3:3
1:0
- : -
FBS Olomouc
branky (asistence): 01:31 Lukáš Kaďorek (Dalibor Koutný), 07:32 Dalibor Koutný (Lukáš Kaďorek), 32:34 Matěj Ševčík (Dalibor Koutný), 32:38 Martin Jurečka, 37:00 Lukáš Kaďorek (Dalibor Koutný), 58:40 Lukáš Kaďorek (Marek Vychodil)
FBS Olomouc
branky (asistence): 02:48 Martin Pudil (Jan Minář), 30:27 Jan Roletzký (Filip Sklenovský), 32:15 Martin Willmann (Filip Sklenovský), 37:47 Daniel Tichý (Jan Roletzký)

FBC MSEM Přerov - FBS Olomouc 6:4
2. Lukáš Kaďorek, 8. Dalibor Koutný, 33. Matěj Ševčík, 33. Martin Jurečka, 38. Lukáš Kaďorek, 59. Lukáš Kaďorek - 3. Martin Pudil, 31. Jan Roletzký, 33. Martin Willmann, 38. Daniel Tichý; rozhodčí: Martin Fráňa - Jindřich Kratochvíl; vyloučení: 4:3 + Filip Sklenovský 5 + ČK3; využití: 0:1; diváků: 36; zásahy brankářů: Zdeněk Raška 23 - Jan Šauer 7, Michal Kráčmar 7; po třetinách: 2:1, 3:3, 1:0;
60:00
59:59
Komentář trenéra hostů: "Hra naprosto vyrovnaná, hrálo se do poslední vteřiny. My jsme pohrdli dvěma nájezdama. Děkuji soupeři za zápas."
59:59
Komentář trenéra domacích: "Klíčové tři body z nepřílis pohledného utkání bereme. Soupeři děkujeme za utkání v takto netradičním čase."
59:59
Střely 4:8
58:53
Vyloučen hráč Filip Sklenovský družstva FBS Olomouc na 5 minut za nesportovní chování.
58:53
Vyloučen hráč Filip Sklenovský družstva FBS Olomouc do konce utkání.
58:40
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil Lukáš Kaďorek, asistoval Marek Vychodil (6:4).
58:40
Kaďa završuje hattrick a troufám si říct, že je rozhodnuto.
57:16
Timeout FBS Olomouc
53:42
Sledujeme vyrovnané utkání "nahoru dolů"
50:58
Vyloučen hráč Hynek Halíř družstva FBS Olomouc na 2 minuty za sekání.
49:24
Vyloučen hráč Tomáš Doubek družstva FBS Olomouc na 2 minuty za hrubost.
38:53
Vyloučen hráč Lukáš Kaďorek družstva FBC MSEM Přerov na 2 minuty za hrubost.
37:47
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil Daniel Tichý, asistoval Jan Roletzký (5:4).
37:47
Hosté snižují na rozdíl jediného gólu!
37:25
Vyloučen hráč Tomáš Hořecký družstva FBC MSEM Přerov na 2 minuty za blokování hokejky.
37:00
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil Lukáš Kaďorek, asistoval Dalibor Koutný (5:3).
33:41
Trestné střílení družstva FBS Olomouc neproměnil Filip Sklenovský.
33:41
Vyloučen hráč Martin Jurečka družstva FBC MSEM Přerov na 2 minuty za vysoká hokejka.
33:41
Za vysokou hokejku jde pykat i Jurečka
32:40
Obrat jako HROM!
32:38
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil Martin Jurečka bez asistence (4:3).
32:34
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil Matěj Ševčík, asistoval Dalibor Koutný (3:3).
32:15
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil Martin Willmann, asistoval Filip Sklenovský (2:3).
32:15
Hosté jdou v zápase poprvé do vedení!
30:27
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil Jan Roletzký, asistoval Filip Sklenovský (2:2).
25:37
Trestné střílení družstva FBS Olomouc neproměnil Jan Roletzký.
25:37
Vyloučen hráč Matěj Ševčík družstva FBC MSEM Přerov na 2 minuty za vysoká hokejka.
20:01
Na dnešní utkání si našlo cestu 36 diváků. Děkujeme.
20:00
20:00
19:59
Střely 11:7
08:17
Vyloučen hráč Dominik Špaček družstva FBS Olomouc na 2 minuty za blokování hokejky.
07:32
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil Dalibor Koutný, asistoval Lukáš Kaďorek (2:1).
02:48
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil Martin Pudil, asistoval Jan Minář (1:1).
01:31
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Fráňa a Jindřich Kratochvíl.
00:00
00:00
Line-up hostů FBS Olomouc: brankář: Jan Šauer; hráči v poli: Jan Roletzký, Ondřej Borik, Patrik Liška, Martin Willmann, Filip Sklenovský
00:00
Line-up domácích FBC MSEM Přerov: brankář: Zdeněk Raška; hráči v poli: Petr Malina, Daniel Grener, Dalibor Koutný, Lukáš Kaďorek, Matěj Ševčík