2:1
4:2
1:0
FBS Olomouc
branky (asistence): 35:07 Martin Kalivoda, 39:31 Vít Kahánek (Martin Kalivoda), 43:28 Václav Štrbák (Vojtěch Gřundel), 47:01 Vít Kahánek (Jan Lojkásek), 51:29 Daniel Žurek (Martin Kalivoda), 59:32 Vít Kahánek (Vojtěch Gřundel), 60:31 Vojtěch Gřundel
FBS Olomouc
branky (asistence): 05:22 Jan Schneider (Tomáš Doubek), 05:45 Tomáš Doubek (Patrik Liška), 15:03 Jan Roletzký (Jan Schneider), 36:49 Martin Pudil (Vojtěch Blana), 50:10 Daniel Tichý (Vojtěch Blana), 52:04 Vojtěch Blana (Daniel Tichý)

FbC KOVO KM Frýdek-Místek - FBS Olomouc 7:6p
36. Martin Kalivoda, 40. Vít Kahánek, 44. Václav Štrbák, 48. Vít Kahánek, 52. Daniel Žurek, 60. Vít Kahánek, 61. Vojtěch Gřundel - 6. Jan Schneider, 6. Tomáš Doubek, 16. Jan Roletzký, 37. Martin Pudil, 51. Daniel Tichý, 53. Vojtěch Blana; rozhodčí: Jiří Frömmel - Jiří Večerek; vyloučení: 3:2; využití: 0:0; diváků: 15; zásahy brankářů: Michal Zápalka 25 - Jan Šauer 31; po třetinách: 0:3, 2:1, 4:2, 1:0;
65:00
Komentář trenéra domácího celku, Tomáše Vežranovského: Dnes jsme tahali sirky za kratší konec a nechali suopeře jednoduše skorovat. Na konci zápasu jsme sebrali všechny síly a dotlačili ho do prodloužení. Tam už se zadařilo našim útočníkům, kteří zvládli i v oslabení dotáhnout zápas do správného konce. Soupeřům přeji hodně štěstí do dalších bojů a šťastnou cestu.
65:00
Komentář trenéra hostujícího celku, Lukáše Rubínna: Stejně jako včera nás zápas stála extrémní nervozita na konci zápasu a tristní přesilové hry, ze kterých spíše inkasujeme než bychom dávali branky. Musíme na tom pořád pracovat. Soupeři gratulace my budeme bojovat do posledního kola soutěže!
65:00
V prodloužení jsme viděli jedinou střelu na obou stranách.
60:31
60:31
Branku družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek vstřelil Vojtěch Gřundel bez asistence (7:6).
60:00
60:00
V třetí třetině byl poměr střel na bránu 14:8.
60:00
59:32
Branku družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek vstřelil Vít Kahánek, asistoval Vojtěch Gřundel (6:6).
58:50
Vyloučen hráč Radek Měrka družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek na 2 minuty za hrubost.
58:22
Timeout FbC KOVO KM Frýdek-Místek
57:04
Hosté hrají v plném počtu.
56:47
Frýdek hraje bez brankáře. Tedy chvíli 6 na 4.
55:04
Vyloučen hráč Tomáš Doubek družstva FBS Olomouc na 2 minuty za vysoká hokejka.
54:56
Frýdek se snaží překvapovat protihráče okamžitými rozehrávkami standardek.
54:17
S blížícím se koncem se zvyšuje napětí hráčů.
52:04
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil Vojtěch Blana, asistoval Daniel Tichý (5:6).
52:04
Zápalka nejprve perfektně vychytal nebezpečnou střelu, ale na dorážku už byl krátký.
51:29
Branku družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek vstřelil Daniel Žurek, asistoval Martin Kalivoda (5:5).
50:10
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil Daniel Tichý, asistoval Vojtěch Blana (4:5).
49:15
Olomoucký hráč se přece jen dostal až před Zápalkovu bránu. Následuje ošetření Zápalkovy ruky, když dostal klepanec hokejkou.
47:32
Frýdek zatím v poslední třetině soupeře přehrává po všech směrech.
47:01
Branku družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek vstřelil Vít Kahánek, asistoval Jan Lojkásek (4:4).
46:20
Brankář na zemi, chumel před bránou. Kahánek zkouší střelu naslepo, ale neprošla.
45:25
Lukáš Žurek zkusil sám projít mezi dvěmi hráči, což se mu podařilo, ale jeho střelu zblokoval třetí obránce.
44:30
Frýdek si zakoupil práva na držení míčku.
43:28
Branku družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek vstřelil Václav Štrbák, asistoval Vojtěch Gřundel (3:4).
43:19
Gřunděl sám běží na bránu, ale v rychlosti golmana neoklamal.
42:50
Chneider ještě jednou, tentokát jeho dělovka mířila na břevno.
41:22
Chneider vybojoval míček, ale přestřelil bránu.
40:02
Frýdek vybojoval míček a pouští se do útoku.
40:00
40:00
V druhé třetině měly oba týmy shodně 8 střel na bránu.
40:00
39:31
Branku družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek vstřelil Vít Kahánek, asistoval Martin Kalivoda (2:4).
38:51
Oba týmy se snaží hrát co nejjednodušeji bez kombinací.
36:49
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil Martin Pudil, asistoval Vojtěch Blana (1:4).
35:07
Branku družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek vstřelil Martin Kalivoda bez asistence (1:3).
33:09
Oba týmy jsou na tom přibližně stejně v držení míčku, ale Olomouc působí nebezpečněji. Dostává se do lepších střeleckých pozic.
31:22
Utkání přihlíží 15 diváků.
30:34
Několik akcí na obou stranách, jen tomu chyběla koncovka.
28:15
Domácí jsou v plném počtu a řítí se do útoku.
26:15
Vyloučen hráč Daniel Žurek družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek na 2 minuty za sekání.
25:44
Olomouc dlouho nestřídal a Frýdek se toho snaží využít zvýšeným tlakem.
23:17
21:17
Vyloučen hráč Tomáš Doubek družstva FBS Olomouc na 2 minuty za bránění ve hře.
20:00
20:00
Střelecky byla první třetina velmi vyrovnaná. Poměr střel na bránu je 15:14.
20:00
18:30
Hosté v přečíslení, ale zatáhli míček až za bránu a pak už s tím nebylo moc co dělat.
17:32
Žurek Lukáš trefuje břevno.
16:17
Frýdek trochu zvýšil tempo a více se dostává k míčku.
15:03
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil Jan Roletzký, asistoval Jan Schneider (0:3).
14:45
Hosté v akci, Zápalka naštěstí na svém místě.
14:03
Frýdek hraje v plném počtu.
12:24
Po Olomoucké standardce bez nápadu (prostá střela do obránce) následoval Gřundělův únik na samotného brankáře. Ten jej však také vychytal.
12:03
Vyloučen hráč Martin Kalivoda družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek na 2 minuty za vysoká hokejka.
11:17
Kahánkova střela mířila hodně nad bránu.
10:31
Gřunděl pečlivě vyčkával na přihrávku a jeho střela vypadala velmi nadějně.
07:44
Dva hráči Olomouce běželi sami na Zápalku. Obránci byli až v jejich závěsu. Avšak Zápalka je oba dokázal vychytat.
05:45
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil Tomáš Doubek, asistoval Patrik Liška (0:2).
05:41
Olomouc teď zaváhal. Míček se povaloval na brankové čáře a golman mimo bránu.
05:22
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil Jan Schneider, asistoval Tomáš Doubek (0:1).
04:20
Domácí si zatím vytvářejí více šancí. Nejsou to sice žádné tutovky, ale rozhodně jsou více vidět.
02:12
V šanci Lukáš Žurek před branou. Ale brankářovi se podařilo mu vzít míček než stačil vystřelit.
00:48
Frýdek rozehrává na útočné polovině. Po krátké přihrávce následovala střela do obránce.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jiří Frömmel a Jiří Večerek.
00:00
00:00
Line-up hostů FBS Olomouc: brankář: Jan Šauer; hráči v poli: Martin Willmann, Tomáš Doubek, Jan Roletzký, Jan Schneider, Patrik Liška
00:00
Line-up domácích FbC KOVO KM Frýdek-Místek: brankář: Michal Zápalka; hráči v poli: Martin Kalivoda, Radek Měrka, Vojtěch Gřundel, Václav Štrbák, Lukáš Žurek