3:0
2:2
3:1
- : -
branky (asistence): 02:41 Petra Ondráčková (Monika Jahodová), 03:16 Pavla Manová (Veronika Martincová), 08:41 Tereza Baranová (Marie Halasová), 29:25 Tereza Baranová (Veronika Martincová), 39:55 Eliška Štěpančíková (Monika Jahodová), 45:44 Pavla Manová (Tereza Baranová), 51:08 Tereza Baranová (Pavla Manová), 54:18 Petra Ondráčková (Klára Jahodová)
branky (asistence): 32:45 Markéta Zeisková (Vanesa Bašová), 37:00 Vanesa Bašová (Markéta Zeisková), 41:35 Magdaléna Bašová (Adéla Vávrová)

PRAMOS Šitbořice FbC Aligators - FBC Dobruška 8:3
3. Petra Ondráčková, 4. Pavla Manová, 9. Tereza Baranová, 30. Tereza Baranová, 40. Eliška Štěpančíková, 46. Pavla Manová, 52. Tereza Baranová, 55. Petra Ondráčková - 33. Markéta Zeisková, 38. Vanesa Bašová, 42. Magdaléna Bašová; rozhodčí: Roman Grabovský - Petr Kadlec; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; diváků: 30; zásahy brankářů: Ivana Hradečná 9 - Dominika Flídrová 14; po třetinách: 3:0, 2:2, 3:1;
60:00
Komentář trenéra hostí pana Černého 2/2:Je to škoda, protože i když nás trápí marodka jak v londýnském Arsenalu, tak jsme nějaké body mohly vézt domů, protože domácí byly rozhodně k poražení a pouze trestaly nabídnuté šance. Díky za zápas a přeji hodně štěstí ve zbytku sezony.
60:00
Počet střel ve třetí třetině: domácí 6, hosté 5. Celkem 22:12 z pohledu domácích.
60:00
Komentář trenéra domácích pana Hály: Ikdyž výsledek vypadá jednoznačně, nebyl to vůbec jednoduchý zápas. Nakonec se nám ale zápas podařilo dotáhnout do vítězného konce i přes menší počet hráček než jsme zvyklí. Soupeřům děkujeme za pěkný zápas a přejeme šťastnou cestu domů.
60:00
Komentář trenéra hostí pana Černého 1/2: Dnešní zápas byl spíše boj než florbalová podívaná. Utekl nám začátek zápasu a domácí se aktivitou dostaly do vedení, nicméně si myslím že do třetí třetiny jsme i v tom mumraji na hřišti byly bojovnější, ale na naše branky se klasicky příšerně nadřem, a lacinýma chybama jsme dovolily soupeřům držet brankový náskok, který v závěru ještě navýšily.
60:00
59:25
Střela domácích kterou vyslala Jahodová nenadělá brankářce žádné vrásky.
58:50
Domácí mají konec zápasu pod svou kontrolou.
58:15
Hosté se nevzdávají a další střelou prověřují pozornost Hradečné.
54:19
Domácí kapitánka Ondráčková předvedla své florbalové umění v plné kráse. Míček si navedla na střed hřiště a nechytatelnou střelou zvyšuje vedení na rozdíl pěti branek.
54:18
Branku družstva PRAMOS Šitbořice FbC Aligators vstřelil Petra Ondráčková, asistoval Klára Jahodová (8:3).
52:00
Hosté to i za nepříznivého stavu nevzdávají a snaží se dostat do střelecké pozice.
51:09
Manová, Baranová. Tahle spolupráce nese další ovoce. FbC Aligators zvyšují své vedení na 7:3.
51:08
Branku družstva PRAMOS Šitbořice FbC Aligators vstřelil Tereza Baranová, asistoval Pavla Manová (7:3).
48:00
Hra se přelévá ze strany na stranu.
47:00
Dnešní zápas v Rousínově sleduje 30 diváků. Děkujeme!
46:00
Hradečná předvedla další ze svých povedených zákroků.
45:45
Oku lahodící akci předvedly domácí hráčky. Baranová dobře přečetla náběh Manové, která zakončuje do téměř prázdné branky.
45:44
Branku družstva PRAMOS Šitbořice FbC Aligators vstřelil Pavla Manová, asistoval Tereza Baranová (6:3).
42:30
Hosté jakoby vstoupili do třetí třetiny s větší chutí, což se podepisuje na snížení stavu skóre.
41:40
41:36
Před brankou se nejlépe zorientovala Bašová. Svou přízemní střelou překonala Hradečnou.
41:35
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil Magdaléna Bašová, asistoval Adéla Vávrová (5:3).
41:00
Třetí třetina začala ve vysokém tempu.
40:01
Míčku se po úvodním buly zmocňují hosté.
40:00
40:00
Počet střel ve druhé třetině: domácí 9, hosté 4.
40:00
39:56
Těsně před koncem druhé třetiny se domácím podařilo navýšit své vedení. Štěpančíková střelou z poloviny hřiště překonala brankářku.
39:55
Branku družstva PRAMOS Šitbořice FbC Aligators vstřelil Eliška Štěpančíková, asistoval Monika Jahodová (5:2).
37:01
Tentokráte se hosté nemílí. Bašová nedala brankářce žádnou šanci.
37:00
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil Vanesa Bašová, asistoval Markéta Zeisková (4:2).
35:25
Útočná akce hostí ztroskotala na připravené obraně domácích.
34:15
Střela domácí Jahodové K. končí pouze v boční síťce branky.
34:00
Dobrá šance hostí. Bašová napřáhla na polovině hřiště. Hradečná se štěstím míček vytěsnila mimo tři tyče.
33:46
Pohledná akce domácích se zastavila na připravené obraně hostů.
33:00
32:46
Na tuhle ránu nedokázala Hračená včas reagovat. Hosté snižují stav utkání na 4:1.
32:45
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil Markéta Zeisková, asistoval Vanesa Bašová (4:1).
31:25
Střelu domácí Jahodové M. dokázala brankářka vytěsnit mimo branku.
31:17
Domácí Hradečná vytáhla další ze svých dobrých zákroků.
30:25
Další šance domácích. V samostatném úniku se ocitla Jahodová (K nebo M), svou šanci zakončila střelou, která končí mimo branku.
29:26
Baranová se štěstím dokázala propasírovat míček přes brankářku.
29:25
Branku družstva PRAMOS Šitbořice FbC Aligators vstřelil Tereza Baranová, asistoval Veronika Martincová (4:0).
26:28
Hostům se přesilová hra příliš nevyvedla. Domácí zvládly oslabení na jedničku.
26:27
Domácí hrají v plném počtu.
25:00
Domácí Hradečná si akrobatickým zákrokem drží čisté konto.
24:28
Nastolené tempo vyústilo k prvnímu vyloučení dnešního utkání.
24:27
Vyloučen hráč Veronika Martincová družstva PRAMOS Šitbořice FbC Aligators na 2 minuty za nesportovní chování.
22:45
Obě družstva přidávají na obrátkách.
22:15
I domácí jsou při chuti. Slezáková svou střelou ze střední vzdálenosti jen o kousek mijí branku.
21:52
Další šance hostů. Tentokrát úspěšně zasahovala Hradečná.
21:30
První střelecký pokus hostů v druhé části zápasu končí mimo branku.
21:00
Hosté se na začátku druhé třetiny prezentují kombinační hrou, která ovšem naráží na pevnou obranu domácích.
20:01
Úvodní buly vyhrávají hosté.
20:00
20:00
Počet střel v první třetině: domácí 7, hosté 3.
20:00
19:50
Poslední minuta první třetiny nám obraz hry příliš nezměnila.
18:30
Tempo se ze strany obou celků zmenšuje.
15:10
Nebezpečná střela domácích, kterou vyslala Ondráčková se zapíše pouze do statistik. Míček mijí branku.
13:10
Další střela hostí. Tentokrát ale Hradečná zasahovat nemusela.
12:00
10:40
Domácí Buráňová vyslala jedovatou střelu která jen o kousek mijí branku.
10:15
Hosté se také hlásí ke slovu. Tvrdou střelu ze střední vzdálenosti Hradečná chytá.
09:30
Halasová (FbC Aligators) napřáhla ke střele z poloviny hřiště. Brankářka s přehledem chytá.
08:42
Máme tu další branku. Baranová (FbC Aligators) se prosazuje po otočce na středu hřiště. Střele předcházela dobrá přihrávka Halasové.
08:41
Branku družstva PRAMOS Šitbořice FbC Aligators vstřelil Tereza Baranová, asistoval Marie Halasová (3:0).
05:15
První výpad hostí v podobě samostatného úniku neměl šťastný konec. Střelu si brankářka Hradečná dobře pokryla.
04:20
Další střela domácích. Neměla dostatečnou razanci a nenadělala brankářce mnoho starostí.
04:00
Domácí pokračují v nastoleném tempu.
03:17
Hosté dostávají další ránu v podobě druhého rychlého gólu. Svoji šanci Manová dobře vyhodnotila a nechytatelnou střelou nedala brankářce žádnou šanci.
03:16
Branku družstva PRAMOS Šitbořice FbC Aligators vstřelil Pavla Manová, asistoval Veronika Martincová (2:0).
02:42
Ondráčková se dobře zorientovala v předbrankovém prostoru a dává první gól zápasu.
02:41
Branku družstva PRAMOS Šitbořice FbC Aligators vstřelil Petra Ondráčková, asistoval Monika Jahodová (1:0).
01:30
Po úvodním nátlaku se hra přesouvá na polovinu domácích.
01:00
Domácí hráčky se smysluplnou a ofenzivní hrou snaží prolomit obranu hostů.
00:15
Bezprostředně po úvodním hvizdu tu máme první gólovou šanci. Domácí Manová nepřekvapila hostující brankářku při samostatném úniku.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Roman Grabovský a Petr Kadlec.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Dobruška: brankář: Dominika Flídrová; hráči v poli: Diana Peterová, Adéla Vávrová, Vanesa Bašová, Magdaléna Bašová, Nikola Remešová
00:00
Line-up domácích PRAMOS Šitbořice FbC Aligators : brankář: Ivana Hradečná; hráči v poli: Pavla Buráňová, Veronika Martincová, Pavla Manová, Marie Halasová, Tereza Baranová
00:00
Dobrý večer, vítáme Vás u dalšího kola 1. ligy žen, skupina východ. Dnes se spolu utkají domácí PRAMOS Šitbořice FbC Aligators s FBC Dobruška. Ucelený co nejpřesnější zážitek se Vám budeme snažit přiblížit pomocí tohoto psaného online přenosu. Odkaz na videopřenos mžete nalézt na našich internetových stránkách.