2:2
0:1
FBŠ Jihlava
FBŠ Jihlava
branky (asistence): 27:12 Tomáš Paul, 30:26 Jakub Horský (Jakub Svoboda), 49:45 Jakub Horský (Tomáš Kasper), 51:44 Radim Vlk (Ivoš Varhaník)
branky (asistence): 13:03 Daniel Holeček (Petr Stejskal), 17:34 René Mikel (Oldřich Pecha), 44:19 René Mikel (Filip Šlápota), 48:30 Pavel Gellner (Oldřich Pecha), 63:16 René Mikel (Filip Šlápota)

FBŠ Jihlava - TJ Centropen Dačice 4:5p
28. Tomáš Paul, 31. Jakub Horský, 50. Jakub Horský, 52. Radim Vlk - 14. Daniel Holeček, 18. René Mikel, 45. René Mikel, 49. Pavel Gellner, 64. René Mikel; rozhodčí: Karel Balla - Vojtěch Typl; vyloučení: 0:2; využití: 0:0; diváků: 27; zásahy brankářů: Jan Pražák 23 - Lukáš Vacuška 29; po třetinách: 0:2, 2:0, 2:2, 0:1;
65:00
Komentář trenéra Jihlavy Lubomíra Kocourka: Dvakrát jsme stáhli dvoubodové manko a i přes to, že jsme sehráli dobrý zápas, zvítězil ten šťastnější tým.
65:00
Komentář trenéra Dačic Davida Černého: Jihlava ukázala, že se s ním musí i do budoucna počítat. Hra probíhala ve vysokém tempu a byla vyrovnaná. Nakonec jsme byli šťastnější. Děkujeme našim divákům, že vážili cestu a děkujeme i soupeři za dobrý zápas.
63:16
63:16
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil René Mikel, asistoval Filip Šlápota (4:5).
63:16
Mikel ukončuje dramatické prodloužení střelou pod břevno a připisuje výhru Dačicím.
59:07
Poslední minuta je směsice honiček za skákajícím míčkem a snaha dotlačit míček do branek.
57:47
Fanoušci Dačic už jsou uklidňováni pořadateli.
57:07
Vyloučen hráč Jiří Sedláček družstva TJ Centropen Dačice na 2 minuty za zdržování hry.
57:07
Vydíme další vyhrocené vyloučení Dačic.
57:03
Viděli jsme první akrobatický pád Kůse.
55:12
Paul zkouší střelu, kterou vyráží Vacuška, Vlk se snaží ještě dorážet, ale je blokován Kubekem.
54:13
MIkel zkouší střelu na Pražáka. ten střelu likviduje.
53:27
Jelínek zkouší lob na Kaspera. Míček mu vykopává Pecha.
51:44
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil Radim Vlk, asistoval Ivoš Varhaník (4:4).
51:43
Jihlava zatlačila na Dačice a Vlk připisuje vyrovnávací branku Jihlavy.
50:26
Krosová nahrávka Stejskala už vypadala na další branku Dačic. V poslední vteřině zakročil Varhaník a uklidil míček do rohu.
49:45
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil Jakub Horský, asistoval Tomáš Kasper (3:4).
49:45
Kasper slyšel volného Horského, který přesnou střelou umisťuje třetí branku Jihlavy.
48:30
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil Pavel Gellner, asistoval Oldřich Pecha (2:4).
48:30
Dačice zatlačili na Jihlavu a připisují si další branku.
47:54
Timeout TJ Centropen Dačice
47:13
U pořadatelského stolu mantinely jen zvoní.
46:30
Kasper sám před bránou Vacušky. Jeho střela končí mimo.
44:19
44:19
Nahrávka Šlápoty z rohu na úplně samotného Mikela před bránou končí třetí brankou Dačic.
43:50
Horský nahrává krosovou přihrávkou Kasperovi, který netrefuje míček.
41:48
Dačice jsou v plném počtu.
40:46
Paul nahrává z půlky na střed Varhaníkovi. Jeho střelu blokuje Vacuška.
40:00
40:00
39:59
Počet střel ve druhé třetině: FBŠ Jihlava - 11, Dačice - 9
39:48
Vyloučen hráč Jiří Sedláček družstva TJ Centropen Dačice na 2 minuty za nesportovní chování.
39:48
Po faulu Jihlavy se situace u branky vyhrocuje k vyloučení Sedláčka za nesportovní chování.
38:14
Vlk se prokličkoval sám na střelu z úhlu a slyšíme zvonit břevno Vacušky.
37:05
Bratři Horští zkouší kombinací dotlačit míček do branky.
35:46
Dačice zkouší tlačit na Jihlavskou branku. Střela Mikela končí za brankou.
34:19
Střela Holečka doskákala až mezi nohy sedícího Pražáka.
31:56
Situace na obranné polovině Dačic se čím dál víc vyhrocuje. V rohu po souboji Pecha a Paula oba končí na zemi za mantinely.
30:26
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil Jakub Horský, asistoval Jakub Svoboda (2:2).
30:26
Ze standardní situace před brankou Vacušky padá vyrovnávací branka Jihlavy.
29:40
Z tribuny se ozývá bouřlivé pískání po faulu Dačic.
28:57
Toto utkání sleduje 27 diváků.
27:12
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil Tomáš Paul bez asistence (1:2).
27:12
Paul vypichuje míček, prokličkovává přes obranu hostí a umisťuje střelu pod ruku Vacušky.
25:29
Hra je poslední minutu na obranné polovině domácích. Dačice se snaží kombinacemi krosových přihrávek dostat k bráně Pražáka.
24:04
Kombinace Kaspera a Horského končí s míčkem na zádech Pecha.
23:16
Jihlava vůbec nezaregistrovala střelu Sedláčka.
21:40
Holeček krosovou přihrávkou našel Mikela, ten netrefuje prázdnou branku Pražáka a padá na zem.
20:45
Mikel vystřeluje od mantinelu. Střela končí za brankou.
17:34
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil René Mikel, asistoval Oldřich Pecha (0:2).
17:34
Mikel zkouší střelu z výběhu a umisťuje druhou branku Dačic.
17:02
Kubek sám před bránou Pražáka. Jeho střela je vyražena nohou Pražáka.
15:47
Vlk si našel Paula, který ze středu zkouší střelu.
14:26
Horský si snaží najít místo na přihrávku za brankou Vacušky.
13:03
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil Daniel Holeček, asistoval Petr Stejskal (0:1).
13:02
Dačice vybojovali míček, a přechází do protiútoku. Kombinace Stejskala s Holečkem připisuje první gól utkání.
12:19
Jihlava rozehrává na velkém brankovišti hostí, Paul shazuje míček na Kaspera. Jeho střela končí za mantinelem.
12:05
Dačice zkusili zatlačit na bránu Pražáka.
11:30
Kolátor vybojoval volný úder v rohu hostí.
11:03
Vlk si našel Jelínka, který zkouší střelu.
08:14
Paul zkouší střelu na bránu, která se odráží od boty Pecha a končí za mantinelem.