0:1
4:1
3:2
- : -
branky (asistence): 22:08 František Lahučký (Pavel Hellmann), 24:47 Pavel Hellmann, 26:37 Pavel Hellmann (Jan Freiberg), 29:32 Jan Páleník (Roman Dostál), 51:52 Jan Páleník (Pavel Hellmann), 56:32 Pavel Hellmann (Otto Suchomel), 56:56 Roman Dostál (Jan Páleník)
branky (asistence): 05:51 Adam Kuba (Michal Cigánek), 30:28 Tomáš Hesoun, 47:08 Lukáš Teska (Adam Kuba), 57:56 Michal Cigánek (Adam Kuba)

FBŠ Všestary - FBC Sokol Písek 7:4
23. František Lahučký, 25. Pavel Hellmann, 27. Pavel Hellmann, 30. Jan Páleník, 52. Jan Páleník, 57. Pavel Hellmann, 57. Roman Dostál - 6. Adam Kuba, 31. Tomáš Hesoun, 48. Lukáš Teska, 58. Michal Cigánek; rozhodčí: Jan Beránek - Jaroslav Přibyl; vyloučení: 2:3; využití: 0:1; diváků: 15; zásahy brankářů: Filip Ježek 17 - Martin Hrubec 16; po třetinách: 0:1, 4:1, 3:2;
60:00
Komentář trenéra hostí: Zápas rozhodla naše neaktivita v 2. třetině kdy nám soupeř vstřelil 4 branky a náskok už si dokázal podržet po zbytek zápasu. Děkujeme soupeři za férové utkání + i soupeři a hlavně pořadatelům.
60:00
Komentář trenéra domácích: Na toto utkání jsme se těšili, chtěli jsme zopakovat jízdu z La noche v Písku a to se nám celkem povedlo i když já jako kapitán umím hrát o dost lépe a doufám že se zlepším.. díky soupeři a hlavně fanouškům.
60:00
59:55
no tak to jsem v životě nevíděl :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D HELLMANN netrefil prázdnou branku bez golmana z 50cm :D :D :D :D no dorpčic :D ps. nikdo v okruhu 10 metrů tam nebyl
59:00
Hlasatel oznámil poslední minutu zápasu
58:00
Fanoušci ne a ne se propudit... neslyšíme pokřik žadny :(
57:56
Branku družstva FBC Sokol Písek vstřelil Michal Cigánek, asistoval Adam Kuba (7:4).
56:56
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil Roman Dostál, asistoval Jan Páleník (7:3).
56:48
Timeout FBC Sokol Písek
56:45
Helmis complete hattrick and Boban shots gol :O what the shoot :O
56:32
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil Pavel Hellmann, asistoval Otto Suchomel (6:3).
56:00
znovu díky fanouškum jmenovite Ruda Peča Stepa Kuki Tornados Mája Míša .... že jsem neviděl gol .. fakt díky
53:46
Vyloučen hráč Stanislav Jiříček družstva FBC Sokol Písek na 2 minuty za blokování hokejky.
53:30
Děkuji fanouškům ze jsou tak bystří a opravili chyby zapisovatele !! DÍKY
52:00
Tomáš Vápeník (Páleník vymetá pavučinku)
51:52
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil Jan Páleník, asistoval Pavel Hellmann (5:3).
48:47
Vyloučen hráč Luboš Čuka družstva FBC Sokol Písek na 2 minuty za nedovolené vrážení.
48:47
Hráč č.6 svalil Taviče.. klobouk dolu před tímto hráčem
47:08
Branku družstva FBC Sokol Písek vstřelil Lukáš Teska, asistoval Adam Kuba (4:3).
47:00
střely 1:3 tuto třetinu .. Písek přidal solidně
46:59
Vyloučen hráč Jan Volenec družstva FBŠ Všestary na 2 minuty za hrubost.
46:00
Ježek suspenzorem vyráží střelu
45:00
Neutrální část od obou mužstev
44:30
Hezky ted hrači Pisku zahráli přesilovku.. dočkají se golu ?
42:38
Vyloučen hráč Jakub Moravec družstva FBŠ Všestary na 2 minuty za sekání.
37:30
Ježek má žízen a zdržuje hru ... ps . prý zdraví Aju do Italie (jeho fešanda)
36:30
Moravec naposledn chvíli překazil finální příhravku Písku
35:30
Fanoušek Ruda si už na to musel vzít brejle aby stíhal hru, která se od druhé tretiny zrychlila
35:00
Velká šance hráče č. 18 z Písku.. Velmi kvalitní hráč
34:00
Piše tenisově ze vzduchu odpálil balon nasledna Moravcova střela do žebřín (jsou uplně v rohu)
33:30
Volenec odhodil protihráče dosti krutě... naslednou střelu chytá ježek
32:45
nebezpečná standartka kterou schytal nejdřív Fanda do zadku a potom Ježek do praveho prsu
32:30
jak by řekla moje mamka " bordel před brankou" která nepřinesl nic ...
30:28
Branku družstva FBC Sokol Písek vstřelil Tomáš Hesoun bez asistence (4:2).
30:28
o minutu přesně VYMETL šibenici Hesoun... solidní střelka :)
29:32
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil Jan Páleník, asistoval Roman Dostál (4:1).
29:30
tak tohle je Bobanův golík ... Krásně našel Paleníka (Vápeníka) který zasunul míček do poloodkryté branky
29:00
Suchomel výborně vrátil a vybojoval balon proti 2x silnejšímu soupeři.. ps. Otik má 54 Kg
28:00
ROMAN BOBAN DOSTÁL alias gladiator a hráč Písku poznal zač je toho rameno ...
26:37
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil Pavel Hellmann, asistoval Jan Freiberg (3:1).
26:30
Frajby dostal bálonek od Františka a nabil balon Helmisoj a balonek skáče v brance
26:00
Ježek opět prokázal proč posiluje prsní svaly a vyráží střelu, nasledně Helllllllllman těsně hodně vedle
24:47
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil Pavel Hellmann bez asistence (2:1).
24:30
za poslední minutu : 3x střela do prvního hráče písku 2x souboj u mantinelu a 1x gol Helmise
24:00
vypadl internet a znova to psát nebudu
22:08
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil František Lahučký, asistoval Pavel Hellmann (1:1).
22:00
Hellmanek krásně našel Františka, který .. no .. asi chtěně trefil prázdnou branku :)