3:2
- : -
FBC Letka
FBC Letka
branky (asistence): 03:55 Karel Stejskal (Jan Hensler), 21:05 Radim Kahánek (Dalibor Ondruch), 22:00 Radim Kahánek (Dominik Hubl), 22:45 Dalibor Ondruch (Jan Mrázek), 27:38 Dominik Hubl (Tomáš Lokša), 28:56 Dominik Hubl (Karel Stejskal), 32:07 Karel Stejskal (Radim Kahánek), 40:29 Radim Kahánek (Tomáš Lokša), 44:40 Radim Kahánek (Dominik Hubl), 46:44 Radek Jurák (Dalibor Ondruch)
branky (asistence): 06:04 Daniel Žurek (Vojtěch Gřundel), 15:30 Vojtěch Gřundel (Martin Nenička), 50:56 Ivan Valigura (Vojtěch Gřundel), 58:23 Martin Nenička

FBC Letka - FbC KOVO KM Frýdek-Místek 10:4
4. Karel Stejskal, 22. Radim Kahánek, 23. Radim Kahánek, 23. Dalibor Ondruch, 28. Dominik Hubl, 29. Dominik Hubl, 33. Karel Stejskal, 41. Radim Kahánek, 45. Radim Kahánek, 47. Radek Jurák - 7. Daniel Žurek, 16. Vojtěch Gřundel, 51. Ivan Valigura, 59. Martin Nenička; rozhodčí: Matěj Vráblík - Dominik Prosický; vyloučení: 3:3; využití: 1:0; diváků: 15; zásahy brankářů: Roman Fučík 19 - Marek Hrabec 27; po třetinách: 1:2, 6:0, 3:2;
60:00
Komentář trenéra hostů: Dnes jsme sehrali těžký zápas s jedním s aspirantů s postupem do národní ligy a bohužel díky výpadku v druhé části jsme pak už jsme jen museli pracně dotahovat tento náskok a kvalita soupeře se potvrdila. Letce přejeme hodně štěstí v play-off.
60:00
Komentář kapitána domácího týmu Lukáše Tomana: Tak jsme mistři no a co! Všem týmům děkujem.
60:00
59:59
Střely na branku po 3. třetině: domácí - 9, hosté - 10
58:23
Branku družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek vstřelil Martin Nenička z trestného střílení (10:4).
58:23
Dlouhý lob na Gřudela a Balek při tom fauloval a následovalo trestné střílení, kdy Nenička proměnil
56:24
Hubl dostal skákavou přihrávku od Kahánka, ale neposedný míček nedokázal zkrotit.
52:40
Rozehrávka před Hrabcovou brankou Nekula na Krupu, ale ten míří vysoko nad.
50:56
Branku družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek vstřelil Ivan Valigura, asistoval Vojtěch Gřundel (10:3).
50:56
Valigura se přesně trefil a trefil k Fučíkově pravé tyčce.
50:15
Žabka teď ohrozil svatyni Fučíka, ale ten zákrok očekával.
48:24
Hubl nahrál za sebe na Kahánka, tomu se však míček sklouznul z čepele.
47:16
Holuscha rozehrál na Tomana a ten minul asi o 5 cm bránu.
46:44
Branku družstva FBC Letka vstřelil Radek Jurák, asistoval Dalibor Ondruch (10:2).
46:44
Zpoza branky přihrál Ondruch na Juráka.
44:40
Branku družstva FBC Letka vstřelil Radim Kahánek, asistoval Dominik Hubl (9:2).
44:40
Hubl velice pěknou přihrávkou nahrál R. Kahánkovi a ten si dneska zapisuje hattrick.
44:03
Vyloučen hráč Dalibor Ondruch družstva FBC Letka na 2 minuty za hrubost.
42:21
Hubl sám před brankářem, ale ten to vychytal.
40:29
Branku družstva FBC Letka vstřelil Radim Kahánek, asistoval Tomáš Lokša (8:2).
40:00
40:00
39:59
Střely na branku po 2. třetině: domácí - 9, hosté - 4.
38:49
Teď nastává opačná situace, kdy se Frýdek stáhl na vlastní polovinu.
37:39
Ondruch zpoza brány na Juráka, ale míček se dostal do protějšího rohu.
36:04
Frýdek začal napadal Letkovské hráče a moc šancí Letky nepřichází, i když jsou pořád na míčku.
35:10
Letka si tohle oslabení už pohlídá, rozehrává se totiž na polovině hostů.
33:19
Vyloučen hráč Jan Hensler družstva FBC Letka na 2 minuty za hrubost.
32:07
Branku družstva FBC Letka vstřelil Karel Stejskal, asistoval Radim Kahánek (7:2).
32:07
Zřejmě jsem to na začátku zakřila a Hrabec teď dostává pěknou sodu od Letkovských hráčů. Stejskal si vybojoval míček a konečně normální střelou zakončil.
31:25
Holuscha chtěl vymyslet zajímavou rozehrávku s Tomanem, ale Frýdek postavil dobrou obranou zeď.
30:40
Letka zřejmě změnila taktiku a vyplácí se to. Hrabec z 6 střel má 5 golů,
28:56
Branku družstva FBC Letka vstřelil Dominik Hubl, asistoval Karel Stejskal (6:2).
28:56
Hubl nahodil na golmana a míček se příhodně odrazil od Měrky přímo do brány.
27:38
Branku družstva FBC Letka vstřelil Dominik Hubl, asistoval Tomáš Lokša (5:2).
27:38
Hubl vymíchal Hrabce a Letka navyšuje skore.
27:26
Frýdek je teď v přečíslení, ale Letka usilovně brání.
25:34
Vyloučen hráč Martin Krupa družstva FBC Letka na 2 minuty za bránění ve hře.
24:30
Vyloučen hráč Daniel Žurek družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek na 2 minuty za bránění ve hře.
24:30
Žurek fauloval Hubla a Letka si opět zahraje přesilovku.
22:45
Branku družstva FBC Letka vstřelil Dalibor Ondruch, asistoval Jan Mrázek (4:2).
22:45
Ondruch oběhl celé hřiště a zpoza brány zakončil.
22:00
Branku družstva FBC Letka vstřelil Radim Kahánek, asistoval Dominik Hubl (3:2).
22:00
Hubl vybojoval míček v polovině, nahrál na Kahánka a ten si nenechal ujít šanci a zakončil.
21:05
Branku družstva FBC Letka vstřelil Radim Kahánek, asistoval Dalibor Ondruch (2:2).
21:05
Ondruch rozehrál na Kahánka a ten parádně zakončil.
20:57
Kahánek R. zpoza brány na Hrabce, ten ale dneska chytá excelentně.
20:00
20:00
19:59
Střely na branku: domácí - 19, hosté - 9.
19:48
Vyloučen hráč Daniel Žurek družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek na 2 minuty za nesportovní chování.
19:48
Gřundel neunesl emoce a odhodil Nekulovi hokejku.
18:46
Vyloučen hráč Václav Štrbák družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek na 2 minuty za bránění ve hře.
18:02
Z rozehrávky nebezpečnou střelu dal Hubl, Hrabec byl na tuto střelu připraven.
16:53
Souboj dvou hráčů s číslem 44 Jurák ani Tobola gol nedali.
15:30
Branku družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek vstřelil Vojtěch Gřundel, asistoval Martin Nenička (1:2).
15:30
Domácí trenér se konečně projevil. Ptal se hráčů proč nenapadají a bohužel Letce se to velmi vymstilo a Frýdek se dostává do vedení.
13:57
Obrusník vystřelil na Hrabce, golman ale brání svou svatyni.
12:39
Kahánek V. se od poloviny dostal do rohu a poslala přihrávku na Lojkáska, ale Fučik byl v tu chvíli pohotový.
10:39
Toman zpoza brány na Lipovčana, ale hráč hostujícího týmu míček odpálil do hřiště.
09:36
Gruděl přihrával opět na Matějku, ale ten mířil vysoko nad.
07:28
Hra se přelévá ze strany na stranu i když by značně měla na hřišti řádit Letka.
06:04
Branku družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek vstřelil Daniel Žurek, asistoval Vojtěch Gřundel (1:1).
06:04
Rozehrávka z půlky přinesla Frýdku vyrovnávací gol.
03:55
Branku družstva FBC Letka vstřelil Karel Stejskal, asistoval Jan Hensler (1:0).
03:55
Stejskal klasickým padáčkem z pulící čáry nahodil na Hrabce a ten nestihl zareagovat.
02:45
Nebezpečná přihrávka Gřundela na Matějku, ale pohotový Jurák zasáhl.
01:57
Ondruch se prodral kolem mantinelu a nahrál volnému Krupovi před brankou, ale nic z toho nebylo.
00:02
Úvodní vyhrál domácí tým.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Matěj Vráblík a Dominik Prosický.
00:00
00:00
Line-up hostů FbC KOVO KM Frýdek-Místek: brankář: Marek Hrabec; hráči v poli: Radek Měrka, Vojtěch Gřundel, Václav Štrbák, Filip Matějka, Martin Nenička
00:00
Line-up domácích FBC Letka: brankář: Roman Fučík; hráči v poli: Martin Lipovčan, Pavel Holuscha, Lukáš Toman, Jan Hensler, Lukáš Obrusník
00:00
Pokud o tomto víkendu Letka vyhraje jeden zápas má jisté první místo v Divizi D.