1:4
3:4
6:3
- : -
branky (asistence): 16:05 Pavel Hellmann (František Lahučký), 28:14 Pavel Hellmann, 35:32 František Lahučký (Roman Dostál), 37:15 František Lahučký (Miloš Macháček), 41:49 František Lahučký (Miloš Macháček), 46:04 František Lahučký, 46:54 Jan Freiberg (Jan Volenec), 53:01 Jakub Moravec (Zdeněk Krajčí), 55:10 Pavel Hellmann (Roman Dostál), 57:57 Zdeněk Krajčí (Pavel Hellmann)
branky (asistence): 02:23 Marek Boštík (Tomáš Doubek), 09:50 Tomáš Jakubík (Petr Kuchta), 11:14 Jiří Boštík (Jiří Hubinka), 17:12 Jan Haupt (Marek Boštík), 24:53 Jiří Žák (Štěpán Švec), 25:17 Tomáš Jakubík (Jiří Hubinka), 28:21 Jiří Žák (Michal Háp), 30:10 Štěpán Švec (Marek Boštík), 43:43 Štěpán Švec (Michal Háp), 55:13 Petr Kuchta (Jiří Boštík), 58:22 Štěpán Švec (Michal Háp)

FBŠ Všestary - FBC PEAKSPORT LITOMYŠL 10:11
17. Pavel Hellmann, 29. Pavel Hellmann, 36. František Lahučký, 38. František Lahučký, 42. František Lahučký, 47. František Lahučký, 47. Jan Freiberg, 54. Jakub Moravec, 56. Pavel Hellmann, 58. Zdeněk Krajčí - 3. Marek Boštík, 10. Tomáš Jakubík, 12. Jiří Boštík, 18. Jan Haupt, 25. Jiří Žák, 26. Tomáš Jakubík, 29. Jiří Žák, 31. Štěpán Švec, 44. Štěpán Švec, 56. Petr Kuchta, 59. Štěpán Švec; rozhodčí: Karel Balla - Vojtěch Typl; vyloučení: 3:5 + Štěpán Švec 5; využití: 5:1; diváků: 128; zásahy brankářů: Filip Ježek 34 - Tomáš Doubek 29; po třetinách: 1:4, 3:4, 6:3;
60:00
Komentář trenéra domácích: Bláznivé utkání se smutným koncem. Děkujeme soupeři za poslední utkání v sezóně. Přejeme mnoho zdaru to té příští a děkujeme všem našim fanouškům za podporu.
60:00
Komentář trenéra hostí: Děkujeme. Sezóna končí. Jsme spokojeni. Byl to úžasný zápas.
60:00
58:30
Timeout FBŠ Všestary
58:22
Branku družstva FBC PEAKSPORT LITOMYŠL vstřelil Štěpán Švec, asistoval Michal Háp (10:11).
58:22
Další rychlý gól Litomyšle.
57:57
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil Zdeněk Krajčí, asistoval Pavel Hellmann (10:10).
57:57
Všestary využívají další přesilovku a opět máme vyrovnáno!!!
57:31
Vyloučen hráč Ondřej Háp družstva FBC PEAKSPORT LITOMYŠL na 2 minuty za vražení zády.
57:20
Litomyšl se snaží držet míček a dohrát zápas.
55:13
Branku družstva FBC PEAKSPORT LITOMYŠL vstřelil Petr Kuchta, asistoval Jiří Boštík (9:10).
55:13
Hosté opět strhávají skóre na svoji stranu.
55:10
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil Pavel Hellmann, asistoval Roman Dostál (9:9).
55:10
Máme vyrovnáno!
54:43
Vyloučen hráč Tomáš Jakubík družstva FBC PEAKSPORT LITOMYŠL na 2 minuty za hra na zemi.
54:43
Další vyloučení Litomyšle.
53:15
Litomyšl v plném počtu.
53:01
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil Jakub Moravec, asistoval Zdeněk Krajčí (8:9).
53:01
Tak přeci jen. Po výborném náběhu a přihrávce Krajčího skóruje Moravec.
52:30
Všestary tlačí, gólu se ale ne a ne dočkat.
50:58
Další dvě šance Všestar. Jednou dokonce zvoní tyčka Doubkovy branky.
50:30
Hellmann byl blízko gólu. Doubek zastavuje míček na brankové čáře.
48:15
Vyloučen hráč Štěpán Švec družstva FBC PEAKSPORT LITOMYŠL na 5 minut za hrubost.
48:15
Všestary dostávají výhodu v podobě pětiminutové přesilovky. Srovnají skóre?
46:54
Timeout FBC PEAKSPORT LITOMYŠL
46:54
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil Jan Freiberg, asistoval Jan Volenec (7:9).
46:54
Všestary rozebraly Litomyšl do šroubku a zásluhou celé pětky dávají gól.
46:04
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil František Lahučký bez asistence (6:9).
46:04
Lahučký vystihl rozehrávku, pak si položil Doubka a dává další gól domácích.
43:43
43:43
Volenec trefuje prvního hráče a z následného protiútoku se po přihrávce Hápa se trefuje Švec.
43:00
Všestary tlačí, hráči Litomyšle neví, kde jim hlava stojí.
41:49
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil František Lahučký, asistoval Miloš Macháček (5:8).
41:49
Neposedný skákavý míček doklepává do branky Lahučký a je to hattrick. Přes celou délku hřiště mu nahrál Macháček.
37:15
Při hře 4 na 4 se prosazuje opět Lahučký po přesné nahrávce Macháčka.
35:32
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil František Lahučký, asistoval Roman Dostál (3:8).
35:32
Všestary využívají přesilovku 4 na 3 a snižují na 3:8.
35:15
Vyloučen hráč Josef Karlík družstva FBC PEAKSPORT LITOMYŠL na 2 minuty za nedovolené vrážení.
35:15
Vyloučen hráč Tomáš Doubek družstva FBC PEAKSPORT LITOMYŠL na 2 minuty za nesportovní chování.
35:15
Vyloučen hráč Pavel Hellmann družstva FBŠ Všestary na 2 minuty za nesportovní chování.
35:15
Máme tu hromadné vyloučení. Nervy pracují.
30:10
Branku družstva FBC PEAKSPORT LITOMYŠL vstřelil Štěpán Švec, asistoval Marek Boštík (2:8).
30:10
Přesilovku využívá Švec a zvyšuje na 2:8.
29:10
Vyloučen hráč Jakub Moravec družstva FBŠ Všestary na 2 minuty za bránění ve hře.
28:21
Branku družstva FBC PEAKSPORT LITOMYŠL vstřelil Jiří Žák, asistoval Michal Háp (2:7).
28:21
Litomyšl na Hellmannův gól odpovídá již po sedmi vteřinách.
28:14
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil Pavel Hellmann bez asistence (2:6).
28:14
Odražený míček od golmana Doubka jednoruč doklepává do sítě Hellmann.
26:26
Několik šancí domácích. Všechny zablokované obránci Litomyšle..
25:20
V poslední minutě to vypadalo, jako by se domácí nesoustředili na hru a dostali dva rychlé góly.
25:17
Branku družstva FBC PEAKSPORT LITOMYŠL vstřelil Tomáš Jakubík, asistoval Jiří Hubinka (1:6).
24:53
Branku družstva FBC PEAKSPORT LITOMYŠL vstřelil Jiří Žák, asistoval Štěpán Švec (1:5).
23:20
Litomyšl se z tlaku Všestar osvobozuje pouze za cenu vyhození balonku za mantinel.
21:15
Dostál zůstal po tvrdém střetu ležet na zemi. Běží k němu zdravotník Míla Kaplan. Jak příjmení napovídá, může mu dát i poslední pomazání. Dostál jej ale vyhání a odchází po svých.
21:08
Další střela Litomyšle sražená Mertou.
20:14
Hned na úvod druhé třetiny musí Ježek zasahovat proti střele Litomyšle.
18:20
Macháček ve velké šanci, když sebral obránci míček přímo před brankou Doubek chytá.
17:12
Branku družstva FBC PEAKSPORT LITOMYŠL vstřelil Jan Haupt, asistoval Marek Boštík (1:4).
17:12
Hosté si berou zpět třígólový rozdíl.
16:05
Branku družstva FBŠ Všestary vstřelil Pavel Hellmann, asistoval František Lahučký (1:3).
16:05
Po rozehrávce krásně našel Lahučký Hellmanna a ten snižuje na 1:3.
16:02
Třetí faul v řadě na Macháčka.
15:28
Domácí v plném počtu.
14:24
Ježek těžkým zákrokem nepouští Litomyšl do navýšení skóre.
13:51
Hosté v plném počtu.
13:28
Vyloučen hráč Miloš Macháček družstva FBŠ Všestary na 2 minuty za bránění ve hře.
11:51
Vyloučen hráč Tomáš Boštík družstva FBC PEAKSPORT LITOMYŠL na 2 minuty za blokování hokejky.
11:14
Branku družstva FBC PEAKSPORT LITOMYŠL vstřelil Jiří Boštík, asistoval Jiří Hubinka (0:3).
11:14
Boštík se uvolnil před brankou Všestar, kde ho přesným pasem nachází Hubinka. 0:3
10:50
Doubek musí zasahovat proti střele Hellmanna.
09:50
Branku družstva FBC PEAKSPORT LITOMYŠL vstřelil Tomáš Jakubík, asistoval Petr Kuchta (0:2).
09:50
Jakubík zužitkoval Kuchtovu přihrávku a se štěstím dostal míček až za Ježkova záda.
09:35
Píšeho střela sražená za mantinel.
09:00
Karlíkova střela doprostřed brány. Ježek pohodlně chytá.
07:50
Ježek likviduje nebezpečnou střelu hostí.
07:30
Žák sám před Ježkem, míček mu sjel z čepele.
05:45
Hellmann trefuje boční síť, chvíli poté Moravec horní tyčku.
02:23
Branku družstva FBC PEAKSPORT LITOMYŠL vstřelil Marek Boštík, asistoval Tomáš Doubek (0:1).
02:23
Po přesném výhozu Doubka se nemýlí Boštík a hosté jdou do vedení.
01:50
První střelu zápasu mají na svědomí hosté. Branku netrefili.
00:44
První drobný faul. Míček pro Všestary.
00:01
Úvodní buly vyhrávají domácí.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Karel Balla a Vojtěch Typl.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC PEAKSPORT LITOMYŠL: brankář: Tomáš Doubek; hráči v poli: Daniel Ondráček, Marek Boštík, Michal Hrdina, David Mlejnek, Tomáš Boštík
00:00
Line-up domácích FBŠ Všestary: brankář: Filip Ježek; hráči v poli: František Lahučký, Jan Volenec, Pavel Hellmann, Miloš Macháček, Tomáš Merta