1:0
5:1
0:5
1:0
branky (asistence): 12:43 Denisa Dunajčáková (Kristýna Jarešová), 21:04 Eliška Buchalová (Kristýna Jarešová), 21:35 Sabina Labudová, 21:56 Markéta Dohnalová (Lucie Košková), 32:22 Sabina Labudová (Monika Pešková), 36:49 Sabina Labudová, 61:55 Kristýna Jarešová (Denisa Dunajčáková)
branky (asistence): 35:35 Sabina Mátlová (Marie Halasová), 43:01 Kateřina Slezáková (Klára Jahodová), 49:58 Marie Halasová (Jana Pražáková), 50:36 Kateřina Slezáková (Monika Jahodová), 54:38 Petra Ondráčková (Anna Hanusová), 55:09 Tereza Baranová (Veronika Martincová)

IBK Hradec Králové - PRAMOS Šitbořice FbC Aligators  7:6p
13. Denisa Dunajčáková, 22. Eliška Buchalová, 22. Sabina Labudová, 22. Markéta Dohnalová, 33. Sabina Labudová, 37. Sabina Labudová, 62. Kristýna Jarešová - 36. Sabina Mátlová, 44. Kateřina Slezáková, 50. Marie Halasová, 51. Kateřina Slezáková, 55. Petra Ondráčková, 56. Tereza Baranová; rozhodčí: David Kytler - Jan Čečetka; vyloučení: 4:1; využití: 0:0; diváků: 68; zásahy brankářů: Lenka Remešová 29 - Anna Halasová 21; po třetinách: 1:0, 5:1, 0:5, 1:0;
61:55
61:55
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil Kristýna Jarešová, asistoval Denisa Dunajčáková (7:6).
61:55
komentář trenéra hostů Jaroslava Hály: Zápas rozhodlo špatné nasazení v první polovině zápasu a v začátku druhé třetiny. Pak jsme se ale neuvěřitelně zvedly a vyrovnaly. Bohužel v prodloužení chybělo štěstí. děkujeme soupeřům za hru.
61:55
komentář trenéra domácích Josefa Janečka: Dnes to byl dvě třetiny přesně takový Hradec, jaký bych ho chtěl mít. Bojovnost a nasazení od první do poslední minuty. Do třetí třetiny jsme do toho bohužel přidali trošku nedůrazu okolo branky a hlavy dole, proto jsou z toho ve výsledku jen dva body.
61:55
a prodloužení je u zdárného konce!!!! Jarešová dostává přihrávku od Dunajčákové a střelou od mantinelu tahem rozhoduje utkání ve prospěch domácího celku.
61:55
pokračování komentáře trenéra domácích Josefa Janečka:Díky holkám za infarktový zážitek a doufám, že budeme v podobném duchu pokračovat i příště, až na tu poslední třetinu :-) Díky soupeři za zápas a přejeme šťastnou cestu domů.
61:55
střely v prodloužení - domácí 2, hosté 0
60:55
první střela na straně Hradce. Anna Miholová prověřila koncentraci Halasové.
60:05
a začíná nervi drásající prodloužení tohoto zápasu.
60:00
60:00
59:59
střely na bránu domácí: 11, hosté: 14
59:17
Eliška Buchalová hrozí od mantinelu, ale míjí.
58:30
za delší provaz ale tahá tým z Šitbořic.
56:32
K životu se probouzí celá hala a pomáhá domácímu celku zlepšit svoji hru a dotáhnout zápas vítězství.
55:17
a už to máme 6:6. Kam se poděl tým z druhé části. Šitbořice nezabalili utkání ani při nepříznivém stavu a sklízejí ovoce v podobě vyrovnání. Za to Hradec sklízí pouze to co zasel a přichází o nadějné vedení.
55:09
Branku družstva PRAMOS Šitbořice FbC Aligators vstřelil Tereza Baranová, asistoval Veronika Martincová (6:6).
54:38
Branku družstva PRAMOS Šitbořice FbC Aligators vstřelil Petra Ondráčková, asistoval Anna Hanusová (6:5).
54:33
těžko čitelná rána po zemi končí v brance Remešové.
54:01
Nebezpečná střela z půlky hřiště na branku domácích.
53:03
snad se podařilo trenérovi Janečkovi probudit Hradecké lvice zpět do zápasu.
52:39
Timeout IBK Hradec Králové
52:12
Hradec si vlastním nedůrazem a velmi slabou koncentrací nechává ujíždět vlak a ztenčit náskok, který si vytvořil ve druhé části utkání.
50:36
Branku družstva PRAMOS Šitbořice FbC Aligators vstřelil Kateřina Slezáková, asistoval Monika Jahodová (6:4).
50:36
Remešové se překulil míček přes nohu a Slezáková měla snadnou práci při dorážení do prázdné brány. 6:4
49:58
Branku družstva PRAMOS Šitbořice FbC Aligators vstřelil Marie Halasová, asistoval Jana Pražáková (6:3).
49:53
A další gól hostujícího celku. Tentokrát z trestného úderu dostala přihrávku Halasové od Pražákové a z výběhu zakončuje na vzdálenější tyč.
48:07
hrubka v obraně a velká šance pro hostující tým.
46:28
hra se nyní přelévá na obě strany.
43:40
Vyloučen hráč Martina Horáková družstva PRAMOS Šitbořice FbC Aligators na 2 minuty za hrubost.
43:40
Vyloučen hráč Lucie Košková družstva IBK Hradec Králové na 2 minuty za hrubost.
43:40
tvrdá hra se na obou stranách stupňuje. Rozhodčí museli sáhnout ke dvěma dvouminutovým trestům u hráček Horákové a Koškové za hrubost. Hraje se ve 4.
43:01
Branku družstva PRAMOS Šitbořice FbC Aligators vstřelil Kateřina Slezáková, asistoval Klára Jahodová (6:2).
42:47
Hradec má problém s napadáním Šitbořic což končí golem ve prospěch hostů. Stav je 6:2
41:34
hráčka Šitbořic se vyžádala pomoc zdravotníka, kterého dnes máme v podobě Vlasty Tomečkové, studentce 5. ročníku Lékařské fakulty Univerzity Karlovy.
41:21
domácí se hned od začátku třetí třetiny usadili na polovině soupeře.
40:00
40:00
a třetí část můžeme označit za zahájenou.
40:00
39:59
střely domácí 7:hosté: 12
39:10
Hra se bohužel neobchází bez faulů a nebezpečných střetnutí tělo na tělo z obou stran. Rozhodčí mají plno práce.
36:49
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil Sabina Labudová z trestného střílení (6:1).
36:49
únik Labudové byl přeťat sekáním Buráňové což rozhodčí odměnili 2 minutovým trestem a trestným střílením.
36:49
a Labudová trestné střílení backhandovým blafákem proměňuje a zvyšuje náskok Hradce na 6:1. Krása.
35:35
Branku družstva PRAMOS Šitbořice FbC Aligators vstřelil Sabina Mátlová, asistoval Marie Halasová (5:1).
35:35
Halasová dává přihrávku z poza brány Mátlové a ta bez potíží do odkryté brány zakončuje a koriguje stav na 5:1.
34:19
Střela Součkové a Miholová z dorážky trefuje pouze tyč.
33:17
Remešová neskutečným zákrokem podržela svůj tým při protiútoku, kdy to bylo tváří v tvář s protihráčkou.
32:22
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil Sabina Labudová, asistoval Monika Pešková (5:0).
32:22
Labudová udeřila podruhé. Krásný únik a střela pod ruku Halasové. 5:0.
30:25
Šarounová z úhlu překvapila golmanku hostí. Ta reflexivně vyráží.
28:56
Miholová za bránou nabídla Košové před bránou ale brankou to nekončí. Brankářka Halasová podržela svůj tým.
28:30
Součková je dnes pevným pilířem obrany domácích.
28:10
Knapová se vrací zpět na hrací plochu.
27:42
Hradec bez větších problémů oslabení brání a když už se hostí dostanou k zakončení tak je v bráně jistá Remešová.
26:10
Vyloučen hráč Noemi Knapová družstva IBK Hradec Králové na 2 minuty za sekání.
26:10
Knapová opět na trestné lavici, tentokrát za sekání.
25:17
Dunajčáková nepříjemnou schovanou střelou vystrašila golmanku Halasovou.
24:26
Hradec se usadil na polovině soupeře a ohrožuje bránu hostí.
23:45
Šitbořice se nehodlají vzdát a dál srdnatě vzdorují, ale 3 rychlé góly přece jenom otřásly jejich bojovým odhodláním.
21:56
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil Markéta Dohnalová, asistoval Lucie Košková (4:0).
21:56
a ne důraz hostů potrestala Košková s Dohnalovou a už máme skóre 4:0. Hra nabírá rychlý spád.
21:35
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil Sabina Labudová bez asistence (3:0).
21:35
Labudová po samostatném úniku ukázala že góly dávat umí. Nádherné zakončení ke vzdálenější tyči a skóre je už 3:0
21:04
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil Eliška Buchalová, asistoval Kristýna Jarešová (2:0).
21:04
Nádherná akce trojice Jerešová, Buchalové a Dunajčáková, která končí kombinací do prázdné brány a Hradec zvyšuje na 2:0
20:00
20:00
a začíná druhé dějství zápasu. Hradec v pohodě ubránil oslabení a Košková se vrací na hřiště.
20:00
19:59
střely domácí 8 - hosté 9
19:36
emoce doslova stříkají z obou stran jak od hráček tak od trenérů. Uvidíme co nám další dějství tohoto utkání přinesou.
18:30
Vyloučen hráč Lucie Košková družstva IBK Hradec Králové na 2 minuty za blokování hokejky.
18:30
tvrdá hra se nyní Koškové nevyplácí a dostává dvouminutový trest za blokování hokejky.
17:50
Kašparová měla na hokejce další branku domácích ale pro máchla což rozhodčí ocenil trestným úderem pro tým hostů kvůli vysoké hokejce.
16:57
Aligátorky drží holky z Hradce v šachu na jejich polovině a to nese ovoce v podobě nebezpečné střely od mantinelu.
15:32
Košková dnes jedla k snídani krvavé maso a soubojů se nebojí, ostatně jako vždy.
14:52
Knapová zpět ve hře.
14:25
obrana domácích je však pevná a tým hostí do ničeho nepouští.
12:52
Vyloučen hráč Noemi Knapová družstva IBK Hradec Králové na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
12:52
Knapová nedisciplinovaně nedodržela vzdálenost a poslala svůj tým do 4 a rozhazuje rukama.
12:46
překrásná akce z poza brány od Jarešové na zakončující Dunajčákovou, která neminula. 1:0
12:43
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil Denisa Dunajčáková, asistoval Kristýna Jarešová (1:0).
11:32
a další kombinace Aligators kdy mířila přihrávka z rohu přímo před bránu. Naštěstí to golem neskončilo.
11:10
hra je plná tvrdých zákroků ale rozhodčí zatím dobře korigují hru.
09:22
střelu přibližně z 10 metrů zkušeně domácí golmanka chytá jak přezrálé jablko.
08:40
na poslední chvíli zmařený protiútok Aligators a hned na to střela která těsně míjí bránu Lenky Remešové.
07:55
Buchalová v samostatném úniku míjí bránu.
07:30
Hazuková jen těžko krotí své emoce směrem k soupeři a tvrdí hru.
07:10
bývalý prezident IBK HK byl atakován míčkem svého bývalého týmu. Ze by nevyřízené účty?
06:02
hra se přelévá ze strany na stranu. Aktivnější se po vlažnějším začátku jeví hra Hradce.
05:11
vlahou střelu koncentrovaně kryje Remešová
03:15
nádherná akce Peškové s Miholovou. Přihrávka na střed ale Miholové bohužel přes dotírající obránkyni nezakončila mezi tyče.
02:25
Krásnou střelu Dunajčákové golmanka vyráží a hned zahrozil tým hostů z protiútoku.
02:10
Jarešová zužitkovala své zkušenosti při rozehrávce a posunula míček na Buchalovou.
01:20
první akce na straně domácího celku. Labudová nabídla šanci pro Knapovou ale ta žel bohu míjí.
00:27
aktivněji vstoupil hostující tým a drží na polovině Hradce.
00:10
Prnví trestný úder pro aligátorky z půlky hřiště
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou David Kytler a Jan Čečetka.
00:00
00:00
Line-up hostů PRAMOS Šitbořice FbC Aligators : brankář: Anna Halasová; hráči v poli: Martina Horáková, Jana Pražáková, Monika Jahodová, Klára Jahodová, Kateřina Slezáková
00:00
Line-up domácích IBK Hradec Králové: brankář: Lenka Remešová; hráči v poli: Markéta Součková, Anna Miholová, Markéta Dohnalová, Ivana Kohoutová, Lucie Košková
00:00
Dobrý den, zdravíme Vás u 18. kola 1. ligy žen kdy se střetnou celky IBK Hradec Králové a Pramos Šitbořice FbC Aligators. Dnešní duel ukáže zda se domácímu celku z Hradce povede ukončit sérii porážek či zda Šitbořice stáhnou bodovou ztrátu na druhou příčku, kterou před nimi hájí tým ze Vsetína.
00:00
Čeká nás napínavý zápas, který předznamenalo předchozí střetnutí na půdě Šitbořic, které nakonec muselo rozhodnout prodloužení, které vyznělo ve prospěch týmu Aligátorek.
00:00
Rozhodčí signálem na píšťalku předznamenali začátek zápasu. Nyní uslyšíme pokřiky obou týmů a jdeme na to!