2:4
1:3
2:4
- : -
branky (asistence): 04:34 Ondřej Baroch, 08:03 Lukáš Porazil (Martin Drobný), 31:25 Michal Stejskal (vlastní branka), 42:04 Martin Drobný (Jiří Cisler), 49:23 Pavel Honzík (Tomáš Suchý)
branky (asistence): 12:10 Martin Severa (Martin Pechatý), 13:36 Martin Pechatý (Tomáš Soukup), 16:52 Martin Severa (David Gebhardt), 18:28 David Gebhardt (Lukáš Rudiš), 20:45 David Gebhardt (Tomáš Soukup), 25:04 Martin Severa (Michal Stejskal), 27:02 Martin Pechatý (Martin Severa), 41:13 Tomáš Soukup (Martin Pechatý), 41:57 Tomáš Soukup (David Gebhardt), 48:55 Tomáš Soukup (Martin Pechatý), 58:07 Vlastimil Valter

FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň - Florbal Teplice 5:11
5. Ondřej Baroch, 9. Lukáš Porazil, 32. Michal Stejskal, 43. Martin Drobný, 50. Pavel Honzík - 13. Martin Severa, 14. Martin Pechatý, 17. Martin Severa, 19. David Gebhardt, 21. David Gebhardt, 26. Martin Severa, 28. Martin Pechatý, 42. Tomáš Soukup, 42. Tomáš Soukup, 49. Tomáš Soukup, 59. Vlastimil Valter; rozhodčí: Václav John - Lukáš Starý; vyloučení: 3:2; využití: 0:2; diváků: 60; zásahy brankářů: Jiří Cisler 5, Jiří Paleček 11 - Lukáš Topš 28; po třetinách: 2:4, 1:3, 2:4;
60:00
Komentář trenéra domácího celku: Soupeř byl dneska lepší a zaslouženě vyhrál. Dostali jsme 7 gólů z předbrankového prostoru, my jsme v něm však byli nuloví. K tomu nepoměr v čísle zblokovaných střel. Děkuji soupeři a přeji hodně štěstí do dalších zápasů.
60:00
Komentář trenéra hostujícího celku: Dnes jsme v podstatě zahájili play-off a těší mě, že vzhledem k důležitosti zápasu jsme dodržovali taktiku a zaslouženě vyhráli. Nicméně zítra nás čeká další krok k sezónnímu cílů.
60:00
59:59
A je dobojováno..
59:59
Střely: FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň 33, Florbal Teplice 27
59:41
Utkání se blíží ke konci a bohužel i plzeňské naděje na postup do baráže, které před zápasem byly malé, ale byly.
58:07
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil Vlastimil Valter bez asistence (5:11).
58:07
Nyní už teplický trefují prázdnou branku.
57:52
Další tyč.. tentokrát po střele Porazila.
57:08
Husák dostal přesnou nahrávku na hranici velkého brankoviště.. přestřeluje.
56:41
Porazil v šanci netrefuje balon.
55:48
Domácí se oproti Teplicím na každý gól neskutečně nadřou. Malkus sám před Topšem, trefuje pouze do nohy.
54:58
Hosté v pěti..
53:23
Vidíme hru 6 na 4. Domácí si dávají nepřesné nahrávky. Z jedné takové mohl padnout gól do prázdné branky.. Balon ale těsně minul tyč.
52:58
Vyloučen hráč David Gebhardt družstva Florbal Teplice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
52:50
Domácí jsou už cca 2 minuty v šesti a drží teplický na jejich polovině.
51:56
Štědrý trefuje tyč.
51:20
Zápal teď vysvětlil Valtrovi kdo je pánem kolem brankoviště.
50:01
Teplice na balonu, Paleček v bráně.
49:50
Domácí opět v šesti.
49:23
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil Pavel Honzík, asistoval Tomáš Suchý (5:10).
49:23
A to přináší ovoce.
49:20
Domácím nezbývá nic jiného, než to zkusit v šesti.
48:55
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil Tomáš Soukup, asistoval Martin Pechatý (4:10).
48:55
A další takový protiútok proměněn. Domácí zdvojili hostujícího obránce, ten je dokázal prohodit a vyslal do akce 2 své spoluhráče, kteří si s jedním plzeňským obráncem a gólmanem poradili.
47:55
Domácí jsou z větší části na balonu, hostům se ale daří zblokovat většinu střel a proměňovat protiútoky.
46:53
Hosté se ubránili, viděli jsme pouze několik nepřesných střel.
44:53
Vyloučen hráč Lukáš Fiala družstva Florbal Teplice na 2 minuty za sekání.
44:53
Uvidíme první přesilovou hru domácích.
44:06
Barochovu střelu vyráží ramenem Topš.
42:04
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil Martin Drobný, asistoval Jiří Cisler (4:9).
42:04
Drobný to tak ale nechce nechat.
41:57
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil Tomáš Soukup, asistoval David Gebhardt (3:9).
41:57
Tak tohle začíná vypadat na debakl..
41:13
41:13
S první střelou Teplic si Paleček poradil, na dorážku už byl krátký.
40:20
Domácí se v oslabení řítili 2 na 1, Topš chytá
40:00
40:00
39:42
Vyloučen hráč Jan Husák družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za nedovolené vrážení.
38:39
Fiala běžel sám na Palečka, ten ovšem je zatím bezchybný.
37:23
Většině střel skončí na těle obránců, Topš nemá moc práce.
35:25
Domácí jsou aktivnější, střelecky se nedaří.
32:58
Honzík střílel do odkryté branky, ale Topš předvedl superskok.
32:02
Paleček teď maskou vyrazil další nebezpečnou střelu Teplic.
31:25
Vlastní branku družstva Florbal Teplice vstřelil Michal Stejskal (3:7).
31:25
Tak prý ne.. vlastní gól.
31:25
Husákovu střelu dorazil do branky Mošna.
30:33
Paleček zastavil samostatný únik Teplic.
27:03
Přesto vidíme změnu v brankovišti Plzně.
27:02
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil Martin Pechatý, asistoval Martin Severa (2:7).
27:02
Střídání brankáře. Nový brankář Jiří Paleček družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň
27:02
Cisler dnes nemá moc šancí zasáhnout proti střelám Teplic. Další přesnou střelou zvyšuje skóre zápasu Pechatý.
26:02
Vyloučen hráč Filip Štědrý družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za blokování hokejky.
25:04
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil Martin Severa, asistoval Michal Stejskal (2:6).
25:04
Balon přeletěl bránícího Katolického a Severa trefuje míček ze vzduchu.
23:29
Domácí v plném počtu.
22:22
Severa ve velké šanci netrefuje balon.
21:29
Vyloučen hráč Jan Husák družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za hrubost.
20:45
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil David Gebhardt, asistoval Tomáš Soukup (2:5).
20:45
Křižná nahrávka a další gól.
20:00
20:00
18:28
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil David Gebhardt, asistoval Lukáš Rudiš (2:4).
18:28
Hosté z přečíslení zakončují nad rameno Cislera.
16:52
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil Martin Severa, asistoval David Gebhardt (2:3).
16:52
Mela před brankou a gól.
16:12
Štědrý krásně nahrál Suchému, ten ale ve velké šanci přestřelil.
15:11
Porazil teď přestřelil zhruba o 7,5 metru, rána to ale byla neskutečná.
13:54
Husák vyslal jedovatou střelu, Topš chytá.
13:36
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil Martin Pechatý, asistoval Tomáš Soukup (2:2).
13:36
A máme srovnáno.. .od pravého mantinelu přesně nad nohu Cislera se trefuje Pechatý.
12:10
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil Martin Severa, asistoval Martin Pechatý (2:1).
12:10
Krásnou střelou z výběhu ze standardní situace hosté snižují skóre utkání.
11:20
Domácí tým teď zblokoval několik střel Teplic.
08:40
Hostům se střelba nedaří, Císler zatím neměl moc práce. Poslední střelu vytěsnili mimo tři tyče domácí obránci.
08:03
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil Lukáš Porazil, asistoval Martin Drobný (2:0).
08:03
Sražená střela končí až za zády Topše.
04:34
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil Ondřej Baroch bez asistence (1:0).
04:34
Baroch obral o balon hostujícího obránce a nekompromisně střílí první gól utkání.