0:3
4:1
2:4
- : -
branky (asistence): 20:56 Matěj Doubek (Milan Paták), 25:40 Tomáš Dohnal (Robert Chaloupka), 27:39 Matěj Doubek (Tomáš Krátoška), 29:11 Matěj Doubek (Michal Hošek), 50:24 Matěj Doubek (Tomáš Voldřich), 53:09 Matěj Doubek (Tomáš Dohnal)
branky (asistence): 05:04 Radovan Kubek (Oldřich Pecha), 10:34 René Mikel (Jiří Sedláček), 14:06 Jiří Sedláček, 23:15 René Mikel (Petr Henzl), 44:17 Daniel Holeček (Tomáš Kubek), 44:55 Petr Henzl (Pavel Gellner), 48:14 René Mikel (Jiří Sedláček), 56:58 Radovan Kubek (Oldřich Pecha)

Pacovští Honzíci - TJ Centropen Dačice 6:8
21. Matěj Doubek, 26. Tomáš Dohnal, 28. Matěj Doubek, 30. Matěj Doubek, 51. Matěj Doubek, 54. Matěj Doubek - 6. Radovan Kubek, 11. René Mikel, 15. Jiří Sedláček, 24. René Mikel, 45. Daniel Holeček, 45. Petr Henzl, 49. René Mikel, 57. Radovan Kubek; rozhodčí: Jiří Kučera - Ondřej Pech; vyloučení: 4:7 + Radovan Kubek 10; využití: 2:2; diváků: 42; zásahy brankářů: Jaroslav Mareš 27 - Tomáš Ferdan 21; po třetinách: 0:3, 4:1, 2:4;
60:00
59:59
Komentář asistenta hostí: I přes slabší druhou třetinu jsme utkání nakonec zvládli. Soupeř nás potrápil skvělým výkonem. Děkujeme za utkání.
59:59
Komentář trenéra domácích: Začali jsme dobře, ale ve dvou oslabeních jsme dvakrát inkasovali a sesypali jsme se. Ve druhé třetině jsme konečně začali bojovat, soupeře jsme přehrávali a zaslouženě vyrovnali. Na začátku 3. třetiny ale soupeř rozhodl utkání díky technicky kvalitně provedeným akcím, které nám bohužel scházejí. Pokud udržíme tempo po celý zápas, můžeme sehrávat vyrovnaná utkání se špičkou soutěže.
59:59
Střely ve třetí třetině: 7 - 15
56:58
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil Radovan Kubek, asistoval Oldřich Pecha (6:8).
53:09
Timeout TJ Centropen Dačice
53:09
Branku družstva Pacovští Honzíci vstřelil Matěj Doubek, asistoval Tomáš Dohnal (6:7).
50:24
Branku družstva Pacovští Honzíci vstřelil Matěj Doubek, asistoval Tomáš Voldřich (5:7).
49:00
Vyloučen hráč Daniel Holeček družstva TJ Centropen Dačice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
48:14
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil René Mikel, asistoval Jiří Sedláček (4:7).
46:05
Vyloučen hráč Petr Henzl družstva TJ Centropen Dačice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
44:55
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil Petr Henzl, asistoval Pavel Gellner (4:6).
44:17
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil Daniel Holeček, asistoval Tomáš Kubek (4:5).
40:00
40:00
39:59
Střely ve druhé třetině: 12 - 7
38:01
Vyloučen hráč Oldřich Pecha družstva TJ Centropen Dačice na 2 minuty za hrubost.
38:01
Vyloučen hráč Ondřej Toman družstva Pacovští Honzíci na 2 minuty za hrubost.
36:10
Vyloučen hráč Radovan Kubek družstva TJ Centropen Dačice na 2 minuty za nesportovní chování.
36:10
Vyloučen hráč Radovan Kubek družstva TJ Centropen Dačice na 10 minut za nesportovní chování.
29:11
Branku družstva Pacovští Honzíci vstřelil Matěj Doubek, asistoval Michal Hošek (4:4).
27:39
Branku družstva Pacovští Honzíci vstřelil Matěj Doubek, asistoval Tomáš Krátoška (3:4).
25:40
Branku družstva Pacovští Honzíci vstřelil Tomáš Dohnal, asistoval Robert Chaloupka (2:4).
23:15
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil René Mikel, asistoval Petr Henzl (1:4).
20:56
Branku družstva Pacovští Honzíci vstřelil Matěj Doubek, asistoval Milan Paták (1:3).
20:00
20:00
19:59
Střely po první třetině: 8 - 13
19:51
Vyloučen hráč Kryštof Kůs družstva TJ Centropen Dačice na 2 minuty za blokování hokejky.
17:36
Vyloučen hráč Tomáš Kubek družstva TJ Centropen Dačice na 2 minuty za sekání.
14:06
Timeout Pacovští Honzíci
14:06
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil Jiří Sedláček bez asistence (0:3).
11:05
Vyloučen hráč Tomáš Krátoška družstva Pacovští Honzíci na 2 minuty za nedovolené vrážení.
10:34
10:21
Vyloučen hráč Milan Paták družstva Pacovští Honzíci na 2 minuty za nedovolené vrážení.
07:45
Vyloučen hráč Jiří Sedláček družstva TJ Centropen Dačice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
05:04
03:59
Vyloučen hráč Robert Chaloupka družstva Pacovští Honzíci na 2 minuty za blokování hokejky.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jiří Kučera a Ondřej Pech.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Centropen Dačice: brankář: Tomáš Ferdan; hráči v poli: Oldřich Pecha, Petr Stejskal, Kryštof Kůs, Radovan Kubek, Pavel Gellner
00:00
Line-up domácích Pacovští Honzíci: brankář: Jaroslav Mareš; hráči v poli: Tomáš Krátoška, Tomáš Voldřich, Jan Tomšů, Matěj Doubek, Michal Hošek