovní chování.
23:39
Radovan Kubek vyloučený pouze na 2 minuty i přes zahození hole a hlasité vulgární nadávky na domácí tým které stále pokračují...
23:00
Branku družstva FBK Piráti Sokol Chrudim vstřelil Jakub Kofroň, asistoval Martin Pešava (2:4).
20:37
Branku družstva FBK Piráti Sokol Chrudim vstřelil Jan Buhr, asistoval Jakub Kofroň (1:4).
20:15
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil Radovan Kubek, asistoval Oldřich Pecha (0:4).
20:01
První část byla značně nevyrovnaná, doufejme že se to zlomí.
20:00
20:00
19:50
Vyloučen hráč Daniel Brtnický družstva FBK Piráti Sokol Chrudim na 2 minuty za sekání.
17:54
Další nevyužitá přesilová hra domácích.
16:17
Daniel Bořetický vymyslel krásnou akci, Pavuk ovšem minul branku.
15:54
Vyloučen hráč Jiří Sedláček družstva TJ Centropen Dačice na 2 minuty za bránění ve hře.
14:15
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil Oldřich Pecha, asistoval Jiří Sedláček (0:3).
13:00
Milan Najman předvedl další skvělý zákrok.
12:34
Vyloučen hráč Pavel Holan družstva FBK Piráti Sokol Chrudim na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
10:31
Přesilovka domácích se příliš nevydařila a skončila nevyužita.
09:50
Teď Najman skvěle vychytal samostatný únik.
08:30
07:13
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil Petr Stejskal, asistoval Radovan Kubek (0:2).
06:12
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil Kryštof Kůs, asistoval Radovan Kubek (0:1).
05:16
Výborná akce domácích Vacuška chytá.
01:17
Zdravím všechny sportovní fanoušky u sledování atraktivního duelu Chrudim - Dačice.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Vladimír Lešák a Kateřina Hátlová.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Centropen Dačice: brankář: Lukáš Vacuška; hráči v poli: Petr Stejskal, Radovan Kubek, Pavel Gellner, Oldřich Pecha, Kryštof Kůs
00:00
Line-up domácích FBK Piráti Sokol Chrudim: brankář: Milan Najman; hráči v poli: Jakub Kofroň, Jan Buhr, Pavel Holan, Martin Pešava, David Brtnický