4:0
2:3
- : -
FBŠ Jihlava
branky (asistence): 02:34 Petra Drápalová (Jindra Žáčková), 02:44 Tereza Baranová (Sabina Mátlová), 09:03 Klára Jahodová (Monika Jahodová), 20:09 Veronika Martincová, 24:16 Veronika Martincová (Petra Drápalová), 27:29 Marie Halasová (Tereza Baranová), 32:24 Klára Jahodová (Kateřina Slezáková), 45:21 Veronika Martincová (Jindra Žáčková), 59:22 Kateřina Slezáková (Klára Jahodová)
FBŠ Jihlava
branky (asistence): 46:58 Kristýna Šťastná (Anna Přibylová), 52:08 Kristýna Šťastná (Patricie Gajdušková), 59:35 Kristýna Šťastná

PRAMOS Šitbořice FbC Aligators - FBŠ Jihlava 9:3
3. Petra Drápalová, 3. Tereza Baranová, 10. Klára Jahodová, 21. Veronika Martincová, 25. Veronika Martincová, 28. Marie Halasová, 33. Klára Jahodová, 46. Veronika Martincová, 60. Kateřina Slezáková - 47. Kristýna Šťastná, 53. Kristýna Šťastná, 60. Kristýna Šťastná; rozhodčí: Jakub Cigl - Michal Havelka; vyloučení: 0:1 + Michaela Křivánková 5; využití: 0:0; diváků: 21; zásahy brankářů: Tereza Harčárová 18 - Martina Miksová 28; po třetinách: 3:0, 4:0, 2:3;
60:00
Komentář hostí paní Trávníkové: Děkuji hráčkám za bojovný výkon. Bohužel fyzické síly docházejí. Děkujeme soupeři za zápas.
60:00
Počet střel ve třetí třetině: domácí 9, hosté 6. Celkem 37 - 21 ve prospěch domácího družstva.
60:00
Komentář trenéra domácích pana Jaroslava Hály: Je těžké hrát proti betonářsky bránícímu týmu který umí zahrozit z rychlých protiútoků. I tak musím holky především za druhou třetinu pochválit. Děkujeme soupeřům za hru a přejeme příjemnou cestu domů.
60:00
59:52
Konec třetí třetiny se nesl v bojovném duchu, což vyústilo v pětiminutový trest hostující hráčky.
59:51
Vyloučen hráč Michaela Křivánková družstva FBŠ Jihlava na 5 minut za hrubost.
59:35
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil Kristýna Šťastná bez asistence (9:3).
59:22
Branku družstva PRAMOS Šitbořice FbC Aligators vstřelil Kateřina Slezáková, asistoval Klára Jahodová (9:2).
57:10
Rychlá rozehrávka standardní situace domácích z rohu. Střela Baranové končí na tyči.
56:20
Domácí Slezáková se rozhodla ke střele od mantinelu. Její střela mijí branku o parsek.
54:30
Do další šance se dostávají hosté. Protiútok zastavil až dobrý zákrok Harčárové.
53:00
Do protiútoku se dostala domácí Jahodová M. Svou akci zakončila střelou kterou brankářka s přehledem chytá.
52:09
Dalekonosná střela Šťastné končí po odrazu za zády brankářky Harčárové.
52:08
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil Kristýna Šťastná, asistoval Patricie Gajdušková (8:2).
50:32
Hra se přesouvá na obrannou plovinu FBŠ Jihlava.
49:25
Další dobrá střela domácích která končí na brankové konstrukci.
47:30
Hra se přelévá ze strany na stranu.
46:59
Střeleckou smůlu svého týmu prolomila Šťastná, když po dobré přihrávce Přibylové zakončuje do odkryté branky.
46:58
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil Kristýna Šťastná, asistoval Anna Přibylová (8:1).
45:22
Žáčková se po obnovení hráčské kariéry prezentuje v dobrém světle. Svou přihrávkou připravila Martincové dobrou pozici ke střele. Brankářka neměla žádnou šanci.
45:21
Branku družstva PRAMOS Šitbořice FbC Aligators vstřelil Veronika Martincová, asistoval Jindra Žáčková (8:0).
43:15
Dobře se kličkou uvolnila Trávníková (FBŠ Jihlava). Její střelu zblokovala obrana.
43:00
Hosté nehází flintu do žita a odhodlaně útočí.
42:00
Domácí Baranová se v předbrankovém prostoru dokázala prosadit. Její střelu zastavila branková konstrukce.
41:30
Překvapit brankářku Miksovou se svou střelou pokusila domácí Buráňová. Dráha její střely nebyla ideální. Míček končí v zámezí.
40:00
40:00
Po úvodním buly se k míčku dostává domácí celek.
40:00
Druhá třetina se vyvíjela podle scénáře té první. Domácí tlačí soupeře vysokým napadáním, ti naopak spoléhají na rychlé protiútoky. Do dobrých střeleckých situací se dostávají oba celky. Hostům zatím bohužel chybí kousek toho pověstného štěstí k prolomení střeleckého trápení.
40:00
Pravidelnou reportáž přímo z palubovky si pro Vás připravil náš hlasatel Milan Veselý. Na přímý přenos i záznam se můžete podívat na facebookových stránkách našeho oddílu.
40:00
Počet střel ve druhé třetině: FbC Aligators 13, FBŠ Jihlava 6.
40:00
39:50
Pár vteřin před koncem druhé třetiny se domácí dostaly do dobré příležitosti. Mátlová z otočky ohrozila branku soupeře. Její střela však končí v boční síťce brankové konstrukce.
39:25
Hra se přesunula na polovinu domácích.
38:00
Další pohledná akce na trase Žáčková - Drápalová. Druhá zmiňovaná svou střelou brankářku nepřekvapila.
34:42
Halasová (FbC Aligators) vybojovala míček na útočné polovině. Dobrou přihrávkou nalezla Baranovou, její střelu se podařilo obraně zblokovat.
33:35
Do situace dva na jednoho se dostaly domácí. Baranová dobře vybídla Mátlovou ke střele. Brankářka bravurním zákrokem zmařila tuhle příležitost.
32:50
Do samostatného úniku se dostala Baranová (FbC Aligators), Kličkou do backhandu brankářku nepřekvapila.
32:25
Pohlednou střelu z otočky vyslala domácí Jahodová Klára. Brankářka neměla žádnou šanci.
32:24
Branku družstva PRAMOS Šitbořice FbC Aligators vstřelil Klára Jahodová, asistoval Kateřina Slezáková (7:0).
31:09
V akrobatické pozici se domácí Mátlové podařilo zakončit. Z bezprostřední blízkosti jen o kousek mijí branku.
30:00
Dnešní zápas sleduje 21 diváku. Děkujeme!
29:50
Domácím dvouminutová početní výhoda nestačila ke vstřelení branky. Svůj tým drží dobrými zákroky brankářka Miksová.
29:44
Hosté hrají v plném počtu.
28:00
Přesilovková formace domácích si vypracovala první dobrou příležitost. Střelu ze středu hřiště vyslala Baranová. Brankářka pohotovým zákrokem šanci likviduje.
27:44
Vyloučen hráč Nataly Krejčí Asfourová družstva FBŠ Jihlava na 2 minuty za blokování hokejky.
27:30
Nejlépe se v předbrankovém prostoru brankářky Miksové zorientovala domácí Baranová která připravila výbornou šanci pro Halasovou, ta se svým pokusem nemílí.
27:29
Branku družstva PRAMOS Šitbořice FbC Aligators vstřelil Marie Halasová, asistoval Tereza Baranová (6:0).
26:27
Hosté to nevzdávají. Trávníková se dostala do dobré palebné pozice. Její pokus Harčárová vyrazila na brankovou konstrukci.
25:00
Hostující hráčky působí unaveným a odevzdaným dojmem.
24:17
Martincová pěknou střelou zvyšuje na rozdíl pěti branek.
24:16
Branku družstva PRAMOS Šitbořice FbC Aligators vstřelil Veronika Martincová, asistoval Petra Drápalová (5:0).
23:30
Hráčky FbC Aligators se prezentují velmi aktivní útočnou hrou. Sérií několika střel zasypaly brankářku hostí která si se všemi pokusy poradila.
22:00
Zvoní tyč! Domácí Buráňová vyslala nenápadnou střeu z poloviny hřiště. Míček si našel cestu i přes brankářku Miksovou. Smolně pro domácí končí míček v zámezí.
21:30
Hosté se nemůžou dostat z obranné poloviny přes vysoké napadání domácích.
20:10
Dobré napadání předvedla domácí Martincová. Bezprostředně po buly se zmocnila míčku a zkušeně překonala brankářku. Zvyšuje vedení na rozdíl čtyř branek.
20:09
Branku družstva PRAMOS Šitbořice FbC Aligators vstřelil Veronika Martincová bez asistence (4:0).
20:01
Uvodní vhazování druhé třetiny vyhrály hosté.
20:00
20:00
Počet střel v první třetině: domácí 15, hosté 9.
20:00
Druhá třetina se odvíjela podle scénáře té první. Domácí tlačí soupeře vysokým napadáním, ti naopak spoléhají na protiútok. Střelecké pokusy jsou na obou stranách. Bohužel hostům chybí špetka toho pověstného štěstí k prolomění střeleckého trápení.
20:00
První třetina nám přinesla zajímavou podívanou. Radostněji přece jen skončila pro fanoušky domácího týmu, který se na začátku zápasu dostal do tříbrankového vedení. Hostující hráčky i přes nepříznivý počet dokáží držet tempo s téměř dvojnásobnou družinou domácích.
20:00
20:00
18:15
Tempo ke konci první třetiny uvadá.
17:25
Domácí se rozpačitou rozehrávkou z obrany dostávají pod tlak.
16:40
Do dobré šance se dostaly hráčky hostí. Překvapivá střela se dostala za záda brankářky Harčárové, avšak trefuje pouze tyčku.
15:25
Zmatek před brankou hostí. Nahozený míček z obrany se domácím nepodařilo uklidit za záda brankářky.
13:30
Dobře se na útočné polovině zorientovala domácí Slezáková. Ke střele z dobré pozice vybídla přihrávkou Jahodovou M. Její pokus končí v náruči brankářky.
10:00
Po třetí brance se hra zrychluje.
09:03
Branku družstva PRAMOS Šitbořice FbC Aligators vstřelil Klára Jahodová, asistoval Monika Jahodová (3:0).
08:00
Domácí brankářka Harčárová v této části hry nemá moc práce. Hosté se snaží těžit z protiútoků, kterých se jim dostává pomálu.
05:22
Domácí Halasová střílí z otočky. Její střela jen o kousek mijí branku.
04:25
Domácí Pražáková si navedla míček na střed hřiště a střílí. Míček končí pouze na hrudi brankářky Miksové.
04:00
Velká šance hostů. Situaci tři na dva řešila Asfourová střelou. Harčárová míček vyrazila před sebe kde dorážela Šťastná. Míček netrefila ideálně, branku mijí.
03:30
Domácí hráčky kombinují na polovině soupeře ale nedaří se jim dostat do šance.
02:45
Studená dvougólová sprcha hostující hráčky probrala a připisují si první střelecký pokus. Proti střele z velké vzdálenosti brankářka Harčárová nemusela zasahovat. Míček o kousek mijí branku.
02:44
Branku družstva PRAMOS Šitbořice FbC Aligators vstřelil Tereza Baranová, asistoval Sabina Mátlová (2:0).
02:34
Branku družstva PRAMOS Šitbořice FbC Aligators vstřelil Petra Drápalová, asistoval Jindra Žáčková (1:0).
01:30
První střela zápasu. Domácí Horáková vyslala prudkou střelu z poloviny hřiště. Hostující brankářce nenadělala žádné vrásky na tváři. Míček bezpečně chytá.
00:01
Míčku po úvodním buly se ujímají domácí.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jakub Cigl a Michal Havelka.
00:00
00:00
Line-up hostů FBŠ Jihlava: brankář: Martina Miksová; hráči v poli: Iva Váňová, Monika Hadrabová, Kristýna Šťastná, Zuzana Trávníková, Nataly Krejčí Asfourová
00:00
Line-up domácích PRAMOS Šitbořice FbC Aligators : brankář: Tereza Harčárová; hráči v poli: Jindra Žáčková, Anna Hanusová, Petra Drápalová, Pavla Buráňová, Veronika Martincová
00:00
Dobrý podvečer, vítáme Vás u dalšího kola první ligy žen. Dnes přívítají PRAMOS Šitbořice FbC Aligators na domácí palubovce celek FBŠ Jihlava. Celý zápas se Vám budeme snažit co nejlépe přiblížit pomocí tohoto psaného online přenosu. Pro náruživější diváky máme připravený i videopřenos. Přejeme příjemnou zábavu.